افزایش بازدید آپارات ، ویترینی به وسعت ۵۰ میلیون مخاطب بهترین راه برای یافتن مخاطبان هدف شما مناسب برای رشد کسب و کارهای کوچک ویترینی به وسعت ۵۰ میلیون مخاطب

اگر می‌خواهید افراد بیشتری ویدیوی شما را تماشا کنند و بازدهی بالایی داشته‌باشد، می‌توانید از سرویس افزایش بازدید آپارات استفاده کنید. به کمک این سرویس، ویدیوی شما به سرعت در صفحات پر بازدید آپارات و مرتبط قرارمی‌گیرد.

لوگوی موشک آپارات
نمای بازدید نهایی
نمای بازدید ویدیو 1,000,000
آیکون فلش
آیکون فلش
آیکون فلش

چرا افزایش بازدید آپارات؟

اگر کسب‌وکار هستید و ویدیوی مرتبط با برای مخاطبان خود در آپارات بارگذاری می‌کنیم هرچه ویدیوی شما بیشتر دیده‌شون کسب‌وکار شما بیشتر دیده‌ می‌شود و توسعه پیدا می‌کند، افزایش بازدید امکانی است که به شما داده ‌می‌شود و مخاطبان زیادی را در کوتاه مدت بدست‌‌ آورید.

نمای دلیل انتخاب افزایش بازدید آپارات

آپارات چطور محتوای شما را به مخاطبان می‌رساند؟

نمای هدفگذاری دقیق محتوا با کلیدواژه
آیکون هشتگ

هدفگذاری دقیق محتوا با کلیدواژه

به کمک “افزایش بازدید آپارات” شما می‌توانید دقیقا مشخص کنید که ویدیوی شما در چه موضوعات و کلیدواژه‌هایی به کاربران آپارات پیشنهاد داده‌شود.

نمای نمایش به مخاطبان احتمالی
آیکون بازدید

یافتن مخاطبان احتمالی شما

هنگامی که شما از امکان افزایش بازدید آپارات استفاده‌می‌کنید، آپارات ویدیو شما را با سرعت زیاد در صفحات مختلف نشان‌می‌دهد. به این صورت که صفحات را براساس علاقه کاربر، کلمات کلیدی و جستجوی مربوط به محتوای شما به بقیه پیشنهاد‌می‌دهد. بنابراین ویدیو شما فقط به افرادی نمایش داده‌می‌شود که به آن موضوع علاقه دارند و می‌توانند مشتری یا مخاطب احتمالی شما باشند.

چه کسانی باید از افزایش بازدید آپارات استفاده کنند؟

این سرویس می‌تواند به هر شخص یا مجموعه‌ای که بازاریابی ویدیویی انجام می‌دهد، کمک بزرگی‌کند؛ اما برای موارد زیر بازدهی بسیار بالایی و موثری دارد:

لوگوی حساب شخصی

برندینگ و شهرت فردی

دیده‌شدن تولیدات و آثار ویدیویی

جذب مخاطب برای همایش‌ها و رویدادها

رشد کسب‌ و کارهای کوچک در بازار رقابت

نشر محتوای آموزشی برای آموزشگاه‌ها

رشد سریع و جذب سرمایه‌گذار برای استارتاپ‌ها

نمای کمک رسانی افزایش بازدید آپارات برای گروهی خاص
نمای عنوان تبلیغات شما

انتهای ویدیو در اختیار شماست

در صفحه‌ “افزایش بازدید” با انتخاب گزینه“نمایش تبلیغات شما در آخر ویدیو” امکان تبلیغات اختصاصی خواهید‌داشت، به این‌ صورت که مخاطبان شما به جای دیدن ویدیو‌های مشابه در انتهای ویدیو، یک صفحه‌ را می‌بینند در این صفحه شما می‌توانید کسب‌وکار خود را به خوبی معرفی‌کنید.

نمایش آمار دقیق افزایش بازدید

آپارات این قابلیت را در اختیار شما قرار داده‌است تا از نتایج آماری افزایش بازدید خود باخبر شوید. برای مثال، می‌توانید ببینید ویدیو شما چه مقدار و در چه بخش‌هایی از آپارات به کاربران پیشنهاد شده‌است و چه مقدار از کاربران روی ویدیو و یا لینک سایت شما کلیک کردند.