در حال بارگذاری
 • 72
  دنبال کننده
 • 7
  دنبال شونده
 • 41.5هزار
  بازدید

آموزش نرم افزار کامسول به زبان فارسی آموزش comsol

این کانال جهت تهیه و آپلود آموزش های نرم افزار کامسول ( آموزش نرم افزار comsol multiphysics )بصورت رایگان ایجاد شده است. فیلم آموزش فارسی نرم افزار کامسول برق مکانیک الکترونیک MEMS شیمی عمران صنایع غذایی مخابرات اپتیک

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

این کانال جهت تهیه و آپلود آموزش های نرم افزار کامسول ( آموزش نرم افزار comsol multiphysics )بصورت رایگان ایجاد شده است. فیلم آموزش فارسی نرم افزار کامسول برق مکانیک الکترونیک MEMS شیمی عمران صنایع غذایی مخابرات اپتیک

 • 72
  دنبال کننده
 • 7
  دنبال شونده
 • 41.5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • دانلود و نصب نرم افزار کامسول 5.4 comsol Multiphysics

  412 بازدید

  ✅ در نسخه جدید نرم افزار کامسول (5.4) بخشی به نام COMSOL Compiler اضافه شده که امکان ساخت اپلیکیشن با پسوند .exe را از تحلیل، به کاربر میدهد!! ✳️لینک دانلود نرم افزار کامسول ورژن 5.4 (آخرین نسخه)

 • آموزش رایگان آشنایی با محیط کلی نرم افزار کامسول

  712 بازدید

  در این آموزش که به صورت رایگان توسط گروه کامسولفا در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است شما را با محیط نرم افزار کامسول آشنا خواهیم کرد. به علاوه یک مسئله ساده انتقال حرارت در جامدات در محیط دو بعدی نیز حل شده است تا با کلیات این نرم افزار و مراحل کلی انجام مدل سازی های گوناگون آشنا شوید. جهت دریافت فایل کامسول مربوط به این آموزش به comsolfa.com مراجعه فرمایید. برای حل هر مسئله ای در این نرم افزار حتما باید این مراحل طی شود بنابراین این ویدئو برای دوستانی که قصد آشنایی اولیه با نرم افزار را دارند بسیار مفی

 • مجموعه آموزشی کامسول با اشتراک یکساله

  1,874 بازدید

  نسخه اولیه این مجموعه شامل 5 مثال و 1060 دقیقه آموزش میباشد.با دریافت این مجموعه در اصل اشتراک یکساله مجموعه را دریافت خواهید نمود و آموزشهای جدید این مجموعه از طریق حساب کاربری شما، به صورت رایگان قابل دریافت خواهد بود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت کامسولفا مراجعه فرمائید. comsolfa.com

 • آموزش شبیه سازی Pull-in استاتیکی و دینامیکی در کامسول

  747 بازدید

  آموزش کامل شبیه سازی Pull-in استاتیکی و دینامیکی و محاسبه زمان سوئیچینگ در نرم افزار کامسول نسخه 5.3 و 5.3a به زبان فارسی جهت دریافت این آموزش و مشاهده آموزش های بیشتر با کیفیت بالا به وبسایت http://www.Comsolfa.com مراجعه فرمایید. برای دریافت جدیدترین اخبار، ما را با آدرس @comsolfa در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید.

 • آموزش تولید هارمونیک دوم توسط لیزر Nd:YAG با comsol

  1,691 بازدید

  در این آموزش که توسط خانم مهندس آقامحمدی از مدرسین گروه کامسولفا تهیه شده، به توضیح کامل چگونگی تشکیل هارمونیک دوم، شیوه شبیه سازی آن با نرم افزار کامسول و نیز تحلیل کامل نتایج، در نرم افزار کامسول پرداخته شده است. جهت دریافت فایل کامل این آموزش و مشاهده آموزشهای بیشتر به وبسایت کامسولفا ، www.comsolfa.com مراجعه فرمائید.

 • آموزش رایگان شبیه سازی لوله نوری با کامسول - قسمت سوم

  882 بازدید

  در این قسمت از این ویدئوی آموزشی که توسط خانم مهندس آقامحمدی از مدرسین گروه کامسولفا تهیه شده، به توضیح کامل نحوه نسبت دادن ماده به ساختار لوله، بافت دهی(مش بندی)، ایجاد تغییرات در فیزیک مسئله و نوع مطالعه، و نیز تحلیل کامل نتایج، در نرم افزار کامسول پرداخته شده است. جهت دریافت رایگان فایل کامسول مربوط این آموزش و مشاهده آموزشهای رایگان بیشتر به وبسایت کامسولفا ، www.comsolfa.com مراجعه فرمائید.

 • آموزش رایگان شبیه سازی لوله نوری با کامسول - قسمت دوم

  653 بازدید

  این ویدئوی آموزشی که توسط خانم مهندس آقامحمدی از مدرسین گروه کامسولفا تهیه شده، به توضیح کامل نحوه رسم لوله نوری به صورت خمیده با روش پارامتریک در نرم افزار کامسول می پردازد. جهت دریافت رایگان فایل کامسول مربوط این آموزش و مشاهده آموزشهای رایگان بیشتر به وبسایت کامسولفا ، www.comsolfa.com مراجعه فرمائید.

 • آموزش رایگان شبیه سازی لوله نوری با کامسول - قسمت اول

  816 بازدید

  این ویدئوی آموزشی که توسط گروه کامسولفا تهیه شده، به توضیح درباره انواع لوله های نوری و نحوه عملکرد آنها، توضیح فیزیک مسئله و توضیح درباره ماژول مورد نیاز می پردازد. جهت مشاهده قسمتهای دیگر این آموزش و آموزشهای رایگان بیشتر به وبسایت کامسولفا ، www.comsolfa.com مراجعه فرمائید.

 • آموزش شبیه سازی راکتور پروپیلن گلیکول با کامسول

  584 بازدید

  این یک آموزش هشت قسمتی است که توسط کامسولفا تولید شده است و در آن از فیزیک chemistry ، .فیزیک Transport of Diluted Species ، فیزیک Heat transfer in fluids و فیزیک Laminar flow و نحوه کوپل فیزیکها در کامسول مورد بررسی قرار گرفته است. جهت دریافت این آموزش به وبسایت کامسولفا www.comsolfa.com مراجعه فرمائید.

 • شبیه سازی واکنش گاز-آب در کامسول ( comsol multiphysics)

  491 بازدید

  این آموزش رایگان که توسط وبسایت کامسولفا برای شما تهیه و تولید شده است به بررسی واکنش گاز-آب (water gas shift) در صفر بعد می پردازد. جهت دریافت فایل کامسول مربوط به این آموزش به comsolfa.com مراجعه فرمایید.

 • شبیه سازی laminar flow در نرم افزارکامسول

  1,074 بازدید

  در این آموزش رایگان که توسط وبسایت کامسولفا تهیه شده است شما شبیه سازی یک جریان آرام را در یک لوله یاد خواهید گرفت و با معادلات حاکم بر سیستم آشنا خواهید شد.همچنین بعد از شبیه سازی با نحوه ی تحلیل نتایج و بررسی رفتار سیال در یک لوله در شرایط مورد نظر تسلط خواهید یافت. این آموزش که بررسی ساده ای از حل معادلات ناویر استوکس و پیوستگی در یک لوله می باشد نگاه شما را نسبت به رفتار این معادلات در یک لوله

 • بررسی انتقال حرارت هدایت در یک استوانه با comsol

  1,314 بازدید

  در این آموزش رایگان که توسط وبسایت کامسولفا تهیه شده است، با حل معادله انتقال حرارت با مکانیسم هدایت در استوانه ای که با تولید گرما همراه می باشد، در نرم افزار کامسول آشنا خواهید شد. جهت دریافت فایل کامسول مربوط به این آموزش به صفحه مربوط به این آموزش در comsolfa.com مراجعه نمائید.

 • اشتباهات رایج در شبیه سازی با نرم افزار کامسول comsol

  2,561 بازدید

  در این آموزش رایگان تعدادی از اشتباهات رایج در زمان شبیه سازی با نرم افزار کامسول که بیشترین دلایل ایجاد خطا در کامسول هستند مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین بخشهای مهمی که در زمان شبیه سازی لازم است مورد توجه قرار گیرد، معرفی شده است. برای دریافت فایل کامسول مربوط به این آموزش به وبسایت comsolfa.com مراجعه فرمائید.

 • یک مجموعه آموزشی در حد یک کارگاه آموزشی کامسول

  کامسولفا، آموزش کامس...
  3,189 بازدید

  جهت دریافت این آموزش عالی به وبسایت کامسولفا به آدرس www.comsolfa.com مراجعه فرمایید. برای دریافت جدیدترین اخبار ما را در شبکه های اجتماعی با آدرس @comsolfa دنبال کنید.

 • شبیه سازی جداسازی ذرات با دی الکتروفورسیس در کامسول

  657 بازدید

  آموزش کامل شبیه سازی جداسازی ذرات (particle separation) مخمر زنده و مرده به کمک نیروی دی الکتروفورسیس ( dielectrophoresis ) برای مشاهده آموزش های بیشتر با کیفیت بالا به وبسایت http://www.Comsolfa.com مراجعه فرمایید. برای دریافت جدیدترین اخبار، ما را با آدرس @comsolfa در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید. . .

 • آموزش کامل شبیه سازی فوتودیود نیمه هادی در کامسول

  1,260 بازدید

  جهت دریافت آموزش کامل به وبسایت کامسولفا به آدرس www.comsolfa.com مراجعه فرمایید. برای اطلاع از جدیدترین آموزشها در کانال ما در تلگرام با آدرس @comsolfa عضو شوید!

 • حل مشکل سیاه شدن صفحه در نرم افزار کامسول ( Comsol )

  کامسولفا، آموزش کامس...
  1,572 بازدید

  این آموزش برای تمامی ورژن های کامسول قابل استفاده است. برای مشاهده آموزش های بیشتر با کیفیت بالا به وبسایت کامسولفا به آدرس http://www.Comsolfa.com مراجعه فرمایید. ما را در تلگرام با @comsolfa جستجو کنید.

 • آموزش کامل شبیه سازی ژیروسکوپ با کامسول

  753 بازدید

  جهت دریافت آموزش کامل به وبسایت کامسولفا به آدرس www.comsolfa.com مراجعه فرمایید.

 • آموزش کامسول

  5,701 بازدید

  آموزش رایگان رسم شکل شماتیک رنگی برای مقاله و پایان نامه با نرم افزار کامسول در صورت بروز خطا در باز شدن ویدئو صفحه را رفرش کنید. جهت دریافت فایل کامسول مربوط به این آموزش به وبسایت کامسولفا به آدرس www.comsolfa.com مراجعه فرمایید.

 • آموزش شبیه سازی Piezoelectric energy harvest با کامسول

  کامسولفا، آموزش کامس...
  1,048 بازدید

  آموزش شبیه سازی بک مثال بسیار عالی Piezoelectric energy harvesting ( برداشت انرژی از طریق پیزوالکتریک) با نرم افزار قدرتمند کامسول . برای مشاهده آموزش کامل لطفا به وبسایت Comsolfa.com اولین و تنها وبسایت متمرکز آموزش کامسول به زبان فارسی مراجعه فرمائید.

 • آموزش شبیه سازی magnetic energy harvesting با کامسول

  کامسولفا، آموزش کامس...
  781 بازدید

  آموزش شبیه سازی چراغ قوه تکان دهنده و برداشت انرژی مغناطیسی با نرم افزار کامسول به زبان فارسی برای مشاهده آموزش کامل با کیفیت بالا به وبسایت http://www.Comsolfa.com مراجعه فرمایید. در این آموزش در مورد استفاده از identity pair و فیزیک Moving Mesh نیز آموزش داده شده است.

 • آموزش فارسی کامسول شبیه سازی کامل شتاب سنج خازنی MEMS

  کامسولفا، آموزش کامس...
  1,192 بازدید

  برای مشاهده آموزش کامل با کیفیت بالا به وبسایت http://www.Comsolfa.com مراجعه فرمایید.

 • آموزش رسم پارامتریک در نرم افزار کامسول شتاب سنج MEMS

  3,383 بازدید

  در طول چهار ساعت آموزش شما را به طور کامل با رسم پارامتریک و شبیه سازی کامل شتاب سنج خازنی MEMS در کامسول COMSOL آشنا خواهیم کرد. برای مشاهده آموزش های بیشتر با کیفیت بالا به وبسایت http://www.Comsolfa.com مراجعه فرمایید.

 • آموزش فارسی نرم افزار کامسول -تحلیل تیر یکسر گیردار 2

  3,702 بازدید

  برای مشاهده آموزش های بیشتر با کیفیت بالا به وبسایت http://www.Comsolfa.com مراجعه فرمایید.

 • آموزش فارسی نرم افزار کامسول -تحلیل تیر یکسر گیردار 1

  4,078 بازدید

  برای مشاهده آموزش های بیشتر با کیفیت بالا به وبسایت http://www.Comsolfa.com مراجعه فرمایید.

 • آموزش رایگان کامسول - آشنایی- الکترونیک مکانیک شیمی برق

  7,399 بازدید

  آموزش نرم افزار کامسول ( COMSOL Multiphysics ) برای مشاهده آموزش های بیشتر با کیفیت بالا به وبسایت http://www.Comsolfa.com مراجعه فرمایید. برای دریافت جدیدترین اخبار، ما را با آدرس @comsolfa در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید. . . آموزش Comsol کامسول شیمی کامسول مکانیک کامسول برق کامسول مکانیک کامسول صنایع غذایی کامسول انتقال حرارت سیالات comsol مخابرات کامسول الکترونیک