در حال بارگذاری
 • 8
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 15هزار
  بازدید

chempedia.ir

کمپدیا-بزرگترین وبسایت آموزشی مهندسی شیمی (www.chempedia.ir)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کمپدیا-بزرگترین وبسایت آموزشی مهندسی شیمی (www.chempedia.ir)

 • 8
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 15هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • معرفی و نمونه تدریس دوره آموزشی ارزیابی مخاطرات فرآیندی به روش HAZOP

  148 بازدید

  ویدئو نمونه تدریس از دوره آموزش آنلاین ارزیابی مخاطرات فرآیندی به روش HAZOP توسط وبسایت کمپدیا. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • نمونه تدریس از دوره آموزشی اصول و تئوری Piping

  198 بازدید

  ویدئو نمونه تدریس از دوره آموزش آنلاین اصول و تئوری Piping توسط وبسایت کمپدیا. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • معرفی سرفصل های دوره آموزشی اصول و تئوری Piping

  55 بازدید

  معرفی سرفصل های دوره آموزشی اصول و تئوری Piping توسط وبسایت کمپدیا. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • معرفی و نمونه تدریس دوره آموزشی آشنایی با نقشه های PFD و PID

  175 بازدید

  ویدئو نمونه تدریس از دوره آموزش آنلاین آشنایی با نقشه های PFD و P&ID توسط وبسایت کمپدیا. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • نمونه تدریس از دوره آموزشی نرم افزار هایسیس (Hysys)

  114 بازدید

  ویدئو نمونه تدریس از دوره آموزش آنلاین نرم افزار هایسیس (Hysys) توسط وبسایت کمپدیا. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • معرفی سرفصل های دوره آموزشی نرم افزار هایسیس (hysys)

  77 بازدید

  معرفی سرفصل های دوره آموزشی نرم افزار هایسیس (hysys) توسط وبسایت کمپدیا. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • نمونه تدریس از دوره آموزشی نرم افزار متلب (matlab)

  48 بازدید

  ویدئو نمونه تدریس از دوره آموزش آنلاین نرم افزار متلب (matlab) توسط وبسایت کمپدیا. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • معرفی سرفصل های دوره آموزشی نرم افزار متلب (matlab)

  69 بازدید

  ویدئو معرفی سرفصل های دوره آموزشی نرم افزار متلب (matlab) توسط وبسایت کمپدیا. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • نمونه تدریس از دوره آموزشی نرم افزار اسپن پلاس (aspen plus)

  122 بازدید

  ویدئو نمونه تدریس از دوره آموزش آنلاین نرم افزار اسپن پلاس (aspen plus) توسط وبسایت کمپدیا. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • معرفی سرفصل های دوره آموزشی نرم افزار اسپن پلاس (aspen plus)

  93 بازدید

  ویدئو معرفی سرفصل های دوره آموزشی نرم افزار اسپن پلاس (aspen plus) توسط وبسایت کمپدیا. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • نمونه آموزش از دوره آموزشی نرم افزار هایسیس دینامیک (hysys)

  205 بازدید

  فیلم نمونه آموزش از دوره آموزش آنلاین نرم افزار هایسیس دینامیک (Hysys Dynamics) توسط وبسایت کمپدیا. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • معرفی سرفصل های دوره آموزشی نرم افزار هایسیس دینامیک (hysys)

  79 بازدید

  معرفی سرفصل های دوره آموزشی نرم افزار هایسیس دینامیک (hysys dynamics) توسط وبسایت کمپدیا. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • نحوه عملکرد برج های جداسازی سینی دار

  857 بازدید

  در این ویدئو آموزشی نحوه عملکرد برج های جداسازی سینی دار نمایش داده شده است. نحوه قرار گیری سینی ها و حرکت فاز مایع و گاز بر روی آن مشخص گردیده و اجزای آن نشان داده شده است. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • کمینار آمادگی برای کنکور ارشد مهندسی شیمی

  260 بازدید

  لازمه موفقیت در کنکور ارشد مهندسی شیمی، شناخت دقیق آن است. برای موفقیت در این آزمون بایستی سرفصل های دروس و منابع آن را بشناسید. بایستی یاد بگیرید چگونه مباحث را بخوانید؟ چگونه تست بزنید و چگونه خلاصه نویسی کنید؟ در صورت دانستن این موارد است که میتوانید از وقت خود نهایت استفاده را ببرید. با بکار بردن نکاتی که در این وبینار (کمینار) به شما گفته می شود هوشمندانه شروع به یادگیری کنید...

 • شبیه سازی راکتور PFR و CSTR توسط نرم افزار هایسیس

  938 بازدید

  آموزش شبیه سازی راکتور PFR و CSTR توسط نرم افزار هایسیس (Hysys). بررسی پارامترهای شبیه سازی راکتورها به کمک نرم افزار هایسیس. آموزش روش تعریف واکنش شیمیایی توسط نرم افزار هایسیس. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • مبدل حرارتی صفحه ای نیمه جوشی

  602 بازدید

  فیلم معرفی ساختار و نحوه عملکرد مبدل حرارتی صفحه ای نیمه جوشی (Semi Welded Plate H.E.). بررسی روش ساخت صفحات این نوع مبدل های حرارتی. معرفی نحوه انتقال حرارت میان دو سیال سرد و گرم. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • مبدل حرارتی صفحه ای واشردار

  1,049 بازدید

  فیلم معرفی ساختار مبدل های حرارتی صفحه ای واشر دار (gasketed plate heat exchanger). آشنایی با ساختار صفحات و نحوه عملکرد این نوع مبدل های حرارتی. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • نحوه گردش جریان سرد و گرم درون مبدل حرارتی حلزونی

  359 بازدید

  مبدل های حرارتی حلزونی (Spiral) نوعی از مبدل های لوله ای میباشند که به صورت لوله هایی مارپیچ و فشرده درون پوسته قرار دارند. در این ویدئو نحوه گردش جریان سرد و گرم درون مبدل حرارتی حلزونی به صورت شبیه سازی شده نمایش داده شده است. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • مبدل های حرارتی حلزونی (Spiral)

  510 بازدید

  مبدل های حرارتی حلزونی (Spiral) نوعی از مبدل های لوله ای میباشند که به صورت لوله هایی مارپیچ و فشرده درون پوسته قرار دارند. در این ویدئو ساختار و نحوه عملکرد مبدل های حلزونی نمایش داده شده است. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • کندانسورها و تبخیرکننده های پوسته و لوله Shell and Tube

  891 بازدید

  بسیاری از کندانسورها (condenser) و تبخیر کننده های (evaporator) صنعتی از نوع مبدل حرارتی پوسته و لوله (Shell and Tube) می باشند. در این ویدئو نحوه عملکرد کندانسورها و تبخیر کننده های نوع پوسته و لوله را آموزش داده و اجزای مختلف و ساختار آن قابل نمایش می باشد. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • مبدل های حرارتی پوسته و لوله (Shell and Tube)

  1,157 بازدید

  معرفی اجزای مختلف یک مبدل حرارتی پوسته و لوله (Shell and Tube). آموزش نحوه عملکرد یک مبدل پوسته و لوله و اجزای مختلف آن. معرفی کاربردهای مبدل های پوسته و لوله در صنعت. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • دستگاه های استخراج کننده مخلوط کننده-ته نشین و ضربه ای

  195 بازدید

  آموزش نحوه عملکرد و ساختار دستگاه استخراج کننده مخلوط کننده-ته نشین کننده (mixer-settler) و ستون ضربه ای (pulsed column). معرفی اجزای مختلف آن ها و نحوه انتقال جرم در این استخراج کننده ها. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • برج استخراج RDC

  156 بازدید

  طرز کار برج استخراج با دیسک چرخان RDC. نمایش نحوه عملکرد و نحوه انتقال جرم درون برج استخراج RDC. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزش های دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • برج استخراج با دیسک چرخان RDC

  246 بازدید

  طرز کار برج استخراج با دیسک چرخان RDC. نمایش نحوه عملکرد برج استخراج RDC توسط نمونه آزمایشگاهی برج استخراج. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزش های دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • پرکن های منظم - structured packing

  389 بازدید

  معرفی ساختار برج های پرشده. آموزش نحوه عملکرد پرکن های منظم (structured packing) در برج های جداسازی. معرفی انواع پرکن های منظم و تفاوت آن ها با یکدیگر. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • پرکن های نامنظم - Random packing

  372 بازدید

  معرفی ساختار برج های پرشده. آموزش نحوه عملکرد پرکن های نامنظم (Random packing) در برج های جداسازی. معرفی انواع پرکن های نامنظم و تفاوت آن ها با یکدیگر. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • نحوه عملکرد برج های جذب و دفع گازی

  1,512 بازدید

  آموزش نحوه عملکرد برج های جذب و دفع گازی با استفاده از فرآیند Dehydration. معرفی ساختار برج های جذب و دفع گازی و اجزای مختلف آن. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • برج های تقطیر سینی دار

  2,002 بازدید

  معرفی کامل برج های تقطیر سینی دار و بررسی دقیق تجهیزات و قسمت های مختلف آن. آموزش نحوه عملکرد قسمت های مختلف برج های تقطیر همچون کندانسور، ریبویلر، سینی ها و... به صورت کامل. برای مشاهده مطالب و فیلم های آموزشی دیگر در این زمینه می توانید به سایت www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • عملیات واحد 1 - محاسبه حداقل جریان برگشتی

  358 بازدید

  محاسبه حداقل جریان برگشتی با استفاده از نمودارهای تعادلی رایج و همچنین در نمودارهای تعادلی خاص توضیح داده شده است. در انتها نیز یکی از تست های چالش برانگیز کنکور ارشد مهندسی شیمی 97 حل شده است. برای دیدن سایر فیلم های آموزشی کنکور ارشد مهندسی شیمی به نشانی www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • حل دستگاه معادلات غیر خطی

  1,241 بازدید

  آموزش ویدیویی حل دستگاه معادلات غیر خطی در محاسبات عددی برای مشاهده سایر فیلم های آموزشی کنکور ارشد مهندسی شیمی به نشانی www.chempedia.ir مراجعه کنید.

 • 0:6

  chempedia

  49 بازدید