افزایش بازدید آپارات، بازدید ویدیوهای شما را به طور باورنکردنی افزایش میدهد!

افزایش بازدید

افزایش بازدید آپارت با نمایش ویدیو‌های شما در صفحات پربازدید و مرتبط با موضوع ویدیو، کمک می‌کند تا بازدید و در نتیجه تعداد دنبال کنندگان شما در زمان مورد نظر شما به مقدار بازدید دلخواه برسد!

به صفحه‌ی ویدیوی که در آپارات بارگذاری کرده‌اید بروید و بر روی لینک افزایش بازدید کلیک کنید. در صفحه‌ی جدید می‌توانید تعداد پخش و زمان پخش را مشخص کنید.

www.example.com

نمایش لینک دلخواه هنگام نمایش ویدیو

وقتی بازدید ویدیو در مسیر افزایش بازدید قرار بگیرد همزمان با نمایش ویدیو، برای جذب مخاطبان می‌توانید لینک سایت، محصول، شبکه‌های اجتماعی یا هر لینک دیگری که برای کسب و کارتان مفید است را به تعداد پخش‌هایی که برای افزایش بازدید انتخاب کرده‌اید نمایش دهید تا علاوه بر دیده شدن ویدیو، مخاطبان را جذب کنید.

در صفحه افزایش بازدید با کلیک بر روی ‘لینک زیر توضیحات داشته باشد” فیلدی برای لینک شما باز می‌شود که در آن آدرس کامل صفحه مورد نظر را وارد کنید تا بازدیدکنندگان زیادی جذب سایت شما شوند.

انتهای ویدیو در اختیار شماست

در صفحه‌ی افزایش بازدید با انتخاب گزینه “باکس آخر ویدیو داشته باشد”، مخاطبان ویدیو شما بجای دیدن ویدیو‌های مشابه در انتهای ویدیو، صفحه‌ایی شبیه به صفحه روبرو را می‌بینند که می‌توانید کسب و کار خود را به خوبی آن‌جا معرفی کنید و به سایت موردنظرتون لینک بدید.

عنوان تبلیغ شما

توضیحات تبلیغ شما، این متن حداکثر باید 150 حرف داشته باشد.