در حال بارگذاری
 • 47
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 12.5هزار
  بازدید

استودیو بورس

نخستین برنامه تلویزیونی بازار سرمایه ایران

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

نخستین برنامه تلویزیونی بازار سرمایه ایران

 • 47
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 12.5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • برنامه تلویزیونی بورس/صنعت بیمه/قسمت 32

  356 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در سی و دومین قسمت، با حضور آقایان مصدق، معاون رئیس کل بیمه مرکزی و ضمیری، فعال صنعت بیمه به بررسی، تبیین و تحلیل صنعت "بیمه" در بازار سرمایه کشور می پردازد.

 • برنامه تلویزیونی بورس/صنعت بیمه/قسمت 31

  308 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در سی و یکمین قسمت، با حضور آقایان مصدق، معاون رئیس کل بیمه مرکزی و ضمیری، فعال صنعت بیمه به بررسی، تبیین و تحلیل صنعت "بیمه" در بازار سرمایه کشور می پردازد.

 • برنامه تلویزیونی بورس/صنعت لیزینگ/قسمت 30

  284 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در سی امین قسمت، با حضور آقایان ابدالی، رئیس هیأت مدیره کانون شرکتهای لیزینگ ایران و حسن کلهر، نایب رئیس انجمن لیزینگ ایران در استودیو برنامه و مصاحبه با آقای تهرانفر، معاون نظارتی بانک مرکزی به بررسی، تبیین و تحلیل صنعت "لیزینگ" در بازار سرمایه کشور می پردازد.

 • برنامه تلویزیونی بورس/صنعت لیزینگ/قسمت 29

  343 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در بیست و نهمین قسمت، به بررسی و تبیین و تحلیل صنعت لیزینگ می پردازد. آقایان ابدالی، رئیس هیأت مدیره کانون شرکتهای لیزینگ ایران و حسن کلهر، نایب رئیس انجمن لیزینگ ایران در استودیو برنامه و مصاحبه با آقای بیاتین، مدیرعامل لیزینگ خودرو غدیر مهمانان این برنامه هستند.

 • برنامه تلویزیونی بورس/خدمات بندری/قسمت 28

  596 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در بیست و هشتمین قسمت، به بررسی و تبیین صنعت خدمات بندری می پردازد. خدمات بندری یا پورت اپراتوری به عنوان نقطه تماس بخش بازرگانی کشور و جهان خارج از اهمیت قابل ملاحظه ای برخوردار است. آقایان دکتر اسلامی، عضو هیات عامل، معاون امور بندری و مناطق ویژه و سرپرست معاونت امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و مهدی اعتصام، مدیرعامل شرکت تاید واتر خاورمیانه مهمانان این برنامه هستند

 • برنامه تلویزیونی بورس/خدمات بندری/قسمت 27

  242 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در بیست و هفتمین قسمت، به بررسی و تبیین صنعت خدمات بندری می پردازد. خدمات بندری یا پورت اپراتوری به عنوان نقطه تماس بخش بازرگانی کشور و جهان خارج از اهمیت قابل ملاحظه ای برخوردار است. آقایان دکتر اسلامی، عضو هیات عامل، معاون امور بندری و مناطق ویژه و سرپرست معاونت امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و مهدی اعتصام، مدیرعامل شرکت تاید واتر خاورمیانه مهمانان این برنامه هستند

 • برنامه تلویزیونی بورس/صنعت دارو/قسمت 26

  293 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در بیست و ششمین قسمت، به بررسی جایگاه صنعت دارو می پردازد. آقایان دکتر کبریایی زاده، رییس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و دکتر پیرصالحی، معاون دارو سازمان غذا و دارو مهمانان این برنامه هستند که نظرات خود را در خصوص وضعیت و چشم انداز این صنعت مطرح می کنند.

 • برنامه تلویزیونی بورس/صنعت دارو/قسمت 25

  195 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در بیست و پنجمین قسمت، به بررسی جایگاه صنعت دارو می پردازد. آقایان دکتر کبریایی زاده، رییس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و دکتر پیرصالحی، معاون دارو سازمان غذا و دارو مهمانان این برنامه هستند که نظرات خود را در خصوص وضعیت و چشم انداز این صنعت مطرح می کنند.

 • مصاحبه با آقای اسماعیل پور - کارشناس بورس

  392 بازدید

  مصاحبه با آقای امیرحسین اسماعیل پور و تشکر از شبکه یک بابت برنامه تلویزیونی بورس

 • مصاحبه با آقای دکتر فطانت - 2

  263 بازدید

  رویکرد اطلاع رسانی و رسانه ای سازمان بورس و اوراق بهادار در بازدید از استودیوی تلویزیونی بورس

 • مصاحبه با آقای دکتر فطانت - 1

  228 بازدید

  رویکرد اطلاع رسانی و رسانه ای سازمان بورس و اوراق بهادار در بازدید از استودیوی رادیویی بورس

 • برنامه تلویزیونی بورس/صنعت دارو/قسمت 24

  382 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در بیست و چهارمین قسمت، به بررسی جایگاه صنعت دارو می پردازد. آقایان دکتر کبریایی زاده، رییس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و دکتر پیرصالحی، معاون دارو سازمان غذا و دارو مهمانان این برنامه هستند که نظرات خود را در خصوص وضعیت و چشم انداز این صنعت مطرح می کنند.

 • برنامه تلویزیونی بورس/صنعت سیمان/قسمت 23

  246 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در بیست و سومین قسمت، به بررسی جایگاه صنعت سیمان می پردازد. این برنامه با حضور فاطمیان مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت و شیخان دبیر انجمن صنفی صنعت سیمان بر روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • برنامه تلویزیونی بورس/صنعت سیمان/قسمت 22

  123 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در بیست و دومین قسمت، به بررسی جایگاه صنعت سیمان می پردازد. این برنامه با حضور فاطمیان مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت و شیخان دبیر انجمن صنفی صنعت سیمان بر روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • برنامه تلویزیونی بورس/صنعت سیمان/قسمت 21

  158 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در بیست و یکمین قسمت، به بررسی جایگاه صنعت سیمان می پردازد. این برنامه با حضور فاطمیان مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت و شیخان دبیر انجمن صنفی صنعت سیمان بر روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • برنامه تلویزیونی بورس/فلزات اساسی/قسمت 20

  376 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در بیستمین قسمت، به بررسی چشم انداز فلزات اساسی با تاکید بر صنعت "مس" در بازار سرمایه می پردازد. این برنامه با حضور مرادعلی زاده مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس و دکتر الهی فرد، مدیرعامل کارگزاری سی ولکس بر روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • برنامه تلویزیونی بورس/فلزات اساسی/قسمت 19

  282 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در نوزدهمین قسمت، به بررسی چشم انداز فلزات اساسی با تاکید بر صنعت "مس" در بازار سرمایه می پردازد. این برنامه با حضور مرادعلی زاده مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس و دکتر الهی فرد، مدیرعامل کارگزاری سی ولکس بر روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • برنامه تلویزیونی بورس/فلزات اساسی/قسمت 18

  212 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در هجدهمین قسمت، به بررسی چشم انداز فلزات اساسی با تاکید بر صنعت "سرب و روی" در بازار سرمایه می پردازد. این برنامه با حضور دکتر خضری، عضو هیأت مدیره شرکت تولید روی بافق و مهندس جمیلی، مدیرعامل شرکت زرین معدن آسیا بر روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • برنامه تلویزیونی بورس/فلزات اساسی/قسمت 17

  689 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در هفدهمین قسمت، به بررسی چشم انداز فلزات اساسی با تاکید بر صنعت "سرب و روی" در بازار سرمایه می پردازد. این برنامه با حضور دکتر خضری، عضو هیأت مدیره شرکت تولید روی بافق و مهندس جمیلی، مدیرعامل شرکت زرین معدن آسیا بر روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • برنامه تلویزیونی بورس/فلزات اساسی/قسمت 16

  216 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در شانزدهمین قسمت، به بررسی چشم انداز فلزات اساسی با تاکید بر صنعت فولاد در بازار سرمایه می پردازد. این برنامه با حضور، علی اصغر پورمند، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) و محمد جواد سلیمی استاد و عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی بر روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • برنامه تلویزیونی بورس/فلزات اساسی/قسمت 15

  179 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در پانزدهمین قسمت، به بررسی چشم انداز فلزات اساسی با تاکید بر صنعت فولاد در بازار سرمایه می پردازد. این برنامه با حضور، علی اصغر پورمند، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) و محمد جواد سلیمی استاد و عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی بر روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • مصاحبه با بارتلی می هگ مدیر شرکت ای سی ال - بخش سوم

  262 بازدید

  مدیر شرکت ای سی ال در گفتگو با برنامه تلویزیونی "بورس" درباره اثرگذاری تحریم بر اقتصاد ایران گفت: تحریم ها روی ورود سرمایه گذار خارجی به ایران تأثیر گذاشت، حتی تا قبل از آخرین مرحله تحریم ها بیشتر شرکت های خارجی اجازه تجارت با ایران را داشتند ولی امکان سرمایه گذاری نداشتند و اساساً شرکت های بزرگ خارجی در کشوری سرمایه گذاری می کنند که امکان سرمایه گذاری دراز مدت و مطمئن را داشته باشند.

 • برنامه تلویزیونی بورس/فلزات اساسی/قسمت 14

  307 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در چهاردهمین قسمت، به بررسی چشم انداز فلزات اساسی با تاکید بر صنعت فولاد در بازار سرمایه می پردازد. این برنامه با حضور، علی اصغر پورمند، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) و محمد جواد سلیمی استاد و عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی بر روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • مصاحبه با بارتلی می هگ مدیر شرکت ای سی ال - بخش دوم

  448 بازدید

  مدیر شرکت ای سی ال در گفتگو با برنامه تلویزیونی "بورس" درباره اثرگذاری تحریم بر اقتصاد ایران گفت: تحریم ها روی ورود سرمایه گذار خارجی به ایران تأثیر گذاشت، حتی تا قبل از آخرین مرحله تحریم ها بیشتر شرکت های خارجی اجازه تجارت با ایران را داشتند ولی امکان سرمایه گذاری نداشتند و اساساً شرکت های بزرگ خارجی در کشوری سرمایه گذاری می کنند که امکان سرمایه گذاری دراز مدت و مطمئن را داشته باشند.

 • برنامه تلویزیونی بورس/فلزات اساسی/قسمت 13

  278 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در سیزدهمین قسمت، و درادامه قسمت قبل، به بررسی جایگاه فلزات اساسی در بازار سرمایه می پردازد. این برنامه با حضور، دکتر مهدی کرباسیان، معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان، بر روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • مصاحبه با بارتلی می هگ مدیر شرکت ای سی ال - بخش اول

  278 بازدید

  مدیر شرکت ای سی ال (ACL Asset Management ) در گفتگو با برنامه تلویزیونی "بورس" با بیان جذابیت ایران برای سرمایه گذاران خارجی گفت: موضوع سرمایه گذاری در ایران یکی از متقاعد کننده ترین موضوعات سرمایه گذاری در دنیاست، چون ایران پتانسیل های خیلی زیادی برای سرمایه گذاری دارد.

 • برنامه تلویزیونی بورس/فلزات اساسی/قسمت 12

  405 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در دوازدهمین قسمت، و درادامه قسمت قبل، به بررسی جایگاه فلزات اساسی در بازار سرمایه می پردازد. این برنامه با حضور، دکتر مهدی کرباسیان، معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان، بر روی آنتن شبکه یک سیما فت.

 • برنامه تلویزیونی بورس/فلزات اساسی/قسمت 11

  193 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در یازدهمین قسمت، به بررسی جایگاه فلزات اساسی در بازار سرمایه می پردازد. این برنامه با حضور، کتر مهدی کرباسیان معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان ، روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • برنامه تلویزیونی بورس/صنعت خودرو/قسمت 10

  367 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در دهمین قسمت، و در ادامه برنامه روز 25 خرداد به بررسی تعاملات بین المللی و چشم انداز صنعت خودرو می پردازد. این برنامه با حضور، مهندس شفیعی، معاون مهندسی شرکت سایپا و مهندس رمضانعلی پورمجیب، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری عمران و حمل و نقل تامین، روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • مصاحبه با آقای حسن نژاد - بخش اول

  315 بازدید

  بخش اول مصاحبه با آقای حسن نزاد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بخش های دیگر مصاحبه، متعاقبا تقدیم خواهد شد.

 • برنامه تلویزیونی بورس/صنعت خودرو/قسمت 9

  519 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در نهمین قسمت، و در ادامه قسمت قبل، بررسی تعاملات بین المللی و چشم انداز صنعت خودرو را در دستور کار خود قرار داد. این برنامه با حضور، مهندس شفیعی، معاون مهندسی شرکت سایپا و مهندس رمضانعلی پورمجیب، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری عمران و حمل و نقل تامین، روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 • برنامه تلویزیونی بورس/صنعت خودرو/قسمت 8

  301 بازدید

  برنامه تلویزیونی "بورس" در هشتمین قسمت، و در ادامه قسمت قبل، بررسی ساختار مالی صنعت خودرو را در دستور کار خود قرار داد. در این قسمت، محمدرضا سروش، مدیر عامل گروه بهمن و محمدرضا نجفی منش، عضو هیأت مدیره قطعه سازان خودرو مشکلات و ساختار مالی صنایع خودروسازی را بررسی کردند.