در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 11
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 21.2هزار
  بازدید

بنیاد برکت

وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

 • 11
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 21.2هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • گزارش برنامه ما و شما از مسجد برکت روستای مزدک

  1 بازدید

  بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، همواره توجه ویژه ای به فعالیت های فرهنگی و مذهبی دارد. ساخت مسجد، حسینیه، کتابخانه و خانه عالم در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، از جمله همین فعالیت ها هستند. مسجد برکت ثارالله روستای مزدک شهرستان یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد، یکی از 777 مرکز فرهنگی است که توسط بنیاد برکت ایجاد شده است.

 • گزارش ما و شما از افتتاح طرح 1000 هکتاری جنگل کاری برکت

  2 بازدید

  طرح جنگل کاری برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در 1000 هکتار از مناطق حاشیه ای تهران، به بهره برداری رسید. پروژه ی جنگل کاری برکت در 90 هکتار از زمین های منطقه مسعودیه تهران، 760 هکتار در منطقه ملارد شهریار (اخترآباد) و 150 هکتار در منطقه ده سید لواسان به اجرا درآمده است. در این مناطق 295 هزار اصله نهال و بوته شامل انواع آتریپلکس، تاغ، کاج، سرو، توت، داغداغان و زیتون کاشته شده است.

 • گزارش برنامه ما و شما از مسجد برکت روستای فرمان آباد

  2 بازدید

  بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، همواره توجه ویژه ای به فعالیت های فرهنگی و مذهبی دارد. ساخت مسجد، حسینیه، کتابخانه و خانه عالم در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، از جمله همین فعالیت ها هستند. مسجد برکت ثارالله روستای فرمان آباد شهرستان دورود در استان لرستان، یکی از 777 مرکز فرهنگی است که توسط بنیاد برکت ایجاد شده است.

 • تکمیل و توسعه بیمارستان برکت امام خمینی (ره) میانه

  بازدید

  بیمارستان 96 تخت خوابی برکت امام خمینی(ره) میانه پس از تکمیل و توسعه توسط بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، به بهره برداری رسید. این بیمارستان با زیربنای 7 هزار و 800 مترمربع با اختصاص اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال از سوی بنیاد برکت، توسعه و تکمیل و توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز، تجهیز شده است.

 • تفاهم نامه ای برای محرومیت زدایی از لرستان

  2 بازدید

  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای تحقق تدابیر رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال، محرومیت زدایی و توسعه ی عدالت اجتماعی، با استانداری لرستان تفاهم نامه ی 7000 میلیارد ریالی منعقد کرد. گزارش برنامه نمادو سیما را از مراسم امضای این تفاهم نامه شاهد باشید.

 • جشنواره ملی برکت جهادگران از نگاه برنامه نمادو سیما

  2 بازدید

  جشنواره ملی برکت جهادگران با حضور گروه های جهادی همکار بنیاد برکت و با سخنرانی دکتر مخبر، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در تابستان 1396 در نمایشگاه دایمی برکت برگزار شد. در این جشنواره، از 6 گروه جهادی برتر تجلیل و تقدیر به عمل آمد. گزارش برنامه نمادو سیما را از این جشنواره شاهد باشید.

 • شور و نشاط دانش آموزان مدرسه برکت روستای کروج

  26 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1357 مدرسه با هشت هزار کلاس درس و ظرفیت پذیرش 177 هزار دانش آموز با اعتباری بیش از 700 میلیارد تومان منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 930 مدرسه به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت روستای کروج واقع در استان اصفهان یکی از آنهاست.

 • نشستی برای ارتقای شاخص های آموزشی در مناطق محروم

  5 بازدید

  ششمین جلسه ی شورای هماهنگی بهبود و ارتقای شاخص های آموزشی و پرورشی مناطق محروم و کم تر توسعه یافته به میزبانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در تیر ماه 1396 در نمایشگاه دایمی برکت برگزار شد. گزارش برنامه نمادو سیما را از این مراسم شاهد باشید.

 • شور و نشاط دانش آموزان مدرسه برکت روستای هلشی

  3 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1357 مدرسه با هشت هزار کلاس درس و ظرفیت پذیرش 177 هزار دانش آموز با اعتباری بیش از 700 میلیارد تومان منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 930 مدرسه به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت روستای هلشی واقع در شهرستان فیروزآباد استان کرمانشاه یکی از آنهاست.

 • شور و نشاط دانش آموزان مدرسه برکت روستای علی آباد

  22 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1357 مدرسه با هشت هزار کلاس درس و ظرفیت پذیرش 177 هزار دانش آموز با اعتباری بیش از 700 میلیارد تومان منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 930 مدرسه به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت روستای علی آباد واقع در شهرستان خدابنده استان زنجان یکی از آنهاست.

 • در مدرسه برکت روستای لامیان چه می گذرد؟

  21 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1357 مدرسه با هشت هزار کلاس درس و ظرفیت پذیرش 177 هزار دانش آموز با اعتباری بیش از 700 میلیارد تومان منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 930 مدرسه به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت روستای لامیان واقع در شهرستان تویسرکان استان همدان یکی از آنهاست.

 • در مدرسه برکت آران و بیدگل چه می گذرد؟

  17 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1357 مدرسه با هشت هزار کلاس درس و ظرفیت پذیرش 177 هزار دانش آموز با اعتباری بیش از 700 میلیارد تومان منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 930 مدرسه به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت شهرستان آران و بیدگل واقع در استان اصفهان یکی از آنهاست.

 • در مدرسه برکت روستای کوثر هیر چه می گذرد؟

  7 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1357 مدرسه با هشت هزار کلاس درس و ظرفیت پذیرش 177 هزار دانش آموز با اعتباری بیش از 700 میلیارد تومان منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 930 مدرسه به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت کوثر واقع در شهر هیر استان اردبیل یکی از آنهاست.

 • فعالیت های فرهنگی بنیاد برکت: مسجد برکت روستای نورآباد

  7 بازدید

  بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، همواره توجه ویژه ای به فعالیت های فرهنگی و مذهبی دارد. ساخت مسجد، حسینیه و خانه عالم در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، از جمله همین فعالیت ها هستند. مسجد برکت روستای نورآباد شهرستان ممسنی در استان فارس، یکی از 450 مسجدی است که توسط بنیاد برکت ایجاد شده است.

 • فعالیت های گروه دارویی برکت: سبحان آنکولوژی

  10 بازدید

  کارخانه ی سبحان آنکولوژی (تولیدکننده ی فرآورده های تزریقی ضد سرطان) یکی از شرکت های زیر مجموعه ی گروه دارویی برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در شهر رشت استان گیلان واقع است.

 • 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت در مناطق کم تر توسعه یافته

  27 بازدید

  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای اجرای منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری «مدظله العالی» مبنی بر توجه هرچه بیش تر به مناطق کم تر توسعه یافته و به منظور ایفای بخشی از مسئولیت های اجتماعی، توسط بنیاد برکت تعداد 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت را روز سه شنبه 2 آبان ماه در مناطق کم تر توسعه یافته ی کشور افتتاح و به عنوان هدیه ی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» به مردم این مناطق تحویل داد.

 • گزارش افتتاح 200 مسجد برکت در بخش خبری ساعت 21

  14 بازدید

  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) توسط بنیاد برکت تعداد 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت را روز سه شنبه 2 آبان ماه در مناطق کم تر توسعه یافته ی کشور افتتاح و به عنوان هدیه ی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» به مردم این مناطق تحویل داد. گزارش بخش خبری ساعت 21 شبکه اول سیما از این مراسم را شاهد باشید.

 • گزارش افتتاح 200 مسجد برکت در شبکه اول

  12 بازدید

  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) توسط بنیاد برکت تعداد 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت را روز سه شنبه 2 آبان ماه در مناطق کم تر توسعه یافته ی کشور افتتاح و به عنوان هدیه مقام معظم رهبری «مدظله العالی» به مردم این مناطق تحویل داد. گزارش بخش خبری ساعت 14 شبکه اول سیما از این مراسم را شاهد باشید.

 • گزارشی از مراسم افتتاح 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت

  8 بازدید

  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) توسط بنیاد برکت تعداد 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت را روز سه شنبه 2 آبان ماه در مناطق کم تر توسعه یافته ی کشور افتتاح و به عنوان هدیه ی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» به مردم این مناطق تحویل داد. گزارش بخش خبری ساعت 13 شبکه خبر را از این مراسم شاهد باشید.

 • گزارش افتتاح 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت

  8 بازدید

  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) توسط بنیاد برکت تعداد 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت را روز سه شنبه 2 آبان ماه در مناطق کم تر توسعه یافته ی کشور افتتاح و به عنوان هدیه مقام معظم رهبری «مدظله العالی» به مردم این مناطق تحویل داد. بخش کوتاهی از پخش زنده این مراسم مربوط به استان سیستان و بلوچستان از شبکه خبر را شاهد باشید.

 • سخنرانی آیت الله گلپایگانی در مراسم افتتاح 200 مسجدبرکت

  24 بازدید

  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) توسط بنیاد برکت تعداد 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت را روز سه شنبه 2 آبان ماه در مناطق کم تر توسعه یافته ی کشور افتتاح و به عنوان هدیه مقام معظم رهبری «مدظله العالی» به مردم این مناطق تحویل داد. بخشی از سخنرانی آیت الله گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری را در این مراسم، که به طور زنده از شبکه خبر پخش شد، شاهد باشید.

 • سخنرانی دکتر مخبر در مراسم افتتاح 200 مسجد برکت

  18 بازدید

  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) توسط بنیاد برکت تعداد 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت را روز سه شنبه 2 آبان ماه در مناطق کم تر توسعه یافته ی کشور افتتاح و به عنوان هدیه ی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» به مردم این مناطق تحویل داد. بخش کوتاهی از سخنرانی دکتر مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) را در این مراسم شاهد باشید.

 • افتتاح 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت در مناطق محروم

  14 بازدید

  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای اجرای منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری «مدظله العالی» مبنی بر توجه هرچه بیش تر به مناطق کم تر توسعه یافته و به منظور ایفای بخشی از مسئولیت های اجتماعی، توسط بنیاد برکت تعداد 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت را در روز سه شنبه 2 آبان ماه در مناطق کم تر توسعه یافته ی کشور افتتاح و به عنوان هدیه ی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» به مردم این مناطق تحویل می دهد.

 • اقدامات فرهنگی-مذهبی بنیاد برکت در آذربایجان غربی

  11 بازدید

  بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، همواره توجه ویژه ای به فعالیت های فرهنگی و مذهبی دارد. بنیاد برکت تاکنون قرارداد ساخت 1023 مرکز فرهنگی، شامل مسجد، حسینیه، خانه ی عالِم، دارالقرآن و کتاب خانه را در مناطق کم تر توسعه یافته ی کشور منعقد کرده است که از این تعداد 800 مرکز به بهره برداری رسیده است. گزارشی از فعالیت های فرهنگی بنیاد برکت در آذربایجان غربی را شاهد باشید.

 • مشارکت اقتصادی بنیاد برکت: کارخانه چای ورامین

  14 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در توسعه کارخانه چای ورامین در شهرستان ورامین استان تهران نیز به همین منظور انجام شده است.

 • افتتاح پروژه های توانمندسازی بنیاد برکت در استان قم

  2 بازدید

  بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، در راستای ارایه خدمات گسترده به محرومان، اهتمام ویژه ای به انجام فعالیت های زیربنایی و عمرانی و توانمندسازی اقتصادی در مناطق محروم کشور دارد. بنیاد برکت تاکنون فعالیت های گوناگونی را از این دست، در استان قم داشته است. در همین زمینه، گزارش برنامه ی «ما و شما» سیما را از مراسم افتتاح پروژه های توانمندسازی بنیاد برکت در استان قم، شاهد باشید.

 • مسجد برکت پایگاه دریایی آستارا

  9 بازدید

  بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، همواره توجه ویژه ای به فعالیت های فرهنگی و مذهبی دارد. ساخت مسجد، حسینیه، کتابخانه و خانه عالم در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، از جمله همین فعالیت ها هستند. مسجد برکت پایگاه دریایی آستارا واقع در روستای سیبلی شهرستان آستارا در استان گیلان، یکی از 800 مرکز فرهنگی است که تاکنون توسط بنیاد برکت ایجاد شده است.

 • در مدرسه برکت روستای گویجه سلطان چه می گذرد؟

  12 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1357 مدرسه با هشت هزار کلاس درس و ظرفیت پذیرش 177 هزار دانش آموز با اعتباری بیش از 700 میلیارد تومان منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 930 مدرسه به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت روستای گویجه سلطان واقع در شهرستان ورزقان استان آذربایجان شرقی یکی از آنهاست.

 • شور و نشاط دانش آموزان مدرسه برکت روستای حاجی عوض

  1 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1357 مدرسه با هشت هزار کلاس درس و ظرفیت پذیرش 177 هزار دانش آموز با اعتباری بیش از 700 میلیارد تومان منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 930 مدرسه به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت روستای حاجی عوض واقع در شهرستان پاس آباد استان اردبیل یکی از آنهاست.

 • فعالیت های فرهنگی بنیاد برکت: مسجد برکت ثارالله مزدک

  32 بازدید

  بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، همواره توجه ویژه ای به فعالیت های فرهنگی و مذهبی دارد. ساخت مسجد، حسینیه، کتابخانه و خانه عالم در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، از جمله همین فعالیت ها هستند. مسجد برکت ثارالله روستای مزدک شهرستان یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد، یکی از 777 مرکز فرهنگی است که توسط بنیاد برکت ایجاد شده است.

 • حال و هوای بچه های مدرسه برکت شهید منتظرالقائم

  35 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1357 مدرسه با هشت هزار کلاس درس و ظرفیت پذیرش 177 هزار دانش آموز با اعتباری بیش از 700 میلیارد تومان منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 930 مدرسه به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت شهید منتظرالقائم روستای آجرلو واقع در شهرستان فامنین استان همدان یکی از آنهاست.

 • مشارکت اقتصادی بنیادبرکت: کارخانه فرشاد پلاست

  5 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در توسعه کارخانه فرشادپلاست در شهرستان میاندوآب استان آذربایجان غربی نیز به همین منظور انجام شده است.