در حال بارگذاری
 • 19
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 46.4هزار
  بازدید

شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

 • 19
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 46.4هزار
  بازدید
این کانال از سوی "شبکه بلبرینگ ایران" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • معرفی کشنده های بیرینگ سری TMIP و TMIC شرکت SKF

  279 بازدید

  این ویدئو به اختصار به معرفی کشنده های بیرینگ (Bearing Puller) سری TMIP و TMIC شرکت SKF و تبیین نحوه عملکرد آن ها می پردازد. این کشنده ها برای بیرون کشیدن بیرینگ ها از داخل هوزینگ مورد استفاده قرار می گیرند. این کشنده ها در قالب سه مجموعه ابزار با نام های TMIP7-28، TMIP30-60 و TMIC7-28 تولید و عرضه می شوند. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی در خصوص ابزارهای نصب و باز کردن بیرینگ ها با ما تماس بگیرید.

 • معرفی کشنده های بیرینگ شرکت SKF

  167 بازدید

  این ویدئو به اختصار به معرفی کشنده های بیرینگ (Bearing Puller) سری TMMA و TMMA ..H شرکت SKF و تبیین نحوه عملکرد آن ها می پردازد. این کشنده ها که به عنوان ابزارهایی مناسب برای بازکردن (dismounting) بیرینگ ها شناخته می شوند، به دو دسته کشنده های مکانیکی (سری TMMA) و کشنده های هیدرولیکی (سری TMMA ..H) تقسیم بندی می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه نمایید.

 • مقایسه عملکرد اسپینر با بلبرینگ چینی و ژاپنی

  499 بازدید

  این ویدئو به مقایسه عملکرد یک بلبرینگ چینی و نمونه مشابه ژاپنی آن می پردازد. در این مقایسه از یک فیجت اسپینر استفاده شده است؛ وسیله ای که طی ماه های گذشته در ایران طرفداران فراوانی یافته است. اگر چه این مقایسه در قالب چرخش اسپینر انجام شده است، ولی تا حدودی می توان نتایج آن را به ماشین آلات صنعتی نیز تعمیم داد.

 • بیرینگ های مورد استفاده در صفحات لرزاننده یا ارتعاشی

  134 بازدید

  این ویدئو به معرفی رولربیرینگ های ویژه صفحات لرزاننده یا ارتعاشی (Shaker/Vibrating Screens) ساخت شرکت SKF پرداخته و تکنولوژی های جدید SKF را در این زمینه معرفی می نماید.

 • ساده ترین روش ساخت اسپینر مرکب با استفاده از بلبرینگ

  699 بازدید

  با مشاهده این ویدئو، می توانید به راحتی و با استفاده از چند عدد بلبرینگ، یک اسپینر مرکب بسازید که از نظر عملکرد از بسیاری از اسپینرهای موجود در بازار بهتر می باشد. در صورتی که در تهیه برخی از این بلبرینگ ها با مشکل مواجه شدید، می توانید از بلبرینگ های دیگر استفاده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شبکه بلبرینگ ایران (Bearingnet.ir) مراجعه فرمایید.

 • تبلیغ جالب شرکت SKF با عنوان «داستان بی پایان»

  263 بازدید

  با توجه به این که اصلی ترین هدف از تولید و استفاده بیرینگ ها، کاهش میزان اصطکاک می باشد، مقابله با اصطکاک از جمله چالش های همیشگی شرکت های سازنده بیرینگ به شمار می رود. شرکت SKF یکی از مطرح ترین تولید کنندگان بیرینگ در سطح جهان بوده و از پیشتازان این صنعت به شمار می رود. این فیلم تبلیغاتی خوش ساخت، به داستان مبارزه شرکت SKF با اصطکاک ناشی از چرخش قطعات در ماشین آلات مختلف می پردازد.

 • آیا باید بیرینگ های فیجت اسپینرها را روانکاری نمود؟

  2,693 بازدید

  این پرسشی است که ذهن بسیاری از طرفداران فیجت اسپینرها را به خود مشغول نموده است. واقعیت این است که اگر چه روانکاری اسپینرها، تا حد زیادی صدای ناشی از چرخش را در آن ها کاهش می دهد، ولی تقریباً در اغلب موارد، روانکاری بیرینگ موجب کاهش مدت زمان چرخش اسپینر می گردد. بنابراین در صورتی که بیرینگ اسپینر شما از قبل دارای گریس می باشد، بهتر است آن را با شست و شو پاک نمایید. مشاهده توضیحات بیشتر در وبلاگ

 • مراحل ساخت بیرینگ های فوق دقیق شرکت NSK

  509 بازدید

  بیرینگ های فوق دقیق، دسته ای از بیرینگ ها هستند که نسبت به بیرینگ های عادی از دقت بسیار بالاتری برخوردار می باشند. از این بیرینگ ها در ماشین آلاتی که دقت عملکرد آن ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است (به عنوان مثال در برخی از ابزارهای ماشین کاری)، استفاده می گردد.

 • مقایسه انواع بلبرینگ اسپینر

  16,745 بازدید

  این فیلم به مقایسه عملکرد انواع بلبرینگ در اسپینرها می پردازد. در این فیلم، چهار نوع بلبرینگ مورد تست قرار گرفته اند که به ترتیب از راست به چپ، عبارتند از: بلبرینگ فولادی معمولی، بلبرینگ ویژه اسکیت، بلبرینگ هیبریدی و بلبرینگ تمام سرامیکی.

 • آموزش نحوه کار با ابزارهای نصب بیرینگ توپی چرخ شرکت SKF

  1,217 بازدید

  شرکت SKF علاوه بر تولید انواع بیرینگ های توپی چرخ اتومبیل، تجهیزات ویژه ای نیز برای نصب و باز کردن این بیرینگ ها تولید و روانه بازار نموده است. با استفاده از این ابزارها، می توان از وارد آمدن خسارات احتمالی به بیرینگ ها و سایر قطعات مجاور آن ها پیشگیری نموده و دقت نصب بیرینگ ها را تا حد قابل توجهی افزایش داد. در این فیلم نحوه کار با برخی از این ابزارها نشان داده شده است.

 • آشنایی با یک نمونه ساده از بیرینگ های مغناطیسی

  1,669 بازدید

  این فیلم نمونه ای ساده و ابتکاری از یک بیرینگ مغناطیسی را نشان می دهد. بیرینگ های مغناطیسی، دسته ای از بیرینگ ها هستند که از حالت شناوری مغناطیسی برای موقعیت دهی به شفت و کاهش اصطکاک استفاده می کنند. در این بیرینگ ها، اصطکاک ناشی از حرکت، تقریباً صفر است و درنتیجه، مزایای قابل توجهی نسبت به سایر انواع بیرینگ ها دارند. اگر چه بیرینگ های مغناطیسی صنعتی ساختار و عملکرد بسیار پیچیده تری دارند.

 • حفاری طولانی ترین تونل ریلی جهان با همکاری شرکت تیمکن

  1,194 بازدید

  تونل Gotthard Base که با طول تقریبی 57 کیلومتر زوریخ را به میلان متصل می کند، طولانی ترین و عمیق ترین تونل ترافیکی جهان به شمار می رود. بخش قابل توجهی از این تونل از زیر کوه های آلپ عبور می کند که این امر، دشواری های حفاری را دوچندان نموده است. بیرینگ های به کار رفته در ماشین آلات حفاری مورد استفاده در این پروژه، باید تحمل کار مداوم در شرایط دشوار را داشته باشند.

 • رولربیرینگ های بشکه ای SKF

  343 بازدید

  رولربیرینگ های بشکه ای برای تحمل بارهای محوری و شعاعی سنگین طراحی شده و قادر به تحمل ناترازی نیز می باشند. شرکت SKF مبدّع رولربیرینگ های بشکه ای بوده و همواره نسبت به بهبود کیفیت آن ها اقدام نموده است. این بهبودها شامل استفاده از غلتک های متقارن، رینگ راهنما، طراحی E که بار مجاز را افزایش می دهد و تولید بیرینگ های دارای نشت بند، بوده است.

 • آشنایی با کشنده پیچ هیدرولیکی شرکت SKF

  344 بازدید

  شرکت SKF از دهه 1940 شروع به فعالیت در حوزه بستن پیچ ها نموده است. کشنده پیچ هیدرولیکی SKF دارای مزایایی به شرح زیر می باشند: * صرفه جویی در زمان * امنیت بیشتر در حین سفت نمودن پیچ ها * دقت بالا در پیش بار اعمالی به پیچ * سهولت کار با این ابزارها و ...

 • سیستم روانکاری اتوماتیک شرکت SKF

  344 بازدید

  در این ویدئو سیستم روانکاری شرکت SKF که با 8 کانال روغن رسانی و با فشار حداکثر 600 پی اس آی به صورت خودکار فرآیند روانکاری را با توجه به داده های ورودی انجام می دهد، معرفی شده است.

 • مقایسه بلبرینگ آلمانی و چینی

  2,405 بازدید

  در ویدئوی فوق نحوه چرخش دو بلبرینگ آلمانی و چینی به طور بسیار ساده با هم مقایسه شده است.

 • سیستم پایش وضعیت FAG SmartCheck

  283 بازدید

  FAG SmartCheck یک سیستم اندازه گیری خلاقانه برای پایش وضعیت به هنگام، در کارخانه ها و صنایع می باشد. گروه Schaeffler (مالک شرکت های FAG، INA و ...) در سال 2013 برای این محصول، جایزه IEN اروپا را در زمینه کالاهای خلاق دریافت نموده است. این ویدئو به معرفی FAG SmartCheck و ویژگی های منحصر به فرد آن می پردازد.

 • ویدئویی از 100 سالگی NSK

  437 بازدید

  این ویدئوی تبلیغاتی به مناسبت 100 سالگی شرکت NSK ساخته شده است. شرکت NSK یکی از بزرگترین تولیدکنندگان بلبرینگ در جهان است. هم اکنون بیش از ۳۰۵۰۰ نفر در بیش از ۶۰ کارخانه این شرکت در سراسر جهان مشغول به کار هستند و روزانه حدود سه میلیون بلبرینگ (از بلبرینگ های مینیاتوری با قطر ۱ میلی متر تا بلبرینگ هایی با قطر ۵ متر) در کارخانجات NSK تولید می شوند.

 • بیرینگ های خودروی فرمول یک فراری

  417 بازدید

  در این ویدئو بیرینگ های به کار رفته در خودروی فرمول یک فراری به طور شماتیک نشان داده می شوند. کلیه این بیرینگ ها توسط شرکت SKF به عنوان حامی تیم فرمول یک فراری ساخته می شوند.

 • تجهیزات نصب و پیاده سازی انواع بلبرینگ و رولبرینگ

  1,279 بازدید

  این ویدئو کاربرد تجهیزات متنوع شرکت SKF جهت نصب و پیاده سازی انواع بلبرینگ و رولبرینگ را نشان می دهد. جهت مشاهده کاتالوگ تجهیزات و سفارش خرید آنها به وبسایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه نمایید.

 • مراحل ساخت و نصب برینگ های بزرگ

  1,008 بازدید

  در این ویدئو مراحل ساخت و نصب رولبرینگی با قطر بیش از یک متر و وزن بیش از چهار تن در کارخانه MTK نمایش داده می شود.

 • برینگ های به کار رفته در کامیون های غول پیکر معدن

  3,882 بازدید

  این فیلم توسط شرکت Schaeffler ( کمپانی مادر FAG ,INA و LUK) تهیه شده و در آن پس از بیان مشخصات کلی کامیون های غول پیکر معدن، به طور شماتیک برینگ های استفاده شده در قطعات مختلف این کامیون ها نشان داده می شوند. وزن کل با بار این کامیون ها به 499 تن می رسد و نیروی مورد نیاز برای به حرکت در آوردن آنها به طور هیبریدی توسط موتوری با توان 2700 اسب بخار تأمین می شود.

 • آشنایی با انواع برینگ ها با زیرنویس فارسی

  1,713 بازدید

  ویدئو شرکت SKF با زیر نویس فارسی درباره آشنایی با انواع برینگ ها، کاربردهایشان و شرایط نصب و نگهداری آنها

 • چگونگی ساخت بلبرینگ

  5,052 بازدید

  مراحل ساخت بلبرینگ

 • سیستم موتور داخل چرخ برای وسایل نقلیه برقی

  1,974 بازدید

  شرکت NTN موفق به توسعه «سیستم موتور داخل چرخ برای وسایل نقلیه برقی» شده است و این اختراع خود را اولین بار در خودرو برقی دو نفره خود اعمال نموده است. از جمله مزایای این سیستم، استفاده بهینه از فضا و انعطاف پذیری بیشتر برای طراحی خودرو می باشد.

 • بلبرینگ های مورد استفاده در یک کارخانه سیمان

  740 بازدید

  بلبرینگ های مورد استفاده در یک کارخانه سیمان، تجهیز شده توسط شرکت NTN -SNR