در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 72
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 11هزار
  بازدید

فروشگاه اینترنتی بازی نوین

کانال رسمی محتوای تولیدی سایت بازی نوین

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال رسمی محتوای تولیدی سایت بازی نوین

 • 72
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 11هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • زنگ بازی - Architect Of The West Kingdom قسمت دوم

  185 بازدید

  در ویدیو های سری زنگ بازی، یک بازی رو انتخاب می کنیم و به همراهی دوستانمون یک دست کامل اون رو بازی می کنیم. در دومین ویدیو زنگ بازی، یکی از پر سر و صدا ترین بازی های سال گذشته یعنی Architects Of The West Kingdom رو انتخاب کردیم. این ویدیو، چند قسمتی خواهد بود و می تونید قسمت بعدی رو از کانال مون مشاهده کنید. شما می تونید پادکست معرفی بازی رو از طریق لینک زیر ببینید: http://bazinovin.ir/podcast-architect-of-the-west-kingdom-episode-1/ این ویدیو توسط فروشگاه اینترنتی بازی نوین Bazinovin.ir تهیه شده است.

 • اخبار بردگیمی نیمه دوم فروردین

  64 بازدید

  اگر حوصله خوندن مطلب رو ندارین و می خواین خیلی خیلی سریع خبرای مهم بردگیم ها رو بدونین، این ویدیو مخصوص شماست. تو یه زمان خیلی کم خبرای مهم رو در اختیارتون گذاشتیم. البته برای جزییات بیشتر می تونید به سایتمون و بخش اخبار مراجعه کنید. این ویدیو در استودیو بازی نوین طراحی و ساخته شده و می تونید هر جایی که یه علاقه مند به بردگیم هست، اون رو باز نشر کنید.

 • زنگ بازی - Architect Of The West Kingdom قسمت اول

  265 بازدید

  در ویدیو های سری زنگ بازی، یک بازی رو انتخاب می کنیم و به همراهی دوستانمون یک دست کامل اون رو بازی می کنیم. در دومین ویدیو زنگ بازی، یکی از پر سر و صدا ترین بازی های سال گذشته یعنی Architects Of The West Kingdom رو انتخاب کردیم. این ویدیو، چند قسمتی خواهد بود و می تونید قسمت بعدی رو از کانال مون مشاهده کنید. شما می تونید پادکست معرفی بازی رو از طریق لینک زیر ببینید: http://bazinovin.ir/podcast-architect-of-the-west-kingdom-episode-1/ این ویدیو توسط فروشگاه اینترنتی بازی نوین Bazinovin.ir تهیه و تولید شد

 • نگاهی سریع به بازی رومیزی Azul نسخه ایرانی

  276 بازدید

  در بازی Azul بازیکنان در نقش کاشی کارانی هستند که باید به شکل بسیار زیبایی کاخ پادشاه را تزیین کنند. هر چه قدر که این تزیین زیبا تر، امتیاز بیشتر. این نسخه در ایران تولید شده است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. ویدیو معرفی بازی رومیزی Azul نسخه ایرانی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • پادکست؛ معرفی بازی Architects Of The West Kingdom

  273 بازدید

  در اولین پادکست بازی نوین به سراغ بازی پر سر و صدای Architects of the West Kingdom رفتیم و می خواهیم ببینیم چه چیزی در این بازی خوب است. این پادکست در استودیو بازی نوین طراحی و ساخته شده و می تونید هر جایی که یه علاقه مند به بردگیم هست، اون رو باز نشر کنید.

 • تریلر معرفی بازی Sarah's Vision با زیرنویس فارسی

  بازی نوین
  150 بازدید

  بازی Sarah’s Vision که توسط The Bloise Group منتشر شده است، به بازار آمد. این بازی در سبک همکاری مشترک و مدیریت منابع برای ۱ الی ۴ بازیکن توسط Anthony Howgego طراحی شده است. این ویدیو در استودیو بازی نوین ترجمه و زیرنویس شده است. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این بازی را در سایت ما بیابید.

 • اخبار بردگیمی نیمه اول فروردین

  111 بازدید

  اگر حوصله خوندن مطلب رو ندارین و می خواین خیلی خیلی سریع خبرای مهم بردگیم ها رو بدونین، این ویدیو مخصوص شماست. تو یه زمان خیلی کم خبرای مهم رو در اختیارتون گذاشتیم. البته برای جزییات بیشتر می تونید به سایتمون و بخش اخبار مراجعه کنید. این ویدیو در استودیو بازی نوین طراحی و ساخته شده و می تونید هر جایی که یه علاقه مند به بردگیم هست، اون رو باز نشر کنید.

 • زنگ بازی - Memoir 44

  611 بازدید

  در ویدیو های سری زنگ بازی، یک بازی رو انتخاب می کنیم و به همراهی دوستانمون یک دست کامل اون رو بازی می کنیم. در اولین ویدیو زنگ بازی، یکی از بهترین بازی های جنگی یعنی Memoir 44 رو انتخاب کردیم. شما می تونید مقاله معرفی بازی رو از طریق لینک زیر بخونید: http://bazinovin.ir/introduce-memoir-44 این ویدیو توسط فروشگاه اینترنتی بازی نوین Bazinovin.ir تهیه و تولید شده است.

 • معرفی و نقد بازی رومیزی Blood Rage - قسمت دوم

  240 بازدید

  در این ویدیو بازی رومیزی Blood Rage را با یک دیگر بررسی خواهیم کرد. آخر الزمان در دنیای وایکینگ ها شروع شده است و شما به عنوان رهبران قبایل مختلف، باید با کسب افتخار در والهالا بهشت وایکینگ ها در کنار اودین قرار بگیرید. ویدیو معرفی و نقد Blood Rage توسط بازی نوین تهیه شده است. می توانید قسمت اول این بازی را از لینک زیر مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به سایت Bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی Carcassonne - روش انجام بازی Carcassonne

  بازی نوین
  334 بازدید

  در بازی Carcassonne بازیکنان به نوبت کاشی های بازی که شامل سرزمین های مختلف هستند را برداشته و مرکز زمین قرار می دهند. یکی از بهترین بازی های کلاسیک دنیا در سبک کاشی گذاری است. ویدیو روش انجام بازی Carcassonne با زیر نویس فارسی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی نسخه موبایل بازی رومیزی Ticket To Ride - قسمت سوم

  114 بازدید

  در قسمت سوم و نهایی معرفی نسخه موبایل Ticket to ride: Europe یک بار دیگر هوش مصنوعی بازی را به چالش کشیده ایم و یک دست کامل بازی را انجام داده ایم. ویدیو معرفی نسخه موبایل بازی رومیزی Ticket To Ride توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به سایت Bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • روش انجام بازی رومیزی Codenames Pictures بازیانه

  683 بازدید

  در این ویدیو روش انجام بازی رومیزی Codenames Pictures آموزش داده شده است. بازی Codenames Pictures یکی از بهترین بازی های رومیزی دنیاست که در سال 2016 عرضه شده است. ویدیو روش انجام بازی Codenames Pictures توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به سایت Bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی و نقد بازی رومیزی Codenames Pictures نسخه بازیانه

  455 بازدید

  در این ویدیو نسخه تولیدی بازیانه Codenames Pictures را معرفی و نقد خواهیم کرد. بازی Codenames Pictures یکی از بهترین بازی های دورهمی دنیاست که در آن باید با دادن کد های مخفی به مامورین سعی کنید تا آن ها را به محل قرار ملاقات با نیروهای خودی هدایت کنید. ویدیو معرفی و نقد Codenames Pictures توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به سایت Bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • روش انجام بازی رومیزی Game Of Thrones - دوبله شده

  647 بازدید

  در این ویدیو که با همکاری بهنام رامشینی عزیز دوبله شده است، روش انجام بازی رومیزی Game Of Thrones به طور کامل آموزش داده می شود. ویدیو روش انجام بازی Game Of Thrones توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به سایت Bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی نسخه موبایل بازی رومیزی Ticket To Ride - قسمت دوم

  94 بازدید

  در قسمت دوم قوانین نسخه موبایل Ticket to ride: Europe به طور کامل آموزش داده شده است. ویدیو معرفی نسخه موبایل بازی رومیزی Ticket To Ride توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به سایت Bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی و نقد بازی رومیزی Blood Rage - قسمت اول

  739 بازدید

  در این ویدیو بازی رومیزی Blood Rage را با یک دیگر بررسی خواهیم کرد. آخر الزمان در دنیای وایکینگ ها شروع شده است و شما به عنوان رهبران قبایل مختلف، باید با کسب افتخار در والهالا بهشت وایکینگ ها در کنار اودین قرار بگیرید. ویدیو معرفی و نقد Blood Rage توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به سایت Bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی نسخه موبایل بازی رومیزی Ticket To Ride - قسمت اول

  306 بازدید

  در این ویدیو نسخه موبایل بازی رومیزی Ticket To Ride معرفی شده است. در این نسخه تمامی اکسپنشن های بازی Ticket To Ride قرار داده شده است که می تواند بهترین فرصت برای امتحان کردن یکی از بهترین بازی های خانوادگی حال حاضر دنیا باشد. ویدیو معرفی نسخه موبایل بازی رومیزی Ticket To Ride توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به سایت Bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی سری ویدیو های جدید بازی نوین

  115 بازدید

  فصل جدید ویدیو های بازی نوین با سری ویدیو های جدیدمون به زودی شروع خواهد شد. از این به بعد در کانالمون بازی های بردگیمی که اپلیکیشن اون ها هم عرضه شده را معرفی خواهیم کرد و برای اولین ویدیو این سری بازی Ticket To Ride را برای شما در نظر گرفته ایم. ویدیو روش انجام بازی رومیزی Kingdomino توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به سایت Bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی بازی رومیزی Game Of Thrones: The Board Game

  بازی نوین
  406 بازدید

  در بازی رومیزی Game Of Thrones بازیکنان در نقش خاندان های سرزمین وستروس برای تصاحب تخت آهنین وارد جنگ می شوند. بازی Game Of Thrones پر از دسیسه و خیانت است و هیچ دو باری که این بازی را انجام می دهید، شبیه به هم نخواهد شد. ویدیو معرفی بازی Game Of Thrones: The Board Game توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی بازی Mansions Of Madness

  بازی نوین
  176 بازدید

  در بازی رومیزی Mansions Of Madness بازیکنان در نقش کارآگاهانی برای پرده برداشتن از اسرار یک عمارت مخوف وارد قصری می شوند. وجود هیولاها و معماهای فراوان در بازی رومیزی Mansions Of Madness و هم چنین تصادفی بودن قرار گیری معماها در روند بازی که با استفاده از نرم افزاری که به همراه بازی داده می شود، تکرار پذیری بازی Mansions Of Madness را چند برابر می کند. ویدیو معرفی بازی Mansions Of Madness توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • روش انجام بازی رومیزی Kingdomino

  236 بازدید

  در این ویدیو روش انجام بازی رومیزی Kingdomino را یاد می گیریم. در بازی رومیزی Kingdomino که برای 2 الی 4 نفر طراحی شده است، شما لرد هایی هستید که به دنبال سرزمین های جدید می گردید و باید با استفاده از دومینوهای رنگارنگ و زیبای بازی، سرزمین خود را گسترش دهید. ویدیو روش انجام بازی رومیزی Kingdomino توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به سایت Bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی و نقد بازی رومیزی Pandemic

  579 بازدید

  در این ویدیو بازی رومیزی Pandemic را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد. در بازی رومیزی Pandemic بازیکنان در نقش دانشمندانی هستند که قرار است با کمک یکدیگر جلوی انتشار 4 ویروس کشنده را در دنیا گرفته و راه درمان آن ها را پیدا کنند. ویدیو معرفی و نقد Pandemic توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به سایت Bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • نگاهی سریع به بازی رومیزی اسپلندور نسخه ایرانی

  865 بازدید

  در این ویدیو قصد داریم نگاهی سریع به بازی رومیزی اسپلندور نسخه ایرانی داشته باشیم. در این بازی، بازیکنان در نقش تاجر هایی هستند که باید با سرمایه گذاری درست بر روی معادن الماس با اشراف زادگان ملاقات کرده و در نهایت پیروز میدان تجارت شوند. ویدیو معرفی بازی رومیزی اسپلندور نسخه ایرانی توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی و نقد بازی رومیزی Love Letter

  670 بازدید

  در این ویدیو بازی Love Letter تولیدی توسط گروه بازبازی را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد. در بازی Love Letter بازیکنان باید تلاش کنند که آخرین نفری باشند که در هر دور نامه خود را به دست پرنسس می رسانند. بازی Love Letter در سبک مدیریت کارت و حذف بازیکن است. ویدیو معرفی بازی رومیزی Love Letter توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • روش انجام بازی رومیزی کودتا

  1,931 بازدید

  در این ویدیو قصد داریم روش انجام بازی رومیزی کودتا محصول After 5 Games را با هم یاد بگیریم. ویدیو روش انجام بازی رومیزی کودتا توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • بازی استراتژی جنگل - روش انجام بازی استراتژی جنگل

  بازی نوین
  1,603 بازدید

  در بازی استراتژی جنگل، کارت های مختلف بر اساس خاندان های مختلف Game Of Thrones با ارزش های متفاوتی قرار داده شده است. در ابتدای هر دست بعد از پخش شدن کارت ها و مشخص شدن زمینه بازی که بر اساس کدام یک از خاندان ها است، بازیکنان باید پیش بینی کنند که چند دست را می توانند ببرند. ویدیو معرفی بازی استراتژی جنگل توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی و نقد بازی رومیزی دژ

  1,374 بازدید

  در این ویدیو قصد داریم بازی رومیزی دژ محصول هوپا را از نظر کیفی نقد و معرفی کنیم. در بازی دژ بازیکنان در هر دور بعد از انتخاب شخصیت، باید سعی کنند شهر خود را بسازند. اولین بازیکنی که شهر خود را کامل کند، بازی به اتمام رسیده و نوبت امتیاز شماری است. ویدیو معرفی بازی رومیزی دژ توسط بازی نوین تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به سایت bazinovin.ir مراجعه فرمایید.