در حال بارگذاری
 • 13
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 27.6هزار
  بازدید

بازی دونه

تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی بازی های فکری برای کودکان و بزرگسالان

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی بازی های فکری برای کودکان و بزرگسالان

 • 13
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 27.6هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • اسباب بازی فکری مهره چین اشکال هندسی

  233 بازدید

  این اسباب بازی فکری شامل یک صفحه ی پایه ، ۱۲ کارت تصویر رنگی سوراخ دار و ۴۶و 22 شکل هندسی مختلف هست. هر بار یک کارت را روی پایه قرار داده از کودک می خواهیم با مهره های هندسی مختلف آن را کامل کند. با این کار علاوه بر شناخت رنگ ها زبان آموزی، قوه ی تخیل کودکان نیز پرورش می یابد و بر خلاقیت آنان افزوده می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه نمایید

 • سفره موزیکال کودک

  736 بازدید

  سفره موزیکال کودک یک اسباب بازی فکری و آموزشی برای نوزادان و کودکان کوچک میباشد که با رنگ آمیزی و داشتن اشکال و تصاویر حیوانات مختلف کودک را جذب خود میکند. این سفره موزیکال بوده و از طریق قسمت بالای خود موزیک پخش میکند. در سفره موزیکال نوزاد بروی عکس هر حیوان اگر فشار دهید صدای آن حیوان پخش میشود و کودک با آن حیوان و صدایش اشنا میشود. برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد این بازی آموزنده به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • اسباب بازی فکری کشتی لگوی اشکال

  449 بازدید

  اسباب بازی فکری کشتی لگوی اشکال یک اسباب بازی فکری و تقویت کننده هوش کودک بوده و علاوه بر این جهت یادگیری رنگ ها و اشکال هندسی طراحی شده است. این پازل زیبا به شکل یک کشتی طراحی شده است و دارای حفره هایی با اشکال مختلف است. کودک می بایست اشکال را با حفره های مشابه، تطبیق دهد و آن ها را وارد کشتی کند. برای دیدن اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • کتاب پارچه ای برای کودکان

  271 بازدید

  کتاب های زیبا، رنگارنگ و متنوع پارچه ای گزینه خوبی برای سرگرم کردن و خوشحال کردن فرزندان دلبندمان هستند. کتاب پارچه ای آموزشی مدل لیمان در ۶ مدل مختلف وسایل حمل و نقل ، حیوانات مزرعه ، حیوانات وحشی ، میوه ها ، تصاویر و اشکال هندسی منتشر شده است. برای دیدن اطلاعات بیشتر به آدرس www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری گلوکز

  548 بازدید

  گلوکز یک بازی گروهی بسیار جذاب ۲ تا ۶ نفره است. این بازی شامل ۲۴تاس حبه قند، ۳۶ کارت و راهنمای بازی است که در یک جعبه ی سخت عرضه می شود.هر یک از بازیکنان با چهار حبه قند و سه کارت، بازی را شروع و با ریختن تاس ها و بازی کردن کارت هایشان سعی می کنند هر چه زودتر از شر حبه قندهایشان خلاص شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی فکری به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • خرید بازی فکری بلاک آس

  149 بازدید

  بازی فکری بلاک آس (Blokus) یك بازی فکری استراتژیك است كه می تواند یك نفره، دو نفره، سه نفره و چهار نفره انجام شود و آموزش بازی blokus و قوانین آن بسیار ساده و سریع صورت می پذیرد. از آنجایی كه این بازی بر اساس یك قاعده کلی هوشمندانه و جذاب طراحی شده است، جمع كثیری از بازیكنان مشتاق در سطح دنیا مجذوب آن شده اند. برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد بازی فکری بلاک آس به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری جوراجور

  184 بازدید

  بازی فکری جوراجور بر اساس بازی محبوب و قدیمی پیدا کردن اختلاف ها طراحی شده است و یک بازی پرطرفدار میان کودکان و نوجوانان است؛ با این تفاوت که جوراجور را می توان ۲ تا ۴ نفره بازی کرد. این بازی شامل ۵۰ عدد کارت بزرگ دو رو و رنگی در چهار طرح است. هر ۲۵ کارت دارای طرح مشترک به صورت مساوی بین بازیکنان تقسیم میشود. برای دیدن این اسباب بازی فکری به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری آموزشی میمون باهوش

  518 بازدید

  بازی فکری میمون باهوش برای نشان دادن ارتباط بین موارد مختلف از شیوه ای بسیار جالب و ابتکاری استفاده می کند. کودک از طریق این بازی ارتباط بین موارد مختلف و همچنن مفهوم عدد را می آموزد. کودکان از ۴ سالگی می توانند با این وسیله بازی کنند و از بازی با آن لذت ببرند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این اسباب بازی فکری آموزشی به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری کلوچیا

  362 بازدید

  بازی فکری کلوچیا یک بازی هیجان انگیز و شیرین و خوشمزه است. هدف از این بازی علاوه بر گذراندن اوقاتی خوش و لذت بخش در کنار خانواده یا دوستان، تقویت دقت و تمرکز و بالا بردن سرعت واکنش است. ۲ تا ۵ نفر می توانند این بازی را با هم انجام دهند و با دنبال کردن مسیر دسرهای خوشمزه، دسر مورد نظر را پیدا کرده، نوش جان کنند. برای اطلاعات بیشتز از این بازی به www.bazidone.comمراجعه نمایید.

 • بازی فکری جنگا

  983 بازدید

  بازی فکری جنگا یا برج هیجان یک بازی و سرگرمی فکری برای تمامی سنین که هیجان شادی و سرگرمی را به محافل و مهمانی های شاد به ارمغان خواهد آورد. اگر در جستجوی تجربه ای پراسترس و فراتر از کارت روی کارت گذاشتن و تاس ریختن هستید، باید بازی جنگا را تجربه کنید. این سرگرمی دورهمی علاوه بر تمرکز و اعصاب فولادین، به دستانی ماهر نیز احتیاج دارد تا بتوانید از آن لذت ببرید.

 • ایروپولی یا مونوپولی یا روپولی

  6,230 بازدید

  با بازی ایروپولی یا روپولی یا مونوپولی مدیریت پول و هوش مالی خود را افزایش دهید! بازی هایی که در آن افراد شرکت کننده به کسب درآمد می پردازند از جذابیت بسیار بالایی برخوردارند. بازی ایروپولی هم از بازی هایی است که بسیار جذاب برای شرکت کنندگان می باشد و کافیست یک مرتبه در جمع خانوادگی و دوستانه این بازی را انجام دهید تا دیگر آن را رها نکنید. برای اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری پازل جعبه ای در مزرعه

  508 بازدید

  بازی فکری پازل جعبه ای در مزرعه برای آشنا شدن کودکان با حیوانات مهم مزرعه است. حیواناتی که به صورت معمول در هر مزرعه وجود دارد. پازل جعبه ای در مزرعه شامل ۶ تکه پازل از حیوانات است که کودک با قراردادن تکه های هر حیوان در جای خودش به تفاوت حیوانات با یکدیگر هم پی خواهد برد.برای دیدن انواع بازی های فکری در سنین مختلف به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی تیزبین

  746 بازدید

  برای انجام بازی فکری تیزبین به چشم های تیزبین و کمی هم سرعت نیاز دارید! پنج بازی فکری مختلف و سرگرم کننده و هیجانی در یک بازی! بازی فکری تیزبین یک بازی کارتی شامل ۵۵ کارت می باشد.در هر کارت ۸ عدد تصویر وجود دارد . تیزبین یک بازی فکری عالی برای افزایش تمرکز و تقویت حافظه است. برای دیدن اطلاعات کامل بازی تیزبین به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری سازه های فلزی

  545 بازدید

  ساختنی های فلزی در 6 طرح ماشین آفرود،ماشین مسابقه،موتورسیکلت،بیل مکانیکی،هلیکوپتر و هواپیما وجود دارند. سازه موتورسیکلت متشکل از 124 قطعه فلزی، یک آچار و یک پیچ گوشتی می باشد است که می توان با استفاده از راهنمای درون جعبه 3 مدل موتور سیکلت با آن ها ساخت و البته با استفاده از خلاقیت خود می توان مدل های متنوع دیگری خلق کرد. برای مشاهده طرح های دیگر سازه های فلزی به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری دالی توپه

  742 بازدید

  بازی فکری دالی توپه یک بازی مهارتی است که برای کودکان زیر سه سال طراحی شده است. بازی کردن با توپ همیشه برای بچه ها جذاب بوده و اگر با مهارت های جدید همراه شود جذابیتش چندین برابر می شود. دالی توپه،اسباب بازی مناسبی برای تخلیه هیجانات کودکان است. جهت اطلاع از توضیحات کامل این بازی به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری قایم موشک

  856 بازدید

  بازی فکری قایم موشک یک بازی عالی برای تقویت حافظه کوتاه مدت کودکان و حتی بزرگسالان ابتدا 35 کارت تصاویر را روی میز مقابل خود قرار دهید . سپس تشتک های پلاستیکی را روی 6 عدد از تصاویر قرار داده و مطمئن شوید تمامی بازیکنان این مراحل را به دقت نگاه میکنند. در ادامه هر یک از بازیکنان تاس رنگی را پرتاب کرده و با توجه به رنگ بگویند چه تصویری زیر تشتک هست؟ توضیحات بیشتر بازی رو در www.bazidone.com ببینید

 • بازی فکری شکل ها و رنگها

  573 بازدید

  بازی فکری شکل ها و رنگ ها جزء بازی های پرطرفدار فکری و آموزشی و یکی از مجموعه بازی های «اولین بازی های من» می باشد. که هدف از این بازی شناخت رنگ ها و شکل های هندسی به کودکان بالای ۲ سال است و باعث تقویت هوش و افزایش دقت و تمرکز کودک می شود. علاقه مندان جهت مشاهده انواع اسباب بازی های فکری موجود در فروشگاه بازی دونه به آدرس http://www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • پازل جعبه ای در جنگل

  392 بازدید

  بازی فکری پازل جعبه ای در جنگل برای آشنا شدن کودکان با حیوانات مهم جنگل است. حیواناتی که به صورت معمول در هر جنگل وجود دارد. اینکه کودکان با این حیوانات و اسم این حیوانات آشنا شوند و شناخت بهتری از محیط جنگل داشته باشند از اهداف این مجموعه است. علاقه مندان جهت مشاهده انواع اسباب بازی های فکری موجود در فروشگاه بازی دونه به آدرس http://www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری پازل جعبه ای حیوانات دریایی

  351 بازدید

  مجموعه های پازل از جمله بازی های فکری مورد علاقه اکثر کودکان است که علاوه بر جنبه سرگرم کننده آن، برروی رشد کودک اثراتی مثبت دارد. مدل های دیگر این مجموعه پازل جعبه ای در جنگل و پازل جعبه ای در مزرعه هستند که هدفشون آشنایی با انواع حیوانات رنگارنگ است. علاقه مندان جهت مشاهده انواع اسباب بازی های فکری موجود در فروشگاه بازی دونه به آدرس http://www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی های حرکتی کودکان پیش دبستانی

  3,593 بازدید

  بازی های حرکتی کودکان پیش دبستانی به رشد حرکتی و تقویت مهارتهای حرکتی ظریف آن ها کمک می کند. بازی زمین پر از گدازه های آتش است یکی از بازی های حرکتی عالی برای کودکان است که میتونید در خونه امتحانش کنید. چند مدل بازی حرکتی جذاب دیگه هم معرفی کردیم که میتونید در سایت بازی دونه به آدرس www.bazidone.com ببینید.

 • بازی فکری اشکال سازنده

  1,069 بازدید

  بازی فکری اشکال سازنده حاوی ۲۴ معما در سه سطح ساده، متوسط و پیچیده و ۳۶ قطعه ی پلاستیکی به شکل ها و اندازه های مختلف است که می توان با ترکیب آن ها و با خلاقیت بی نهایت شکل متنوع ساخت. اشکال سازنده یک بازی فکری عالی برای آموزش مهارت حل مسئله به کودکان است. علاقه مندان جهت مشاهده و خرید آنلاین انواع اسباب بازی های فکری موجود در فروشگاه بازی دونه به آدرس http://www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی هایی برای افزایش تمرکز کودکان

  1,172 بازدید

  برای کار روی توجه و تمرکز کودک، بهترین روش برای افزایش تمرکز و جلب توجه کودکان بازیها هستند. این بازی برای بچه هایی که تمرکز کمی دارند خیلی مفیده ، اول از ساده شروع می کنیم و بعد کم کم تعداد کارت ها و جابجاییشونو بیشتر می کنیم. در وبسایت www.bazidone.com میتونید ایده های دیگر بازی برای افزایش تمرکز کودکان را ببینید. بازیهای جالبی معرفی شدند.از دستشون ندید!

 • بازی فکری برج مکعب

  330 بازدید

  بازی فکری برج مکعب شامل ۱۰ مکعب از جنس مقوای سخت در ۱۰ اندازه مختلف است که به کودک کمک می کند تا با روی هم چیدن مکعب ها، ضمن تقویت ماهیچه های ظریف دست خود، مفاهیم متنوعی را فرا بگیرد. در وجوه مختلف هر مکعب رنگها، حیوانات اهلی، حیوانات وحشی، میوه ها و سبزیجات با نام فارسی و انگلیسی آنها آمده است تا کودک با نام آنها آشنا شود.کودک باید مکعبها را از بزرگ به کوچک روی هم بچیند و یک برج 10 طبقه ای بسازد.

 • ساخت بازی فکری در خانه

  1,873 بازدید

  برخی از کودکان و افرادی را می بینیم که بسیار به بازی های فکری علاقه دارند و این علاقه باعث میشود تا فکر آنها باز تر شود.شما براحتی با وسایل ساده میتوانید به ساخت بازی فکری مورد علاقه کودک خود بپردازید. این ویدئو آموزش ساخت بازی ماز با مقوا و نی های رنگی است. در وبسایت www.bazidone.com چند ایده دیگر برای ساخت اسباب بازی و بازی فکری در خانه با وسایل ساده و دور ریختنی ارائه شده است.

 • 6 راز مهم برای پرورش خلاقیت کودکان

  818 بازدید

  قطعا پرورش خلاقیت در کودکان برای شما مهم است،اینکه فرزندان شما ذهن خلاقی داشته باشند.به عنوان یک پدر و مادر یا معلم یا مراقب شما می توانید کارهایی را برای پرورش خلاقیت در کودکان و رشد ذهن خلاق او انجام دهید. وبسایت www.bazidone.com به راههایی کارآمد برای پرورش خلاقیت کودکان اشاره کرده است.

 • بازی موسیقی مجسمه شو

  424 بازدید

  بازی موسیقی مجسمه شو یک بازی جذاب و مشابه بازی صندلی با #موزیک است. این بازی نیاز به یک پخش کننده موسیقی و یک گوینده دارد. وقتی که موسیقی در حال پخش است بچه ها می رقصند و حرکت می کنند. پس از توقف موزیک به بچه ها بگید: "بی حرکت"، و بچه ها باید در هر حالتی هستند بلافاصله مثل مجسمه ثابت باشند. انواع بازی های مناسب کودکان در سنین مختلف را می توانید در وبسایت بازی فکری www.bazidone.com ببینید.