در حال بارگذاری
 • 23
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 30.4هزار
  بازدید

کدنویسان

مرجع آموزش برنامه نویسی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مرجع آموزش برنامه نویسی

 • 23
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 30.4هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • معرفی و آموزش استفاده از تکنولوژی AJAX

  384 بازدید

  در این ویدئو با فناوری ایجکس (ajax) آشنا شده و روش استفاده از آن را فرا می گیرید. با استفاده از فناوری ایجکس بدون بارگذاری مجدد صفحه وب می توانید با سرور ارتباط برقرار کرده ، داده هایی به آن فرستاده یا دریافت کنید و بخشی از صفحه را بروز کنید. دوره کامل آموزش استفاده از ajax را می تونید از سایت کدنویسان (codenevisan.com) دریافت کنید.

 • آموزش برنامه نویسی REST API بر اساس MVC

  414 بازدید

  MVC یک مدل برای برنامه نویسی لایه ای و شی گرا است که در PHP هم استفاده می شود. REST API یا RESTful API مجموعه ای از اصول و قواعد برای ارتباط بین نرم افزارها در بستر وب است که در تبادل اطلاعات، درخواست ها با فرمت HTTP و پاسخ ها با فرمت JSON می باشد. استفاده از مدل MVC ، ساخت REST API را به مراتب راحت تر می کند. دوره کامل آموزش REST API با MVC را از کدنویسان (codenevisan.com) دریافت کنید.

 • آموزش REST API

  395 بازدید

  REST API مجموعه ای از قواعد، اصول و راهکارها برای ارتباط بین نرم افزار ها در بستر وب است. API های وب روی سرورها در اینترنت هستند ، از طرف نرم افزارهای دیگر که در جای جای شبکه قرار داشته وبا زبان های مختلف نوشته شده اند و در محیط های وب، دسک تاپ ، موبایل اجرا می شوند می توانند با روشRESTاز طریق پروتکل HTTP این توابع را فراخوانی کرده، به آنها اطلاعات مبادله کنند. (آموزش کامل در سایت کدنوسان)

 • ساخت وب سرویس ها با PHP

  873 بازدید

  ارائه کنندگان وب سرویس ها، خدماتی را از طریق وب در اختیار مشتریان قرار می دهند. با کمک سرویس های وب ، نرم افزار مشتری می تواند خدماتی را از نرم افزار سرویس دهنده دریافت کند. با این روش امکان همکاری بین نرم افزارها و سازمان های مختلف در سطح اینترنت فراهم می شود. ما در سایت کدنویسان (codenevisan.com)یک دوره آموزشی ساخت وب سرویس ها را به زبان PHP ارائه کرده ایم

 • آموزش نصب دریم ویور CC نسخه 2017

  517 بازدید

  نرم افزار دریم ویور اصلی ترین نرم افزار طراحی و برنامه نویسی وب است، آخرین نسخه دریم ویور در سال 2017 ارائه شده که دارای امکانات فوق العاده برای طراحی واکنش گرا و محیط بسیار زیباتر نسبت به نسخه های قبلی آن می باشد. در این ویدئو روش نصب و کرک کردن دریم ویور CC نسخه 2017 آموزش داده شده است برای دریافت مجموعه آموزشی کار با دریم ویور 2017 به سایت کدنویسان codenevisan.com مراجعه کنید.

 • آموزش نصب وردپرس

  88 بازدید

  وردپرس محبوب ترین سایت ساز است که بیشتر سایت های اینترنتی با این CMS راه اندازی شده است. در این قسمت روش نصب وردپرس را آموزش می دهیم . این آموزش، اولین قسمت از مجموعه آموزشی "طراحی قالب برای وردپرس" است که در سایت کدنویسان (codenevisan.com) ارائه شده است.

 • کنترل دسترسی کاربران در سایت PHP

  434 بازدید

  مدیریت و کنترل دسترسی کاربران به امکانات یک سایت، باید بر اساس اختیارات و مجوزهای تعیین شده باشد. در روش کنترل دسترسی مبتنی بر نقش، نقش هایی در سیستم تعریف شده و هر کدام از کاربران دارای ی یا چند نقش می شوند. هر نقش مجموعه ای از اختیارات را دارد. آموزش کامل کنترل دسترسی کاربران را از سایت کدنویسان codenevisan.com دانلود کنید.

 • ساخت گزارش در سی شارپ

  478 بازدید

  سی شارپ امکانات بسیار خوبی برای ساخت گزارشات چاپی دارد. در این ویدئو روش گزارش گیری در سی شارپ آموزش داده شده است. برای دریافت مجموعه آموزش کامل برنامه نویسی بانک اطلاعاتی به زبان سی شارپ به سایت کدنویسان مراجعه کنید.

 • پروژه فروشگاه اینترنتی به زبان PHP

  175 بازدید

  این ویدئو مقدمه ای هست بر پروژه فروشگاه اینترنتی به زبان پی اچ پی، برای دریافت لیست کامل فیلم ها آموزشی پیاده سازی پروژه فروشگاه اینترنتی به سایت کدنویسان http://www.codenevisan.com مراجعه کنید.

 • خواندن رکورد از CSV و نمایش در دیتاگریدویو در سی شارپ

  354 بازدید

  قالب متنی فایل CSV برای نگهداری رکوردها استفاده می شود. در هر سطر یک رکورد قرار گرفته و بین فیلدها جداکننده ای مثل کاما یا تب نوشته می شود. در این ویدئو پروژه ای به زبان سی شارپ برای انتخاب فایل CSV و خواندن رکوردها و اضاف کردن آنها به دیتاگریدویو آموزش داده شده است. ویدئوهای آموزشی بیشتر در سایت کدنویسان (codenevisan,com)

 • آموزش برنامه نویسی شی گرا به زبان php

  817 بازدید

  زبان php برای برنامه نویسی مبتنی بر وب استفاده می شود، استفاده از برنامه نویسی شی گرا در php باعث راحت تر شدن و انعطاف پذیر شدن برنامه نویسی می شود. همچنین نرم افزارها و چارچوب های مختلف با php از روش شی گرا استفاده کرده و برای یادگیری و استفاده از آنها باید با برنامه نویسی شی گرا با php آشنایی داشته باشید. (دوره کامل برنامه نویسی به زبان php در سایت کدنویسان - http://codenevisan.com)

 • آموزش طراحی صفحات وب واکنش گرا در دریم ویور 2017

  1,266 بازدید

  نرم افزار دریم ویور 2017 امکانات جالبی برای طراحی و تنظیمات صفحات وب مناسب برای دستگاه های مختلف از جمله گوشی های موبایل فراهم می کند. در این ویدئو با روش طراحی صفحه وب و انجام تنظیمات واکنشگرا در دریم ویور 2017 آشنا می شوید: ویدئوهای بیشتر در سایت کدنویسان (http://codenevisan.com) ..

 • معرفی چارچوب برنامه نویسی PHP-MVC

  755 بازدید

  در این قسمت به چارچوب MVC در برنامه نویسی PHP می پردازیم. استفاده از چارچوب MVC در برنامه نویسی باعث قاعده مند شدن برنامه نویسی، پرهیز از تکرار کدها، امکان اشکال یابی و توسعه سریع نرم افزار می شود. دوره برنامه نویسی PHP بر اساس MVC را از سایت کدنویسان (http://codenevisan.com) دریافت کنید.

 • ساخت گزارش چاپی در سی شارپ 2013

  3,217 بازدید

  یکی از امکانات ضروری برنامه نویسی بانک اطلاعاتی در سی شارپ ساخت گزارش است. در این ویدئو در محیط ویژوال سی شارپ 2013 گزارش قابل چاپ می سازیم. بسته کامل برنامه نویسی بانک اطلاعاتی به زبان سی شارپ را مرجع آموزشی کدنویسان http://cpdenevisan.com دریافت کنید.

 • آموزش ساخت صفحه کلید مجازی برای ربات تلگرام

  1,404 بازدید

  یکی از امکاناتی که می توان به ربات های تلگرام اضافه کرد، صفحه کلید مجازی است که در پایین صفحه گفتگو نشان داده شده و با کلیک روی هر دکمه دستوری به تلگرام فرستاده می شود در این آموزش روش اضافه کردن کیبورد به ربات را فرا می گیرید برای دریافت ویوئوهای بیشتر به سایت کدنویسان به آدرس http://codenevisan.com مراجعه کنید.

 • معرفی تکنولوژی و عملکرد ربات های تلگرام

  635 بازدید

  ربات ها برنامه های کاربردی شخص ثالث هستند که در تلگرام اجرا می شوند.کاربران می توانند از طریق ارسال پیام، دستورات و درخواست های برخط، با ربات ها ارتباط برقرار کنند و توسعه دهندگان ربات می توانند از طریق API تلگرام، ربات را کنترل کنند. در این ویدئو با تعریف کامل ربات و قابلیت های اساسی ربات های تلگرام آشنا می شوید. ویدئوهای بیشتر در سایت کدنویسان (http://codenevisan.com)

 • آموزش ساخت سایدبار پویا در پوسته وردپرس

  430 بازدید

  برای ساخت سایدبار (sidebar) پویا در وردپرس دستوراتی در فایل functions.php پوسته وردپرس اضافه می کنیم. در این آموزش روش ساخت سایدبار در وردپرس آموزش داده شده است، این آموزش یک نمونه از مجموعه آموزش پوسته نویسی برای وردپرس در سایت http://www.codenevisan.com است، برای دریافت بسته کامل آموزش پوسته نویسی وردپرس با سایت کدنویسان مراجعه کنید

 • معرفی چارچوب متریال وب برای طراحی صفحات وب واکنشگرا

  108 بازدید

  متریالایز (materialize) یا متریال وب کتابخانه و قدرتمند برای طراحی صفحات وب بصورت جذاب و واکنش پذیر است. این کتابخانه دارای مجموعه ای از قواعد استایل شیت و دستورات جاوا اسکریپت برای طراحی صفحه وب می باشد. با استفاده از کتابخانه متریال وب به سرعت سایت های وب با کیفیت عالی و سازگار با تبلت و موبایل طراحی کنید. برای دریافت مجموعه فیلم آموزش کامل متریال وب به codenevisan.com مراجعه کنید.

 • آموزش مدیریت سایت ها در دریم ویور 2017

  3,078 بازدید

  نرم افزار دریم ویور برای طراحی و برنامه نویسی صفحات وب استفاده می شود. جدیدترین نسخه آن نسخه ِDreamWeaver CC 2017 است که دارای محیطی زیبا با امکانات فوق العاده است. نسخه 2017 دریم ویور دارای امکانات مختلف و جدید برای پشتیبانی از تکنولوژی ها و پلت فرم های جدید طراحی وب است. برای دریافت آموزش کامل دریم ویور 2017 می تونید به سایت کدنویسان به آدرس http://www.codenevisan.com مراجعه کنید.

 • رفع اشکال ویژوال استودیو2013 با اس کیو ال 2005

  1,801 بازدید

  در حالت عادی نسخه های جدی ویژوال استدیو شامل ویژوال استودیو 2012 ، ویژوال استودیو 2013 ، ویژوال استودیو 2015 با نسخه های قبل اس کیو ال سرور مثل sql server 2005 مشکل دارند و این مشکل هنگام اتصال به بانک اطلاعاتی در محیط سی شارپ و دیگر زبان های ویژوال استودیو پیدا می شود. برای رفع این مشکل باید ابزارهای داده مخصوص از سایت مایکروسافت دانلود کرده و نصب کنیم تا مشکل برطرف شود

 • مجموعه آموزش تصویری ساخت پوسته برای وردپرس

  620 بازدید

  وردپرس رایج ترین سیستم مدیریت محتوا است و برنامه نویسی برای طراحی پوسته های وردپرس یکی از پردرآمد ترین زمینه های برنامه نویسی میباشد. در این دوره آموزشی مفاهیم و عملیات اصلی برای ساخت پوسته برای وردپرس شامل عملیاتی مثل نمایش لیست های دلخواه از نوشته ها، نمایش دسته بندی ها ، تصاویر بندانگشتی، ساخت فایل های مختلف پوسته، ساخت سایدبارها و نوارهای پیمایش و ... آموزش داده می شود

 • آموزش اتصال به بانک اطلاعاتی SQL در سی شارپ

  9,712 بازدید

  برای اتصال به بانک اطلاعاتی SQL در محیط برنامه نویسی سی شارپ، از پنجره Server Explorer استفاده کرده و با اجرای Add Connection ، تنظیمات مربوط به بانک اطلاعاتی SQL Server را انجام می دهیم. سپس با اضافه کردن آیتم دیتاست به پروژه می توانیم جداول بانک اطلاعاتی را به دیتاست اضافه کرده و اطلاعات آنها را روی فرم ها نمایش داده یا درج، حذف یا ویرایش کنیم. ویدئوهای بیشتر در سایت http://www.codenevisan.com

 • آموزش ایجاد بانک اطلاعاتی در SQLite Expert

  1,466 بازدید

  اس کیو ال لایت یک سیستم مدیریت بانک اطلاعاتی سبک و کارا است , برای ایجاد بانک های اطلاعاتی در برنامه نویسی اندروید می توان از Sqlite استفاده کرد. Sqlite Expert یک نرم افزار سبک و قردتمند برای مدیریت بانک های اطلاعاتی sqlite است. در این ویدئو ایجاد بانک اطلاعاتی اس کیوال لایت (اس کیولایت) در محیط برنامه Sqlite Expert آموزش داده شده است. ویدئوهای بیشتر در سایت http://www.codenevisan.com