در حال بارگذاری
 • 16
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 48.8هزار
  بازدید

بازی دونه

تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی بازی های فکری برای کودکان و بزرگسالان

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی بازی های فکری برای کودکان و بزرگسالان

 • 16
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 48.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • کتاب بالشی خرگوشی مهربون

  23 بازدید

  کتاب بالشی خرگوشی مهربون کتاب پارچه ای است که به شکل یک بالش برای نوزاد و کودک طراحی شده است تا نوزاد حس بهتری نسبت به آن داشته باشد. صفحات این کتاب نیز پارچه ای هستند. پارچه و الیاف به کار رفته در تولید این کتاب از مواد ضد حساسیت است تا آسیبی به پوست نوزاد وارد نگردد. برای آشنایی بیشتر با این کتاب پارچه ای بالشی به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • مجموعه کتابهای چشم قلمبه

  69 بازدید

  مجموعه کتابهای چشم قلمبه به‌صورت کتاب شعر برای گروه سنی الف و ب ارائه شده که دارای چندین جلد متفاوت است. از کتاب‌های این مجموعه می‌توان به : سبزیجات ، حیوانات اهلی، حیوانات وحشی، حیوانات دریایی ، حشرات ، پرندگان ،میوه ها ، مشاغل و وسایل نقلیه اشاره کرد . برای آشنایی بیشتر با این کتابهای آموزشی به https://bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری توپ و سرسره

  244 بازدید

  در بازی فکری توپ و سرسره کودک با قراردادن توپ دربالای سرسره مسیری را که این توپ طی می کند و مرحله به مرحله از بین صحفات می گذرد تا به پایین برسد، دنبال می کند. کودک با مشاهده این فرایند به کشف قوانین جهان پیرامون خود می پردازد و دوست دارد بارها و بارها این آزمایش را انجام دهد. توپ و سرسره از ۵ قطعه که روی هم سوار می شوند و ۲ توپ رنگی صدادار تشکیل شده است. برای آشنایی بیشتر با بازی توپ و سرسره سنجاقک به https://bazidone.com/product/balls-slides/ مراجعه نمایید.

 • بازی فکری پیچ و خم

  281 بازدید

  بازی فکری پیچ و خم اسباب بازی مناسب برای یادگیری مهارتهای ضروری کودکان می باشد . مهره های رنگی بین مسیرهای پر پیچ و خم گیر کردند و نمی توانند مسیر درست را پیدا کنند ،شما باید با حرکت دادن مهره ها بصورت تکی یا گروهی انها را به انتهای مسیر(مقصد) برسانید و از کودک بخواهید مهره ها را به مقصد برساند. بازی پیچ و خم همان بازی فکری ماز هست که برای تقویت مهارت حل مسئله و همچنین تعادل و هماهنگی بین چشم و دست کودک فوق العاده است. برای آشنایی بیشتر با این بازی به آدرس www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • صندلی تعادلی دوکاره

  28 بازدید

  صندلی تعادلی دوکاره محصول جدید ToyCity یک اسباب بازی دو منظوره جذاب است ؛صندلی تعادلی کودک یک اسباب بازی تعادلی هیجان انگیز و یک صندلی راحت وزیبا که با طراحی و شکل زیبا و شاد خود قابلیت استفاده در موقعیت های گوناگون مانند منزل ، اتاق کودک ، حتی صندلی غذاخوری و بیرون منزل ،مهد ها، پارک و حتی در مسافرت ها به عنوان یک اسباب بازی مفرح همراه را دارد.

 • بازی فکری مکعب آموزشی بازیتا

  153 بازدید

  بازی فکری مکعب آموزشی بازیتا شامل یک عدد مکعب ابری رنگی و ۴۸ کارت تصویری در ۶ رنگ مختلف است. ابتدا کارت های بازی با توجه به رنگ پشتشان در ۶ دسته چیده می شوند. بازیکنان به نوبت تاس بزرگ ابری را پرتاب کرده و با توجه به رنگ بالای مکعب، یکی از کارت های هم رنگ آن را برداشته و فعالیت مورد نظر روی کارت را انجام می دهند. این بازی باعث می شود که کودکان با انجام یک بازی شاد و مهیج با مفاهیم مختلفی همچون رنگ ها، صدای حیوانات، احساسات، اعداد، و ... آشنا شوند. برای آشنایی بیشتر با این بازی به www.bazidone.com مراجعه ن

 • کتاب صدادار نی نی تپلی در مزرعه

  194 بازدید

  کتاب موزیکال نی نی تپلی در مزرعه یک کتاب جذاب و صدادار برای کودکان است که در حین داستان تصاویر مختلف مانند انواع حیوانات ، وسایل نقلیه ، ساعت و دو نقش اصلی داستان در آن وجود دارند. شما والدین یا راوی داستان حین خواندن متن وقتی به آن تصویر مورد نظر در کنار کتاب برخورد می کنید با فشردن اون تصویر صدای آن پخش می شود و کودک با حیوانات مختلف ، وسایل نقلیه و صداهای آنها آشنا می شود و در عین حال برای او جذاب و هیجان انگیز است. برای آشنایی با این کتاب به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • مجموعه کتاب های وایت بردی نقاشی بکش پاک کن

  42 بازدید

  آموزش نقاشی همراه با شعر تمام صفحات کتاب وایتبرد است همراه با یک عدد ماژک وایتبرد در هر صفحه یک عکس تمام نما وجود دارد و که در کنار آن در 4 مرحله شیوه کشیدن عکس را هم آموزش داده است و در صفحه مقابل، صفحه ای سفید است که کودک باید آن تصویر را در آنجا بکشد. تصاویر رنگی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه کنید.

 • لالایی های شبانه

  869 بازدید

  نوزادان و کودکان به طور طبیعی از همان لحظه ی تولد با لالایی خواندن آرام شده و به خواب می روند. لالایی خواندن برای کودکان مزایای زیادی دارد که یکی از آن ها ایجاد رابطه ی بهتر بین والدین و کودک است. نوزادان به طور مستقیم به لالایی خواندن واکنش نشان می دهند و این اتفاق باعث رشد مهارت کلامی آن ها می شود. لالایی هاى كودكانه در 4 مجموعه ارائه و به زبان ساده سروده شده است. باشد كه لالایی گفتن و شنیدن، كه بهترین پل ارتباطى بین مادر و فرزند است از حافظه ى فرهنگى ما پاك نشود! برای دیدن این مجموعه کتابها به www.bazi

 • بازی فکری نخ و مهره

  345 بازدید

  بازی فکری نخ و مهره شامل ۵۰ مهره ی پلاستیکی در رنگ های درخشان و شکل های متنوع و 5 بند بافته ی رنگی است. صِرف نخ کردن مهره ها فعالیتی جذاب و در عین حال مفید برای کودکان به شمار می رود. این فعالیت ضمن تقویت ماهیچه های ظریف دست کودک به هماهنگی هر چه بیشتر بین چشم، مغز و دست کودک که در آینده برای عمل ساده ای مثل نوشتن یا انجام یک عمل جراحی پیچیده بسیار ضروری است، کمک می کند.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به www.bazidone.com مزاجعه کنید.

 • بازی فکری خلاقیت دکمه دکمه

  78 بازدید

  بازی فکری خلاقیت دکمه دکمه شامل یک صفحه ی پایه ، ۱۲ کارت تصویر رنگی سوراخ دار و ۴۶ دکمه ی رنگی پین دار است. هر بار یک کارت را روی پایه قرار داده از کودک می خواهیم با دکمه های رنگی آن را کامل کند. با این کار علاوه بر شناخت رنگ ها و زبان آموزی، قوه ی تخیل کودکان نیز پرورش می یابد و بر خلاقیت آنان افزوده می گردد. برای اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه کمید.

 • بازی فکری دکمه دکمه

  308 بازدید

  بازی فکری دکمه دکمه شامل یک صفحه ی پایه ، ۱۲ کارت تصویر رنگی سوراخ دار و ۴۶ دکمه ی رنگی پین دار است. هر بار یک کارت را روی پایه قرار داده از کودک می خواهیم با دکمه های رنگی آن را کامل کند. با این کار علاوه بر شناخت رنگ ها و زبان آموزی، قوه ی تخیل کودکان نیز پرورش می یابد و بر خلاقیت آنان افزوده می گردد. برای دیدن اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه کنید.

 • مجموعه 4 جلدی کتابهای جلد سخت شعر کودک

  483 بازدید

  این مجموعه 4 جلدی با هدف : آشنایی با میوه ها با شعر آشنایی با حیوانات اهلی با شعر آشنایی با شغل ها با شعر آشنایی با وسایل نقلیه با شعر طراحی شده است. صفحات این مجموعه کتابهای 4 جلدی به صورت ضخیم و می باشد و پاره نمی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مزاجعه نمایید.

 • کتاب های جغجغه ای در 5 تصویر

  81 بازدید

  کتاب های جغجغه ای با توجه به جنس سخت، تصاویر واقعی و شیوه ی اتصال ورق ها برای کودکان ۲ سال به بالا بسیار مناسب هستند. درون توپ های جغجغه ای که به این کتاب ها متصل است مواد خوراکی ریخته شده تا هیچگونه آسیبی متوجه کودکان نباشد. این کتاب ها در موضوعات مختلفی نظیر حیوانات جنگل، حیوانات مزرعه، میوه ها، صیفی جات و رنگ ها طراحی و تولید شده اند. هر کتاب شامل ۱۲ صفحه است که در یک صفحه تصویر و در صفحه ی مقابل آن نام تصویر به دو زبان فارسی و انگلیسی چاپ شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کتاب های جغجغه ای به h

 • مجموعه کتاب های 20 جلدی بشناسیم

  65 بازدید

  این مجموعه 20 جلدی شامل 12 حیوان مختلف، 5 میوه مختلف، اشکال، وسایل نقلیه و رنگها را با جملات مختلف و تصاویر زیبا معرفی می کند و کودک را با رنگ ، شکل ،صدای حیوانات مختلف،مزه میوه ها و ویژگی های هر تصویر آشنا می کند. بشناسیم دوره 20 جلدی نوشته ی شهره یوسفی است که توسط خانه ادبیات در سال 1393 و 200 صفحه به بازار عرضه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کتاب ها به www.bazidone.com مزاجعه نمایید.

 • اسباب بازی فکری مهره چین اشکال هندسی

  619 بازدید

  این اسباب بازی فکری شامل یک صفحه ی پایه ، ۱۲ کارت تصویر رنگی سوراخ دار و ۴۶و 22 شکل هندسی مختلف هست. هر بار یک کارت را روی پایه قرار داده از کودک می خواهیم با مهره های هندسی مختلف آن را کامل کند. با این کار علاوه بر شناخت رنگ ها زبان آموزی، قوه ی تخیل کودکان نیز پرورش می یابد و بر خلاقیت آنان افزوده می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه نمایید

 • سفره موزیکال کودک

  858 بازدید

  سفره موزیکال کودک یک اسباب بازی فکری و آموزشی برای نوزادان و کودکان کوچک میباشد که با رنگ آمیزی و داشتن اشکال و تصاویر حیوانات مختلف کودک را جذب خود میکند. این سفره موزیکال بوده و از طریق قسمت بالای خود موزیک پخش میکند. در سفره موزیکال نوزاد بروی عکس هر حیوان اگر فشار دهید صدای آن حیوان پخش میشود و کودک با آن حیوان و صدایش اشنا میشود. برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد این بازی آموزنده به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • اسباب بازی فکری کشتی لگوی اشکال

  764 بازدید

  اسباب بازی فکری کشتی لگوی اشکال یک اسباب بازی فکری و تقویت کننده هوش کودک بوده و علاوه بر این جهت یادگیری رنگ ها و اشکال هندسی طراحی شده است. این پازل زیبا به شکل یک کشتی طراحی شده است و دارای حفره هایی با اشکال مختلف است. کودک می بایست اشکال را با حفره های مشابه، تطبیق دهد و آن ها را وارد کشتی کند. برای دیدن اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • کتاب پارچه ای برای کودکان

  545 بازدید

  کتاب های زیبا، رنگارنگ و متنوع پارچه ای گزینه خوبی برای سرگرم کردن و خوشحال کردن فرزندان دلبندمان هستند. کتاب پارچه ای آموزشی مدل لیمان در ۶ مدل مختلف وسایل حمل و نقل ، حیوانات مزرعه ، حیوانات وحشی ، میوه ها ، تصاویر و اشکال هندسی منتشر شده است. برای دیدن اطلاعات بیشتر به آدرس www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری گلوکز

  720 بازدید

  گلوکز یک بازی گروهی بسیار جذاب ۲ تا ۶ نفره است. این بازی شامل ۲۴تاس حبه قند، ۳۶ کارت و راهنمای بازی است که در یک جعبه ی سخت عرضه می شود.هر یک از بازیکنان با چهار حبه قند و سه کارت، بازی را شروع و با ریختن تاس ها و بازی کردن کارت هایشان سعی می کنند هر چه زودتر از شر حبه قندهایشان خلاص شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی فکری به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • خرید بازی فکری بلاک آس

  273 بازدید

  بازی فکری بلاک آس (Blokus) یك بازی فکری استراتژیك است كه می تواند یك نفره، دو نفره، سه نفره و چهار نفره انجام شود و آموزش بازی blokus و قوانین آن بسیار ساده و سریع صورت می پذیرد. از آنجایی كه این بازی بر اساس یك قاعده کلی هوشمندانه و جذاب طراحی شده است، جمع كثیری از بازیكنان مشتاق در سطح دنیا مجذوب آن شده اند. برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد بازی فکری بلاک آس به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری جوراجور

  348 بازدید

  بازی فکری جوراجور بر اساس بازی محبوب و قدیمی پیدا کردن اختلاف ها طراحی شده است و یک بازی پرطرفدار میان کودکان و نوجوانان است؛ با این تفاوت که جوراجور را می توان ۲ تا ۴ نفره بازی کرد. این بازی شامل ۵۰ عدد کارت بزرگ دو رو و رنگی در چهار طرح است. هر ۲۵ کارت دارای طرح مشترک به صورت مساوی بین بازیکنان تقسیم میشود. برای دیدن این اسباب بازی فکری به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری آموزشی میمون باهوش

  635 بازدید

  بازی فکری میمون باهوش برای نشان دادن ارتباط بین موارد مختلف از شیوه ای بسیار جالب و ابتکاری استفاده می کند. کودک از طریق این بازی ارتباط بین موارد مختلف و همچنن مفهوم عدد را می آموزد. کودکان از ۴ سالگی می توانند با این وسیله بازی کنند و از بازی با آن لذت ببرند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این اسباب بازی فکری آموزشی به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری کلوچیا

  576 بازدید

  بازی فکری کلوچیا یک بازی هیجان انگیز و شیرین و خوشمزه است. هدف از این بازی علاوه بر گذراندن اوقاتی خوش و لذت بخش در کنار خانواده یا دوستان، تقویت دقت و تمرکز و بالا بردن سرعت واکنش است. ۲ تا ۵ نفر می توانند این بازی را با هم انجام دهند و با دنبال کردن مسیر دسرهای خوشمزه، دسر مورد نظر را پیدا کرده، نوش جان کنند. برای اطلاعات بیشتز از این بازی به www.bazidone.comمراجعه نمایید.

 • بازی فکری جنگا

  1,510 بازدید

  بازی فکری جنگا یا برج هیجان یک بازی و سرگرمی فکری برای تمامی سنین که هیجان شادی و سرگرمی را به محافل و مهمانی های شاد به ارمغان خواهد آورد. اگر در جستجوی تجربه ای پراسترس و فراتر از کارت روی کارت گذاشتن و تاس ریختن هستید، باید بازی جنگا را تجربه کنید. این سرگرمی دورهمی علاوه بر تمرکز و اعصاب فولادین، به دستانی ماهر نیز احتیاج دارد تا بتوانید از آن لذت ببرید.

 • ایروپولی یا مونوپولی یا روپولی

  14,703 بازدید

  با بازی ایروپولی یا روپولی یا مونوپولی مدیریت پول و هوش مالی خود را افزایش دهید! بازی هایی که در آن افراد شرکت کننده به کسب درآمد می پردازند از جذابیت بسیار بالایی برخوردارند. بازی ایروپولی هم از بازی هایی است که بسیار جذاب برای شرکت کنندگان می باشد و کافیست یک مرتبه در جمع خانوادگی و دوستانه این بازی را انجام دهید تا دیگر آن را رها نکنید. برای اطلاعات بیشتر به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری پازل جعبه ای در مزرعه

  557 بازدید

  بازی فکری پازل جعبه ای در مزرعه برای آشنا شدن کودکان با حیوانات مهم مزرعه است. حیواناتی که به صورت معمول در هر مزرعه وجود دارد. پازل جعبه ای در مزرعه شامل ۶ تکه پازل از حیوانات است که کودک با قراردادن تکه های هر حیوان در جای خودش به تفاوت حیوانات با یکدیگر هم پی خواهد برد.برای دیدن انواع بازی های فکری در سنین مختلف به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی تیزبین

  1,513 بازدید

  برای انجام بازی فکری تیزبین به چشم های تیزبین و کمی هم سرعت نیاز دارید! پنج بازی فکری مختلف و سرگرم کننده و هیجانی در یک بازی! بازی فکری تیزبین یک بازی کارتی شامل ۵۵ کارت می باشد.در هر کارت ۸ عدد تصویر وجود دارد . تیزبین یک بازی فکری عالی برای افزایش تمرکز و تقویت حافظه است. برای دیدن اطلاعات کامل بازی تیزبین به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری سازه های فلزی

  731 بازدید

  ساختنی های فلزی در 6 طرح ماشین آفرود،ماشین مسابقه،موتورسیکلت،بیل مکانیکی،هلیکوپتر و هواپیما وجود دارند. سازه موتورسیکلت متشکل از 124 قطعه فلزی، یک آچار و یک پیچ گوشتی می باشد است که می توان با استفاده از راهنمای درون جعبه 3 مدل موتور سیکلت با آن ها ساخت و البته با استفاده از خلاقیت خود می توان مدل های متنوع دیگری خلق کرد. برای مشاهده طرح های دیگر سازه های فلزی به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری دالی توپه

  992 بازدید

  بازی فکری دالی توپه یک بازی مهارتی است که برای کودکان زیر سه سال طراحی شده است. بازی کردن با توپ همیشه برای بچه ها جذاب بوده و اگر با مهارت های جدید همراه شود جذابیتش چندین برابر می شود. دالی توپه،اسباب بازی مناسبی برای تخلیه هیجانات کودکان است. جهت اطلاع از توضیحات کامل این بازی به www.bazidone.com مراجعه نمایید.

 • بازی فکری قایم موشک

  1,252 بازدید

  بازی فکری قایم موشک یک بازی عالی برای تقویت حافظه کوتاه مدت کودکان و حتی بزرگسالان ابتدا 35 کارت تصاویر را روی میز مقابل خود قرار دهید . سپس تشتک های پلاستیکی را روی 6 عدد از تصاویر قرار داده و مطمئن شوید تمامی بازیکنان این مراحل را به دقت نگاه میکنند. در ادامه هر یک از بازیکنان تاس رنگی را پرتاب کرده و با توجه به رنگ بگویند چه تصویری زیر تشتک هست؟ توضیحات بیشتر بازی رو در www.bazidone.com ببینید

 • بازی فکری شکل ها و رنگها

  697 بازدید

  بازی فکری شکل ها و رنگ ها جزء بازی های پرطرفدار فکری و آموزشی و یکی از مجموعه بازی های «اولین بازی های من» می باشد. که هدف از این بازی شناخت رنگ ها و شکل های هندسی به کودکان بالای ۲ سال است و باعث تقویت هوش و افزایش دقت و تمرکز کودک می شود. علاقه مندان جهت مشاهده انواع اسباب بازی های فکری موجود در فروشگاه بازی دونه به آدرس http://www.bazidone.com مراجعه نمایید.