در حال بارگذاری
 • 8
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 1.3هزار
  بازدید

مغز کسب و کار من

این کانال سعی دارد تا مطالبی در خصوص علوم مغزی و عصبی و نقش و اهمیت آنها در حوزه های مختلف کسب و کار نظیر بازاریابی، قیمتگذاری، برندسازی، مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی، مدیریت و رهبری و ... را به اشتراک بگذارد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

این کانال سعی دارد تا مطالبی در خصوص علوم مغزی و عصبی و نقش و اهمیت آنها در حوزه های مختلف کسب و کار نظیر بازاریابی، قیمتگذاری، برندسازی، مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی، مدیریت و رهبری و ... را به اشتراک بگذارد.

 • 8
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 1.3هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • شما جای این مدیر بودید چه میکردید؟ یک تکنیک جالب

  105 بازدید

  در این کلیپ به این موضوع مهم می‌پردازیم که در کنار راهکارهای افزایش تمرکز مغز، باید بخش‌های کارشکن مغز رو هم بشناسیم و نگذاریم مزاحم PFC شوند. توضیحات بیشتر رو در این لینک میتونین دنبال کنین. https://goo.gl/fTEXei

 • نوشداروی عملکرد رویایی

  41 بازدید

  این محصول، بخشی از دومین محصول مجموعه "مغز کسب و کار من" است. این محصول به این موضوع نمیپردازه که چکار کنیم عملکردمون بالا بره، بلکه به ما می آموزه که چطور به حداکثر عملکردی که لایقش هستیم و در توانمون هست، نزدیک بشیم. در خیلی موقعیتها احساس میکنیم که خیلی بهتر از این می تونستیم حرف بزنیم، کار کنیم، امتحان بدیم، انتخاب کنیم و ....، اما نتونستیم. همه اینها ریشه در "انتقال دهنده های عصبی" دارند!!.

 • شکارچی مغز

  397 بازدید

  این ویدئو، در ادامه سلسله مطالبی است که با عنوان تله های مغزی عصبی در کسب وکارها منتشر می شود که بر بحث مهم حافطه بلندمدت و خاطرات، در بهره وری افراد در محیط های کاری متمرکز شده است. این مقاله، سه بخش مهم مغز که در فرایند تصمیم گیری موثرند را تشریح میکند و نقش خاطرات بلندمدت و روشهای مدیریت صحیح آن بمظور کاستن از تبعات منفی آن را ارائه مینماید. ببینید شاید شما هم اسیر این شکارچی ماهر شده باشید!!!

 • رهایی از باتلاق کارهای ناتمام

  338 بازدید

  در این کلیپ بخشی از اولین محصول سایت مغز کسب وکار من به نمایش درآمده است. تخصیص منابع مغزی و محدودیتهای بیولوژیک هر یک از این بخشها در کنار تکنیک های نوین بر پایه دانش مغزی عصبی، از مهمترین بخشهای این آموزش است که در قالب داستان بیان شده است. با این تکنیکها می توان از باتلاق کارهایی که تمامی ندارند بیرون آمد؛ موثرتر کار کرد و لذت بیشتری هم از زندگی برد. توضیحات بیشتر محصول: http://goo.gl/6qabn2

 • تله های مغزی عصبی در کسب وکارها بخش1(سلسله مراتب اهداف)

  176 بازدید

  در این ویدئو با یکی از تله های مغزی-عصبی که در فرایند هدف گذاری و اجرای آن ممکن است گریبان گیر ما شود آشنا می شویم و می بینیم چه در مغز ما می گذرد وقتی دچار این تله می شویم. دو راهکار برون رفت از این تله نیز ارائه گردیده است. اگر شما هم در زمره کسانی هستید که چندین بار هدف گذاری کرده اید ولی در انتها به هدف اصلی خود نرسیده اید، این ویدئو را از دست ندهید. شاید درگیر پاداش های کوچک مغزتان شده اید.

 • آیا از اهمیت دانش مغزی عصبی در کسب و کارها مطلعید؟

  196 بازدید

  در این ویدئو مقدمه ای از علوم مغزی عصبی و تأثیر آن در حوزه های مختلف کسب و کار ارائه شده است. در این ویدئو خواهید دید که به برخی از روشهای تخمین بازار باید جدا شک کرد، برای افزایش فروش محصولات روشهای خلاقانه ای وجود دارد که کمتر به ذهنمان خطور کرده است. همینطور در حوزه های مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی، و ... این حوزه دانشی چند رشته ای، حرفهای زیادی برای گفتن دارد. brainyness.com