در حال بارگذاری
 • 0
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 1.4هزار
  بازدید

کوچینگ شکوفایی

در این کانال، ویدیوهای کاربردی با موضوع اشتغال و کسب و کار رو با شما به اشتراک میذارم.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در این کانال، ویدیوهای کاربردی با موضوع اشتغال و کسب و کار رو با شما به اشتراک میذارم.

 • 0
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 1.4هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • هشت راز موفقیت-ریچارد سنت جان-سخنرانی تد-امپا

  گروه مطالعات فنی مهن...
  479 بازدید

  چرا افراد موفق می شوند؟ آیا چون باهوش هستند؟ یا اینکه فقط خوش شانس هستند؟ هیچکدام. ریچارد سنت جان (تحلیلگر) سالها مصاحبه را درباره رازهای موفقیت در یک نماهنگ 3 دقیقه ای از دست ندادنی خلاصه کرده است.

 • چرا برای داشتن حرفه با شکست مواجه می شوید سخنرانی تد

  ایران رویش iranrooye...
  295 بازدید

  ایران رویش، پنجره ای رو به کسب و کار، اشتغال ، کارآفرینی و راه اندازی استارتاپ iranrooyesh.ir تلگرام : iranrooyesh@ اینستاگرام : iran_rooyesh مرجع سخنرانی های تد TED

 • سخنرانی تد TED -دو دلیل شکست شرکت ها و راه مقابله با آن

  ایران رویش iranrooye...
  814 بازدید

  ایران رویش، پنجره ای رو به کسب و کار، اشتغال ، کارآفرینی و راه اندازی استارتاپ iranrooyesh.ir تلگرام : iranrooyesh@ اینستاگرام : iranrooyesh

 • آسان سازی انتخاب محصول برای مشتری

  71 بازدید

  *قبل از راه اندازی کسب و کار ببینید. فرض کنید شما اولین مشتری کسب و کار خودتون هستید. چطور انتخاب می کنید چطور تصمیم می گیرید؟ شینا اینگار در این تدتاک در مورد نحوه آسان سازی انتخاب به منظور افزایش احتمال فروش میگه.

 • دلیل موفقیت استارتاپ ها و شکست آن ها از دید یک کارآفرین

  نارون مگ
  252 بازدید

  بیل گراس بنیان گذار شرکت های نوپای زیادی بوده است. او کنجکاو بوده بداند چرا برخی از استارتاپ ها موفق و برخی دیگر ناموفق بودند. پس داده‎هایی از صدها کمپانی از جمله کمپانی های خودش و دیگران را جمع آوری کرد و آ ن ها را بر پایه پنج عامل کلیدی رتبه بندی کرد. او با کمال تعجب دریافت که یکی از این پنج عامل از همه تاثیرگذارتر است.

 • ست گادین

  مارکتینگ
  189 بازدید

  ست گادین، نویسنده گاو بنفش، که پدیده مزیت رقابتی را به خوبی توضیح میدهد و در ضمن در زمینه بازاریابی و فروش جز موفقین در این حوزه است.

 • آدام گرنت: عادت های عجیب اندیشمندان مبتکر

  رشد عقلی رشد زندگی
  535 بازدید

  آدم های خلاق چگونه اندیشه های عالی خود را پیدا می کنند؟ روانشناس سازمانی آدام گرنت مشغول بررسی «مبتکر هاست»: کسانی که ایدههای جدید را تصور می کنند . کاری می کنند تا آن را دردنیا قرار دهند. در این صحبت، سه عادت غیر منتظره مبتکر ها را بشناسید-- مثلا پذیرش شکست. « بزرگترین مبتکر ها کسانی هستند که بیشتر شکست می خورند،» گرنت می گوید، « برای پیدا کردن چند نظریه خوب به کلی ایده بد نیازمندی».

 • پنج باوری که مانع تحقق رویاهای ما می شود.

  298 بازدید

  *قبل از راه اندازی کسب و کار ببینید. بل پیس، یک کارآفرین جوان برزیلی است که در این تد تاک، به پنج باور کشنده و نادرستی که مانع تحقق رویاهای ما می شود اشاره می کند.

 • چه چیزی در طول زندگی ما را سالم و شاد نگه می دارد؟

  مهرداد نامدار، روانش...
  391 بازدید

  چه چیزی ما را در طول زندگی شاد و سالم نگه می دارد؟ اگر فکر می کنید این شهرت و پول هست، شما تنها نیستید- اما، طبق نظر روانشناس رابرت والینگر، شما در اشتباه هستید. به عنوان مدیر یک مطالعه ی ۷۵ ساله بر روی پیشرفت و سیر تکاملی بزرگسالان، والدینگر دسترسی بی سابقه ای به داده ها در مورد شادی و رضایت از زندگی دارد. در این سخنرانی، او سه درس ژرف را که از این مطالعه فراگرفته را به اشتراک می گذارد.

 • عوامل اصلی موثر بر شادی و خوشبختی

  96 بازدید

  در قرن 21 امکانات، تجهیزات و شرایط زندگی ما رشد زیادی داشته اما تحقیقات نشان داده که این پیشرفت و عواملی مثل درآمد، جنسیت، تحصیلات و ازدواج، تاثیر چندانی بر احساس خوشبختی انسان ها ندارد. پس اصلی ترین عوامل موثر بر شادی و احساس رضایت کدامند؟ در این تدتاک، مَت کیلینگ وُرث این فاکتورها را بررسی می کند.

 • وضعیت Flow، راز شادمانی

  36 بازدید

  وضعیت Flow به حالتی گفته می شود که فرد مشغول انجام فعالیتی است که گذر زمان را احساس نمی کند و نهایت رضایت، شادمانی و ارزشمندی تجربه می کند. در این تدتاک، دکتر میهالی در مورد این وضعیت توضیح می دهد و می گوید که چطور بیشتر زندگی روزمره مان را در حالت Flow بگذرانیم و شادتر باشیم.

 • زبان بدن-مذاکره-امی کادی-دانشگاه هاروارد-تد-امپا

  گروه مطالعات فنی مهن...
  2,522 بازدید

  زبان بدن بر دیدگاه دیگران درباره ی ما تاثیر می گذارد، اما ممکن است نگاه ما بر خودمان را نیز تغییردهد. اِمی کادی، روانشناس اجتماعی، نشان می دهد که چگونه «ژست قدرت» - قرار گرفتن در حالتی از اطمینان، حتی هنگامی که ما احساس اطمینان نداریم- می تواند بر سطح تستسترون و کورتیزول در مغز تاثیر بگذارد، و حتی ممکن است تاثیراتی بر فرصت های ما در زندگی بگذارد.این ویدئو یکی از پربیننده ترین ویدئوهای تد می باشد.

 • شان آکر: راز خوشحالی برای کار بهتر

  روانشناسی خانواده
  137 بازدید

  ما اعتقاد داریم که برای شاد بودن باید کار کنیم، اما آیا عکس اون صدق می کنه؟ در این سخنرانی پر شور و جالب از سخنرانی های تد در "بلومینگتن" (TEDxBloomington)، "شان آکر" روانشناس، اظهار می کند که این در حقیقت شادمانی است که مسبب تولید می شه. سایت روانشناسی خانواده familypsy.ir

 • چه چیزهایی به شما انگیزه میده تا کاری رو انجام بدید؟

  268 بازدید

  *قبل از مصاحبه شغلی ببینید. چرا کوه نوردان از کوه بالا میرن؟ مگه نمی دونن مسیری که انتخاب کردن پر از سختی، سرما، احتمال سقوط و خستگی ه؟ پس چرا ادامه میدن و دوباره و دوباره و دوباره قله ها رو فتح می کنن؟ چه چیزهایی میتونه به شما انگیزه بده تا کار یا فعالیتی رو انجام بدید؟ پول؟ معنای کار؟ چالش؟ حس مالکیت؟ دَن آریِلی در این ویدیو در مورد فاکتورهای اثرگذار بر اشتیاق در کار توضیح میده.

 • خروس جنگی یا قاشق نقره ای؟

  378 بازدید

  *قبل از مصاحبه شغلی ببینید. به نظر شما کدوم فرد برای استخدام مناسب تره؟ فردی که به بهترین دانشگاه رفته و بهترین نمره ها رو آورده و در یک شرکت خوب سابقه کار داره یا کسی که به یک دانشگاه معمولی رفته و سوابق شغلی متنوعی داره؟