در حال بارگذاری
 • 8
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 51.4هزار
  بازدید

میناتیس

با توجه به گستردگی واهمیت روزافزون علم بهداشت دهان ودندان وتاثیر به سزای آن در سلامت عمومی انسان،سایت بهداشت دهان میناتیس(www.minateeth.ir) به عنوان مرجعی علمی و آموزشی در خدمت شما عزیزان می باشد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

با توجه به گستردگی واهمیت روزافزون علم بهداشت دهان ودندان وتاثیر به سزای آن در سلامت عمومی انسان،سایت بهداشت دهان میناتیس(www.minateeth.ir) به عنوان مرجعی علمی و آموزشی در خدمت شما عزیزان می باشد.

 • 8
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 51.4هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • نحوه استفاده از خمیر مکمل کلسیم-فسفر GC-Toothmousse

  521 بازدید

  یکی از راههای موثر در پیشگیری از پوسیدگی دندان کودکان ، استفاده از خمیرهای تقویت کننده کلسیم-فسفر موضعی به نام Tooth Mousse است.این ماده از فرآوری شیر تهیه شده و حاوی ماده موثر CCP-ACP می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این خمیر به سایت www.minateeth.com وبرای خرید آنلاین به سایت www.minateeth.com مراجعه نمایید.

 • علت بوی بددهان

  1,347 بازدید

 • طریقه استفاده از واترپیک

  3,273 بازدید

  ابتدا سری مورد نظر راوصل کنیدونوک آنرا در دهان قرار داده و شروع به فلاس کنید.سری را امتداد مرز دندان و بافت نگهدارنده لثه به امتداد حرکت دهید...راهکاری مطمئن برای: التهاب لثه، ایمپلنت، Crown ،Bridge، ارتودنسی، دیابت و کسانی که به صورت روزانه از نخ دندان استفاده نمی کنند. برای مقایسه وخرید آنلاین به سایت www.minateeth.com مراجعه فرمایید..

 • انیمیشن شیاربند دندان

  710 بازدید

  دندان های آسیا (شیری و دائمی) در سطح خود دارای شیارهای باریك و ناهمواری هایی هستند كه معمولاً بدلیل چسبیدن مواد غذایی و قندی و خوب تمیز نشدن، منجر به پوسیدگی دندان از همین نقاط می شود.شیاربند یك روش مؤثر برای پیشگیری از پوسیدگی زودرس دندان های آسیا می باشد. بدین شكل كه شیارهای عمیق و محل هایی از دندان كه ممكن است نقاط شروع پوسیدگی باشد با یك ماده مخصوص مسدود و پوشیده می شود.

 • شیاربند یا فیشور سیلنت

  1,268 بازدید

  شیاربند یك روش مؤثر برای پیشگیری از پوسیدگی زودرس دندان های آسیا می باشد. بدین شكل كه شیارهای عمیق و محل هایی از دندان كه ممكن است نقاط شروع پوسیدگی باشد با یك ماده مخصوص مسدود و پوشیده می شود و تا چند سال روی دندان می ماند. این كار نیازی به تراشیدن دندان ندارد و برای كودك بسیار راحت است.

 • روش صحیح مسواک زدن

  10,162 بازدید

  روش درست مسواک زدن یرای اثر بخش بودن آن بسیار مهم است.زمان مسواک زدن باید حدود 2 دقیقه و نوع مسواک باید متناسب با دهان و دندان هر فرد و از انواع معتبر و مرغوب انتخاب شود.برای بررسی ،مقایسه و خرید مسواک مناسب و دیگر محصولات بهداشت دهان می توانید به سایت www.minateeth.com مراجعه نمایید.

 • روش صحیح استفاده از نخ دندان

  1,032 بازدید

  روش درست استفاده از نخ دندان یرای اثر بخش بودن آن بسیار مهم است.نخ دندان باید متناسب با دهان و دندان هر فرد و از انواع معتبر و مرغوب انتخاب شود.برای بررسی ،مقایسه و خرید نخ دندان مناسب و دیگر محصولات بهداشت دهان می توانید به سایت www.minateeth.com مراجعه نمایید.

 • پوسیدگی دندان در کودکان

  920 بازدید

  از زمان رویش اولین دندان شیری باید نسبت به تمیز كردن دندان های كودك اقدام كرد.از مسواك های كوچك مخصوص بدون خمیردندان می توان استفاده كرد. بكار بردن خمیردندان از سنی شروع می شود كه كودك بتواند كف آن را دهان نگه داشته و پس از پایان مسواك زدن خارج كند.رای بررسی ،مقایسه و خرید مسواک مناسب و دیگر محصولات بهداشت دهان کودکان می توانید به سایت www.minateeth.com مراجعه نمایید.

 • خشکی دهان

  599 بازدید

  برای اطلاعات بیشتر در زمینه علل و درمانهای خشکی دهان می توانید به سایت www.minateeth.ir مراجعه نمایید.

 • اثر سیگارکشیدن برروی دندان ها

  860 بازدید

  دود سیگار و همچنین مواد شیمیائی موجود در آن به همراه درجه حرارت بالای آن عامل مسبب بسیاری از ناراحتی ها و مشکلات است. سیگار علاوه بر تاثیرات بسیاری که بر سقف دهان که محل دود سیگار است میگذارد و روی دندانها هم آثار مخرب دارد.برای کسب اطلاعات درباره محصولاتی مثل مسواک مخصوص سیگاریها و خمیردندان سفید کننده و خریدمیتوانید به سایت www.minateeth.com مراجعه کنید...

 • بهداشت ارتودنسی 1

  563 بازدید

  بهداشت دهان و دندان در طول درمان ارتودنسی از اهمیت زیادی برخوردار است. ابزارها و دستگاه های ارتودنسی تمیز کردن دندان ها را مشکل تر می کند. امکان برداشت پلاک میکروبی سخت تر می شود. در نتیجه ریسک پوسیدگی دندانی حین درمان ارتودنسی افزایش می یابد.برای تهیه وسایل بهداشت ارتودنسی به سایت www.minateeth.comمراجعه کنید.

 • بهداشت ایمپلنت

  356 بازدید

  عدم رعایت بهداشت دهان ودندان دلیل عمده ای برای ازدست رفتن ایمپلنت میباشد شمابایددرست مثل یک دندان طبیعی ازدندان جدیدمراقبت کنید . استفاده ازنخ دندان،دهانشویه ومسواک حداقل دوباردرروزازاهمیت زیادی برخورداراست. باویزیتهای دوره ای مداوم توسط دندانپزشک شماصاحب دندانی شده ایدکه به لثه ویادندانهای مجاورآسیبی واردنکرده است.برای تهیه وسایل بهداشت ایمپلنت به سایت www.minateeth.comمراجعه کنید...

 • نحوه صحیح مسواک زدن

  4,362 بازدید

  روش درست مسواک زدن یرای اثر بخش بودن آن بسیار مهم است.زمان مسواک زدن باید حدود 2 دقیقه و نوع مسواک باید متناسب با دهان و دندان هر فرد و از انواع معتبر و مرغوب انتخاب شود.برای بررسی ،مقایسه و خرید مسواک مناسب و دیگر محصولات بهداشت دهان می توانید به سایت www.minateeth.com مراجعه نمایید.

 • درمان جراحی دندان عقل

  5,044 بازدید

  برای اطلاعات بیشتر به سایت www.minateeth.ir مراجعه کنید...

 • اثردرمانی برس های بین دندانی

  281 بازدید

  برای اطلاعات بیشتر درمورد برس های بین دندانی و مقایسه آنهاوخرید به سایت www.minateeth.com مراجعه کنید...

 • جراحی خارج کردن دندان عقل چگونه انجام میشود.

  4,294 بازدید

  اگر دندان از لثه خارج نشده باشد (دندان عقل نهفته)، یک برش کوچک (شکاف) در لثه ایجاد می شود تا به این ترتیب بتوان به دندان دسترسی بهتر داشت. در این زمان ممکن است نیاز به برداشتن تکه هایی از استخوان در صورت قرار گرفتن آن بر روی دندان وجود داشته باشد.

 • جراحی لثه 2

  5,817 بازدید

  جراحی های لثه می تواند به كمك افرادی بیاید كه از لبخند خود ناراضی هستند. بسیاری از مشكلات زیبایی دندان ها توسط جراحی لثه قابل درمان هستند. در افرادی كه هنگام خنده، مقدار زیادی از لثه هایشان دیده می شود می توان به كمك جراحی لثه، مقداری از لثه پوشاننده دندان ها را حذف كرده به طول تاج دندان ها اضافه کرد...

 • جراحی لثه 1

  1,776 بازدید

  اگر خیلی وقت است كه لثه های شما دچار بیماری است و درمان های ساده مثل جرم گیری هم تاثیری در بهتر شدن آن نداشته آن وقت ممكن است پای جراحی لثه برای تمیز كردن پاكت های عمیق لثه ای به میان بیاید.

 • طریقه استفاده از سوپرفلاس

  5,686 بازدید

  نخ دندان مخصوص ارتودنسی (سوپر فلاس) ، نخ دندان مخصوص زیر بریج های دندانی،فواصل گشادبین دندان و زیرسیم ارتودنسی است که شامل سه قسمت است :یک سر سوزنی چند سانتی متری ، یک بخش اسفنجی شکل و نهایتا خود نخ دندان .برای اطلاعات بیشتر درمورد نحوه استفاده سوپرفلاس به سایتwww.minateeth.irوخریداین محصول می توانیدبه سایت www.minateeth.comمراجعه کنید...

 • بهداشت ارتودنسی 2

  667 بازدید

  دستگا ه های ثابت ارتودنسی که به وسیله براکت و بند و بر روی سطح بیرونی یا درونی دندان چسبانده می شوند گوشه و کنارهایی ایجاد می کنند که در آن ها مواد غذایی گیر کرده و مرکز تجمع باکتری ها می شوند. به این خاطر در صورت عدم رعایت دقیق اصول بهداشتی در حاشیه براکت ها و بند ها، دندان ها دچار آسیبهای بازگشت ناپذیر می شوند..برای تهیه وسایل بهداشت ارتودنسی به سایت www.minateeth.com مراجعه کنید...

 • بهداشت ارتودنسی 3

  506 بازدید

  دستگاههای متحرک ارتودنسی مانند پلاک، نایت گارد و… این مزیت را دارند که قبل از خوردن غذا درآورده شده و پس از مسواک زدن دندان ها دوباره کار گذاشته شوند. تمیز کردن روزانه و مرتب آن دستگاه ها ضروری می باشد. سطح داخلی این پلاک ها باید توسط مسواک نرم و اب ولرم روزی دو بار تمیز شود.برای تهیه وسایل ارتودنسی به سایت www.minateeth.com مراجعه کنید...

 • اصول بهداشت دهان ودندان

  747 بازدید

  برای داشتن دهان و دندانهای سالم باید تغذیه و بهداشت مناسب را رعایت و هر 6 ماه یکبار برای چک آپ به دندانپزشک مراجعه کرد.مسواک،نخ دندان و دهانشویه مهمترین وسایل بهداشت دهان هستند.رای بررسی ،مقایسه و خرید مسواک مناسب و دیگر محصولات بهداشت دهان می توانید به سایت www.minateeth.com مراجعه نمایید.