131 دنبال‌ کننده
28.3 هزار بازدید ویدیو

چگونه یک وبینار خوب برگزار کنیم؟

3 بازدید 1 هفته پیش

آقای عادل طالبی در رویداد وبیناردی که در روز دوشنبه ۲۱ مهر ۹۹ برگذار شد، در ارتباط با نیازهای اساسی و مهمی که برای برگزاری یک وبینار لازم است، مواردی را بیان کردند. موارد مطرح شده حاصل سالها تجربه برگزاری وبینار در نشر برآیند، تیزلند، مرکز هدایت و پیشرفت تحصیلی میم و چندین کسبوکار آنلاین دیگر است. برخی موارد برای برگزاری یک وبینار خوب در ذیل آمده است: کاربردی باشد. خسته کننده نباشد. افراد را تا لحظۀ آخر، درگیر نگه دارد. بستر برگزاری پیچیدگی فنی نداشته باشد. در زمان مناسب برگزار شود. بستر برگزاری، پشتیبانی

تبلیغات همسان چیست؟

وبینار تبلیغات همسان- نشر برآیند

284 بازدید 4 ماه پیش

قطعا تا به امروز نام "تبلیغات همسان"را شنیده‌اید و یا از انواع آن در کسب و کارتان استفاده کرده‌اید. بازاریابی همسان یکی از داغ‌ترین استراتژی‌های جدید در بازاریابی دیجیتال است که بیشتر رقبا اطلاعات زیادی از این استراتژی در تبلیغات دیجیتال ندارند و به همین دلیل است که در این وبینار می‌خواهیم اطلاعات بیشتری درباره تبلیغات همسان به شما بدهیم.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی-نشر برآیند

349 بازدید 1 سال پیش

در تبلیغات کلیکی شما تنها به ازای کاربری که به شما علاقه نشان داده و با کلیک روی تبلیغات، وارد وب‌سایت شما می‌شود هزینه می‌پردازید. با هدفمندسازی و بهینه‌سازی کمپین‌های تبلیغات کلیکی می‌توانید تبلیغات‌تان را در زمان درست، تنها به مخاطبان هدف‌تان نمایش داده و بهره‌وری کمپین‌تان را افزایش دهید. در این وبینار آقای عادل طالبی به پرسش‌هایی که در زمینه تبلیغات کلیکی مطرح می‌شوند، پاسخ می‌دهد.

چگونه مقاله‌ای بنویسیم که مخاطب را جذب کند؟

وبینار چگونه مقاله‌ای بنویسیم که مخاطب را جذب کند-نشر برآیند

359 بازدید 4 ماه پیش

نوشتن یک مقاله آموزنده کار سختی است، اما نوشتن یک مقاله آموزنده و مفید که جذاب و خواندنی هم باشد بسیار مشکل‌تر است.چه عواملی یک مقاله را جذاب و خواندنی می‌سازند؟ چه نکاتی را باید رعایت کنید تا مخاطب شما مقاله شما را تا انتها بخواند و از آن لذت هم ببرد؟ موضوع این وبینار همین است.

معرفی کتاب Digital marketers sound off

معرفی کتاب Digital marketers sound off-نشر برآیند

67 بازدید 1 سال پیش

"تا حالا به این فکر کرده‌اید که یک تاکتیک در حوزه بازاریابی شبکه‌های اجتماعی ممکن است بتواند در بازاریابی ایمیلی هم به شما کمک کند؟" کتاب DigitalMarketersSoundOff به شما نشان می‌دهد که چگونه یک تاکتیک در یک کانال می‌تواند بازاریابی دیجیتال را در کانال دیگر حمایت کند.

نمایش بیشتر