در حال بارگذاری
 • 23
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 64.2هزار
  بازدید

شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

 • 23
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 64.2هزار
  بازدید
این کانال از سوی "شبکه بلبرینگ ایران" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • ساخت بیرینگ بزرگترین توربین بادی مستقر در آب جهان

  142 بازدید

  این توربین که در شرایط آب و هوایی بسیار سخت دریای شمال مستقر شده است، 8 مگاوات انرژی تولید کرده و طول هر یک از پره های آن به 80 متر می رسد. بیرینگ های این توربین ها به دلیل استقرار در دریا و مشکلات تعمیر و تعویض، باید عمر کاری بسیار بالایی داشته باشند. برای مقابله با این چالش ها، مهندسین شرکت تیمکن مجبور به ایجاد تغییر در برخی از مراحل معمول تولید بیرینگ ها و استفاده از راهکارهای جدید شده اند. جهت مشاهده توضیحات تکمیلی در وبلاگ شبکه بلبرینگ ایران مراجعه نمایید.

 • ساخت اتوموبیل اسباب بازی با بیرینگ

  2,573 بازدید

  ویدئوی حاضر نحوه ساخت خلاقانه یک ماشین کوچک با استفاد از چهار بیرینگ را نشان می دهد. در صورتی که قصد ساخت این ماشین را دارید، نکات ایمنی را در هنگام کار رعایت فرمایید.

 • فیلم تبلیغاتی جالب شرکت TIMKEN

  308 بازدید

  این فیلم تبلیغاتی جالب، ضمن اشاره به مراحل طراحی، ساخت و نمونه های استفاده از بیرینگ های شرکت TIMKEN، طراحی برتر را به عنوان یکی از دلایل موفقیت این شرکت در مقابل بسیاری از رقبا معرفی می کند.

 • مرکز سرویس دهی به بیرینگ های صنعت راه آهن شرکت SKF

  101 بازدید

  این مرکز به منظور اورهال بیرینگ های مورد استفاده در صنعت حمل و نقل ریلی راه اندازی شده و در آن خدمات جامعی از قبیل تعمیر اکسل باکس ها، اندازه گیرهای دقیق ابعادی، دمونتاژ کردن مجموعه بیرینگ ها، تمیز کردن بیرینگ ها، بازرسی بیرینگ ها، گریس کاری و مونتاژ مجدد آن ها، انجام انواع تست های فنی بر روی بیرینگ ها و بسته بندی مجدد آن ها صورت می پذیرد.

 • ویدئوی جالب شرکت NTN به مناسبت یکصدمین سال فعالیتش

  191 بازدید

  شرکت NTN یکی از معتبرترین شرکت های تولیدکننده بیرینگ در سطح جهان می باشد. این شرکت به مناسبت یکصدمین سال فعالیت خود، ویدئویی منتشر نموده که در آن، به طور خلاصه تاریخچه کلی بیرینگ و تاریخچه شرکت NTN تبیین گردیده و به برخی از دست آوردهای این شرکت در طول سال های فعالیت آن اشاره شده است. در این جا، نسخه کوتاه شده این ویدئو را مشاهده می فرمایید.

 • مشارکت تیمکن در پروژه های تحقیقاتی ناسا در خصوص مریخ

  171 بازدید

  تأمین بیرینگ هایی که بتوانند در شرایط کاری دشوار مریخ، عملکرد مناسبی ارائه دهند، امری دشوار است که شرکت تیمکن به موفقیت در آن افتخار می کند. ویدئوی حاضر به تبیین و تشریح مشارکت تیمکن در پروژه های تحقیقاتی ناسا در خصوص مریخ می پردازد.

 • توپی چرخ شامل موتور و گیربکس مستقل برای هر چرخ

  413 بازدید

  شرکت NSK به تازگی توپی چرخ جدیدی را معرفی کرده که با وجود حجم کم، موتور و جعبه دنده را نیز مستقلا برای هر چرخ درون خود جای داده است. ویدئوی حاضر به معرفی این توپی های چرخ موتوردار پرداخته و اجزاء و نحوه عملکرد آن ها را نشان می دهد.

 • بیرینگ های سری STF ساخت شرکت NSK

  294 بازدید

  ویدئوی حاضر، ضمن اشاره به مطالعات صورت گرفته در آزمایشگاه های تحقیق و توسعه محصول شرکت NSK، به معرفی بیشتر بیرینگ های STF ساخت شرکت NSK پرداخته و عملکرد آن ها را در شرایط روانکاری معمولی و روانکاری در شرایط آلوده با عملکرد بیرینگ های معمولی مقایسه می کند.

 • معرفی کشنده های بیرینگ سری TMIP و TMIC شرکت SKF

  574 بازدید

  این ویدئو به اختصار به معرفی کشنده های بیرینگ (Bearing Puller) سری TMIP و TMIC شرکت SKF و تبیین نحوه عملکرد آن ها می پردازد. این کشنده ها برای بیرون کشیدن بیرینگ ها از داخل هوزینگ مورد استفاده قرار می گیرند. این کشنده ها در قالب سه مجموعه ابزار با نام های TMIP7-28، TMIP30-60 و TMIC7-28 تولید و عرضه می شوند. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی در خصوص ابزارهای نصب و باز کردن بیرینگ ها با ما تماس بگیرید.

 • معرفی کشنده های بیرینگ شرکت SKF

  316 بازدید

  این ویدئو به اختصار به معرفی کشنده های بیرینگ (Bearing Puller) سری TMMA و TMMA ..H شرکت SKF و تبیین نحوه عملکرد آن ها می پردازد. این کشنده ها که به عنوان ابزارهایی مناسب برای بازکردن (dismounting) بیرینگ ها شناخته می شوند، به دو دسته کشنده های مکانیکی (سری TMMA) و کشنده های هیدرولیکی (سری TMMA ..H) تقسیم بندی می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه نمایید.

 • مقایسه عملکرد اسپینر با بلبرینگ چینی و ژاپنی

  896 بازدید

  این ویدئو به مقایسه عملکرد یک بلبرینگ چینی و نمونه مشابه ژاپنی آن می پردازد. در این مقایسه از یک فیجت اسپینر استفاده شده است؛ وسیله ای که طی ماه های گذشته در ایران طرفداران فراوانی یافته است. اگر چه این مقایسه در قالب چرخش اسپینر انجام شده است، ولی تا حدودی می توان نتایج آن را به ماشین آلات صنعتی نیز تعمیم داد.

 • بیرینگ های مورد استفاده در صفحات لرزاننده یا ارتعاشی

  256 بازدید

  این ویدئو به معرفی رولربیرینگ های ویژه صفحات لرزاننده یا ارتعاشی (Shaker/Vibrating Screens) ساخت شرکت SKF پرداخته و تکنولوژی های جدید SKF را در این زمینه معرفی می نماید.

 • ساده ترین روش ساخت اسپینر مرکب با استفاده از بلبرینگ

  1,564 بازدید

  با مشاهده این ویدئو، می توانید به راحتی و با استفاده از چند عدد بلبرینگ، یک اسپینر مرکب بسازید که از نظر عملکرد از بسیاری از اسپینرهای موجود در بازار بهتر می باشد. در صورتی که در تهیه برخی از این بلبرینگ ها با مشکل مواجه شدید، می توانید از بلبرینگ های دیگر استفاده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شبکه بلبرینگ ایران (Bearingnet.ir) مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ جالب شرکت SKF با عنوان «داستان بی پایان»

  468 بازدید

  با توجه به این که اصلی ترین هدف از تولید و استفاده بیرینگ ها، کاهش میزان اصطکاک می باشد، مقابله با اصطکاک از جمله چالش های همیشگی شرکت های سازنده بیرینگ به شمار می رود. شرکت SKF یکی از مطرح ترین تولید کنندگان بیرینگ در سطح جهان بوده و از پیشتازان این صنعت به شمار می رود. این فیلم تبلیغاتی خوش ساخت، به داستان مبارزه شرکت SKF با اصطکاک ناشی از چرخش قطعات در ماشین آلات مختلف می پردازد.

 • آیا باید بیرینگ های فیجت اسپینرها را روانکاری نمود؟

  3,425 بازدید

  این پرسشی است که ذهن بسیاری از طرفداران فیجت اسپینرها را به خود مشغول نموده است. واقعیت این است که اگر چه روانکاری اسپینرها، تا حد زیادی صدای ناشی از چرخش را در آن ها کاهش می دهد، ولی تقریباً در اغلب موارد، روانکاری بیرینگ موجب کاهش مدت زمان چرخش اسپینر می گردد. بنابراین در صورتی که بیرینگ اسپینر شما از قبل دارای گریس می باشد، بهتر است آن را با شست و شو پاک نمایید. مشاهده توضیحات بیشتر در وبلاگ

 • مراحل ساخت بیرینگ های فوق دقیق شرکت NSK

  1,103 بازدید

  بیرینگ های فوق دقیق، دسته ای از بیرینگ ها هستند که نسبت به بیرینگ های عادی از دقت بسیار بالاتری برخوردار می باشند. از این بیرینگ ها در ماشین آلاتی که دقت عملکرد آن ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است (به عنوان مثال در برخی از ابزارهای ماشین کاری)، استفاده می گردد.

 • مقایسه انواع بلبرینگ اسپینر

  17,454 بازدید

  این فیلم به مقایسه عملکرد انواع بلبرینگ در اسپینرها می پردازد. در این فیلم، چهار نوع بلبرینگ مورد تست قرار گرفته اند که به ترتیب از راست به چپ، عبارتند از: بلبرینگ فولادی معمولی، بلبرینگ ویژه اسکیت، بلبرینگ هیبریدی و بلبرینگ تمام سرامیکی.

 • آموزش نحوه کار با ابزارهای نصب بیرینگ توپی چرخ شرکت SKF

  2,382 بازدید

  شرکت SKF علاوه بر تولید انواع بیرینگ های توپی چرخ اتومبیل، تجهیزات ویژه ای نیز برای نصب و باز کردن این بیرینگ ها تولید و روانه بازار نموده است. با استفاده از این ابزارها، می توان از وارد آمدن خسارات احتمالی به بیرینگ ها و سایر قطعات مجاور آن ها پیشگیری نموده و دقت نصب بیرینگ ها را تا حد قابل توجهی افزایش داد. در این فیلم نحوه کار با برخی از این ابزارها نشان داده شده است.

 • آشنایی با یک نمونه ساده از بیرینگ های مغناطیسی

  2,596 بازدید

  این فیلم نمونه ای ساده و ابتکاری از یک بیرینگ مغناطیسی را نشان می دهد. بیرینگ های مغناطیسی، دسته ای از بیرینگ ها هستند که از حالت شناوری مغناطیسی برای موقعیت دهی به شفت و کاهش اصطکاک استفاده می کنند. در این بیرینگ ها، اصطکاک ناشی از حرکت، تقریباً صفر است و درنتیجه، مزایای قابل توجهی نسبت به سایر انواع بیرینگ ها دارند. اگر چه بیرینگ های مغناطیسی صنعتی ساختار و عملکرد بسیار پیچیده تری دارند.

 • حفاری طولانی ترین تونل ریلی جهان با همکاری شرکت تیمکن

  1,394 بازدید

  تونل Gotthard Base که با طول تقریبی 57 کیلومتر زوریخ را به میلان متصل می کند، طولانی ترین و عمیق ترین تونل ترافیکی جهان به شمار می رود. بخش قابل توجهی از این تونل از زیر کوه های آلپ عبور می کند که این امر، دشواری های حفاری را دوچندان نموده است. بیرینگ های به کار رفته در ماشین آلات حفاری مورد استفاده در این پروژه، باید تحمل کار مداوم در شرایط دشوار را داشته باشند.

 • رولربیرینگ های بشکه ای SKF

  422 بازدید

  رولربیرینگ های بشکه ای برای تحمل بارهای محوری و شعاعی سنگین طراحی شده و قادر به تحمل ناترازی نیز می باشند. شرکت SKF مبدّع رولربیرینگ های بشکه ای بوده و همواره نسبت به بهبود کیفیت آن ها اقدام نموده است. این بهبودها شامل استفاده از غلتک های متقارن، رینگ راهنما، طراحی E که بار مجاز را افزایش می دهد و تولید بیرینگ های دارای نشت بند، بوده است.

 • آشنایی با کشنده پیچ هیدرولیکی شرکت SKF

  398 بازدید

  شرکت SKF از دهه 1940 شروع به فعالیت در حوزه بستن پیچ ها نموده است. کشنده پیچ هیدرولیکی SKF دارای مزایایی به شرح زیر می باشند: * صرفه جویی در زمان * امنیت بیشتر در حین سفت نمودن پیچ ها * دقت بالا در پیش بار اعمالی به پیچ * سهولت کار با این ابزارها و ...

 • سیستم روانکاری اتوماتیک شرکت SKF

  417 بازدید

  در این ویدئو سیستم روانکاری شرکت SKF که با 8 کانال روغن رسانی و با فشار حداکثر 600 پی اس آی به صورت خودکار فرآیند روانکاری را با توجه به داده های ورودی انجام می دهد، معرفی شده است.

 • مقایسه بلبرینگ آلمانی و چینی

  3,407 بازدید

  در ویدئوی فوق نحوه چرخش دو بلبرینگ آلمانی و چینی به طور بسیار ساده با هم مقایسه شده است.

 • سیستم پایش وضعیت FAG SmartCheck

  364 بازدید

  FAG SmartCheck یک سیستم اندازه گیری خلاقانه برای پایش وضعیت به هنگام، در کارخانه ها و صنایع می باشد. گروه Schaeffler (مالک شرکت های FAG، INA و ...) در سال 2013 برای این محصول، جایزه IEN اروپا را در زمینه کالاهای خلاق دریافت نموده است. این ویدئو به معرفی FAG SmartCheck و ویژگی های منحصر به فرد آن می پردازد.

 • ویدئویی از 100 سالگی NSK

  537 بازدید

  این ویدئوی تبلیغاتی به مناسبت 100 سالگی شرکت NSK ساخته شده است. شرکت NSK یکی از بزرگترین تولیدکنندگان بلبرینگ در جهان است. هم اکنون بیش از ۳۰۵۰۰ نفر در بیش از ۶۰ کارخانه این شرکت در سراسر جهان مشغول به کار هستند و روزانه حدود سه میلیون بلبرینگ (از بلبرینگ های مینیاتوری با قطر ۱ میلی متر تا بلبرینگ هایی با قطر ۵ متر) در کارخانجات NSK تولید می شوند.

 • بیرینگ های خودروی فرمول یک فراری

  534 بازدید

  در این ویدئو بیرینگ های به کار رفته در خودروی فرمول یک فراری به طور شماتیک نشان داده می شوند. کلیه این بیرینگ ها توسط شرکت SKF به عنوان حامی تیم فرمول یک فراری ساخته می شوند.

 • تجهیزات نصب و پیاده سازی انواع بلبرینگ و رولبرینگ

  1,675 بازدید

  این ویدئو کاربرد تجهیزات متنوع شرکت SKF جهت نصب و پیاده سازی انواع بلبرینگ و رولبرینگ را نشان می دهد. جهت مشاهده کاتالوگ تجهیزات و سفارش خرید آنها به وبسایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه نمایید.

 • مراحل ساخت و نصب برینگ های بزرگ

  1,408 بازدید

  در این ویدئو مراحل ساخت و نصب رولبرینگی با قطر بیش از یک متر و وزن بیش از چهار تن در کارخانه MTK نمایش داده می شود.

 • برینگ های به کار رفته در کامیون های غول پیکر معدن

  4,572 بازدید

  این فیلم توسط شرکت Schaeffler ( کمپانی مادر FAG ,INA و LUK) تهیه شده و در آن پس از بیان مشخصات کلی کامیون های غول پیکر معدن، به طور شماتیک برینگ های استفاده شده در قطعات مختلف این کامیون ها نشان داده می شوند. وزن کل با بار این کامیون ها به 499 تن می رسد و نیروی مورد نیاز برای به حرکت در آوردن آنها به طور هیبریدی توسط موتوری با توان 2700 اسب بخار تأمین می شود.

 • آشنایی با انواع برینگ ها با زیرنویس فارسی

  3,031 بازدید

  ویدئو شرکت SKF با زیر نویس فارسی درباره آشنایی با انواع برینگ ها، کاربردهایشان و شرایط نصب و نگهداری آنها

 • چگونگی ساخت بلبرینگ

  6,018 بازدید

  مراحل ساخت بلبرینگ