در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 4
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2هزار
  بازدید

بیرداینامیک ایران

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 4
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2هزار
  بازدید
این کانال از سوی "بیرداینامیک ایران" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • مبانی صدای دیجیتال

  97 بازدید

  در این ویدیو مبانی صدای دیجیتال رو توضیح دادیم. شیوه ی کار رایج ترین روش ضبط، ذخیره، و پخش صدای دیجیتال، یعنی PCM، را به زبان ساده تعریف کردیم؛ و عوامل تاثیر گذار بر کیفیت آن را شرح دادیم. شما با مفهوم صدا به عنوان موج، سیگنال آنالوگ معادل موج صوتی، تبدیل سیگنال آنالوگ به دیجیتال با نمونه برداری (sampling)، نرخ نمونه برداری (sample rate)، عمق بیتی (bit depth)، نویز کوانتیزاسیون (quantization noise)، کلیپ شدن صدا (clipping)، استانداردهای مختلف PCM، و قاعده ی نایکوئست-شنون (Nyquist theorem) آشنا می شوید.

 • لوگوی جدید بیرداینامیک

  70 بازدید

  کمپانی بیرداینامیک با به کارگیری گروهی بسیار مجرب از مهندسین و تکنیسین ها به سیاست خود مبنی بر تحقیق و توسعه پایدار متعهد است و بدین ترتیب آینده خود را به عنوان شرکتی پویا و پیشتاز در صنعت محصولات صوتی بیمه می کند.

 • بیرداینامیک 90 سال از نسل صدا

  64 بازدید

  کمپانی بیرداینامیک با به کارگیری گروهی بسیار مجرب از مهندسین و تکنیسین ها به سیاست خود مبنی بر تحقیق و توسعه پایدار متعهد است و بدین ترتیب آینده خود را به عنوان شرکتی پویا و پیشتاز در صنعت محصولات صوتی بیمه می کند.

 • بیرداینامیک Orbis

  34 بازدید

  کلماتی که ادا می شوند و تاثیر آنها بر مخاطبانمان بخشی از ارتباطات روزانه ما از جمله در کنفرانس ها و سخنرانی ها به شمار می روند. در اتاق کنفرانس باشید یا سالن شورا و یا دفاتر هیات مدیره فرقی نمی کند، کلمات وقتی قدرت خواهند داشت که درست فهمیده شوند. به همین دلیل، فناوری بخشی جداناپذیر از کلیه ارایه های ماست.

 • بیرداینامیک Y - Your brand

  28 بازدید

  کمپانی بیرداینامیک با به کارگیری گروهی بسیار مجرب از مهندسین و تکنیسین ها به سیاست خود مبنی بر تحقیق و توسعه پایدار متعهد است و بدین ترتیب آینده خود را به عنوان شرکتی پویا و پیشتاز در صنعت محصولات صوتی بیمه می کند.

 • بیرداینامیک Quinta Wireless Conferencing

  30 بازدید

  کوینتا فراتر از یک سیستم کنفرانسی بی سیم است. طیف محصولات این سیستم علاوه بر یونیت های میکروفونِ مجهز به میکروفون های گردن غازی و میکروفون های چیدمان Revoluto، شامل میکروفون های دستیِ بی سیم هم می شود که همان عملکرد یونیت های میکروفون را دارد.

 • بیرداینامیک Orbis Image Short Version

  31 بازدید

  اوربیس آخرین نسل از سیستم های کنفرانس دیجیتال سیمی از بیرداینامیک است. این یک سیستم کنترلی بسیار قابل اعتماد، بصری و کاربردی است که در آلمان ساخته شده است. طراحی مدرن، سهولت استفاده، پایایی عملکرد و مواد اولیه درجه یک این سیستم کنفرانسی نوین را منحصر به فرد کرده است.

 • بیرداینامیک Quinta wireless conference system

  32 بازدید

  در مکان هایی که سیستم صوتی کاربری پیوسته ندارد و یا در اتاق های مختلف از آن استفاده می شود، و یا در مواردی که امکان کابل کشی در ساختمان های فهرست شده وجود ندارد، سیستم کنفرانسی بی سیم Quinta به عنوان دستگاهی همراه به راحتی و با سرعت قابل نصب و جمع آوری است. این سیستم در هر زمان آماد جابه جایی در کیف شارژ و کیف محافظ است.

 • بیرداینامیک Quinta TB EN

  24 بازدید

  میکروفون مرزی بی سیم Quinta - برای اپلیکیشن تک کاربره، در اتاق های نشست کوچک و یا در طول کنفرانس های ویدئویی به شما بالاترین سطح انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان می دهد.Quinta به دلیل بهره مندی از رابط های کاربری متعدد، به راحتی قابل اتصال به یونیت های کنترل رسانه است.

 • بیرداینامیک Quinta Voting Software

  54 بازدید

  این ویدیو برنامه رای دادن سیستم کنفرانس بیسیم کوینتا را شرح میدهد.

 • بیرداینامیک Quinta charging concept

  86 بازدید

  کوینتا آخرین نسل از سیستم های کنفرانس Beyerdynamic بی سیم است. Quinta یک سیستم تنظیم روند تنظیم شده است که روند های جدید و مشخصات استاندارد را در نظر می گیرد و به این ترتیب سرمایه گذاری آینده را تضمین می کند. این محصول به دلیل بهره مندی از رابط های کاربری متعدد، به راحتی قابل اتصال به یونیت های کنترل رسانه است.

 • بیرداینامیک Orbis system capacity

  56 بازدید

  توپولوژی سیستم خطی، که اجازه می دهد عملیات تا 100 واحد میکروفون از یک واحد کنترل استفاده کنند. بسته به اقتضائات طراحی و آکوستیک اتاق، می توان از میکروفون های گردن غازی در اندازه های مختلف یا میکروفون های چیدمان Revoluto که آزادی حرکتی بیشتر در عینِ حفظ کیفیت پایدار حجم صدا را فراهم می کند، استفاده کرد.

 • بیرداینامیک Orbis Redundant operating mode

  37 بازدید

  اتصال سیستم Orbis از طریق کابل های Cat5 انجام می شود. این کابل ها در سرتاسر جهان موجود است و امکان نصب به صرفه تجهیزات را فراهم می کند. امکانات عملیِ کابل کشی امکان قرارگیری کابل ها را از جلو تا عقب فراهم می سازد.

 • بیرداینامیک Orbis Cable routing rear

  51 بازدید

  بسته به اقتضائات طراحی و آکوستیک اتاق، می توان از میکروفون های گردن غازی در اندازه های مختلف یا میکروفون های چیدمان Revoluto که آزادی حرکتی بیشتر در عینِ حفظ کیفیت پایدار حجم صدا را فراهم می کند، استفاده کرد.

 • بیرداینامیک Orbis Cable routing bottom

  33 بازدید

  تجهیزات توکار مختلف امکان اتصال شکیل دستگاه روی میز و دسته های صندلی فراهم می کند. امکان یکپارچه سازی در یونیت های کنترل رسانه وجود دارد. برای مثال، یک ماژول برای یونیت کنترل اکسترون در نظر گرفته شده است که می تواند برای توسعه سیستم هم استفاده شود.

 • بیرداینامیک MCE 85 Shotgun Mic

  42 بازدید

  امروزه با توجه به تحولات روزافزون و چشمگیر در عرصه فناوریهای کاربردی ، فاصله میان معیارهای حرفه ای و غیر حرفه ای بشدت کاهش یافته و تجهیزات با استانداردهای بالای کیفی بسیار مقرون بصرفه تر از گذشته در دسترس کاربران قرار گرفته شده است. کمپانی بیرداینامیک با اعتبار ۹۴ ساله ، دامنه محصولات موجود خود را با میکرفون دست ساز مهندسین و تکنیسین های آلمانی جهت باز تولید عالی صدا متاثر از تجربه بلند مدت این کمپانی، بنام ۸۵ MCE نکمیل کرده است.

 • بیرداینامیک CUSTOM Series

  136 بازدید

  سبک کاستوم، فرصت تغییر ظاهر هدفونتان را در هر زمان برای شما فراهم می سازد. تنها در ابتدای راه، شامل۱۶ کاور طراحی است. علاوه براین، می توانید از میان زنگ های دلخواه مختلف و کاورهای طراحی دیگر روی این وبسایت، دلخواهتان را انتخاب نمایید.

 • بیرداینامیک MMX 300

  62 بازدید

  کلید موفقیت در بازی، کار تیمی است. وجود یک میکروفونِ فشرده ساز که کیفیت بی نظیری داشته باشد، انتقال شفاف و بلند صدای شما را تضمین می کند. MMX 300 هدستی ایده آل برای محیط های پر سر و صدا و شرایط تورنمنت است.

 • بیرداینامیک FOX

  42 بازدید

  With its classy style and outstanding design elements, FOX fits in every home studio or any place away from home. No melody will be lost because your studio is always with you. FOX can easily connect to a PC or smartphone via Apple or Android adapter. Record songs, podcast and much more with the according software. Link: https://www.beyerdynamic.com/fox

 • بیرداینامیک Aventho Wireless

  88 بازدید

  آونتو بی سیم، یک هدفون بی سیم با فن آوری بلوتوث است که دارای صدای بسیار همگن و متعادل است. آزادی در حرکت در شعاع تا ۱۰ متر ، در حین حال با تمام دستگاه های بلوتوث دار، مانند گوشی های هوشمند، تبلت و یا رایانه سازگاری دارد. دارندگان هدفون های تسلا از صدایی شفاف با عمق بالائی بهره می برند و هدفون آونتو بی سیم دارای کپسول با تکنولوژی تسلا برای بیشترین راندمان صوتی میباشد.

 • بیرداینامیک IFA2017

  35 بازدید

  MAKE IT YOURS Du hörst Musik. Du liebst Musik und das schon seit vielen Jahren. Und doch gibt es einen ganzen Klangkosmos um dich herum, den du noch entdecken, erschließen und gestalten kannst. Besuche uns auf der IFA in Berlin vom 01. bis 06.09 oder warte gespannt auf Livestreams und weitere Materialien hier auf YouTube #makeityours Mehr Informationen: http://www.beyerdynamic.de/ifa2017/

 • بیرداینامیک brand song

  43 بازدید

  The making of the beyerdynamic brand song.

 • بیرداینامیک Amiron wireless

  87 بازدید

  این محصول کیفیت صدایی همانند کنسرت ها دارد؛ ترکیبی از صداهای بم خیلی دقیق با صداهای های میانی صریح و صداهای اوجی که به شکلی مطلوب و واضح به گوش می رسند. این ویژگی ها این محصول را انتخابی عالی برای طرافداران موسیقی با ژانرهای متنوع می سازد. تصویر موسیقیایی دقیق و شفافی که این هدفون ها از هر نوع ابزار موسیقی در ذهن ترسیم می نمایند، قطعاً هرکسی را که عاشق موسیقی است، مشعوف می کند.

 • بیرداینامیک Andi Pomato

  54 بازدید

  Andi Pomato was born in Buenos Aires and lives nowadays in London. Everyday he goes out and performs what he loves most - his music in the streets of London. For two weeks in May Andi toured different cities around Germany and one of his stops was in Heilbronn. He sang a private session for us and we recorded his EP: What If in our studio. Needless to say we love this song and were singing along by the end of the night. He used our beyerdynamic M88 microphone and the DT 1770 Pro for the recording a

 • بیرداینامیک beyerdynamic MIY App

  99 بازدید

  اپلیکیشن بیرداینامیک به نام ( اندروید و IOS ) MIY یک سری صدای تست، با کوک (pitch) و حجم صدای متفاوت، بر روی گوشی های چپ و راست، به طور جداگانه پخش می کند. این اپلیکیشن در تعامل با کاربر، تخمین می زند هر صدا چگونه و با چه حجم صدایی شنیده می شود و بر این اساس پروفایل شنوایی هر شخص را منحصرا ایجاد میکند. (Sound Profile)

 • بیرداینامیک Hello Phonum

  58 بازدید

  فونوم یک اسپیکرفون بلوتوثیِ بی سیم است که دنیای جدیدی از ارتباطات را به روی کاربران خود می گشاید. تیم های مختلف در سراسر جهان در هر زمان و هر مکان می توانند با هم ملاقات کنند. فونوم فضای همگراییِ سرشار از تفاهم ایجاد می کند؛ انگار همه یک جا هستند. صدای همه شنیده می شود. هیچ ایده ای گم نمی شود.

 • بیرداینامیک Jan Vajs live

  52 بازدید

  اجرای زنده در بیرداینامیک...

 • بیرداینامیک Aventho wireless with sound personalization

  84 بازدید

  آونتو بی سیم، یک هدفون بی سیم با فن آوری بلوتوث است که دارای صدای بسیار همگن و متعادل است. آزادی در حرکت در شعاع تا ۱۰ متر ، در حین حال با تمام دستگاه های بلوتوث دار، مانند گوشی های هوشمند، تبلت و یا رایانه سازگاری دارد. دارندگان هدفون های تسلا از صدایی شفاف با عمق بالائی بهره می برند و هدفون آونتو بی سیم دارای کپسول با تکنولوژی تسلا برای بیشترین راندمان صوتی میباشد.

 • بیرداینامیک Xelento remote

  171 بازدید

  این محصول آمیخته ای از تمایل شما به تجربه ای قوی از موسیقی و سبک زندگی پویاست. این محصول با صدایی درخشان و در نتیجه عرضه تجربه ای قیاس ناپذیر از هدست های توگوشی شما را شگفت زده می سازد. با داشتن ریموتی یکپارچه و میکروفون هندزفری، انعطاف پذیر و منطبق با نیازهای شماست.

 • بیرداینامیک T5p نسل دوم

  65 بازدید

  نسل دوم T5P دو ویژگی حمل پذیری و کیفیت بالای صدا برای دوستداران موسیقی را در سطحی کاملا جدید در هم می امیزدT5P مانند نسل قبلش، ترکیبی از جدیدترین فناوری تسلا و بهره مندی از طراحی بسته است. مقاومت الکتریکی ۳۲ اهم، از T5P همراهی ایده آل برای ابزارهای شنیداری حمل پذیر می سازد ...