در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 23
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 79هزار
  بازدید

بازی دونه

تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی بازی های فکری برای کودکان و بزرگسالان

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی بازی های فکری برای کودکان و بزرگسالان

 • 23
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 79هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • بازی فکری ایروپولی در کافه

  538 بازدید

  با بازی ایروپولی مدیریت پول و هوش مالی خود را افزایش دهید! بازی هایی که در آن افراد شرکت کننده به کسب درآمد می پردازند از جذابیت بسیار بالایی برخوردارند. بازی ایروپولی ایرانی یا روپولی هم از بازی هایی است که بسیار جذاب برای شرکت کنندگان می باشد و کافیست یک مرتبه در جمع خانوادگی و دوستانه این بازی روپولی جدید را انجام دهید تا دیگر آن را رها نکنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • کتاب عروسکی چشمه ی ماه

  134 بازدید

  کتاب عروسکی چشمه ی ماه شعری کودکانه برگرفته از یکی از قصه های کلیله و دمنه یک عروسک در داخل کتاب وجود دارد که با دست کنترل می شود، این عروسک امکان چرخش ۳۶۰ درجه دارد و در نتیجه جذابیت بیشتری را برای کودک ایجاد می نماید. برای آشنایی بیشتر با کتابهای عروسکی کودکانه به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • کتاب پارچه ای بستنی ها

  191 بازدید

  تمریناتی که در کتاب پارچه ای بستنی ها آمده ، کمک می کند دستان کودک در انجام حرکات ظریف و ریز تقویت گردد و دقت ، تمرکز و هماهنگی چشم و دست او افزایش یابد. این تمرینات شامل انواع بستنی ها ، گره زدن و رد کردنی هایی مانند بستن و گره زدن بندکفش و باز و بستن کردن انواع دکمه و… است که کودک در انجام کارهای روزانه با آنها سروکار دارد. برای آشنایی بیشتر با این کتاب به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • کتاب پارچه ای اعداد

  212 بازدید

  بازی ، ابزاری موثر در آموزش غیر مستقیم مفاهیم به کودکان است. تمرینات این کتاب پارچه ای در قالب بازی به گونه ای طراحی شده است که پس از انجام آن ، کودک می تواند مفاهیم پایه ی ریاضی مانند عدد را به صورت ملموس و عینی درک کند.هر تمرین این کتاب با متنی پیشنهادی ارایه شده است. در هر متن ، کودک ما قهرمانی است که به شخصیت قصه ها کمک می کند تا مسایل خود را حل کنند. برای دیدن اطلاعات بیشتر به سایت www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بهارناز کوچولو با بازی های بازی دونه

  275 بازدید

  بهارناز خوشکل و کوچولو 3 ساله با بازی های بازی دونه از تهران . بازی دکمه دکمه برای آموزش رنگ و تقویت خلاقیت کودک در این سن عالیه و همچنین مجموعه کتاب های می می نی که موارد رفتاری رو به کودک آموزش میده.این ویدئوی زیبا رو مامان بهار ناز خانوم برای ما ارسال کردند. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به www.bazidone.com مراجعه کنید.

 • آریا کوچولو و بازی دکمه دکمه

  363 بازدید

  آریا کوچولوی قشنگ و دوست داشتنی از تبریز با بازی های بازی دونه. این ویدئوی زیبا رو مامان آریا برای ما ارسال کردند ، آریا بازی دکمه دکمه رو خیلی دوست داره. این بازی برای تقویت خلاقیت بچه ها خیلی خوبه و رنگها و تطبیق دادن رو به کودک آمورش میده. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به www.bazidone.com مراجعه کنید.

 • کتاب آینه ای تو کجایی ؟

  97 بازدید

  کتاب آینه ای تو کجایی وسیله ای است که شما می توانید با آن لبخند زدن، اشاره به اعضای صورت و لمس آن ها، حرکات لب ها هنگام تولید آوا، حرکت عقب و جلو را به فرزند خود بیاموزید. نگاه کردن به آینه برای کودک بسیار لذت بخش است و او می تواند به کمک آینه داخل کتاب خودش را از جنبه دیگری درک کند. برای آشنایی بیشتر با این کتاب به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • نیکا کوچولو و ماهی تعادلی

  239 بازدید

  نیکا کوچولو و ماهی تعادلی خوشگلش که خیلی دوستش داره و باهاش حرکات جدید هم انجام میده... این ویدئوی زیبا رو مامان نیکا جان از کاشان برای ما ارسال کردند. این الاکلنگ شیب ملایمی دارد که باعث می شود کودک به نرمی و راحتی به جلو و عقب حرکت کند و جای پا و جای دست مناسب نیز به ایمنی و حفظ تعادل کودک کمک می کند. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • لیانا کوچولو 19 ماهه با کتاب موزیکال بازی دونه

  171 بازدید

  لیانا کوچولو و کتاب موزیکال نی نی تپلی در مزرعه ، با این کتاب کودک در حین داستان با صدای حیوانات و وسایل نقلیه آشنا میشه ، این ویدئوی زیبا و بامزه رو مامان لیانا جان برای ما ارسال کردند...برای دیدن ویدئوهای بیشتر به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • لیانا خانوم کوچولو و دوست داشتنی با کتاب های بزرگ بازی دونه

  187 بازدید

  لیانا خانوم کوچولو و دوست داشتنی از خانواده بازی دونه www.bazidone.com از تهران که مامانشون این ویدئوی زیبا و بامزه رو برای ما ارسال کردند. لیانا با دیدن کتابهای بزرگش کلی ذوق کرده و حتی به بقیه بچه ها پیشنهاد میده….

 • بازی فکری دامینوی اشکال برجسته

  339 بازدید

  هر بسته از بازی فکری دامینوی اشکال برجسته حاوی قطعات پلاستیکی با رنگ های متنوع است. کودک باید رابطه ی بین شکل های قطعات را کشف و آن ها را به یکدیگر متصل سازد.هر قطعه ی این بازی دارای یک حفره و یک برجستگی هم اندازه ی حفره هاست. کودک ابتدا با تکنیک آزمون و خطا شروع به اتصال قطعات به یکدیگر می کند و به مرور مهارت خود را در تطبیق شکل ها افزایش می دهد. برای آشنایی بیشتر با این باری فکری به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • مجموعه کتاب های می می نی ۱۲ جلدی

  273 بازدید

  مجموعه کتاب های می می نی و مامانی مجموعه ای از ترانه های کودکانه ی تربیتی و آموزنده می باشد که به زبانی ساده و روان برای کودکان خردسال سروده شده است. مجموعه کتاب های می می نی قصه های منظومی از بچه میمونی بازیگوش و شیرین است. در هر جلد از کتاب قصه های می می نی ، یک مشکل رفتاری از می می نی سر می زند و یا حادثه ای برای او پیش می آید که در نهایت تجربه اش را بیش تر می کند. برای آشنایی بیشتر با مجموعه کتاب های می می نی به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • کتاب بالشی خرگوشی مهربون

  113 بازدید

  کتاب بالشی خرگوشی مهربون کتاب پارچه ای است که به شکل یک بالش برای نوزاد و کودک طراحی شده است تا نوزاد حس بهتری نسبت به آن داشته باشد. صفحات این کتاب نیز پارچه ای هستند. پارچه و الیاف به کار رفته در تولید این کتاب از مواد ضد حساسیت است تا آسیبی به پوست نوزاد وارد نگردد. برای آشنایی بیشتر با این کتاب پارچه ای بالشی به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • مجموعه کتابهای چشم قلمبه

  318 بازدید

  مجموعه کتابهای چشم قلمبه به‌صورت کتاب شعر برای گروه سنی الف و ب ارائه شده که دارای چندین جلد متفاوت است. از کتاب‌های این مجموعه می‌توان به : سبزیجات ، حیوانات اهلی، حیوانات وحشی، حیوانات دریایی ، حشرات ، پرندگان ،میوه ها ، مشاغل و وسایل نقلیه اشاره کرد . برای آشنایی بیشتر با این کتابهای آموزشی به https://bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری توپ و سرسره

  928 بازدید

  در بازی فکری توپ و سرسره کودک با قراردادن توپ دربالای سرسره مسیری را که این توپ طی می کند و مرحله به مرحله از بین صحفات می گذرد تا به پایین برسد، دنبال می کند. کودک با مشاهده این فرایند به کشف قوانین جهان پیرامون خود می پردازد و دوست دارد بارها و بارها این آزمایش را انجام دهد. توپ و سرسره از ۵ قطعه که روی هم سوار می شوند و ۲ توپ رنگی صدادار تشکیل شده است. برای آشنایی بیشتر با بازی توپ و سرسره سنجاقک به https://bazidone.com/product/balls-slides/ مراجعه نمایید.

 • بازی فکری پیچ و خم

  806 بازدید

  بازی فکری پیچ و خم اسباب بازی مناسب برای یادگیری مهارتهای ضروری کودکان می باشد . مهره های رنگی بین مسیرهای پر پیچ و خم گیر کردند و نمی توانند مسیر درست را پیدا کنند ،شما باید با حرکت دادن مهره ها بصورت تکی یا گروهی انها را به انتهای مسیر(مقصد) برسانید و از کودک بخواهید مهره ها را به مقصد برساند. بازی پیچ و خم همان بازی فکری ماز هست که برای تقویت مهارت حل مسئله و همچنین تعادل و هماهنگی بین چشم و دست کودک فوق العاده است. برای آشنایی بیشتر با این بازی به آدرس www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • صندلی تعادلی دوکاره

  80 بازدید

  صندلی تعادلی دوکاره محصول جدید ToyCity یک اسباب بازی دو منظوره جذاب است ؛صندلی تعادلی کودک یک اسباب بازی تعادلی هیجان انگیز و یک صندلی راحت وزیبا که با طراحی و شکل زیبا و شاد خود قابلیت استفاده در موقعیت های گوناگون مانند منزل ، اتاق کودک ، حتی صندلی غذاخوری و بیرون منزل ،مهد ها، پارک و حتی در مسافرت ها به عنوان یک اسباب بازی مفرح همراه را دارد.

 • بازی فکری مکعب آموزشی بازیتا

  364 بازدید

  بازی فکری مکعب آموزشی بازیتا شامل یک عدد مکعب ابری رنگی و ۴۸ کارت تصویری در ۶ رنگ مختلف است. ابتدا کارت های بازی با توجه به رنگ پشتشان در ۶ دسته چیده می شوند. بازیکنان به نوبت تاس بزرگ ابری را پرتاب کرده و با توجه به رنگ بالای مکعب، یکی از کارت های هم رنگ آن را برداشته و فعالیت مورد نظر روی کارت را انجام می دهند. این بازی باعث می شود که کودکان با انجام یک بازی شاد و مهیج با مفاهیم مختلفی همچون رنگ ها، صدای حیوانات، احساسات، اعداد، و ... آشنا شوند. برای آشنایی بیشتر با این بازی به www.bazidone.com مراجعه ن

 • کتاب صدادار نی نی تپلی در مزرعه

  521 بازدید

  کتاب موزیکال نی نی تپلی در مزرعه یک کتاب جذاب و صدادار برای کودکان است که در حین داستان تصاویر مختلف مانند انواع حیوانات ، وسایل نقلیه ، ساعت و دو نقش اصلی داستان در آن وجود دارند. شما والدین یا راوی داستان حین خواندن متن وقتی به آن تصویر مورد نظر در کنار کتاب برخورد می کنید با فشردن اون تصویر صدای آن پخش می شود و کودک با حیوانات مختلف ، وسایل نقلیه و صداهای آنها آشنا می شود و در عین حال برای او جذاب و هیجان انگیز است. برای آشنایی با این کتاب به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • مجموعه کتاب های وایت بردی نقاشی بکش پاک کن

  124 بازدید

  آموزش نقاشی همراه با شعر تمام صفحات کتاب وایتبرد است همراه با یک عدد ماژک وایتبرد در هر صفحه یک عکس تمام نما وجود دارد و که در کنار آن در 4 مرحله شیوه کشیدن عکس را هم آموزش داده است و در صفحه مقابل، صفحه ای سفید است که کودک باید آن تصویر را در آنجا بکشد. تصاویر رنگی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه کنید.

 • لالایی های شبانه

  1,421 بازدید

  نوزادان و کودکان به طور طبیعی از همان لحظه ی تولد با لالایی خواندن آرام شده و به خواب می روند. لالایی خواندن برای کودکان مزایای زیادی دارد که یکی از آن ها ایجاد رابطه ی بهتر بین والدین و کودک است. نوزادان به طور مستقیم به لالایی خواندن واکنش نشان می دهند و این اتفاق باعث رشد مهارت کلامی آن ها می شود. لالایی هاى كودكانه در 4 مجموعه ارائه و به زبان ساده سروده شده است. باشد كه لالایی گفتن و شنیدن، كه بهترین پل ارتباطى بین مادر و فرزند است از حافظه ى فرهنگى ما پاك نشود! برای دیدن این مجموعه کتابها به www.bazi

 • بازی فکری نخ و مهره

  704 بازدید

  بازی فکری نخ و مهره شامل ۵۰ مهره ی پلاستیکی در رنگ های درخشان و شکل های متنوع و 5 بند بافته ی رنگی است. صِرف نخ کردن مهره ها فعالیتی جذاب و در عین حال مفید برای کودکان به شمار می رود. این فعالیت ضمن تقویت ماهیچه های ظریف دست کودک به هماهنگی هر چه بیشتر بین چشم، مغز و دست کودک که در آینده برای عمل ساده ای مثل نوشتن یا انجام یک عمل جراحی پیچیده بسیار ضروری است، کمک می کند.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به www.bazidone.com مزاجعه کنید.

 • بازی فکری خلاقیت دکمه دکمه

  173 بازدید

  بازی فکری خلاقیت دکمه دکمه شامل یک صفحه ی پایه ، ۱۲ کارت تصویر رنگی سوراخ دار و ۴۶ دکمه ی رنگی پین دار است. هر بار یک کارت را روی پایه قرار داده از کودک می خواهیم با دکمه های رنگی آن را کامل کند. با این کار علاوه بر شناخت رنگ ها و زبان آموزی، قوه ی تخیل کودکان نیز پرورش می یابد و بر خلاقیت آنان افزوده می گردد. برای اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه کمید.

 • بازی فکری دکمه دکمه

  633 بازدید

  بازی فکری دکمه دکمه شامل یک صفحه ی پایه ، ۱۲ کارت تصویر رنگی سوراخ دار و ۴۶ دکمه ی رنگی پین دار است. هر بار یک کارت را روی پایه قرار داده از کودک می خواهیم با دکمه های رنگی آن را کامل کند. با این کار علاوه بر شناخت رنگ ها و زبان آموزی، قوه ی تخیل کودکان نیز پرورش می یابد و بر خلاقیت آنان افزوده می گردد. برای دیدن اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه کنید.

 • مجموعه 4 جلدی کتابهای جلد سخت شعر کودک

  639 بازدید

  این مجموعه 4 جلدی با هدف : آشنایی با میوه ها با شعر آشنایی با حیوانات اهلی با شعر آشنایی با شغل ها با شعر آشنایی با وسایل نقلیه با شعر طراحی شده است. صفحات این مجموعه کتابهای 4 جلدی به صورت ضخیم و می باشد و پاره نمی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مزاجعه نمایید.

 • کتاب های جغجغه ای در 5 تصویر

  140 بازدید

  کتاب های جغجغه ای با توجه به جنس سخت، تصاویر واقعی و شیوه ی اتصال ورق ها برای کودکان ۲ سال به بالا بسیار مناسب هستند. درون توپ های جغجغه ای که به این کتاب ها متصل است مواد خوراکی ریخته شده تا هیچگونه آسیبی متوجه کودکان نباشد. این کتاب ها در موضوعات مختلفی نظیر حیوانات جنگل، حیوانات مزرعه، میوه ها، صیفی جات و رنگ ها طراحی و تولید شده اند. هر کتاب شامل ۱۲ صفحه است که در یک صفحه تصویر و در صفحه ی مقابل آن نام تصویر به دو زبان فارسی و انگلیسی چاپ شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کتاب های جغجغه ای به h

 • مجموعه کتاب های 20 جلدی بشناسیم

  196 بازدید

  این مجموعه 20 جلدی شامل 12 حیوان مختلف، 5 میوه مختلف، اشکال، وسایل نقلیه و رنگها را با جملات مختلف و تصاویر زیبا معرفی می کند و کودک را با رنگ ، شکل ،صدای حیوانات مختلف،مزه میوه ها و ویژگی های هر تصویر آشنا می کند. بشناسیم دوره 20 جلدی نوشته ی شهره یوسفی است که توسط خانه ادبیات در سال 1393 و 200 صفحه به بازار عرضه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کتاب ها به www.bazidone.com مزاجعه نمایید.

 • اسباب بازی فکری مهره چین اشکال هندسی

  951 بازدید

  این اسباب بازی فکری شامل یک صفحه ی پایه ، ۱۲ کارت تصویر رنگی سوراخ دار و ۴۶و 22 شکل هندسی مختلف هست. هر بار یک کارت را روی پایه قرار داده از کودک می خواهیم با مهره های هندسی مختلف آن را کامل کند. با این کار علاوه بر شناخت رنگ ها زبان آموزی، قوه ی تخیل کودکان نیز پرورش می یابد و بر خلاقیت آنان افزوده می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه نمایید

 • سفره موزیکال کودک

  961 بازدید

  سفره موزیکال کودک یک اسباب بازی فکری و آموزشی برای نوزادان و کودکان کوچک میباشد که با رنگ آمیزی و داشتن اشکال و تصاویر حیوانات مختلف کودک را جذب خود میکند. این سفره موزیکال بوده و از طریق قسمت بالای خود موزیک پخش میکند. در سفره موزیکال نوزاد بروی عکس هر حیوان اگر فشار دهید صدای آن حیوان پخش میشود و کودک با آن حیوان و صدایش اشنا میشود. برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد این بازی آموزنده به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • اسباب بازی فکری کشتی لگوی اشکال

  1,260 بازدید

  اسباب بازی فکری کشتی لگوی اشکال یک اسباب بازی فکری و تقویت کننده هوش کودک بوده و علاوه بر این جهت یادگیری رنگ ها و اشکال هندسی طراحی شده است. این پازل زیبا به شکل یک کشتی طراحی شده است و دارای حفره هایی با اشکال مختلف است. کودک می بایست اشکال را با حفره های مشابه، تطبیق دهد و آن ها را وارد کشتی کند. برای دیدن اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • کتاب پارچه ای برای کودکان

  793 بازدید

  کتاب های زیبا، رنگارنگ و متنوع پارچه ای گزینه خوبی برای سرگرم کردن و خوشحال کردن فرزندان دلبندمان هستند. کتاب پارچه ای آموزشی مدل لیمان در ۶ مدل مختلف وسایل حمل و نقل ، حیوانات مزرعه ، حیوانات وحشی ، میوه ها ، تصاویر و اشکال هندسی منتشر شده است. برای دیدن اطلاعات بیشتر به آدرس www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری گلوکز

  1,121 بازدید

  گلوکز یک بازی گروهی بسیار جذاب ۲ تا ۶ نفره است. این بازی شامل ۲۴تاس حبه قند، ۳۶ کارت و راهنمای بازی است که در یک جعبه ی سخت عرضه می شود.هر یک از بازیکنان با چهار حبه قند و سه کارت، بازی را شروع و با ریختن تاس ها و بازی کردن کارت هایشان سعی می کنند هر چه زودتر از شر حبه قندهایشان خلاص شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی فکری به www.bazidone.com مراجعه نمایید.