در حال بارگذاری
 • 10
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 6.7هزار
  بازدید

بورس امروز

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 10
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 6.7هزار
  بازدید
این کانال از سوی "بورس امروز" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • اهمیت چشم انداز سوداوری شرکت ها

  61 بازدید

  حسن قاسمی، مدیرعامل شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی عنوان کرد:در هفته ی گذشته رونق نسبی را در بازار شاهد بودیم و شاخص های با اهمیتی مثل تعداد معاملات و حجم معاملات در شرایط مساعد و مناسبی قرار داشتند و طی چند روز آینده گزارش های ۹ ماهه شرکت ها به طور کامل ارائه می شوند و به نظر می رسد گزارش های خوبی باشند.

 • تاثیر رشد قیمت نفت و کاهش نرخ سود بانکی بر بازار سرمایه

  43 بازدید

  حسن قاسمی، مدیرعامل شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی عنوان کرد: در هفته ی گذشته بازار شرایط رونق نسبی که از اول زمستان ایجاد شده بود را حفظ کرد. حجم معاملات و تعداد معاملات به میزان امیدوارکننده ای افزایش پیدا کرد.از دلایل اصلی این اتفاق رشد جهانی قیمت نفت که به ۶۰ دلار رسید و همچنین به کاهش نرخ سود بانکی می توان اشاره کرد.

 • افزایش تقاضای خرید در گروه بانکی

  18 بازدید

  قاسم سلمانی فیضی کارشناس حقیقی بازار سرمایه عنوان کرد: بازار امروز با بیش از ۱۶۸ واحد مثبت به کار خود پایان داد.بیشترین تاثیر مثبت را نماد وبملت و بیشترین تاثیر منفی را نماد فملی بر شاخص کل داشت. همچنین در روزهای گذشته شاهد افزایش تقاضای خرید در گروه بانکی بودیم.

 • تاثیر قیمت نفت در بودجه ۹۸!

  34 بازدید

  رضا پدیدار، عضو کمیسیون انرژی اتاق ایران عنوان کرد: با توجه به توافقی که بین اوپکی ها و غیر اوپکی ها در اجلاس یکصد و هفتاد و پنجم در وین انجام شد،پیش بینی می شود که این میزان تولید کشورهای عضو و غیر عضو،می تواند تعادلی را در بازار از منظر عرضه و تقاضا به وجود بیاورد.

 • بحران تحریم در بازار وکیوم باتوم

  43 بازدید

  حمید ابراهیمی مدیرعامل شرکت پترورامان آسیا عنوان کرد:وضعیت پالایشگاه ها و برنامه ریزی شرکت پالایش پخش و شرکت های تولیدی بخش خصوصی به نحوی طراحی شده است که خوشبختانه ما نیاز داخل کشور را چه در زمان بحران تحریم ها و چه در زمان غیر بحران ها تامین می کند.

 • زمینه سازی برای short sell در بازار با قرار داد معاملات آتی سبد سهام

  59 بازدید

  فردین آقابزرگی مدیر عامل کارگزاری بانک دی عنوان کرد: معاملات آتی سهام که از پیش مجوز مربوطه را از کمیته ی فقهی سازمان بورس اخذ کرده بود و مورد معامله قرار می گرفت؛معاملات اتی سکه هم مبتنی بر دارایی پایه فیزیک سکه به همین شکل معامله می شد.

 • مالیات بر ارزش افزوده و توسعه بازار بیمه در بین مردم

  28 بازدید

  معصوم ضمیری مدیرعامل بیمه پاسارگادعنوان کرد: مالیات بر ارزش افزوده از مصرف کننده گرفته می شود،یعنی هرکسی به طور مثال از سوپر مارکت کالایی را دریافت می کند،علاوه بر بهای کالا مالیات بر ارزش افزوده را نیز می پردازد.در بیمه نیز چنین است یعنی بیمه گذار ها در خرید بیمه مبلغی را به عنوان مالیات بر ارزش افزوده می پردازند.

 • کاهش قیمت نفت، رانت قیمت خوراک، حاشیه سود پالایشگاهی

  2,649 بازدید

  عباس ضیایی نیری مدیر عامل آرتایاران ایران عنوان کرد: پیرامون تاثیر کاهش قیمت نفت بر پالایشی ها و پتروشیمی ها می توان گفت،شرکت های پتروشیمی وظیفه دارند، نفت خام را تبدیل به فراورده های مفیدی همچون گاز مایع و یا فراورده های پر کاربردتری مانند بنزین و گازوئیل کنند.

 • گره حمل در بخش معدن

  22 بازدید

  ابراهیم جمیلی بنیان گذار گروه زرین عنوان کرد: نوسانات ارز به افزایش قیمت ها منجر می شود و باعث می شود از مواد اولیه تا محصول و قطعات یدکی و ماشین آلات را نیز تحت تاثیر قرار دهد و در ادامه سرمایه در گردش شرکت ها را نیز دچار مشکل کند.

 • مسیرهای دست یابی به موفقیت در بازار سرمایه

  39 بازدید

  بهروز زندی فر،کارشناس بازار سرمایه عنوان کرد: آنچه که از بازار سرمایه انتظار می رود بسیار فراتر از نقدینگی است که در حال حاضر وارد این بازار شده است.بازار سرمایه ابزارهای مختلفی دارد،مثل صندوق های سرمایه گذاری،اوراق مشارکت و سهام شرکت ها.

 • احتمال نوسان کمتر در بازار غیر رسمی ارز

  54 بازدید

  مهدی بستانچی عضو هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان سیستمهای تهویه مطبوع کشور عنوان کرد با توجه به ارام گرفتن فضای روانی بازار نسبت به اجرای مرحله ی دوم تحریم های امریکا در طی روزهای گذشته شاهد ارامش نسبی در بازار غیر رسمی ارز کشور بودیم

 • تاثیر نوسانات نرخ ارز بر اقتصاد کلان

  63 بازدید

  ابولفضل صالح آبادی مدیرعامل صنایع مس جیرفت عنوان کرد: نوسانات قیمت ارز به نوبه ی خود موجبات ایجاد چالش های بسیاری در اقتصاد کلان هر کشور را محیا می سازد.یکی از بزرگترین چالش های ناشی از عدم ثبات قیمت ارز به عنوانی رکنی در اقتصاد از بین رفتن توانمندی تثبیت سازی و قدرت تصمیم گیری مدیران بخصوص در بخش تولید است.

 • بررسی اثر فروش اقلام مازاد بر سود شرکت ها و بنگاه های تولیدی

  34 بازدید

  بررسی اثر فروش اقلام مازاد بر سود شرکت ها و بنگاه های تولیدی،با اجرای مهدی ساسانی کارشناس بازار سرمایه: شرکت ها معمولا بر دو دسته هستد،ابتدا شرکت هایی داری تسهیلات بانکی با بهره ی بالا هستند و طبیعتا این تسهیلات هزینه های مالی شرکت را تحت شعاع قرار می دهد.

 • بررسی وضعیت بازار طلا تا پایان سال ۹۷

  201 بازدید

  بررسی وضعیت بازار طلا تا پایان سال ۹۷،با اجرای مهدی میرزایی تحلیلگر بازار سرمایه :درباره ی روند بازار طلا، نمودار مثقال نشان می دهد که یک موج ۳ خیلی بلند از مرداد ماه ۹۶ شروع شد که با قیمت ۲،۴۰۰،۰۰۰ تومان در مهر ماه ۹۷ پایان پیدا کرد.

 • تاثیر کاهش قیمت متانول و آروماتیک ها بر پتروشیمی ها

  2,664 بازدید

  اثر کاهش قیمت متانول و آروماتیک ها،با اجرای عباس ضیایی نیری مدیر عامل آرتایاران ایران:پیرامون شرایط به وجود آمده در صنعت پتروشیمی و کاهش قیمت در برخی محصولات نظیر متانول و آروماتیک ها می توان گفت که این فضا از قبل قابل پیش بینی بوده است.

 • دلایل کاهش قیمت نفت به رغم انتظار از افزایش قیمت نفت بعد از اجرایی شدن تحریم ها

  56 بازدید

  بررسی عوامل اثر گذار بر کاهش قیمت جهانی نفت،با اجرای فردین آقا بزرگی مدیرعامل کارگزاری بانک دی: افزایش تولید نفت به منظور جایگزینی نفتی که قرار بوده از ایران تحریم شود،یکی از دلایلی است که منجر به کاهش قیمت جهانی نفت شده است و همزمان معافیت برخی از کشورها که تا پیش از این قرار بوده معافیتی نداشته باشند.

 • تاثیر روانی خبر رد شدن لایحه CFT بر بازار سرمایه

  343 بازدید

  قاسم سلمانی فیضی،کارشناس حقیقی بازار سرمایه عنوان کرد: بازار امروز با بیش از ۵۳۰ واحد منفی به کار خود پایان داد و البته واقعیت منفی امروز بیش از این میزان بود و به دلیل معاملات در سهم های شاخص،از بار منفی بازار کاسته شد.

 • تاثیر تحریم ها بر وضعیت بازار سرمایه و قیمت مس

  45 بازدید

  حمیدرضا قدری مدیرعامل کارخانجات شهید قندی؛؛ در حاشیه نمایشگاه صنعت برق

 • آخرین پیش بینی از قیمت جهانی مس

  108 بازدید

  حمیدرضا قدری،مدیرعامل کارخانجات شهید قندی در حاشیه نمایشگاه صنعت برق در گفتگو با خبرنگار بورس امروز عنوان کرد:تحریم ها قطعا بی تاثیر نخواهند بود اما می توان از این شرایط به عنوان یک فرصت استفاده کرد.

 • نحوه اثر گذاری دور دوم تحریم ها بر بازار سرمایه

  82 بازدید

  آثار تحریم ها، جدای از بحث هایی که میتواند از لحاظ بنیادی بر بازار سرمایه داشته باشد، بیشتر از نظر روانی اثر گذار است و این به عنوان تنها عاملی محسوب می شود که می تواند تغییری دروضعیت بورس ایجاد کند. از سالیان گذشته همه ی کشورها و شرکت ها، راه هایی را برای مقابله با تحریم ها داشته اند. در کشور ما نیز حداقل از 20 سال گذشته با این شرایط آشنا بوده ایم لذا بعید است تحریم های ترامپ تاثیر خاصی بر وضعیت اقتصادی کشور ما داشته باشد.

 • تحلیل بازار

  93 بازدید

  تحلیل وضعیت بازار بورس مورخ 1397/08/07