در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 10
  دنبال کننده
 • 5
  دنبال شونده
 • 18هزار
  بازدید

cfdmarket.ir

فروشگاه دینامیک سیالات محاسباتی، ارائه دهنده خدمات آموزشی جهت شبیه سازی انواع پروژه های مکانیک سیالات از قبیل توربوماشین، انتقال حرارت، جریان سیال و ... می باشد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

فروشگاه دینامیک سیالات محاسباتی، ارائه دهنده خدمات آموزشی جهت شبیه سازی انواع پروژه های مکانیک سیالات از قبیل توربوماشین، انتقال حرارت، جریان سیال و ... می باشد.

 • 10
  دنبال کننده
 • 5
  دنبال شونده
 • 18هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • شبیه سازی عبور هوا از اطراف ستون های مجاور توسط انسیس فلوئنت

  153 بازدید

  در این آموزش، شبیه سازی عبور جریان هوا از اطراف سه ستون که در مجاورت یکدیگر قرار گرفته اند توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت سه بعدی و گذرا انجام شده است.

 • شبیه سازی ایرودینامیکی عبور هوا از اطراف ستون های مجاور

  57 بازدید

  در این آموزش، شبیه سازی عبور جریان هوا از اطراف سه ستون که در مجاورت یکدیگر قرار گرفته اند توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت سه بعدی و گذرا انجام شده است.

 • شبیه سازی عبور جریان هوا از اطراف ستون های مجاور هم

  49 بازدید

  در این آموزش، شبیه سازی عبور جریان هوا از اطراف سه ستون که در مجاورت یکدیگر قرار گرفته اند توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت سه بعدی و گذرا انجام شده است.

 • شبیه سازی تزریق گاز در بستر جامد

  68 بازدید

  در این آموزش، نحوه تزریق گاز به بستر ذرات جامد جهت فعالیت های شیمیایی مدل شده است. بمنظور دریافت توضیحات تکمیلی و همچنین کلیپ کامل انجام این شبیه سازی لطفا به وبسایت ما به آدرس www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • 0:5

  شبیه سازی مبدل حرارتی دو لوله ایی

  53 بازدید

  در این آموزش، یک مبدل حراراتی توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت سه بعدی و گذرا شبیه سازی شده است. بمنظور دریافت کلیپ آموزشی و توضیحات تکمیلی لطفا به وبسایت ما به آدرس www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • شبیه سازی گرمایش هوای خورشیدی

  42 بازدید

  در این مدلسازی، سیستم گرمایش هوای خورشیدی با استفاده از نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت سه بعدی و پایا انجام شده است. این مدل با مختصات جغرافیایی جنوب کشور و شرایط محیطی آن مطابق می باشد و تمام مراحل در کلیپ آموزشی بصورت مفصل شرح داده شده اند.

 • شبیه سازی سیستم ورودی هوای کمپرسور یک توربین گازی

  124 بازدید

  در این آموزش، شبیه سازی ورودی هوای کمپرسور یک توربین گازی توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت سه بعدی و پایا انجام شده است. بمنظور دریافت توضیحات تکمیلی و همچنین کلیپ کامل انجام این مدلسازی، لطفا به وبسایت ما به آدرس www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • شبیه سازی جریان سطح آزاد دو فازی توسط انسیس فلوئنت

  236 بازدید

  در این آموزش به بررسی جریان سطح آزاد دو فازی توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت دو بعدی و گذرا پرداخته شده است. در این آموزش جریان سقوط آب در یک محفظه بسته بررسی شده است. بمنظور دریافت توضیحات تکمیلی لطفا به وبسایت ما به آدرس www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • 0:5

  شبیه سازی حرکت جیوه درون مانومتر توسط انسیس فلوئنت

  135 بازدید

  در این آموزش، یک مانومتر و تغییرات فشار و سرعت درون آن توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت دو بعدی و گذرا انجام شده است. همانطور که میدانیم در گلوگاه فشار بشدت کاهش پایین می یابد و این اختلاف فشار منجر به تغییر وضعیت جیوه درون لوله یوشکل می شود. بمنظور دریافت توضیحات تکمیلی لطفا به وبسایت ما به آدرس www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • شبیه سازی سر ریز پلکانی سد توسط انسیس فلوئنت

  187 بازدید

  در این آموزش، یک سریز پلکانی توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت دو بعدی و گذرا شبیه سازی شده است. بمنظور دریافت توضیحات تکمیلی لطفا به وبسایت ما به آدرس www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • 0:3

  فن سانتریفیوژ دو طرفه شبیه سازی توسط انسیس فلوئنت

  238 بازدید

  در این آموزش، یک فن سانتریفیوژ دو طرفه توسط نرم افزار انسیس فوئنت و بصورت سه بعدی و پایا انجام شده است. بمنظور دریافت توضیحات تکمیلی و همچنین کلیپ و هندسه مربوط به شبیه سازی لطفا به وبسایت ما به آدرس www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • شبیه سازی فن سانتریفیوژ دو طرفه توسط انسیس فلوئنت

  170 بازدید

  در این آموزش، فن سانتریفیوژ دو طرفه توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت سه بعدی و گذرا شبیه سازی شده است. جریان هوا پس از ورود به فن و عبور از پروانه با سرعت بالا از قسمت خروجی فن خارج می گردد. جهت دریافت توضیحات تکمیلی و همچنین کلیپ کامل انجام این شبیه سازی لطفا به وبسایت www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • 0:7

  شبیه سازی تبخیر آب و تشکیل بخار در اثر حرارت از کف

  198 بازدید

  در این آموزش شبیه سازی تبخیر آب و تشکیل بخار در اثر حرارت از کف مخزن توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت سه بعدی و گذرا انجام شده است. یک چشمه حرارتی در کف مخزن بعنوان شعله با دمای 1800 سانتیگراد در نظر گرفته شده است. جهت دریافت توضیحات تکمیلی و همچنین فایل آموزشی انجام این شبیه سازی لطفا به وبسایت ما به آدرس www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • آموزش شبکه بندی هگزا توسط نرم افزار انسیس مشینگ

  338 بازدید

  در این کلیپ، سعی بر آن بوده تا با نحوه شبکه بندی منظم مدل های سه بعدی آشنا شویم. مدل های بیشتر را می توانید در وبسایت ما به آدرس www.cfdmarket.ir پیدا کنید.

 • شبیه سازی جریان اطراف ایرفویل با زاویه حمله متغیر

  310 بازدید

  نیروهای اطراف ایرفویل و گردابه ها در زاوایای حمله متفاوت همواره از جمله مواردی هستند که توسط طراحان هواپیما و مهندسان هوافضا مورد توجه قرار گرفته اند.در این آموزش، جریان هوای اطراف ایرفویل در زوایای حمله متفاوت توسط نرم افزار انسیس فلوئنت شبیه سازی شده است. بمنظور دریافت توضیحات تکمیلی و همچنین کلیپ شبیه سازی لطفا به وبسایت ما www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • 0:3

  شبیه سازی اختلاط گاز متان و هوا در لوله

  159 بازدید

  در این آموزش، شبیه سازی اختلاط گاز متان و هوا در یک لوله توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت سه بعدی و گذرا انجام شده است. جهت دریافت توضیحات تکمیلی و همچنین کلیپ کامل از نحوه انجام ان لطفا به وبسایت ما www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • 0:4

  شبیه سازی جریان آب روی سرریز سد

  390 بازدید

  در این آموزش، شبیه سازی جریان آب بر روی سرریز سد توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت گذرا شبیه سازی شده است. جهت دریافت توضیحات تکمیلی و کلیپ کامل از نحوه این شبیه سازی لطفا به وبسایت ما به آدرس www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • شبیه سازی خنک کاری تراشه کامپیوتر توسط فلوئنت

  332 بازدید

  با رشد و توسعه فناوری های کامپیوتری همواره محافظت از اجزای آن ها در برابر گرما و خنک کاری آن ها مورد توجه مهندسان بوده است. در این آموزش، شبیه سازی خنک کاری چیپ برد کامپیوتر توسط انسیس فلوئنت و بصورت سه بعدی و گذرا انجام شده است. جهت دریافت توضیحات تکمیلی و همچنین کلیپ آموزشی انجام آن لطفا به وبسایت www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • 0:7

  شبیه سازی اگزوز خودرو و کاتالیست بعنوان محیط متخلخل

  352 بازدید

  در این آموزش، سیستم خروجی اگزوز خودرو و محفظه کاتالیست توسط نرم افزار انسیس فلوئنت شبیه سازی شده است. محفظه کاتالیست بعنوان شرایط متخلخل مدل شده است و همچنین ترکیب اوره-آب در بالادست گازهای خروجی تزریق می گردد. جهت دریافت توضیحات تکمیلی لطفا به وبسایت www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • شبیه سازی احتراق مشعل توربین گازی به همراه بررسی ناکس

  666 بازدید

  در این آموزش، شبیه سازی احتراق مشعل توربین گازی به همراه بررسی ناکس انجام شده است. هوا بصورت پیچشی به محفظه احتراق وارد می شود و موجب اختلاط بهتر با سوخت می شود و همچنین ورودی ثانویه هوا نیز برای هوا در نظر گرفته شده است. جهت دریافت توضیحات تکمیلی لطفا به وبسایت www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • 0:6

  شبیه سازی کمپرسور محوری یک توربین گازی

  676 بازدید

  در این آموزش، شبیه سازی کمپرسور محوری یک توربین گازی توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت سه بعدی و گذرا شبیه سازی شده است. در این کلیپ تغییرات فشار درون کمپرسور را ملاحظه می فرمایید. جهت دریافت توضیحات تکمیلی و همچنین کلیپ کامل انجام این پروژه به وبسایت www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • شبیه سازی احتراق گردابه ای سه بعدی توسط انسیس فلوئنت

  406 بازدید

  در این آموزش، شبیه سازی احتراق گردابه توسط انسیس فلوئنت و سه بعدی و پایا انجام شده است. از مزیت های احتراق گردابه ایی اختلاط بهتر سوخت و هوا و کاهش حجم محفظه احتراق می باشد. جهت دریافت توضیحات تکمیلی و کلیپ کامل این شبیه سازی لطفا به وبسایت www.cfdmarket.ir مراجعه بفرمایید.

 • شبیه سازی جریان خون در سرخرگ

  828 بازدید

  شبیه سازی جریان خون درون یک سرخرگ توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت گذرا انجام شده است.خون بعنوان یک سیال غیرنیوتنی، حرکتی جهنده و گردشی دارد پس سرعت آن درون سرخرگ یکنواخت نیست. پس برای ایجاد شرایط طبیعی، یک کد UDF در نظر گرفته شده است تا سرعت جریان خون بدرستی مدل شود . جهت دریافت توضیحات تکمیلی و همچنین کلیپ تصویری این شبیه سازی به وبسایت www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • 0:8

  شبیه سازی عددی جریان خون در سرخرگ

  400 بازدید

  شبیه سازی جریان خون درون یک سرخرگ توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت گذرا انجام شده است.خون بعنوان یک سیال غیرنیوتنی، حرکتی جهنده و گردشی دارد پس سرعت آن درون سرخرگ یکنواخت نیست. پس برای ایجاد شرایط طبیعی، یک کد UDF در نظر گرفته شده است تا سرعت جریان خون بدرستی مدل شود . جهت دریافت توضیحات تکمیلی و همچنین کلیپ تصویری این شبیه سازی به وبسایت www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • شبیه سازی مبدل حرارتی پوسته و لوله با کویل پیچشی

  1,168 بازدید

  در این آموزش، مبدل حرارتی پوسته و لوله توسط نرم افزار انسیس فلوئنت و بصورت گذرا شبیه سازی شده است. جهت دریافت توضیحات تکمیلی و همچنین کلیپ کامل از نحوه ی شبیه سازی این مبدل به وبسایت www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • شبیه سازی سیال غیرنیوتنی دیلاتانت

  789 بازدید

  در این آموزش، شبیه سازی سیال غیرنیوتنی دیلاتانت توسط نرم افزار انسیس سی اف ایکس و بصورت گذرا انجام شده است. برای تعریف سیال غیرنیوتنی از فرامین نرم افزار استفاده شده است. جهت دریافت توضیحات تکمیلی و کلیپ کامل این شبیه سازی به وبسایت www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • شبیه سازی جریان در پمپ دنده ایی سه بعدی

  316 بازدید

  در این آموزش، شبیه سازی پمپ دنده ایی توسط نرم افزار انسیس _ سی اف ایکس و بصورت سه بعدی و گذرا انجام شده است. جهت دریافت توضیحات تکمیلی و دانلود کلیپ آموزشی این پروژه به وبسایت www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.

 • شبیه سازی مبدل حرارتی پوسته و لوله

  1,628 بازدید

  در این پروژه، شبیه سازی مبدل حرارتی پوسته و لوله توسط نرم افزار انسیس فلوئنت وبصورت پایا انجام شده است. جهت دریافت توضیحات تکمیلی و همچنین فایل ویدئوی آموزشی به وبسایت www.cfdmarket.ir مراجعه فرمایید.