در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 40
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 14.7هزار
  بازدید

بازی نوین

ویدیو های مربوط به سایت بازی نوین را می توانید در کانال ما دریافت کنید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

ویدیو های مربوط به سایت بازی نوین را می توانید در کانال ما دریافت کنید.

 • 40
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 14.7هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • بازی Carcassonne - روش انجام بازی Carcassonne

  260 بازدید

  در بازی Carcassonne بازیکنان به نوبت کاشی های بازی که شامل سرزمین های مختلف هستند را برداشته و مرکز زمین قرار می دهند. یکی از بهترین بازی های کلاسیک دنیا در سبک کاشی گذاری است. ویدیو روش انجام بازی Carcassonne با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی بازی رومیزی Game Of Thrones: The Board Game

  332 بازدید

  در بازی رومیزی Game Of Thrones بازیکنان در نقش خاندان های سرزمین وستروس برای تصاحب تخت آهنین وارد جنگ می شوند. بازی Game Of Thrones پر از دسیسه و خیانت است و هیچ دو باری که این بازی را انجام می دهید، شبیه به هم نخواهد شد. ویدیو معرفی بازی Game Of Thrones: The Board Game توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی بازی Mansions Of Madness

  130 بازدید

  در بازی رومیزی Mansions Of Madness بازیکنان در نقش کارآگاهانی برای پرده برداشتن از اسرار یک عمارت مخوف وارد قصری می شوند. وجود هیولاها و معماهای فراوان در بازی رومیزی Mansions Of Madness و هم چنین تصادفی بودن قرار گیری معماها در روند بازی که با استفاده از نرم افزاری که به همراه بازی داده می شود، تکرار پذیری بازی Mansions Of Madness را چند برابر می کند. ویدیو معرفی بازی Mansions Of Madness توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی استراتژی جنگل - روش انجام بازی استراتژی جنگل

  1,438 بازدید

  در بازی استراتژی جنگل، کارت های مختلف بر اساس خاندان های مختلف Game Of Thrones با ارزش های متفاوتی قرار داده شده است. در ابتدای هر دست بعد از پخش شدن کارت ها و مشخص شدن زمینه بازی که بر اساس کدام یک از خاندان ها است، بازیکنان باید پیش بینی کنند که چند دست را می توانند ببرند. ویدیو معرفی بازی استراتژی جنگل توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی لگو ها - وولو 02 از سری تکنیک

  306 بازدید

  سری لگوهای تکنیک جز معروف ترین و پر فروش ترین سری هایی است که شرکت لگو در سال های اخیر به وجود آورده است. در این ویدیو با وولو 02 آشنا می شوید برای اطلاعات بیشتر در مورد این دسته از لگوها می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Pandemic - روش انجام بازی Pandemic

  399 بازدید

  در Pandemic، چند بیماری سرطانی به صورت همزمان در دنیا پخش شده است. بازیکنان در نقش متخصصانی هستند که ماموریت آن ها حل بیماری در محل قرنطینه و هم زمان پیدا کردن راه درمان 4 بیماری قبل از اینکه گسترش بیشتری پیدا کند، است. ویدیو معرفی بازی Pandemic با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Splendor - روش انجام بازی Splendor

  377 بازدید

  در بازی Splendor بازیکنان در نقش تاجران جواهراتی هستند که باید در ابتدای بازی با تصاحب معادن بر دارایی های خود بیافزایند و در نهایت با اشراف زادگان شیفته جواهرات ملاقات کنند. ویدیو معرفی بازی Splendor با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Five Tribes - روش انجام بازی Five Tribes

  190 بازدید

  در بازی Five Tribes بازیکنان با حرکت دادن پنج قبیله می توانند بر امتیاز های خود افزوده و باعث کشته شدن نیروهای حریف شوند. ویدیو معرفی بازی Five Tribes با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Photosynthesis - روش انجام بازی Photosynthesis

  156 بازدید

  در بازی Photosynthesis بازیکنان باید با قرار دادن درخت های خود در جای مناسب، نور بیشتری به دست آورده و درخت های خود را پرورش دهند. یکی از جدید ترین بازی های استودیو Blue Orange. ویدیو معرفی بازی Photosynthesis با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Blood Rage - روش انجام بازی Blood Rage

  657 بازدید

  در بازی Blood Rage بازیکنان در نقش رییس قبایل وایکینگ هایی هستند که باید برای به دست آوردن افتخار در دنیای آخرالزمانی با یکدیگر مبارزه کنند تا بتوانند در کنار اودین خدای خدایان، به آرامش برسند. ویدیو معرفی بازی Blood Rage با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی kingdomino - روش انجام بازی kingdomino

  62 بازدید

  در بازی Kingdomino شما در نقش لردهایی هستید که باید سرزمین های جدیدی را یافت کنید. کافی است که زمین ها را بردارید و با دقت در سرزمین خود قرار دهید. ویدیو معرفی بازی Kingdomino با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی NMBR9 - روش انجام بازی NMBR9

  66 بازدید

  در بازی NMBR9 شما باید اعداد را به صورت یک پشته در آورده و بر اساس تعداد طبقاتی که می توانید بالا روید، امتیاز بگیرید. ویدیو معرفی بازی NMBR9 با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Bang The Bullet - روش انجام بازی Bang The Bullet

  141 بازدید

  در بازی Bang بازیکن ها در نقش کلانتر، معاون، خائن و قانون شکن قرار می گیرند و در صورت حذف کلانتر بازی به اتمام رسیده و گروهی برنده می شود. بازی به صورت کارتی است و بازیکنان به یک دیگر با استفاده از کارت تیر می زنند. ویدیو معرفی بازی Bang با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Hive - روش انجام بازی Hive

  157 بازدید

  در بازی Hive که یک بازی دو نفره است، بازیکن باید ملکه حریف را محاصره کند. این بازی شباهات زیادی به شطرنج دارد ولی آسان بودن قوانین بازی، امکان انجام آن را با کودکان نیز میسر می کند. ویدیو معرفی بازی Hive با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Spyfall - روش انجام بازی Spyfall

  157 بازدید

  در بازی Spyfall یکی از بازیکنان جاسوس و بقیه بازیکنان کارت های یک محل خاص را را دریافت می کنند. از آن جا که کارت جاسوس مشخص کننده محل نیست، بقیه بازیکنان به نوبت با سوال و جواب از یکدیگر متوجه می شوند که جاسوس در میان آن ها چه کسی است. ویدیو معرفی بازی Spyfall با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Dixit - روش انجام بازی Dixit

  161 بازدید

  در بازی Dixit بازیکنان به نوبت باید داستانی را در مورد کارت خود بیان کنند و مابقی بازیکن ها باید کارتی مشابه داستان بر روی زمین قرار دهند. اگر کارت اصلی پیدا شود، بازیکنان تحت شرایط مختلف امتیاز می گیرند. ویدیو معرفی بازی Dixit با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Ticket to Ride - روش انجام بازی Ticket to ride

  983 بازدید

  در بازی Ticket to ride بازیکن باید در آمریکای شمالی، شهرها را با استفاده از قطار به یکدیگر وصل کند. بازیکنی برنده است که بیشترین و طولانی ترین مسیر را تصاحب کرده باشد. ویدیو معرفی بازی Ticket to ride با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Uno - روش انجام بازی Uno

  5,743 بازدید

  در بازی Uno بازیکنی که زودتر از بقیه کارت های خود را بر روی زمین بگذارد، برنده است. در این مسیر شما می توانید با کارت های مختلفی که دارید، دست دیگران را از کارت بیشتر کنید و جلوی برنده شدن آن ها را بگیرید. ویدیو معرفی بازی Uno با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی King of New york - روش انجام بازی King of New York

  249 بازدید

  در بازی King of new york بازیکنان در نقش هیولاهایی هستند که در شهر نیویورک با یکدیگر درگیر شده اند. بازیکنی برنده است که زودتر از همه به 20 امتیاز برسد یا باقی هیولاها را نابود کند. ویدیو معرفی بازی King Of New york با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Sheriff of Nottingham - روش انجام بازی

  1,547 بازدید

  بازی Sheriff of Nottingham بازی در سبک بلف زنی است که در آن باید بازیکنان اجناس خود را وارد شهر ناتینگهام کنند. در انتهای بازی هر کسی که ثروت بیشتری داشته باشد، برنده خواهد شد. ویدیو معرفی بازی Sheriff of Nottingham با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Resistance - روش انجام بازی Resistance

  464 بازدید

  روش انجام بازی Resistance که یکی از بازی شبیه به مافیاست در این ویدیو به صورت خلاصه و با زیرنویس فارسی توضیح داده شده است. ویدیو معرفی بازی Resistance با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Mysterium - تریلر معرفی Mysterium

  226 بازدید

  در بازی Mysterium یکی از بازیکن ها در نقش روح و مابقی در نقش مدیوم هایی هستند که باید با وی ارتباط برقرار کرده و بفهمند که روح چگونه، در کجا و با جه وسیله ای به قتل رسیده است. ویدیو معرفی بازی Mysterium با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.