در حال بارگذاری
 • 4
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2.2هزار
  بازدید

Behgram

در این کانال ، ویدئوی محصولات گروه نرم افزاری بهگرام قرار میگیرد تا متقاضیان از صحت و نحوه عملکرد نرم افزار مطلع شوند. برای دریافت مشاوره و راهنمای خرید با 09902852798 تماس بگیرید. خرید محصولات : www.behgram.com

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در این کانال ، ویدئوی محصولات گروه نرم افزاری بهگرام قرار میگیرد تا متقاضیان از صحت و نحوه عملکرد نرم افزار مطلع شوند. برای دریافت مشاوره و راهنمای خرید با 09902852798 تماس بگیرید. خرید محصولات : www.behgram.com

 • 4
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2.2هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • معرفی نرم افزار افزایش بازدید ، فالور ، لایک و کامنت اینستاگرام

  657 بازدید

  به کمک این نرم افزار شما میتوانید برای پیج اینستاگرام خود کاربرانی حقیقی در راستای موضوع و منطقه موردنظر خود را جذب کنید. جهت خرید این محصول به سایت www.behgram.com مراجعه نمایید و در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره برای خرید ، با شماره 09902852798 تماس بگیرید.

 • معرفی لینک چکر (نرم افزار تفکیک لینک های سالم از خراب)

  174 بازدید

  به کمک این نرم افزار شما میتوانید لیست لینک سوپرگروه ها را در قالب فایل txt به نرم افزار معرفی کنید. نرم افزار در کمترین زمان ممکن ، لینک های سالم را از لینک های خراب تفکیک میکند. جهت خرید این محصول به سایت www.behgram.com مراجعه نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره برای خرید ، با شماره 09902852798 تماس بگیرید.

 • معرفی بات ادر (ادد کردن ربات در سوپرگروه ها)

  166 بازدید

  به کمک این نرم افزار شما میتوانید ربات تلگرام موردنظر خود را به سوپرگروه های تلگرام ادد کنید و به وسیله آن ربات ، پست های کانال های موردنظر را به سوپرگروه ها فوروارد کنید. دیده شدن پست شما توسط اعضای سوپرگروه منجر به افزایش بازدید (seen) پست های شما میشود. جهت خرید این محصول به سایت www.behgram.com مراجعه نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره برای خرید ، با شماره 09902852798 تماس بگیرید.

 • معرفی سندر (ارسال متن و بنرهای تبلیغاتی در تلگرام)

  144 بازدید

  به کمک این نرم افزار شما میتوانید متن های تبلیغاتی و بنرهای کانال ها و سوپرگروه هایتان را به سوپرگروه های تلگرام (بصورت مستقیم) ارسال کنید. جهت خرید این محصول به سایت www.behgram.com مراجعه نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره برای خرید ، با شماره 09902852798 تماس بگیرید.

 • معرفی لفت آل (نرم افزار پاکسازی شماره های تلگرام)

  49 بازدید

  به کمک این نرم افزار شما میتوانید شماره های خود را از کانال ها و سوپرگروه ها پاکسازی کنید و مجددا از آن ها برای تبلیغات در تلگرام استفاده کنید. جهت خرید این محصول به سایت www.behgram.com مراجعه نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره برای خرید ، با شماره 09902852798 تماس بگیرید.

 • معرفی ادد آل (نرم افزار افزایش سوپرگروه به روش ادد آل)

  67 بازدید

  به کمک این نرم افزار شما میتوانید شماره های خام و بدون سوپرگروه را با استفاده از شماره هایی که قبلا در تعدادی سوپرگروه عضو شده اند ، در سوپرگروه ها ادد کنید. جهت خرید این محصول به سایت www.behgram.com مراجعه نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره برای خرید ، با شماره 09902852798 تماس بگیرید.

 • معرفی فورواردر (نرم افزار افزایش بازدید کانال تلگرام)

  525 بازدید

  به کمک این نرم افزار شما میتوانید پست های یک یا چند کانال را به سوپرگروه های تلگرام فوروارد کنید. دیده شدن پست های موردنظر شما توسط افرادی که در سوپرگروه ها هستند ، باعث بالا رفتن تعداد بازدید هر پست میشود. جهت خرید این محصول به سایت www.behgram.com مراجعه نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره برای خرید ، با شماره 09902852798 تماس بگیرید.

 • معرفی جوینر (نرم افزار جوین خودکار به سوپرگروه ها)

  343 بازدید

  با استفاده از این نرم افزار شما میتوانید به راحتی ، با سرعت در سوپرگروه های تلگرام عضو شوید و در آن ها تبلیغات خود را انجام دهید. جهت خرید این محصول به سایت www.behgram.com مراجعه نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره برای خرید ، با شماره 09902852798 تماس بگیرید.

 • معرفی لینکربا (استخراج لینک های تلگرام برای ت

  78 بازدید

  به کمک این نرم افزار شما میتوانید لینک های موجود در کانال های public یا private ، سوپرگروه های تلگرام ، وب سایت ها و وبلاگ ها را جمع آوری کنید. جهت خرید این محصول به سایت www.behgram.com مراجعه نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره برای خرید ، با شماره 09902852798 تماس بگیرید.