در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 72
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 22.4هزار
  بازدید

بازیهای ایرانی(گیمی)

(حامی بازیهای ایرانی PC) ، چندسال حمایت کردیم و حالا داریم نتیجه اش رو میبینیم خداروشکر، اگر شما هم میخواین با آیتم های ما از بازیهای جدید و قدیمی ایرانی همراه باشید، بسم الله! آدرس کانال ما در سروش:@Bazieirani

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

(حامی بازیهای ایرانی PC) ، چندسال حمایت کردیم و حالا داریم نتیجه اش رو میبینیم خداروشکر، اگر شما هم میخواین با آیتم های ما از بازیهای جدید و قدیمی ایرانی همراه باشید، بسم الله! آدرس کانال ما در سروش:@Bazieirani

 • 72
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 22.4هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • آخر هفته های گیمی/شلغم بخور نیازی به دکتر نیست

  65 بازدید

  اولین قسمت آخر هفته های گیمی در سال 1398- بالاخره برگشتیم به آیتم های اخر هفته های گیمی با بازی مردان کپسولی- با تشکر از حسین امان اللهی- جهت کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازیهای ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به آدرس Bazieirani@ بپیوندید.

 • قسمت آخر عید باگیمی/رزمنده موتور سوار

  311 بازدید

  قسمت آخر عید باگیمی- امیدواریم از آیتم های عید با گیمی لذت برده باشید اگه قسمت های قبلی رو ندیدید حتما ببینید و از دست ندید و ما رو دنبال کنید و به دوستان خود معرفی کنید و نظر خودتون رو هم حتما راجب این ایتم ها انتقال بدید-باسپاس فراوان

 • قسمت پنجم عید باگیمی/والیبال با بروبچ تیم ملی

  379 بازدید

  قسمت پنجم عید باگیمی- در این قسمت به سراغ بازی والیبال مدرن رفتیم که شما میتونین این بازی رو از سایت ناشرش به آدرس www.hi-vu.ir در بخش بازیهای ایرانی بخرید- لایک و نظر فراموش نشه:)- لطفا به کانال ما در پیام رسان سروش به نشانی Bazieirani@ بپیوندید.

 • قسمت چهارم عید باگیمی/پراید 50 میلیونی

  485 بازدید

  قسمت چهارم عید باگیمی- در این قسمت با بازی هنر سرعت اومدیم که بازی خوبیه ولی واقعا کی به من گواهینامه داده؟:)) لایک و نظر فراموش نشه:)- لطفا به کانال ما در پیام رسان سروش به نشانی Bazieirani@ بپیوندید.

 • قسمت سوم عید باگیمی/سخته ازش دل بکنم اما...

  123 بازدید

  قسمت سوم عید باگیمی- در قسمت سوم متاسفانه به مرحله ای از بازی رسیدیم که پر باگه و نمیشه ردش کرد پس با همین سه تا پارت کار کتیبه کوروش رو تموم میکنیم، امیدوارم از این سه پارت لذت برده باشید- لایک و نظر فراموش نشه:)- لطفا به کانال ما در پیام رسان سروش به نشانی Bazieirani@ بپیوندید.

 • قسمت دوم عید باگیمی/سردرگم برای جستجوی کتیبه کوروش

  149 بازدید

  قسمت دوم عید باگیمی- آیتم های عید با گیمی آیتم های جدیدی است که به مناسبت عید تهیه میشود-لایک و نظر فراموش نشه:)- لطفا به کانال ما در پیام رسان سروش به نشانی Bazieirani@ بپیوندید.

 • بزن بریم کتیبه کوروش رو نجات بدیم/پارت اول

  331 بازدید

  قسمت اول عید باگیمی- آیتم های عید با گیمی آیتم های جدیدی است که به مناسبت عید تهیه میشود-لایک و نظر فراموش نشه:)- لطفا به کانال ما در پیام رسان سروش به نشانی Bazieirani@ بپیوندید.

 • گیم پلی از بازی شمشیر تاریکی

  54 بازدید

  گیم پلی بازی ایرانی شمشیر تاریکی(آخرین جنگاور)-با تشکر از حسین امان اللهی-این آخر هفته های گیمی رو از دست ندید چون این دفعه ی نینجای واقعی اومده و داره شمشیر تاریکی رو پلی میده نینجا از خاطرات مبارزاتش با جومونگ برامون میگه و نظر خودشو رو راجب کورو میگه:))- همین الان میتونید از طریق مارکت هیولا به آدرس Hayoola.com این بازی رو تهیه کنید- جهت کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازیهای ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به آدرس Bazieirani@ بپیوندید.

 • گیم پلی از بازی زامبی

  533 بازدید

  گیم پلی از بازی ایرانی زامبی-با تشکر از حسین امان اللهی-در آخر هفته های همراه با گیمی این هفته حسین به سراغ بازی زامبی ساخته شرکت بازی سازی سولاریس استدیو رفته.در این بازی حسین با شهامتی که داشت زامبی های چاقالو، زامبی های دلقک و حاج خونم زامبی (که به خاطر دیدنش امیدواریم گناهی پاش نوشته نشه) :)) جنگید و شکستشون داد.جهت دریافت اطلاعات بیشتر از این بازی و بازیهای ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به آدرس Bazieirani@ بپیوندید.

 • گیم پلی از بازی سیاووش

  224 بازدید

  گیم پلی از بازی ایرانی سیاووش-با تشکر از حسین امان اللهی-جهت تهیه بازی میتوانید از طریق مارکت دیجیتالی هیولا به آدرس Hayoola.com اقدام نمایید-برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازیهای ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به آدرس Bazieirani@ بپیوندید.

 • گیم پلی از نسخه دمو بازی آریو

  188 بازدید

  گیم پلی از نسخه آزمایشی بازی ایرانی آریو-با تشکر از حسین امان اللهی-برای دریافت نسخه دموی این بازی به صورت رایگان میتوانید از طریق مارکت هیولا به آدرس Hayoola.com اقدام کنید-جهت کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازیهای ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به آدرس Bazieirani@ بپیوندید.

 • گیم پلی از بازی آریو (نسخه آپدیت شده)

  167 بازدید

  گیم پلی از نسخه دمو بازی ایرانی آریو (اپدیت جدید)-با تشکر از مهدی خدادوست-میتونید همین الان این نسخه دمو رو به صورت رایگان از مارکت هیولا به آدرس Hayoola.com دریافت کنید-جهت کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازیهای ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش با ادرس Bazieirani@ بپیوندید.

 • گیم پلی از بازی صدای فراموش شده 1

  49 بازدید

  گیم پلی از بازی ایرانی صدای فراموش شده 1-با تشکر از مهدی خدادوست-میتونید همین الان این بازی رو از طریق مارکت هیولا به ادرس Hayoola.com تهیه کنید و ازش لذت ببرید-جهت کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازیهای ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به ادرس Bazieirani@ بپیوندید.

 • گیم پلی از بازی ذوالفقار

  335 بازدید

  گیم پلی از بازی ایرانی ذوالفقار-با تشکر از حسین امان اللهی- میتونید این بازی را از مارکت آریو به آدرس Ariogames.ir تهیه کنید-برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازیهای ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به آدرس Bazieirani@ بپیوندید.

 • گیم پلی از بازی فریاد آزادی:تنگستان

  247 بازدید

  در اخر هفته های گیمی این بار به سراغ یک گیم پلی مخفی کاری از بازی فریاد ازادی:تنگستان-با تشکر از حسین امان اللهی-برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازیهای ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به ادرس Bazieirani@ مراجعه کنید.

 • معرفی بازی آریو

  179 بازدید

  ویدیو حمایتی از بازی ایرانی آریو-با تشکر از حسین امان اللهی-برای رای دادن به این بازی در جشنواره بازیهای ویدیویی ایران در بخش ژانرها کد IGF0134 را به شماره 10008008800888 ارسال نمایید-شما میتوانید نسخه آزمایشی این بازی رو از مارکت هیولا( Hayoola.com )به صورت رایگان دانلود کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازی های ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به آدرس Bazieirani@ بپیوندید.

 • معرفی بازی ایرانی عملیات انهدام3

  392 بازدید

  ویدیو حمایتی از بازی عملیات انهدام 3-گوینده:مهدی خدادوست-برای رای دادن به این بازی در بخش بازی موردانتظار کد IGF0120 را به شماره 10008008800888 ارسال کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازی های ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به ادرس Bazieirani@ بپیوندید.

 • معرفی بازی ایرانی بردیا

  467 بازدید

  ویدیو حمایتی از بازی بردیا- گوینده:حسین امن اللهی- برای رای دادن به این بازی در بخش بهترین به روزرسانی کد IGF0075 را به شماره 10008008800888 ارسال نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازی های ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به ادرس Bazieirani@ بپیوندید.

 • معرفی بازی Section8

  9,468 بازدید

  معرفی بازی section8-با تشکر از حسین امان اللهی-برای رای دادن به این بازی در جشنواره بازیهای ویدیویی ایران کد IGF0104 را به شماره 10008008800888 ارسال نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازی های ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به ادرس Bazieirani@ بپیوندید.

 • گیم پلی از بازی گرشاسب:گرز ثریت

  351 بازدید

  گیم پلی از بازی گرشاسب/ با تشکر از حسین امان اللهی/ این بازی رو میتونید از مارکت هیولا تهیه کنید(Www.Hayoola.Com) / جهت کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازی های ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به ادرس Bazieirani@ بپیوندید.لایک و نظر فراموش نشه:)

 • گیم پلی از بازی شکارچی

  103 بازدید

  گیم پلی از بازی شکارچی/ با تشکر از حسین امان اللهی/ این بازی رو میتونید از مارکت آریو تهیه کنید(Www.Ariogames.ir) / جهت کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازی های ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به ادرس Bazieirani@ بپیوندید.لایک و نظر فراموش نشه:)

 • گیم پلی از بازی قتل در کوچه های تهران2

  231 بازدید

  گیم پلی از بازی قتل در کوچه های تهران2/ با تشکر از حسین امان اللهی/ این بازی رو میتونید از هیولا تهیه کنید(Www.Hayoola.Com) / جهت کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازی های ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به ادرس Bazieirani@ بپیوندید.لایک و نظر فراموش نشه:)

 • گیم پلی از بازی مردان کپسولی

  202 بازدید

  گیم پلی از بازی مردان کپسولی/ با تشکر از حسین امان اللهی/ جهت کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و بازی های ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به ادرس BAZIEIRANI@ بپیوندید.لایک و نظر فراموش نشه:)

 • تیزر داستانی بازی سفیر عشق

  426 بازدید

  تیزر داستانی بازی سفیر عشق/ بازی سفیر عشق در سبک سوم شخص اکشن ماجرایی روایتگر داستان حضور حضرت مسلم ابن عقیل( ع) در شهر کوفه به عنوان سفیر امام حسین(ع) میباشد که علاوه بر روایت این بخش از زندگی این بزرگوار در قالب چندین گذشته نمایی و آینده نمایی به حادثه کربلا نیز میپردازد/ برای حمایت از این بازی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی و بازی های ایرانی دیگر به کانال ما در پیام رسان سروش به ادرس BAZIEIRANI@ بپیوندید.

 • گیم پلی از بازی بالهای تاریک2

  269 بازدید

  گیم پلی زیبا از بازی بالهای تاریک 2 نسخه pc/ ضبط توسط مهدی خدادوست/ شما میتونین همین حالا این بازی رو از طریق مارکت هیولا http://hayoola.com تهیه کنید.اگر از این ویدیو لذت بردین و خواستین بیشتر از این بازی و بازی های ایرانی دیگه بدونین میتونین به کانال و گروه ما در پیام رسان سروش به آدرس bazieirani@ بپیوندید.

 • گیم پلی از بازی مموراندا

  84 بازدید

  گیم پلی کوتاه از بازی مموراندا/ ضبط توسط مهدی خدادوست/ شما میتونین همین حالا این بازی رو از طریق مارکت هیولا http://hayoola.com تهیه کنید.اگر از این ویدیو لذت بردین و خواستین بیشتر از این بازی و بازی های ایرانی دیگه بدونین میتونین به کانال و گروه ما در پیام رسان سروش به آدرس bazieirani@ بپیوندید.

 • گیم پلی از بازی تراتئون

  542 بازدید

  گیم پلی از بازی تراتئون در آخر هفته های گیمی / مرسی از حسین امان اللهی بابت ضبط و صداگذاری این ویدیو / میتونید این بازی رو از مارکت هیولا (www.Hayoola.com) تهیه بفرمایید / / برای حمایت از ما لطفا عضو کانال سروش ما شوید: Bazieirani@ / لایک و دنبال کردن فراموش نشه :)

 • گیم پلی از بازی ترسناک TimeLess

  323 بازدید

  گیم پلی از بازی ترسناک TimeLess که در آن شاهد گورخیدن حسین امان اللهی هستیم:)) / مرسی از حسین امان اللهی بابت ضبط و صداگذاری این ویدیو / میتونید این بازی رو از سایت آریو(Www.ArioGames.ir) به صورت رایگان تهیه بفرمایید / (نکته!:اگر صفحه کمی تاریک است نور صفحتون رو کمی زیاد کنید) / برای حمایت از ما لطفا عضو کانال سروش ما شوید: Bazieirani@ / لایک و دنبال کردن فراموش نشه :)

 • گیم پلی از بازی آبهای آبی

  175 بازدید

  گیم پلی از بازی آبهای آبی / در آخر هفته های همراه با گیمی / مرسی از حسین امان اللهی بابت ضبط و صداگذاری این ویدیو / میتونید این بازی رو از سایت آریو(Www.ArioGames.ir) تهیه بفرمایید / برای حمایت از ما لطفا عضو کانال سروش ما شوید: Bazieirani@ / لایک و دنبال کردن فراموش نشه :)

 • گیم پلی از بازی پروانه

  375 بازدید

  گیم پلی از بازی پروانه / آخر هفته های همراه با گیمی / مرسی از حسین امان اللهی بابت ضبط و صداگذاری این ویدیو / برای حمایت از ما لطفا عضو کانال سروش ما شوید: Bazieirani@ / لایک فراموش نشه :)

 • گیم پلی از بازی مبارزه در خلیج عدن

  925 بازدید

  گیم پلی از بازی مبارزه در خلیج عدن / آخر هفته های همراه با گیمی / مرسی از حسین امان اللهی بابت ضبط و صداگذاری این ویدیو / برای حمایت از ما لطفا عضو کانال سروش ما شوید: Bazieirani@ / لایک فراموش نشه :)

 • ویدیو فان از تیم گیمی(بازیهای ایرانی) #قسمت2

  157 بازدید

  ویدویی فان از تیم گیمی(بازیهای ایرانی) / مرسی از حسین امان اللهی بابت ضبط و صداگذاری این ویدیو / برای حمایت از ما لطفا عضو کانال سروش ما شوید: Bazieirani@ / لایک فراموش نشه :)