در حال بارگذاری
 • 1.7هزار
  دنبال کننده
 • 92
  دنبال شونده
 • 1.4میلیون
  بازدید

گروه دانشجو کیت

دانشجو کیت پایگاه تخصصی الکترونیک، رباتیک و اینترنت اشیاء انواع ماژول الكترونیكى و لوازم جانبى DIY به همراه آموزش و پشتیبانى فنى در دانشجو کیت تلفن: 02122513169 آموزش های رایگان در دیجی اسپارک http://Digispark.ir

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

دانشجو کیت پایگاه تخصصی الکترونیک، رباتیک و اینترنت اشیاء انواع ماژول الكترونیكى و لوازم جانبى DIY به همراه آموزش و پشتیبانى فنى در دانشجو کیت تلفن: 02122513169 آموزش های رایگان در دیجی اسپارک http://Digispark.ir

 • 1.7هزار
  دنبال کننده
 • 92
  دنبال شونده
 • 1.4میلیون
  بازدید
Loading...
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • دانلود ویدیو آموزشی ساخت میکسر صوتی با آردوینو

  18 بازدید

  مجموعه ویدیوهای آموزشی آردوینو Arduino Tutorial به زبان فارسی در دانشجو کیت قابل دانلود می باشد. در این قسمت از ویدیو آموزشی کار با آردوینو شیوه ساخت میکسر صوتی با دو عدد بیزر صوتی را آموزش خواهید دید. سورس برنامه و رفع عیب رایگان در اختیار شما خواهد بود. اطلاعات بیشتر در https://daneshjookit.com پس از ورود به سایت وارد شاخه آردوینو شوید و ویدیو را دانلود کنید.

 • مدار تشخیص مانع با ماژول ST188 Waveshaer و نئوپیکسل

  33 بازدید

  سنسور ST188، از دو سنسور فرستنده و گیرنده تشکیل شده است.دارای دو خروجی آنالوگ و دیجیتل است وخروجی ماژول به صورت سیگنال میباشد. اتصال به آردوینو و ساخت مدار تشخیص حرکت در دیجی اسپارک جهت دریافت بن خرید و تبادل نظر با مهندسین دیجی اسپارک وارد سایت http://digispark.ir شوید. سوالتان را کامنت کنید. درضمن شما هم می توانید به جمع آموزندگان دیجی اسپارک بپیوندید.

 • ساخت GUI جهت کنترل LED آردوینو با نرم افزار پروسسینگ

  119 بازدید

  توسط نرم افزار Processing پروسسینگ قابلیت برنامه نویسی به زبان جاوا و C++ روی برد آردوینو وجود دارد. در این قسمت اولین پروژه با نرم افزار پروسسینگ راه اندازی میشود. توسط یک رابط گرافیکی GUI به 3 عدد LED فرمان می دهیم. جهت دریافت بن خرید و تبادل نظر با مهندسین دیجی اسپارک وارد سایت http://digispark.ir شوید. سوالتان را کامنت کنید. درضمن شما هم می توانید به جمع آموزندگان دیجی اسپارک بپیوندید.

 • ساخت مدار تراز سنج با ماژول ADXL345 آردوینو دات ماتریکس

  78 بازدید

  شتاب سنج دستگاهی است که مقدار شتاب صحیح را اندازه گیری می کند. شتاب صحیح شتاب نسبت به جسم در حال سقوط آزاد است. توسط ماژول ADXL345 یک تراز سنج دیجیتالی میسازیم. سپس زاویه سطح را روی ماژول دات ماتریس 8x8 به صورت یک خط نمایش می دهد. جهت دریافت بن خرید و دسترسی به سورس های آموزش به دیجی اسپارک مراجعه کنید. مرجع تخصصی آردوینو به زبان فارسی http://digispark.ir

 • ساخت مدار فاصله سنج آلتراسونیک آردوینو و نمایشگر OLED

  81 بازدید

  مجموعه آموزش های کار با ماژول نمایشگر OLED در دیجی اسپارک منتشر می شوند. مرجع تخصصی آردوینو به زبان فارسی کلیه کدها دارای تحلیل به زبان فارسی هستند. در این قسمت با ماژول OLED و ماژول آلتراسونیک SRF05 یک مدار تشخیص فاصله می سازیم. جهت دریافت بن خرید و تبادل نظر با مهندسین دیجی اسپارک وارد سایت http://digispark.ir شوید. سوالتان را کامنت کنید.

 • آموزش شیلد درایور موتور L293D آردوینو-بخش 2 DC Motor

  105 بازدید

  شیلد L293D مخصوص درایور موتور برای استفاده در آردوینو است. مجموعه آموزش های شیلد درایور موتور L293D با آردوینو Arduino Shield در دیجی اسپارک به عنوان مرجع تخصصی آردوینو به زبان فارسی http://digispark.ir منتشر می شوند. در این بخش از آموزش موتور DC را توسط ماژول درایور L293D راه اندازی می کنیم. جهت دانلود ویدیو کامل به دانشجو کیت مراجعه کنید.

 • چگونه در خانه با آردوینو میکسر صوتی بسازیم؟

  209 بازدید

  در بخش دوم توسط دو ماژول بیزر Buzzer، میکسر صوتی AudioMixer تولید خواهیم کرد. با حرکت دادن شافت ولوم کشویی امکان ایجاد تغییرات در خروجی صوتی وجود دارد. در این ویدیو پریسا پوربلورچیان راجع به شیوه ساخت و اتصالات توضیح می دهد. برای دریافت راهنمایی و رفع عیب کافیه به دیجی اسپارک مراجعه کنید. لینک تهیه کلیه لوازم مورد نیاز هم در http://digispark.ir قرار داده ایم.

 • فرمان به استپر موتور با روتاری انکودر Stepper Motor

  175 بازدید

  استپر موتور Stepper Motor یک دستگاه الکترومکانیکی است که پالس های الکتریکی را به حرکت های مکانیکی مجزا تبدیل می کند. در این آموزش با استفاده از یک روتاری انکودر Rotarry encoder و حرکت آن به شافت استپر موتور Stepper Motor فرمان می دهیم. برای دریافت راهنمایی و رفع عیب کافیه به دیجی اسپارک مراجعه کنید. لینک تهیه کلیه لوازم مورد نیاز هم در http://digispark.ir قرار داده ایم.

 • چگونه برد رسپبری پای را با شمشیر نصف کنیم؟

  1,035 بازدید

  در این ویدیو اروند طباطبایی و پریسا پوربلورچیان ضمن معرفی برد رزبری پای جدید Raspberry pi 3 B Plus نسبت به ازبین بردن برد رزبری پای قدیمی اقدم می کنند. پریسا برد را توی آب می اندازد ولی اروند در آخر با شمشیر سامورایی برد را به دو نیم تقسیم می کند. حتما ببینید و نظراتتون را در این مورد با ما به اشتراک بگذارید.

 • دانلود ویدیو آموزشی شیلد درایور موتور L293 و سرو موتور

  59 بازدید

  مجموعه ویدیوهای آموزشی آردوینو Arduino Tutorial به زبان فارسی در دانشجو کیت قابل دانلود می باشد. در این قسمت از ویدیو آموزشی کار با آردوینو شیوه راه اندازی سرو موتور Servo Motor با شیلد درایور موتور L293D را آموزش خواهید دید. سورس برنامه و رفع عیب رایگان در اختیار شما خواهد بود. اطلاعات بیشتر در https://daneshjookit.com پس از ورود به سایت وارد شاخه آردوینو شوید و ویدیو را دانلود کنید.

 • دانلود ویدیو آموزشی کار با استپر موتور و آردوینو

  210 بازدید

  مجموعه ویدیوهای آموزشی آردوینو Arduino Tutorial به زبان فارسی در دانشجو کیت قابل دانلود می باشد. در این قسمت از ویدیو آموزشی کار با آردوینو شیوه راه اندازی استپر موتور Stepper Motor با درایور ULN2003 و برد آردوینو را آموزش خواهید دید. سورس برنامه و رفع عیب رایگان در اختیار شما خواهد بود. اطلاعات بیشتر در https://daneshjookit.com پس از ورود به سایت وارد شاخه آردوینو شوید و ویدیو را دانلود کنید.

 • چگونه مدار تشخیص مانع بسازیم؟ آردوینو و مادون قرمز IR

  591 بازدید

  سنسورهای مادون قرمز کاربرد بسیار فراوانی در زندگی روزمره دارند. از سنسور به کار رفته در دوربین های ترافیکی گرفته تا سنسورهای ریموت کنترل تلویزیون، همگی نوعی سنسور فرستنده گیرنده مادون قرمز هستند.ماژول فرستنده گیرنده 4 کانال مادون قرمز Infrared Aviodance از چهار فرستنده گیرنده به صورت مجزا تشکیل شده است. برای دریافت راهنمایی و رفع عیب کافیه به دیجی اسپارک http://digispark.ir مراجعه کنید.

 • چگونه دو موتور DC را با درایور L298 راه اندازی کنیم؟

  560 بازدید

  درایور موتور و باز هم درایور موتور، هر درایوری ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. پیش از این راه اندازی موتورهای مختلف با درایورهای متنوع را در دیجی اسپارک منتشر کرده ایم. در ساختار این درایور موتور از مدار H Bridge یا همان پل H استفاده شده است. فراموش نکنین برای دریافت راهنمایی و رفع عیب کافیه به دیجی اسپارک مراجعه کنید. لینک تهیه کلیه لوازم مورد نیاز هم در http://digispark.ir قرار داده ایم.

 • چگونه مدار کنترل با تاچ پد بسازیم؟ کلید لمسی با انگشت

  426 بازدید

  مدارهای کنترل با صفحات لمسی بسیار مورد توجه هستند و کاربرد فراوانی دارند. در این آموزش با استفاده از ماژول تاچ پد Touch Pad که از تراشه TTP224 تشکیل شده است. نوع تاچ این ماژول از مدل تاچ خازنی است. یک مدار کنترل فرمان تاچ پد Touch Pad می سازیم. جهت دریافت بن خرید و تبادل نظر با مهندسین دیجی اسپارک همچنین دسترسی به سورس برنامه وارد سایت http://digispark.ir شوید. سوالتان را کامنت کنید.

 • چگونگی راه اندازی ماژول نمایشگر OLED 128X32 با رابط I2C

  577 بازدید

  مجموعه آموزش های کار با ماژول نمایشگر OLED در دیجی اسپارک منتشر می شوند. مرجع تخصصی آردوینو به زبان فارسی کلیه کدها دارای تحلیل به زبان فارسی هستند. ماژول OLED گرافیکی و دارای رزولوشن بالا 128*32 می باشد. ماژول OLED بسیار سبک، دارای قیمت مناسب می باشد. جهت دریافت بن خرید و تبادل نظر با مهندسین دیجی اسپارک وارد سایت http://digispark.ir شوید. سوالتان را کامنت کنید.

 • روش راه اندازی Stepper motor با درایور ULN2003 آردوینو

  457 بازدید

  مجموعه آموزش های راه اندازی و مدیریت استپر موتور با برد آردوینو، در بخش اول آموزش راه اندازی استپر موتور Stepper Motor با استفاده از ماژول درایور موتور ULN2003 و برد آردوینو Arduino Uno به شافت استپر موتور فرمان رفت و برگشتی می دهیم. این مجموعه آموزش در دیجی اسپارک به عنوان مرجع تخصصی آردوینو به زبان فارسی http://digispark.ir منتشر می شوند. جهت راهنمایی و دریافت بن خرید به دیجی اسپارک مراجعه کنید.

 • آموزش شیلد درایور موتور L293D آردوینو-بخش 1 Servo Motor

  496 بازدید

  شیلد L293D مخصوص درایور موتور برای استفاده در آردوینو است. مجموعه آموزش های شیلد درایور موتور L293D با آردوینو Arduino Shield در دیجی اسپارک به عنوان مرجع تخصصی آردوینو به زبان فارسی http://digispark.ir منتشر می شوند. درایور L293D

 • چگونه ژیروسکوپ دستی با فرمان به 4 جهت بسازیم؟

  672 بازدید

  سنسور شتاب و ژایرو از تراشه MPU6050 تشکیل شده است. سنسور بسیار دقیق 16 بیتی که برای هر کانال تعریف شده است. در این آموزش با استفاده از ماژول MPU6050 به چهار جهت فرمان ارسال می کنیم. چهار عدد ال ای دی اوال برای نمایش فرمان استفاده شده است. برای دریافت سورس برنامه به http://digispark.ir مراجعه کنید. با اجرای این پروژه بن خرید از دانشجو کیت دریافت کنید. رفع عیب با ثبت کامنت در دیجی اسپارک

 • چگونه مدار تشخیص سطح آب مخزن با آردوینو Arduino بسازیم؟

  687 بازدید

  سنسور تشخیص سطح آب Water Level Sensor یکی از ماژول های جذاب و پر کاربرد بیومتریک است. در این آموزش با استفاده از برد آردوینو Arduino و این سنسور مدار تشخیص سطح آب مخزن می سازیم. در سه مرحله از سطح آب پمپ آب کنترل می شود. همچنین سیستم اعلام خطر سطح آب هم دارد. برای دریافت سورس برنامه به http://digispark.ir مراجعه کنید. با اجرای این پروژه بن خرید از دانشجو کیت دریافت کنید. رفع عیب با ثبت کامنت

 • آموزش نرم افزار اینترنت اشیاء Cayenne - بخش 1 ماژول رله

  406 بازدید

  در حوزه اینترنت اشیاء IoT نرم افزارهای مختلفی وجود دارند. نرم افزار Cayenne یک پلتفرم بسیار جذاب برای ساخت انواع پروژه هاست. بدون نیاز به دانش برنامه نویسی موارد را اجرا می کنیم. مجموعه آموزش های نرم افزار اینترنت اشیاء Cayenne در دیجی اسپارک منتشر می شوند. درضمن یه پروژه خیلی جذاب در انتهای آموزش تعریف شده و به کاربران علاقمند بن خرید ارایه میشود. دسترسی به آموزش در http://digispark.ir

 • آموزش شیلد مولتی فانکشن آردوینو-بخش 4 فاصله سنج با SRF

  552 بازدید

  ماژول های فاصله سنج با امواج آلتراسونیک یا همان فراصوت، از یک فرستنده و گیرنده تشکیل شده اند، در این آموزش با شیلد مولتی فانکشن آردوینو Arduino Multifunction shield که یکی از جذاب ترین مدل ها برای آموزش میباشد. فاصله تا مانع را تشخیص داده و روی سگمنت نمایش میدهیم. دیتاشیت و کتابخانه این ماژول را از سایت دانلود کنید. برای دریافت راهنمایی و رفع عیب کافیه به http://digispark.ir مراجعه کنید.

 • آموزش ماژول Joystick و LED کنترل چهار جهت آردوینو

  818 بازدید

  ماژول Joystick دارای 2 پتانسیومتر در دو محور مختلف قرار دارد. توسط این ماژول و برد آردوینو Arduino میخواهیم در چهار جهت ال ای دی LED را مدیریت کنیم. قبل از این با جوی استیک چند پروژه کاربردی معرفی کرده ایم. اینبار خیلی ساده میخواهیم به چند ال ای دی فرمان بدیم. ماژول جوی استیک از دو پتانسیومتر در زوایه 90 درجه بر روی یک پایه تشکیل شده جهت دریافت راهنمایی و رفع عیب به http://digispark.com مراجعه کنی

 • آموزش تشخیص میدان مغناطیسی با سنسور Reed Switch آردوینو

  358 بازدید

  سنسور Reed Switch مخصوص تشخیص میدان مغناطیسی است. در آموزش قبلی از پکیج 37 سنسور آردینو شیوه کار با این ماژول را بررسی کردیم. در این قسمت پس از تشخیص میدان مغناطیسی به دو عدد سرو موتور فرمان ارسال میشود. هدف آموزش کار با سرو موتور Servo Motor توسط برد آردوینو است. برای حمایت حتما به دیجی اسپارک مراجعه کنید. دسترسی به سورس برنامه و رفع عیب از طریق ثبت کامنت در http://digispark.ir

 • چگونه با سنسور DS18B20 و آردوینو Mega2560 دماسنج بسازیم

  582 بازدید

  برد آردوینو مگا 2560 دارای پردازنده AVR می باشد. برای ساخت دماسنج با سنسور DS18B20 که یک سنسور ضد آب و پر مصرف می باشد، نیازمند چند سخت افزار می باشیم. روش خرید قطعات مورد نیاز آموزش در دیجی اسپارک توضیح داده شده است. در مدار دماسنج با سنسور DS18B20 نیازمند LCD2X16 و برد آردوینو Mega2560 هستیم. برای دسترسی به سورس برنامه و رفع عیب کافیه به دیجی اسپارک مراجعه کنید. http://digispark.ir

 • آموزش نصب نرم افزار پردازش تصویر OpenCV رزبری پای RPI

  630 بازدید

  دوربین از مهم ترین و پر کاربردترین گجت های روزانه است. توسط دوربین اطلاعات تصویری با کیفیت و حجم متفاوتی به اطلاعات دیجیتالی تبدیل می شوند. برای پردازش تصویر از نرم افزارهای مختلفی استفاده میشود، یکی از کم حجم ترین و محبوب ترین نرم افزارهای پردازش تصویر OpenCV است. شیوه نصب نرم افزار پردازش تصویر OpenCV روی برد رزبری پای در دیجی اسپارک http://digispark.ir برای رفع عیب فقط کامنت بنویسید.

 • آموزش شیلد مولتی فانکشن آردوینو-بخش سوم ساعت با DS3231

  552 بازدید

  ماژول DS3231 دارای تراشه ساعت فوق دقیق می باشد. برای طراحی مدارهای ساعت بسیار انتخاب مناسبی است. شیلد مولتی فانکشن آردوینو انتخاب بسیار مناسب برای آموزش برنامه نویسی و رباتیک میباشد. در این آموزش جذاب شیوه ساخت ساعت دیجیتال با شیلد مولتی فانکشن آردوینو Arduino multifunction shield و ماژول ساعت DS3231 را توضیح میدهیم. جهت دریافت راهنمایی و دسترسی به سورس برنامه به http://digispark.ir مراجعه کنید.

 • آموزش ساخت خانه هوشمند با وب سرور لوکال ESP8266 آردوینو

  1,390 بازدید

  ماژول ESP8266 برپایه تراشه وای فای می باشد. از نقاط قوت این ماژول استفاده به صورت MCU است. یعنی به تنهایی و بدون نیاز به یک برد میکروکنترل میتواند کارایی داشته باشد. در این آموزش خیلی جذاب با یک روش عجیب کدها را روی این ماژول آپلود میکنیم. سپس از طریق وب سرور لوکال ESP8266 به برد فرمان میدهیم. فراموش نکنین برای دریافت راهنمایی و رفع عیب کافیه به دیجی اسپارک مراجعه کنید. http://digispark.ir

 • آموزش پروژه دربازکن rfid با برد آردوینو و ماژول RC522

  2,137 بازدید

  ماژول کارت خوان RFID مدل RC522 دارای عملکرد بسیار جذابی است. ماژول RC522 بسیار پر کاربرد و برای اتصال RFID به آردوینو برای اجرا پروژه دربازکن rfid انتخاب مناسبی است. مجموعه آموزش کار با ماژول RFID مدل RC522 در دیجی اسپارک منتشر می شود. در این پروژه شیوه ساخت در بازکن با RFID آموزش داده شده است. برای دریافت راهنمایی و رفع عیب کافیه به دیجی اسپارک مراجعه کنید. http://digispark.ir

 • آموزش کار با ماژول ولوم کشویی Slide Pot با آردوینو LED

  672 بازدید

  ماژول ولوم انواع مختلفی دارد. یکی از جذاب ترین ماژول ها ولوم کشویی یا همان Slide Pot میباشد. در مجموعه آموزش های آردوینو دیجی اسپارک Http://digispark.ir به صورت دقیق شیوه کار با این ماژول بررسی میشود. در این ویدیو پریسا پوربلورچیان راجع به مدار و بستن آن توضیح میدهد. برای دریافت راهنمایی و رفع عیب به دیجی اسپارک مراجعه کنید. هر سوالی که دارید به صورت کامنت مطرح کنید، بدون هزینه در کنار شما هستیم.

 • کنترل وسایل برقی توسط رمزنگاری با یک ریموت و آردوینو

  1,314 بازدید

  تصور کنید بتوانید تمامی وسایل برقی را با یک ریموت کنترل کنید. مثلا کانال های تلویزیون را عوض می کنید، با همان ریموت تهویه را تنظیم کنید. مثلا درجه هوا محیط را کنترل کنید.چراغ های بخش های مختلف ساختمان را با همان ریموت کنترل کنید. در این ویدیو که توسطیکی از کاربران خلاق دیجی اسپارک ارسال شده است. با قرار دادن یک رمزبرای هر وسیله برقی، توسط آردوینو کنترل میشود. راهنمایی و رفع عیب http://digispark.ir

 • آموزش شیلد مولتی فانکشن آردوینو-بخش دوم دماسنج LM35

  558 بازدید

  سنسور دما LM35 در بسیاری از آموزش ها پر کاربرد است. این سنسور دارای 3 پایه برای سنجش دما می باشد. مجموعه آموزش های آردوینو Arduino در دیجی اسپارک اولین مرجع تخصصی آردوینو به زبان فارسی Http://digispark.ir میباشد. شیلد مولتی فانکشن آردوینو Arduino Multifunction دارای ویژگی های منحصر به فرد برای آموزش و استفاده در آموزشگاه های الکترونیک و رباتیک است. بخش دوم ساخت دماسنج با سنسور LM35 و آردوینو

 • ریموت کنترل چندکاره جهت مدیریت وسایل برقی - هک ریموت

  1,193 بازدید

  میخواهیم برای ریموت کنترل دزدگیر خودرو یا در ورودی ساختمان، کاربرد جدید تعریف کنیم. برای این کار ابتدا کد ریموت را در باند فرکانسی مربوطه دریافت می کنیم. سپس کدها را در آردوینو Arduino قرار داده و با استفاده از آن کارهای دیگری میکنیم. آموزش ساخت این مدار با برد آردوینو Arduino در دیجی اسپارک برای رفع عیب و دریافت سورس برنامه کافیه به http://digispark.ir مراجعه کنید.