در حال بارگذاری
 • 134
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 122.2هزار
  بازدید

معاونت سیاسی سپاه-سایت بصیرت

گروه چند رسانه ای معاونت سیاسی سپاه با تولید کلیپ های کوتاه به ارائه تحلیل مسائل روز می پردازد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

گروه چند رسانه ای معاونت سیاسی سپاه با تولید کلیپ های کوتاه به ارائه تحلیل مسائل روز می پردازد.

 • 134
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 122.2هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • ستون پنجم-قسمت اول /معاونت سیاسی سپاه

  980 بازدید

  «ستون پنجم» دشمن موفق شدند با ایجاد «وحشت گرسنگی» و «ناکارآمد نشان دادن جمهوری خواهان» برای رفع قحطی، روحیه مردم را درهم شکسته تا به سادگی دروازه ها برای ورود سپاهیان باز شود!

 • محوربندی بیانات رهبری در جمع بسیجیان در ورزشگاه آزادی / معاونت سیاسی سپاه

  1,807 بازدید

  همین کسانی که نوکران آمریکا بودند در داخل کشور و خود آنها به همدیگر مژده میدادند، دل خوشی میدادند که آقا شش ماه صبر کنید، کلکش کنده میشود؛ شش ماه میشد و کلک کنده نشده بود، میگفتند یک سال دیگر صبر کنید، قضیّه تمام میشود؛ چهل سال از آن زمان گذشته است و آن نهال باریک تبدیل شده به این درختِ تناور؛ حالا این بیچاره دل خوشی میدهد به خودش و به همکارانِ اروپایی اش که دو سه ماه صبر کنید؛ بنده به یاد این شعر عامیانه افتادم که: شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لف لف خورد گَه دانه دانه (

 • تحلیل حسن عباسی/فیلم« اسنودن » + فیلم/معاونت سیاسی سپاه

  4,184 بازدید

  تحلیل فیلم اسنودن توسط استاد حسن عباسی و افشاگری زوایای پنهان این فیلم. تحلیل در دو بخش اول و انتهای فیلم آورده شده است. فیلم اسنودن علاوه بر روایت زندگی اسنودن و ماجرای افشای سندهای محرمانه، سعی در تعریف فصل جدیدی به نام «جنگ های سایبری» دارد . در این فیلم اهمیت فضای سایبری و نقش آن در قدرت جهانی فهمیده و درک می شود و هیچ گاه به سازوکارهای نظامی اشاره ای نمی شود.

 • چرا دولت باید بماند؟ - معاونت سیاسی سپاه

  882 بازدید

  در تحلیل شرایط موجود برخی معتقدند که ضعف مدیریتی دولت به آشفتگی در بازار انجامیده است. همین امر موجب شده تا سخن از ضرورت کناره گیری دولت بر سر زبانها افتد و به تدریج می رود که به مطالبه ای عمومی تبدیل گردد... اما سوال اساسی آن است که آیا با کناره گیری یا برکناری دولت، وضعیت بهتر خواهد شد؟!

 • هیات انقلابی / کاری از معاونت سیاسی سپاه

  1,078 بازدید

  در سالهای اخیر جریان های انحرافی تلاش کرده اند تا هیٔات مذهبی را از رح و جوهره خود جدا سازند. این جریان که توسط حکیم فرزانه انقلاب اسلامی به جریان تشیع انگلیسی شهرت یافته است الگویی از هیٔت داری را ارایه میکند که میتوان آن را هیات سکولار نامید.

 • غدیر و ولایت / معاونت سیاسی سپاه

  685 بازدید

  جوامع بشری از دیرباز حکومت داشتند؛ بشر انواع و اقسام حکومتها را تجربه کرده است؛ اسلام این حکومتها را، این نوع قدرتمندی ها و قدرت مداری ها را قبول ندارد؛ امامت را قبول دارد. این قاعده ی اسلام است؛ غدیر این را بیان می کند.

 • اتاق آشوب / معاونت سیاسی سپاه

  739 بازدید

  آمریکا و رژیم صهیونیستی در راستای افزایش فشار، کارگروه مشترکی را برای ایجاد نارضایتی داخلی در ایران تشکیل داده اند. طبق گزارش پایگاه اکسیوس آمریکا، تمرکز فعالیت این نهاد بر تلاش برای تشویق اعتراضات در داخل ایران و افزایش فشار بر دولت است.

 • سلاح تحریم؛هرآنچه ازتحریم باید بدانید/معاونت سیاسی سپاه

  1,679 بازدید

  آمریکا واردات کالاهای تجملی را برای تهی کردن منابع ارزی ایران و ترویج حس نابرابری باز گذاشت و برای انتشار ویروس یاس و بیان نارضایتی عمومی از وضع اقتصادی کشور، حتی ورود فناوری های ارتباطی مرتبط با فضای مجازی به ایران را تسهیل کرد تا مردم از این طریق به مقایسه شرایط خود با جهان پرداخته و اصطلاحا احساس درد بیشتری از تحریم ها داشته باشند.

 • فیلم سینمایی"لندن سقوط کرده است+تحلیل/معاونت سیاسی سپاه

  6,177 بازدید

  تحلیل فیلم توسط استاد محمد تقی فهیم در دو بخش ابتدایی وانتهایی فیلم / لندن سقوط کرده است؛ محصول سینمای هالیوود به کارگردانی بابک نجفی، کارگردان ایرانی-سوئدی، و بازی جرارد باتلر به ارتباط جهان اسلام و تروریست ها پرداخته است. داستان «لندن سقوط کرده است» مربوط به یکی از تروریست های کهنه کار با نام "امیر برکاوی" اهل پاکستان است .

 • اروپا و تداوم برجام/معاونت سیاسی سپاه

  933 بازدید

  یکی از گمانه ها در باب چرایی خروج آمریکا و بقای اروپا در برجام، احتمال تقسیم کاری است که بین این بلوک متحد وجود دارد. با این نگاه اروپایی ها در برجام مانده اند تا ایران را به مذاکره در حوزه های دیگری چون برجام منطقهای و برجام موشکی سوق دهند! و امتیازات بیشتری را طلب نمایند

 • روح خدا در برابر جرثومه فساد/معاونت سیاسی سپاه

  1,471 بازدید

  مواضع انقلابی حضرت امام (ره) در مواجهه با استکبار جهانی و ایادی آن برای همیشه در قلب و جان مظلومان و رنجدیدگان تاریخ باقی خواهد ماند. به فرموده حکیم فرزانه انقلاب اسلامی و شاگرد خلف ایشان:« کاری که امام در این برهه از تاریخ توانست انجام دهد، گمان می کنم در طول تاریخ بعد از اسلام، با این عظمت و این ابعاد، در هیچ جا سابقه نداشته است»

 • تبیین شعار سال؛حمایت ازکالای ایرانی/معاونت سیاسی سپاه

  523 بازدید

  با تعصب دنبال کالای ایرانی بگردید/ ما باید نسبت به مصرف جنس داخلی و اقتصاد ملی مان تعصب داشته باشیم؛ مصرف جنس خارجی یکی از عیوب مهم ماست.

 • بصیرت انقلابی/ مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه

  2,130 بازدید

  "مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد."

 • حماسه بصیرت

  1,209 بازدید

  ترس از پیشرفت روز افزون ایران اسلامی که الهام بخش بسیاری از ملت های دنیاست به اعتراف وزیر خارجه امریکا ، باعث شد تا پروژه کودتای رنگین با پشتیبانی 60 موسسه تخصصی انقلاب های مخملین و استفاده از نماد سبز در ایران آغاز شود.

 • کلیپ 16 آذر

  1,609 بازدید

  شانزده آذر ماه روز مبارزه با سلطه و روز مبارزه با امریکاست.

 • تحقیر امریکا

  420 بازدید

  13 آبان سال 58 درس بزرگی برای همه تاریخ ما خواهد داشت، درسی که به ما می گوید هرگاه از هیمنه استکبار نترسیده و حرکت مصمم باشد، عزت و اقتدار ایران اسلامی، پیشرفت و سیر به آینده امید بخش خواهد بود.

 • اقتدار بسیج و سقوط داعش/مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی

  1,378 بازدید

  آنچه بیش از همه در نبرد با حکومت خودخوانده داعشی ها نمود داشت، جریان تفکر بسیج در محور مقاومت بود. تفکری که باعث همگرایی بین گروه های مقاومت و امیدی برای مظلومان منطقه شد.

 • دفاع به سبک بنی صدر/مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه

  968 بازدید

  بنی صدر بعنوان فرمانده کل قوا در روزهای آغازین جنگ، روش اشکانی ها را در جنگیدن انتخاب کرد که زمین بدهد و زمان بگیرد! مساله ای که محور مقاومت آن را قبول نکرد!

 • 17شهریور؛ جمعه سرخ/مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه

  361 بازدید

  واقعه 17 شهریور 1357 خونی تازه در حرکت انقلابی مردم ایران دمید و پایه های سست رژیم شاهنشاهی را بیش از پیش متزلزل کرد.

 • بررسی اسناد جدید امریکا از کودتای 28 مرداد

  364 بازدید

  امریکا در راستای مخفی نمودن چهره استکباری خود بویژه برای نسل های جدید بیش از 60 سال اسناد دخالت در کودتا 28 مرداد را از دسترس پژوهشگران و عامه مردم دور نگاه داشته ، با وجود اینکه مطابق قوانین این کشور اسناد محرمانه بعد از 30 سال می بایست انتشار یابند. حالا بعد از تاخیر 60 ساله و با وجود فشار افکار عمومی اقدام به انتشار حجم بسیار اندکی از اسناد نموده است .این اقدام تلاشی برای انحراف افکار عمومی بود

 • قتل عام خانوادگی؛ جنایت منافقین جلاد

  1,777 بازدید

  این فیلم روایتگروبازسازی شده جنایت منافقین جلاد در به خاک و خون کشیدن یک خانواده است. مادر، فرزند و میهمانان این خانواده معصومانه در این جنایت به شهادت میرسند

 • امام را چگونه بشناسیم؟

  601 بازدید

  خوی و منش امام و برخورد قاطع با مستکبران وحمایت از مظلومان ، منحصر به کشورهای آمریکایی و اروپایی نبوده و بارها و بارها با عتاب، مستکبرین و کاخ نشینان داخلی را هم مورد خطاب قرار داده است. امام خوی کاخ نشینی مسئولین را عامل انحطاط کشور می دانست.

 • شاخصه های انتخاب اصلح(6)

  457 بازدید

  هدف ملت ایران چگونه تأمین خواهد شد؟ با دو عامل، این هدف تأمین میشود: یک عامل این است که انتخابات، انتخابات گرم و پرشوری باشد؛دوم اینکه این انتخابات منتهی شود به انتخاب یک انسان شایسته ی وارسته ی باعزمِ مؤمنِ انقلابىِ با همت جهادی. با این دو چیز، مقصود ملت ایران حاصل میشود.

 • شاخصه های انتخاب اصلح(5)

  541 بازدید

  جز با کار جهادی و کار انقلابی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم. در همه ی بخشها، کمربسته بودنِ مثل یک جهادگر لازم است ؛ این اگر بود، کارها راه می افتد؛ این اگر بود، بن بست ها باز میشود، شکافته میشود؛ [یعنی] کار فراوان، پُرحجم و باکیفیّت و مجاهدانه و انقلابی.

 • شاخصه های انتخاب اصلح(۴)

  458 بازدید

  انتخابات از این جهت بسیار مهم است که ملت ایران می خواهد اداره ی کشور را برای چهار سال به دست انسانی بسپرد که از لحاظ قانونی اختیارات بسیار وسیعی دارد، امکانات بی نظیری در اختیار دارد و می تواند ملت و کشور را چهار سال و یا حتّی بیش از چهار سال جلو ببرد؛ و می تواند متوقف نگه دارد یا خدای نکرده به عقب برگرداند.

 • شاخصه های انتخاب اصلح(3)

  759 بازدید

  اگر در پی انتخابات، كسانی در مراكز گوناگون سیاسی و اقتصادی روی كار بیایند كه بجای ادامه راه امام و ترویج اصول و ارزشهای امام و انقلاب، بخواهند با تملق گویی دولتهای مستكبر غربی، به خیال خود موقعیتی برای ایران دست و پا كنند، این برای ملت یك مصیبت است.

 • وعده های فراموش شده

  1,084 بازدید

  دولت یازدهم با روی کار امدن وعده هایی به مردم داد که اکنون آنها را فراموش کرده است و آن وعده ها به انحراف رفته است.برجام یکی از وعده های گشایشی بود که به انحراف کشیده شد و اشتغال و تولید وعده ای بود که فراموش شد

 • شاخصه های انتخاب اصلح(2)

  722 بازدید

  در این قسمت از این کلیپ به بیان برخی ویژگی های انتخاب اصلح در قرآن کریم از بیانات مقام معظم رهبری پرداخته ایم.