در حال بارگذاری
 • 104
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 145.2هزار
  بازدید

بیمه سامان

کانال رسمی بیمه سامان در آپارات

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال رسمی بیمه سامان در آپارات

 • 104
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 145.2هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "بیمه سامان" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • درمانت، کمک رسان متفاوت بیمه درمان

  669 بازدید

  هدف ما متفاوت بودن بر اساس تمرکز بر حذف کاغذ از فرآیند خسارت درمان است که برای بیمه شده دسترسی آسان به خدمات را به دنبال خواهد داشت و به ما این امکان را میدهد تا بهترین خدمات ممکن را در کمترین زمان برای بیمه شده ها ارائه کنیم. مهدی بابایی، در این خصوص توضیحاتی را ارائه میدهد.

 • یک عمر با کیفیت زندگی کنیم

  176 بازدید

  خوب زندگی کردن مثل لذت یه ورزشکار در مسابقه دو هست؛ بیشتر براش تلاش میکنی، بیشتر لذت میبری ... فقط باید بدونی مسیرت از کجا شروع میشه و چطور میتونی مسیرت رو با خوشحالی ادامه بدی ژئوپارک تریل فقط یه مسابقه ی دو نبود؛ یه راه بود برای اینکه بگیم میشه، می تونیم و باید هر جوری شده انجامش بدیم یه راه برای اینکه بگیم امید زنده ست و ما آدم های امیدواری هستیم که باید امید رو زنده نگه داریم و هزاران ایرانی هستند که میتونن پاشن و بجنگن و داستان های بی نظیر خودشون رو رقم بزنند ...

 • ارائه آنلاین بیمه درمان خانواده سامان

  1,091 بازدید

  با توجه به افزایش روزافزون هزینه های درمانی خانواده ها، بیمه سامان طرح های بیمه درمان خانواده را با توجه به نیازهای اقشار مختلف جامعه به بازار عرضه کرده است. برای نخستین بار در صنعت بیمه کشور این محصول به صورت آنلاین و با همکاری استارتاپ ها، به فروش میرسد. خدمات پس از فروش و ارائه خدمات مطلوب، سریع و دقیق پرداخت خسارت در رشته درمان، یکی از ویژگی های بارز این محصول است. فرهاد اسکندری در این خصوص توضیحاتی را ارائه می دهد.

 • توسعه بیمه نامه‌های خرد در بیمه‌های مهندسی با توجه به مدل‌های جدید کسب و کار

  495 بازدید

  مهمترین ویژگی که می‌تواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند، ارتباط بیمه‌های مهندسی با مشاغل گوناگون است. بیمه‌های مهندسی پتانسیل پاسخگویی مناسب به تغییرات تکلونوژیک و بروزرسانی‌های روند تولید و ارائه محصولات را دارند. ما در مدیریت بیمه‌های مهندسی با دو گروه از مشتریان در تعامل هستیم. مشتریان شرکتی B2B و کسب و کارهای کوچک B2C که با توجه به تغیررات تکلونوژیک، بررسی ماهیت ریسک هر یک با بازارهای سنتی تفاوت‌های دارد. در این خصوص محمدرضا آقاجانی، توضیحاتی را ارائه میدهد.

 • ضرورت محاسبه و دریافت حق بیمه فنی در بیمه های مسئولیت

  639 بازدید

  ما امیدواریم در بازار پیش رو به جای ایجاد یک بازار رقابتی ناسالم، با ارزیابی صحیح ریسک و محاسبه دقیق حق بیمه فنی و خدمات پس از فروش و پرداخت به موقع خسارت، کمک های شایانی به بنگاه های اقتصادی ارائه کنیم. علی صرفی در این خصوص توضیحاتی را ارائه میدهد.

 • نقش آموزش، انگیزش و محصولات نوآورانه در توسعه بیمه

  551 بازدید

  بهرهمندی از دانش روز مدیریت در سایه آموزش و انگیزش نمایندگان صنعت بیمه از طریق معرفی محصولات خلاقانه توانسته است تاثیری شگرف در بهبود فرهنگ بیمه ایجاد نماید. بدیهی است با عنایت به تفکر متعالی و بی بدیل مدیریت بیمه سامان، این مهم برای توسعه دهندگان صنعت بیمه امکان پذیر خواهد بود. میلاد نیکپور با تجربه ۱۱ ساله در صنعت بیمه و آشنایی با تفکر حاکم بر صنعت در خصوص وجه تمایزات بیمه سامان سخنانی را ایراد می نماید.

 • گذار به دنیای دیجیتال

  856 بازدید

  همگام با تعهد به امنیت اطلاعات مشتریان و ارائه خدمات شایسته، بیمه سامان خلق یک تجربه خوشایند دیجیتالی برای مشتریان در هنگام خرید و یا دریافت خدمات را در سرلوحه اقدامات نوآورانه خود قرار داده است. الهه ادریسی در این خصوص توضیحاتی را ارائه میدهد.

 • تولید دانش از طریق هوش تجاری با استفاده از فرآیندها، ابزارها و فناوری های مختلف

  351 بازدید

  بیمه سامان قصد دارد با شفاف سازی برای همه ی ذی نفعان و خانواده ی بزرگ این شرکت، خدمات بهتری را ارائه دهد. در این راستا و همچنین مطابق استراتژی و سیاست های شرکت، با تشکیل مدیریت مالی اداری با حفظ ارزش ها به اهداف نزدیک می گردد. هدف از تشکیل این مدیریت طراحی و پیاده سازی گزارش های تحلیلی، مهندسی مالی، مدیریت ثروت و استقرار و مدیریت هوش تجاری در بیمه سامان است. محمد مهرابی در این باره توضیحاتی را ارائه میدهد.

 • ضرورت ایجاد حاکمیت شرکتی در صنعت بیمه

  350 بازدید

  یکی از چالش های اصلی در صنعت بیمه حصول اطمینان از تامین حقوق بیمه گذاران و بالطبع تامین حقوق بیمه گران است و این مهم در دستور کار نهادهای نظارتی صنعت و شرکت های بیمه قرار دارد. شرکت بیمه سامان با هدف شفاف سازی و اثر بخشی هرچه بیشتر فرآیندهای مدیریت ریسک و کنترل داخلی نسبت به تشکیل مدیریت حوزه معاونت فنی اقدام نموده تا از طریق انجام ممیزی های فنی و اجرایی نمودن فرآیندهای تطبیق قوانین و مقررات و ایجاد کنترل های داخلی فنی در راستای برقراری حاکمیت شرکتی حرکت نماید.

 • توسعه کانال ‎های جدید فروش در صنعت بیمه

  1,151 بازدید

  ما برای توسعه روش های جدید فروش بیمه با بانک ها، استارتاپ ها، شرکت های پرداخت و کلیه شرکت ها و سازمان های فعال در حوزه های تکنولوژیک همکاری می کنیم. ایمان ارسطو از اهداف بیمه سامان در این کانال های جدید سخن می گوید.

 • ضرورت استفاده از علوم داده در شرکت های بیمه

  1,144 بازدید

  الگوهای داده ها علاوه بر اینکه ریسک شرکت های بیمه را کاهش می دهند، باید در جهت طراحی محصولات جدید که پاسخگوی نیاز مشتریان باشد نیز مورد استفاده قرار گیرند. شیما آرا مدیر اکچوئری و بیمه های عمر، اندوخته ساز و حادثه بیمه سامان، در این خصوص توضیحاتی ارائه می دهد.

 • توسعه سیستم هوش تجاری در بیمه سامان

  1,518 بازدید

  سیستم هوش تجاری به عنوان یک سیستم پشتیبان تصمیم گیری، به ما کمک می کند هنگام اخذ تصمیمات، مبنای آماری و اطلاعاتی صحیح را مد نظر قرار دهیم. احمدرضا ضرابیه در این ویدئو توضیحاتی درباره هوش تجاری بیمه سامان ارائه می دهد.

 • قدردانی مدیرعامل بیمه سامان از همکاران گروه بیمه سامان

  2,492 بازدید

  احمدرضا ضرابیه، مدیرعامل بیمه سامان، ضمن تشکر از کلیه همکاران و نمایندگان گروه بیمه سامان، اشاره ای به بخش هایی از چشم انداز، اهداف و ارزش های این شرکت نیز دارد.

 • اختتامیه دومین جشنواره "یک عمر مطمئن" بیمه سامان

  584 بازدید

  اختتامیه دومین دوره جشنواره کشوری بیمه عمر و تشکیل سرمایه شرکت بیمه سامان كه از اول آبان ماه سال گذشته در سراسر کشور آغاز و تا آخر بهمن ماه ادامه داشت، با عنوان " یک عمر مطمئن" با حضور معاونین ، مدیران و نمایندگان و کارگزاران بیمه سامان برگزار و به نمایندگان برگزیده فروش بیمه های عمر سامان جوایزی اعطا شد. بیمه سامان با اهدای یکدستگاه خودرو مزدا، هدایا و جوایز نقدی به نمایندگان برگزیده فروش در این

 • یک مربی، اعتماد را اعتبار می بخشد.

  267 بازدید

  یک مربی، اعتماد را اعتبار می بخشد. مثل سامان مربی باش

 • یک مربی، راحتی را به ارمغان میاورد.

  152 بازدید

  یک مربی، راحتی را به ارمغان میاورد. مثل سامان مربی باش

 • یک مربی، سرعت را تضمین می کند.

  85 بازدید

  یک مربی، سرعت را تضمین می کند. مثل سامان مربی باش

 • حمایت از میراث ارزشمند نیاکانمان را وظیفه خویش میدانیم

  783 بازدید

  گزارش کامل مسابقات بین المللی مقدماتی جام جهانی چوگان با حمایت ویژه بیمه سامان مسابقات انتخابی بین المللی جام جهانی چوگان، با حضور کشورهای هند، پاکستان، ایران و آفریقای جنوبی و با حمایت بیمه سامان و حضور پر شور تماشاگران در باشگاه چوگان قصر فیروزه برگزار شد. ادامه را در لینک زیر ببینید: http://goo.gl/pUDyqg

 • حمایت از میراث ارزشمند نیاکانمان را وظیفه خویش میدانیم

  7,746 بازدید

  اختتامیه مسابقات بین المللی مقدماتی جام جهانی چوگان با حمایت ویژه بیمه سامان مراسم اختتامیه مسابقات انتخابی بین المللی جام جهانی چوگان، با حضور کشورهای هند، پاکستان، ایران و آفریقای جنوبی و با حمایت بیمه سامان و حضور پر شور تماشاگران در باشگاه چوگان قصر فیروزه برگزار شد. ادامه را در لینک زیر ببینید: http://goo.gl/pUDyqg

 • آینده نگری والدین؛ مقدمه ای بر تجربه یک حس متفاوت.

  108,822 بازدید

  آدما راه های مختلفی رو تو زندگی میرن، گاهی شکست می خورن، گاهی پیروز میشن، نکته زندگی همینه که هیچ کس از آیندش خبر نداره وقتی پدر میشی، یا وقتی مادر، شکست یا پیروزی، میشه شکست و پیروزی بچه ت چه تو باشی، چه نباشی، زندگیت- ادامه داره...

 • مراسم اختتامیه جشنواره بیمه عمر سامان "یک عمر مطمئن"

  1,521 بازدید

  در مراسم اختتامیه جشنواره "یک عمر مطمئن " بیمه سامان که در تاریخ 4 خردادماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، از نمایندگان برتر فروش بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان تقدیر شد و سه دستگاه خودرو از جوایز ویژه جشنواره به ایشان اهدا گردید.

 • اختتامیه جشنواره یک عمر مطمئن

  1,871 بازدید

  گزیده ای از آنچه در مراسم اختتامیه جشنواره بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان "یک عمر مطمئن"، گذشت را در این ویدئو ببینید.

 • افتتاحیه جشنواره بیمه عمر سامان " یک عمر مطمئن"

  1,005 بازدید

  مراسم افتتاحیه جشنواره کشوری بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان " یک عمر مطمئن" 8 آبان ماه الی 30 بهمن 1395

 • ✅ به سامان برس ...

  1,652 بازدید

  ✅ به سامان برس ... چقدر از مزایای همکاری با بیمه سامان اطلاع دارید؟ آیا میدانید در صورت ورود به شرکت بیمه سامان، مسیر شغلی و پیشرفت شما چگونه است؟ این ویدئو توضیح کاملی از چگونگی حضور و پیشرفت شما در بیمه سامان را روایت می کند. همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با اداره جذب و توسعه استعدادهای بیمه سامان با تلفن: 8943 - 021 یا ایمیل: hrcv@samaninsurance.ir تماس حاصل فرمائید. بیمه سامان

 • مصاحبه اختصاصی با نمایندگان بیمه سامان

  1,934 بازدید

  مصاحبه اختصاصی با نماینده بیمه سامان، آقای شیرخانی در این مصاحبه آقای شیرخانی به سوالات زیر پاسخ میدهد. مهمترین مزیت رقابتی بیمه سامان چیست؟ پیشنهاد شما جهت تکمیل زنجیره خدمات بیمه سامان چیست؟ مهمترین نیاز مشتریان بیمه سامان چیست؟ پیشنهاد شما برای توسعه ارتباط ارتباط بیمه سامان با شبکه نمایندگان چیست؟

 • مصاحبه اختصاصی با نمایندگان بیمه سامان

  1,176 بازدید

  مصاحبه اختصاصی با نماینده بیمه سامان، آقای نیکپور در این مصاحبه آقای نیکپور به سوالات زیر پاسخ میدهد. مهمترین مزیت رقابتی بیمه سامان چیست؟ پیشنهاد شما جهت تکمیل زنجیره خدمات بیمه سامان چیست؟ مهمترین نیاز مشتریان بیمه سامان چیست؟ پیشنهاد شما برای توسعه ارتباط ارتباط بیمه سامان با شبکه نمایندگان چیست؟

 • مصاحبه اختصاصی با نمایندگان بیمه سامان

  437 بازدید

  مصاحبه اختصاصی با نماینده بیمه سامان، آقای حسامی در این مصاحبه آقای حسامی به سوالات زیر پاسخ میدهد. مهمترین مزیت رقابتی بیمه سامان چیست؟ پیشنهاد شما جهت تکمیل زنجیره خدمات بیمه سامان چیست؟ مهمترین نیاز مشتریان بیمه سامان چیست؟ پیشنهاد شما برای توسعه ارتباط ارتباط بیمه سامان با شبکه نمایندگان چیست؟

 • موشن گرافیک بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان

  3,674 بازدید

  "یک عمر مطمئن" با بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان. دغدغه های امروز و فردای خود را به ما بسپارید. کامل ترین بسته خانواده در ایران. سرمایه گذاری + مستمری هنگام بازنشستگی + درمان تکمیلی و امراض خاص + از کار افتادگی + سرمایه ی فوت + سرمایه زندگی و ... . اطلاعات بیشتر در نشانی http://si24.ir/samanlifeinsurance/

 • بیمه سامان، حامی ورزش چوگان

  525 بازدید

  چوگان، کهن ترین بازی ورزشی جهان، میراث با ارزش نیاکان ماست. بیمه سامان در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و انسان دوستانه خود، از ورزش چوگان به نفع کودکان مبتلا به بیماری مادرزادی قلبی (بنیاد خیریه شریان) حمایت می کند.

 • 0:6

  جشنواره بیمه مسافرتی سامان

  509 بازدید

  سفر بِرَوید، سفر بِبَرید! با بیمه مسافرتی سامان ✅ آغاز جشنواره بیمه مسافرتی سامان همراه با جوایز 100 میلیون ریالی از ابتدای شهریورماه ۱۳۹۵ تا پایان آبان ماه ۱۳۹۵ با خرید بیمه نامه مسافرتی سامان، علاوه بر بهرمندی از پوشش های جدید می توانید در جشنواره شرکت کرده و برنده یک سفر به یاد ماندنی 100 میلیون ریالی شوید.

 • چمدان یاب سامان

  505 بازدید

  آیا در سفرتان وسایل مهمی همراه خود دارید؟ آیا نگران رسیدن چمدان خود به مقصد سفر هستید؟ آیا از چگونگی یافتن چمدان خود در صورت مفقود شدن اطلاع دارید؟ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات چمدان یاب بیمه سامان است. در صورت مفقود شدن چمدان خود در مقصد سفر، شرکت کمک رسان آن را یافته و به محل اقامت شما خواهد رساند. تنها کافی است پیش از سفر چند کار ساده انجام دهید: http://si24.ir/Pages/Index/239