در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 12.9هزار
  بازدید

CheaTech

شبکه رسمی وبسایت CheaTech

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شبکه رسمی وبسایت CheaTech

 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 12.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • دانلود ترینر بازی Fallout 4 همراه با +25 کدترینر

  68 بازدید

  ترینر بازی Fallout 4 همراه با +25 کدترینر و پشتیبانی از نسخه های منتشر شده بازی آماده دانلود میباشد و میتوانید با ویژگی های کاربردی استفاده شده در ترینر ها از بازی لذت دوچندان ببرید . برای دانلود به آدرس https://cheatech.ir/fallout-4/ مراجعه کنید .

 • ترینر بازی BANNERMEN همراه با +14 کدترینر

  79 بازدید

  ترینر بازی BANNERMEN همراه با +15 کدترینر و پشتیبانی از نسخه های منتشر شده بازی آماده دانلود میباشد و همینک میتوانید نسخه مورد نظر خود را از ادامه دریافت کنید . برای دانلود و دیدن مشخصات بیشتر چیت بازی به آدرس https://cheatech.ir/bannermen/ مراجعه کنید .

 • دانلود ترینر بازی Outward همراه با +21

  91 بازدید

  ترینر بازی Outward همراه با +21 کدترینر همراه با چیت های کاربردی و نسخه های منتشر شده بازی آماده دانلود شما کاربران میباشند و همینک میتوانید باتوجه به نسخه خود اقدام کنید .برای دانلود به آدرس https://cheatech.ir/outward/ مراجعه کنید .

 • دانلود ترینر بازی Tropico 6 با +7 کدترینر

  117 بازدید

  ترینر بازی Tropico 6 همراه با +7 کدترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های منتشر شده بازی آماده دانلود شما کاربران و همراهان میباشد . همینک میتوانید نسخه مورد نیاز خود را از ادامه دانلود فرمایید . برای دانلود به ادرس https://cheatech.ir/tropico-6/ مراجعه کنید .

 • نحوه استفاده از ترینر های سایت چیتک

  70 بازدید

  بوسیله آموزش بالا در در سطح عموم تهیه گردیده میتوانید به راحتی چیت و ترینر های سایت را اجرا کنید و درصورتی که بار اول شماست که از محصولات سایت استفاده مینمایید بدون هیچ معطلی بتوانید از آنها در سریع ترین زمان ممکن استفاده کنید . برای اطلاعات بیشتر و همچنین آشنایی با چیت ها و نرم افزار های ما به وبسایت ما به آدرس www.cheatech.ir مراجعه کنید . اخرین اخبار و اطلاعیه ها در کانال تلگرامی چیتک قابل مشاهده خواهد بود . https://t.me/cheatechofficial

 • دانلود ترینر بازی Sekiro: Shadows Die Twice

  1,721 بازدید

  بازی Sekiro Shadows Die Twice برای نسخه کامپیوتر سبکی اکشن و ماجراجویی دارد و توسط FromSoftware توسعه و شرکت Activison منتشر شده است و امتیازات فوق العاده و زیادی توسط اکثر منتقدین دریافت کرده است ترینر بازی Sekiro Shadows Die Twice با +16 کدترینر و پشتیبانی از نسخه های بازی اماده دانلود میباشد . میتوانید باتوجه به نسخه بازی خود به ادامه مراجعه کرده و ترینر مربوطه را دانلود نمایید . برای دانلود به ادرس http://cheatech.ir/sekiro-shadows-die-twice/ مراجعه کنید .

 • دانلود ترینر و چیت بازی The Evil Within 2

  171 بازدید

  ترینر بازی The Evil Within 2 با +15 کدترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های بازی آماده دانلود می باشد . ترینر های این بازی هماهنگ با نسخه استیم می باشد که میتوانید باتوجه به نسخه بازی خود آنرا اجرا کنید . برای دانلود به لینک http://cheatech.ir/the-evil-within-2/ مراجعه کنید .

 • دانلود ترینر و چیت بازی Shadow of the Tomb Raider نسخه جدید

  92 بازدید

  ترینر بازی Shadow of Tomb Raider با +11 کدترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های منتشر شده بازی آماده دانلود شما کاربران میباشد . همچنین ترینر ها را میتوانید تحت استیم نیز اجرا نمایید و نرم افزار را بر روی آن اجرا نمایید . برای دانلود به لینک http://cheatech.ir/shadow-of-tomb-raider/ بروید .

 • دانلود ترینر بازی Devil May Cry 5 نسخه 2019

  376 بازدید

  ترینر بازی Devil May Cry 5 با +18 کدترینر و پشتیبانی از نسخه های منتشر شده بازی آماده دانلود میباشد . همینک میتوانید ترینر های هماهنگ با نسخه استیم بازی را از ادامه دانلود فرمایید . برای دانلود به لینک http://cheatech.ir/devil-may-cry-5/ مراجعه کنید .

 • دانلود ترینر بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نسخه 2019

  127 بازدید

  دانلود ترینر بازی Crash Bandicoot N Sane با +10 کدترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های بازی اماده دانلود میباشد همینک میتوانید نسخه مورد نیاز خود را یافته و دانلود نمایید . برای دانلود ترینر این بازی جذاب به آدرس http://cheatech.ir/crash-bandicoot-n-sane/ مراجه کنید .

 • دانلود ترینر بازی Grand Theft Auto V نسخه چیت هپنز

  241 بازدید

  ترینر بازی Grand Theft Auto V با +12 کدترینر و پشتیبانی از نسخه های استیم و آخرین نسخه بازی آماده دانلود میباشد . لطفا از گیم ورژن خود مطلع شوید و نسخه ترینر مربوط به آنرا دانلود و بر روی بازی خود اجرا نمایید . برای دانلود به آدرس http://cheatech.ir/grand-theft-auto-v/ مراجعه کنید .

 • دانلود ترینر بازی PREY (2017) نسخه جدید

  111 بازدید

  ترینر بازی PREY (2017) با +12 کدترینر و پشتیبانی از ورژن های منتشر شده بازی آماده دانلود میباشد . طراحی ترینر ها بصورت حرفه ای بوده و کار با آنها بسیار ساده میباشد . همچنین تمام ترینر های سایت از نرم افزار استیم نیز پشتیبانی میکنند . برای دانلود به آدرس http://cheatech.ir/prey-2017/ مراجعه کنید .

 • دانلود ترینر جدید بازی Mafia 3 نسخه چیت هپنز

  220 بازدید

  ترینر بازی Mafia III با +12 کدترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های منتشر شده این بازی در ادامه آماده دانلود میباشد . همینک میتوانید ترینر های این بازی جذاب را دانلود نمایید . برای دانلود بازی به لینک http://cheatech.ir/mafia-iii/ مراجعه کنید .

 • دانلود ترینر بازی Wolfenstein II The New Colossus با آموزش تصویری

  121 بازدید

  ترینر بازی Wolfenstein II New Colossus با +15 کدترینر و پشتیبانی از نسخه های منتشر شده بازی آماده دانلود کاربران چیتک میباشد . باتوجه به دانستن نسخه بازی خود ، ترینر مربوط به خود را دانلود و اجرا نمایید . برای دانلود به آدرس http://cheatech.ir/wolfenstein-ii-new-colossus/ مراجعه کنید .

 • دانلود ترینر بازی Hellblade Senuas Sacrifice نسخه 2019

  96 بازدید

  دانلود ترینر بازی Hellblade Senuas Sacrifice با +6 کدترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های بازی آماده دانلود میباشد . همینک میتوانید به ادامه مراجعه کرده و نسخه مورد نظر خود را دانلود نمایید . برای دانلود به لینک http://cheatech.ir/hellblade-senuas-sacrifice/ بروید .

 • دانلود ترینر بازی Nier Automata با آموزش تصویری

  106 بازدید

  ترینر بازی Nier Automata با +15 کدترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های بازی آماده دانلود شما کاربران میباشد . همچنین میتوانید از بخش ارتباط با مای سایت درخواست های خود مبنی بر ترینر جدید و یا ترینر های نسخه جدید را ارسال نمایید تا در سایت قرار گیرد . برای دانلود به آدرس http://cheatech.ir/nier-automata/ مراجعه کنید .

 • دانلود چیت و ترینر بازی Into the Breach (گیم پلی)

  70 بازدید

  ترینر بازی Into the Breach با +10 کدترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های بازی اماده دانلود میباشد . برای دانلود به بخش مربوطه مراجعه کنید . برای دانلود به آدرس http://cheatech.ir/into-the-breach/ مراجعه کنید .

 • دانلود ترینر بازی Ni No Kuni 2 Revenant Kingdom

  67 بازدید

  ترینر بازی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom با +21 کدترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های بازی آماده دانلود کاربران می باشد . نسخه مشابه بازی خود را یافته و دانلود فرمایید و طبق دستور العمل ها بر روی بازی خود ترینر را اجرا نمایید . برای دانلود به وبسایت ما به ادرس http://cheatech.ir/ni-no-kuni-2-revenant-kingdom/ مراجعه کنید .

 • دانلود ترینر بازی Dawn of Man نسخه 2019

  325 بازدید

  ترینر بازی Dawn of Man با +8 کدترینر و پشتیبانی از نسخه های منتشر شده اماده دانلود میباشد . همچنین میتوانید از بخش های مربوطه نسبت به اطلاع ما از نسخه های جدید منتشر شده جهت بروز کردن پست اطلاع دهید تا ورژن های جدیدتر را نیز جایگزین کنیم . برای دانلود ترینر به آدرس http://cheatech.ir/dawn-of-man/ مراجعه فرمایید. برای اطلاع از آخرین اخبار و بروز رسانی ها به آدرس تگرامی ما https://t.me/cheatechofficial بپیوندید.

 • دانلود ترینر بازی Battletech نسخه 2019

  93 بازدید

  ترینر بازی Battletech (2017) با +13 کد ترینر و پشتیبانی از تمامی نسخه های منتشر شده بازی آماده استفاده و دانلود شما کاربران میباشد . همینک میتوانید از صفحه مربوطه ترینر خود را دانلود نمایید . برای دانلود ترینر به آدرس http://cheatech.ir/battletech-2017/ مراجعه فرمایید. برای اطلاع از آخرین اخبار و بروز رسانی ها به آدرس تگرامی ما https://t.me/cheatechofficial بپیوندید.

 • دانلود ترینر بازی Vampyr نسخه 2019

  78 بازدید

  ترینر بازی Vampyr با +15 کدترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های بازی آماده استفاده و دانلود شما میباشد . همینک میتوانید نسخه مخصوص سیستم خود را دانلود و آنرا اجرا نمایید . برای دانلود ترینر به آدرس http://cheatech.ir/vampyr/ مراجعه فرمایید. برای اطلاع از آخرین اخبار و بروز رسانی ها به آدرس تگرامی ما https://t.me/cheatechofficial بپیوندید.

 • دانلود ترینر بازی Frostpunk نسخه 2019

  114 بازدید

  ترینر بازی Frostpunk با +15 کد ترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های منتشر شده بازی آماده استفاده شما کاربران میباشد . نیازمندی های ترینر ها را تهیه و باتوجه به نسخه بازی خود ترینر را دانلود و طبق دستور العمل ها بر روی بازی خود اجرا نمایید . برای دانلود به آدرس http://cheatech.ir/frostpunk/ مراجعه کنید .

 • دمو و کلیپ چیت های وبسایت چیتک

  98 بازدید

  اولین سایت ارائه دهنده چیت های کمپانی Cheathappens در ایران همراه با پشتیبانی 24 ساعته . وبسایت چیتک مفتخر است که اعلام کند باتوجه به عدم امکان خرید کاربران ایرانی از کمپانی خدمات گیمینگ "چیت هپنز" و وجود تحریم ها ، به راحتی میتوانید چیت و ترینر های این مجموعه را در وبسایت ما یافته و دانلود نمایید . همچنین میتوانید به بخش درخواست چیت رفته و چیت مخصوص خود را درخواست نمایید تا در سریعترین زمان ممکن در سایت قرار گیرد .

 • دانلود ترینر بازی The Banner Saga نسخه 2019

  65 بازدید

  ترینر مجموعه بازی The Banner Saga با +8 کدترینر و پشتیبانی از نسخه های بازی آماده استفاده میباشد . میتوانید از قسمت مربوطه فایل سیو ادیتور را دریافت کرده و در آیتم ها و وسایل تغییرات بوجود آورید .برای دانلود ترینر به آدرس http://cheatech.ir/the-banner-saga/ مراجعه فرمایید . برای اطلاع از آخرین اخبار و بروز رسانی ها به آدرس تگرامی ما https://t.me/cheatechofficial بپیوندید.

 • دانلود چیت و گیم پلی Resident Evil 2 Remake نسخه جدید

  217 بازدید

  ترینر بازی Resident Evil 2 Remake با +23 کدترینر و پشتیبانی از تمامی نسخه های بازی آماده دانلود و استفاده شما کاربران و همراهان می باشد . نسخه مورد نظر خود را انتخاب کرده و دانلود خود را نهایی کنید . برای دانلود ترینر به آدرس http://cheatech.ir/resident-evil-2-remake/ مراجعه فرمایید . برای اطلاع از آخرین اخبار و بروز رسانی ها به آدرس تگرامی ما https://t.me/cheatechofficial بپیوندید.

 • دانلود ترینر بازی Resident Evil 2 Remake با +23 کدترینر

  994 بازدید

  ترینر بازی Resident Evil 2 Remake با +23 کدترینر و پشتیبانی از تمامی نسخه های بازی آماده دانلود و استفاده شما کاربران و همراهان می باشد . نسخه مورد نظر خود را انتخاب کرده و دانلود خود را نهایی کنید . برای دانلود ترینر به آدرس http://cheatech.ir/resident-evil-2-remake/ مراجعه فرمایید . برای اطلاع از آخرین اخبار و بروز رسانی ها به آدرس تگرامی ما https://t.me/cheatechofficial بپیوندید.

 • دانلود ترینر بازی Resident Evil 7 با +13 کدترینر

  337 بازدید

  ترینر بازی Resident Evil 7 با +13 کدترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های منتشر شده بازی آماده دانلود و استفاده میباشد . به بخش مربوطه مراجعه و نسخه مناسب خود را دانلود و همراه با لایسنس بر روی بازی خود اجرا نمایید . برای دانلود ترینر به آدرس http://cheatech.ir/resident-evil-7/ مراجعه فرمایید. برای اطلاع از آخرین اخبار و بروز رسانی ها به آدرس تگرامی ما https://t.me/cheatechofficial بپیوندید.

 • دانلود ترینر جدید بازی Kingdom Come: Deliverance

  328 بازدید

  ترینر بازی Kingdom Come: Deliverance با +30 کدترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های بازی آماده استفاده شما کاربران میباشد که میتوانید بوسیله کدترینر های مربوطه امتیازات و موارد مورد نیاز خود را در بازی با کلیک یک دکمه تغییر دهید . برای دانلود ترینر به آدرس http://cheatech.ir/kingdom-come-deliverance/ مراجعه فرمایید. برای اطلاع از آخرین اخبار و بروز رسانی ها به آدرس تگرامی ما https://t.me/cheatechofficial بپیوندید.

 • دانلود ترینر بازی Thronebreaker: The Witcher Tales

  83 بازدید

  ترینر بازی جذاب Thronebreaker The Witcher Tale با +6 کدترینر و پشتیبانی از نسخه های مختلف بازی های این مجموعه ، آماده استفاده میباشد . لطفا به بخش انتخاب نسخه ترینر بازی مراجعه کرده و نسخه مخصوص خود را دانلود و استفاده نمایید . برای دانلود ترینر به آدرس http://cheatech.ir/thronebreaker-the-witcher-tale/ مراجعه فرمایید. برای اطلاع از آخرین اخبار و بروز رسانی ها به آدرس تگرامی ما https://t.me/cheatechofficial بپیوندید.

 • دانلود ترینر بازی Resident Evil 0 HD REMASTER

  119 بازدید

  ترینر بازی ResidentEvil biohazard REMASTER همراه با آموزش آماده استفاده کاربران میباشد . لطفا از نیازمندی های ترینر موجود در بالا اطلاع حاصل فرمایید .برای دانلود ترینر به آدرس http://cheatech.ir/residentevil-biohazard-remaster/ مراجعه فرمایید. برای اطلاع از آخرین اخبار و بروز رسانی ها به آدرس تگرامی ما https://t.me/cheatechofficial بپیوندید.

 • دانلود ترینر Civilization: Beyond Earth با +18 کدترینر

  90 بازدید

  ترینر بازی Civilization: Beyond Earth با +19 کدترینر و پشتیبانی از تمام ورژن های بازی اماده دانلود کاربران میباشد . هم اکنون میتوانید نسخه مورد نیاز بازی خود را دانلود و اجرا کنید . برای دانلود ترینر به آدرس http://cheatech.ir/civilization-beyond-earth/ مراجعه فرمایید. برای اطلاع از آخرین اخبار و بروز رسانی ها به آدرس تگرامی ما https://t.me/cheatechofficial بپیوندید.

 • دانلود ترینر بازی Civilization 6

  196 بازدید

  ترینر جذاب بازی Civilization 6 همراه با +19 کدترینر و پشتیبانی از تمام نسخه های بازی ، آماده استفاده کاربران میباشد . لطفا نسخه مورد نیاز خود را یافته و اقدام به دانلود ترینر مربوطه کنید . .برای دانلود ترینر به آدرس http://cheatech.ir/civilization-6/ مراجعه فرمایید. برای اطلاع از آخرین اخبار و بروز رسانی ها به آدرس تگرامی ما https://t.me/cheatechofficial بپیوندید.