در حال بارگذاری
 • 10
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 33.6هزار
  بازدید

سی ان سی سازان

سی ان سی سازان تنها شرکت دانش بنیان و متمرکز بر ماشین آلات برش CNC بصورت تخصصی. 09151119147 مدیر فروش ایمیل sales@cncsazan.com

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

سی ان سی سازان تنها شرکت دانش بنیان و متمرکز بر ماشین آلات برش CNC بصورت تخصصی. 09151119147 مدیر فروش ایمیل sales@cncsazan.com

 • 10
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 33.6هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • برشکاری CNC دقت بالا و سریع - محصول سی ان سی سازان

  2,888 بازدید

  دستگاه برش پلاسما دینامیک بالا مدل شافل میز برش CNC با تکنولوژی آمریکا و آلمان سرعت برشکاری تا 8 متر در دقیقه برش از ضخامت 0.5 میلیمتر تا 35 میلیمتر انواع فلزات برش پلاسما بدون پلیسه با کیفیت بسیار بالا. سیستم کنترل تخصصی پلاسما. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و کسب عنوان دانش بنیان در زمینه ماشین های برش. www.CNCSAZAN.com

 • برش پلاسما CNC با پخ زنی در منحنی -Bevel Cutting CNC

  1,670 بازدید

  پخ زنی همزمان با برشکاری سرعت و دقت بالای تولید قطعات آماده جوشکاری در یک مرحله. کنترل اتوماتیک ارتفاع در حین پخ زنی به همراه کیفیت بالای سطح مناسب برای جوشکاری استاندارد. در حال کار در نمایشگاه نفت و گاز - تهران. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه و دارنده مجوز دانش بنیان در ماشین آلات برش. www.cncsazan.com

 • برش پلاسما CNC با قابلیت برش با زاویه(پخ زنی) سه بعدی

  1,809 بازدید

  پخ زنی همزمان با برشکاری سرعت و دقت بالای تولید قطعات آماده جوشکاری در یک مرحله. کنترل اتوماتیک ارتفاع در حین پخ زنی به همراه کیفیت بالای سطح مناسب برای جوشکاری استاندارد. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه و دارنده مجوز دانش بنیان در ماشین آلات برش.

 • برشکاری CNC بسیار دقیق و سریع - محصول سی ان سی سازان

  1,887 بازدید

  دستگاه برش پلاسما دینامیک بالا مدل شافل میز برش CNC با تکنولوژی آمریکا و آلمان سرعت برشکاری تا 8 متر در دقیقه برش از ضخامت 0.5 میلیمتر تا 35 میلیمتر انواع فلزات برش پلاسما بدون پلیسه با کیفیت بسیار بالا. سیستم کنترل تخصصی پلاسما. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و کسب عنوان دانش بنیان در زمینه ماشین های برش.

 • برشکاری CNC پلاسما مخصوص سازه فلزی و سوراخکاری دقیق

  1,867 بازدید

  دستگاه مدل HD مولتی پلاسما با قابلیت برشکاری همزمان با 4 تورچ پلاسما با ظرفیت بسیار بالا و سوراخکاری دقیق همزمان با برشکاری در سازه های فلزی و صنایع خدماتی ظرفیت بالا. تنها سازنده دستگاههای مولتی پلاسما در ایران. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه و دارنده مجوز دانش بنیان در ماشین آلات برش.

 • برشکاری CNC دقت بالا با پلاسمامدل شافل - سی ان سی سازان

  1,112 بازدید

  برشکاری دقت بالا با پلاسما شافل با سیستم کالیبراسیون لیزری و مجهز به سیستم کنترل ارتفاع اتوماتیک و سیستم محافظت در برابر برخورد سه بعدی. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه و دارنده مجوز دانش بنیان در ماشین آلات برش.

 • برش CNC پلاسما کنترل ارتفاع و پخ زنی لبه ورق

  992 بازدید

  دستگاه HD با قابلیت برش پلاسما و پخ زنی مستقیم و ساده جهت سازه های فلزی کنترل اتوماتیک ارتفاع در حین پخ زنی به همراه کیفیت بالای سطح مناسب برای جوشکاری استاندارد. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه و دارنده مجوز دانش بنیان در ماشین آلات برش.

 • کنترل ارتفاع اتوماتیک تورچ برشکاری از قطعه کار

  1,040 بازدید

  کنترل ارتفاع اتوماتیک تورچ هواگاز از ورق با دقت بالا بدون لرزش و با فاصله ثابت و دقیق حتی در لبه های ورق. قابل نصب روی تمامی ماشین آلات سی ان سی سازان. تنظیم فاصله تورچ از قطعه کار توسط پنل کنترل. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه و دارنده مجوز دانش بنیان در ماشین آلات برش.

 • دستگاه CNC مدل Heavy Duty - دریل حکاکی برشکاری فول آپشن

  816 بازدید

  دستگاه برش CNC فول آپشن. مجهز به پنل کنترل صنعتی بزرگ با کنترل حرفه ای برای تولید قطعات صنعتی به روش پلاسما , هواگاز , دریلینگ و علامت گذاری. دستگاه مدل Heavy-Duty برای انجام سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه.

 • دستگاه CNC برش پلاسما تخصصی سرعت و دینامیک بالا

  636 بازدید

  دستگاه CNC برش تخصصی پلاسما با سرعت بالا برش دقیق پلاسما laser-like قابلیت پلاسما تخصصی , بالاترین کیفیت و سرعت بالاترین بهره وری و کیفیت برش پلاسما با دستگاههای تخصصی برش پلاسما سی ان سی سازان با تجهیزات تخصصی قابل دستیابی است. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه و دارنده مجوز دانش بنیان در ماشین آلات برش.

 • برش CNC سریع Shuffle شافل - هایپرترم - سریع و دقیق

  835 بازدید

  برشکاری ورق های فلزی از ضخامت 0.5 میلیمتر تا 25 میلیمتر با سرعت و دقت بسیار بالا , لبه های بدون پلیسه و کاربری راحت با سیستم کنترل اختصاصی برش پلاسما. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه.

 • برش CNC پلاسما مدل شافل Shuffle - برش بدون پلیسه و دقیق

  905 بازدید

  دستگاه تخصصی برش پلاسما دینامیک بالا مدل Shuffle. برش تخصصی پلاسما با سرعت بالا با قابلیت برشکاری باکیفیت از ضخامت 0.5 تا 25 میلیمتر. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه. WWW.CNCSAZAN.COM

 • برش پلاسما سرعت بالا شبیه لیزر - مدل Avid Special

  688 بازدید

  برش پلاسما CNC با قابلیت برشکاری با سرعت و کیفیت بالاتر با قابلت برشکاری از ضخامت 0.5 تا 35 میلیمتر انواع فلزات. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه.

 • سی ان سی سازان - پلاسماCNC بدون پلیسه و دقت و سرعت بالا

  1,248 بازدید

  برش پلاسما CNC با سرعت و دینامیک بالا مخصوص برش انواع ورق از ضخامت 0.5 میلیمتر تا 30 میلیمتر با پلاسما.کنترل ارتفاع اتوماتیک تورچ از ورق با تنظیمات اختصاصی سوراخکاری پلاسما و پنل کنترل CNC پرتابل با قابلیت های تخصصی بالا. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه. www.cncsazan.com

 • دستگاه برش پلاسما - مدل shuffle شافل شبیه لیزر CNCSAZAN

  1,393 بازدید

  دستگاه CNC مدل شافل.برش شبه لیزر با سرعت و دینامیک بسیار بالا.سریعترین و با شتاب ترین دستگاه برش پلاسما با قابلیت برش از 0.5 میلیمتر تا 25 میلیمتر. دستگاههای مدل شافل بدون نیاز به نصب با سرعت بالای برشکاری و لبه های برش بدون سوختگی حتی در ورق های نازک.به همراه پنل کنترل پرتابل. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه.

 • دستگاه CNC پلاسما - مدل شافل Shuffle - بدون پلیسه

  1,784 بازدید

  دستگاه برش پلاسما دینامیک بالا مدل شافل میز برش CNC با پلاسما با تکنولوژی آمریکا و آلمان سرعت برشکاری تا 8 متر در دقیقه برش از ضخامت 0.5 میلیمتر تا 25 میلیمتر انواع فلزات برش پلاسما بدون پلیسه با کیفیت بسیار بالا. سیستم کنترل با قابلیت تخصصی پلاسما. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه.

 • دستگاه برش پلاسما CNC مدل شافل شرکت سی ان سی سازان

  2,190 بازدید

  دستگاه برش پلاسما دینامیک بالا مدل شافل ساخت شرکت سی ان سی سازان برش پلاسما بدون پلیسه با کیفیت بسیار بالا برش پلاسما CNC با سیستم کنترل اتوماتیک ارتفاع تورچ از ورق THC سیستم کنترل CNC مخصوص PLASMA سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه.

 • سوراخکاری و برشکاری CNC در یک دستگاه به صورت همزمان

  1,435 بازدید

  * سوراخکاری و برشکاری همزمان در قطعات فلزی به صورت همزمان روی یک دستگاه * تولید قطعات منحصر به فرد به روش بسیار سریع و اقتصادی * تولید انواع قطعات در رنج 0.5 میلیمتر تا 300 میلیمتر در یک دستگاه * تولید دقیق ترین قطعات فلزی با سرعت و دقت بسیار بالا با اپراتوری آسان و ساده سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه.

 • سی ان سی سازان | دستگاه برش CNC پلاسما مدل شافل

  2,938 بازدید

  دستگاه برش CNC پلاسما مدل شافل shuffle با سرعت 2 برابر و کیفیت سطح بسیار بالا بدون پلیسه. دستگاه بسیار مناسب برای کارهای خدماتی و تولیدی با سرعت جابجایی 80 متر در دقیقه. با قابلیت برش پلاسما با کیفیت سطح مشابه لیزر laser-like برای ضخامت های 1 تا 20 میلیمتر با هزینه بسیار کمتر. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه.

 • برش پلاسما با دستگاه مدل اوید Avid

  1,857 بازدید

  دستگاه برش پلاسما مدل AVID با پلاسما معمولی. کنترل اتوماتیک ارتفاع به همراه سیستم محافظت در برابر برخورد Collision Protection. برای اطلاعات بیشتر: www.cncsazan.com

 • سی ان سی در نمایشگاه صنعت اصفهان

  810 بازدید

  دستگاههای برش سی ان سی در نمایشگاه صنعت اصفهان برش هواگاز و برش دقیق پلاسما سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه. برای اطلاعات بیشتر: www.cncsazan.com

 • دستگاه CNC برش هواگاز مدل Heavy-Duty - دموی هواگاز

  967 بازدید

  کنترل اتوماتیک ارتفاع هواگاز از سطح ورق دستگاه برش مدل Heavy-duty با قابلیت برشکاری هواگاز-پلاسما-سوراخکاری و حکاکی به صورت همزمان. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه. www.cncsazan.com

 • برش پلاسما - سی ان سی سازان - دستگاه Heavy-Duty

  1,470 بازدید

  برش پلاسما با دستگاه Heavy-Duty با سیستم کنترل ارتفاع اتوماتیک و فاصله اتوماتیک سوراخکاری از ورق. دستگاه برش هیوی-دیوتی Heavy-Duty مخصوص کارکرد دایم با قابلیت های تخصصی برش پلاسما. سی ان سی سازان تنها تولید کننده تخصصی و متمرکز بر ماشین آلات برش با بیش از 17 سال تجربه و صدها دستگاه در ایران و منطقه. www.cncsazan.com