در حال بارگذاری
 • 52
  دنبال کننده
 • 7
  دنبال شونده
 • 515.2هزار
  بازدید

ایران رویداد

سایت خبری http://iranrouydad.ir ایران رویداد را ببینید این سایت آخرین رخدادهای مهم روز را به تصویر می كشد. شما عزیزان می توانید ما را درشبكه های اجتماعی به آدرس dariranrouydad@ دنیال كنید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

سایت خبری http://iranrouydad.ir ایران رویداد را ببینید این سایت آخرین رخدادهای مهم روز را به تصویر می كشد. شما عزیزان می توانید ما را درشبكه های اجتماعی به آدرس dariranrouydad@ دنیال كنید.

 • 52
  دنبال کننده
 • 7
  دنبال شونده
 • 515.2هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • اعترافات تکان دهنده دختری به قتل پدرش که به او بارها تجاوز جنسی کرد

  211 بازدید

  به گزارش ایران رویداد در پی تجاوز پدری به دخترش ، پس از 4 بار تجاوز دختر مجبور به قتل پدرش می شود. این فیلم اعترافات تکان دهنده دختری به قتل پدرش است که به او بارها تجاوز کرد

 • جزئیات فایل صوتی ترور خاشقجی فاش شد

  57 بازدید

  به گزارش ایران رویداد متن فایل صوتی صداهای مربوط به بریده شدن جسد خاشقچی را هم نشان می دهد، در حالی که عوامل تیم ترور به هم توصیه می کنند به موسیقی گوش بدهند تا صداها آزارشان ندهد. در این کلیپ صوتی مشخص است که تیم ترور تماسهایی با مقامات ریاض داشته اند.

 • نخستین فیلم از انفجار بمب امروز که در چابهار ایران رویداد

  3,240 بازدید

  به گزارش ایران رویداد امروز در چابهار ایران گروه تروریستی با بمب گزاری در یک خودروی سواری در مقابل یک پاسگاه نیروی انتظامی باعث به شهادت رساندن 2 هم وطن عزیر شدند. بنا بر این گزارش در ابتدا گروه تروریستی "انصار الفرقان" مسوولیت این انفجار را برعهده گرفت اما یک مقام رسمی این موضوع را رد کرد. رحمدل بامری فرماندار چابهار نیز در خصوص این خبر گفت: تروریست ها با خودرو حامل موادمنفجره به ستاد انتظامی چابهار حمله کرده اند. این نخستین فیلمی است که در لحظه انفجار بمب امروز در چابهار ایران رویداد

 • آتش سوزی كه در ساختمان رزمال ایران رویداد

  221 بازدید

  به گزارش ایران رویداد دقاقیقی قبل بر اثر آتش سوزی در ساختمان رزمال در چیتگر 50 نفر به پشت بام پناه بردند .و گرفتارآتش شدند. به گزارش ایران رویداد به نقل از آتش نشانی و اورژانس تهران در حال حاضر 50 نفر در پست بام رزمال گرفتار حریق شده اند . اخبار جدید این حادثه را در سایت رسمی ایران رویداد دنبال کنید.

 • تجاوز جنسی به دانش آموزان مدرسه ای که در اصفهان ایران رویداد

  4,163 بازدید

  به گزارش ایران رویداد در مدرسه ای در شهر اصفهان اولیای دانش آموزان از تجاوز به فرزندانش توسط نایب رییس انجمن اولیاء در مدرسه به دادگستری شکایت کردند که در گی این اتفاق مدیر مدرسه برکنار شد و فرد متهم بازداشت شد. این فیلک تجاوز جنسی به دانش آموزان مدرسه اسا که در اصفهان ایران رویداد.

 • فیلم ادعای خاتمی درباره تقلب 8 میلیونی انتخابات 88 که در ایران رویداد

  403 بازدید

  به گزارش ایران رویداد به نقل از خبرگزاری فارس محمد رضا خاتمی از فعالان سیاسی در برنامه اینترنتی (( رو در رو)) در پاسخ به سوال انتخابات سال 88 که در ایران رویداد مدعی شد که در ستاد انتخابات وزارت کشور در زمان تجمیع و اعلام آراء تعداد 8 میلیون رای به آرای محمود احمدی نژاد اضافه شده است. از همین رو محمد رضا خاتمی برادر محمد خاتمی ،رئیس جمهور سابق جمهمری اسلامی ایران به دادستانی احضار شد تا مستندات خود برای این ادعا را ارائه دهد. این فیلم محمد رضا خاتمی درباره تقلب 8 میلیونی انتخابات 88 است که در ایران رویداد.

 • فیلم دونیم شدن زمین در زلزله شدیدی که در کرمانشاه ایران رویداد

  984 بازدید

  به گزارش ایران رویداد بار دیگر امروز زلزله ای شدید در کرماشاه ایران رویداد که نه تنها غرب کشور را لرزاندبلمه وجود تمام ایرانی هم از این واقعه تلخ لرزید و سبب شد تا در این روزهای سرد بارانی هم وطنان عزیزمان در قصر شیرین و سرپل ذهاب دوباره مصدوم شوند. بنا برا ین گزارش تاکنون 485 نفر آمار تلفات و مصدومین اعلام شده است. این فیلم دو نیم شدن زمین است که در زلزله شدید کرمانشاه ایران رویداد.

 • اولین فیلم از تلفات زلزله شدید 6/4 ریشتری که در کرمانشاه ایران رویداد

  341 بازدید

  به گزارش ایران رویداد این فیلم نخستین فیلم از مردم سرپل ذهاب است که در پی وقوع زلزله شدید 6/4 ریشتری است که برای بار دیگر در سرپل ذهاب و قصر شیرین ایران رویداد بنابر این گزارش تاکنون 458 نفر مصدوم از تلفات این زلزله به صورت رسمی اعلام شده است.

 • زلزله شدید 6/4 ریشتری که بار دیگر در کرمانشاه ایران رویداد

  394 بازدید

  به گزارش ایران رویداد زلزله ای 6/4 ریشتری بار دیگر غرب ایران ،استان کرمانشاه را لرزاند بنابر این گزارش طبق آخرین اخبار رسیده 387 نفر مصدوم شدند. مرکز این زلزله در سرپل ذهاب و قصر شیرین استان کرمانشاه بوده است. در حال حاضر برق ها در استان قطع می باشد و مدارس فردا تعطیل می باشد. مدرم عزیر کرمانشاه به حالت آماده باش هستند.

 • سکته سلطان سکه به هنگام اعدام که در ایران رویداد

  2,038 بازدید

  به گزارش ایران رویداد حکم وحید مظلومین (معروف به سلطان سکه) فرزند حبیب الله و محمد اسماعیل قاسمی فرزند غلامعلی که به جرم افساد فی الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه به اعدام محکوم گردیده بودند، به اجرا گذاشته شد و سلطان سکه در ایران و همدستانش اعدام شدند. این آخرین فیلم دیده نشده از اعدام سلطان سکه است که در ایران رویداد.

 • نخستین فیلم از فوت ریاست و معاون سازمان تامین اجتماعی که در گلستان ایران رویداد

  144 بازدید

  به گزارش خبرنگار ایران رویداد امروز در تصادف خودروی وزیر کار ، شریعتمداری در استان گلستان در این سانحه تقی نوربخش رئیس سازمان تأمین اجتماعی و تاج الدینی معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی هم حضور داشتند، دچار جراحت شدید شده اند. و فوت شدند. این نخستین فیلم ار تصادف خودروی وزیر کار است که به مرگ ریاست سازمان تامین اجتماعی و معاونش در شهرستان گلستان ایران رویداد.

 • حنای آخوندی در رقابت با حناچی رنگ باخت/پیروز حناچی شهردار تهران شد

  98 بازدید

  به گزارش ایران رویداد اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی امروز شورا از میان دو گزینه عباس آخوندی و پیروز حناچی، شهردار جدید را انتخاب کردند. در این رقابت حنای اخوندی در رقابت با حناچی رنگ باخت و حناچی پیروز رقابت با آحونی شد و در نهایت با اختلاف 1 رای و با کسب 11 رای از شورای شهر ، شهردار تهران شد.این فیلم انتخاب شهردار تهران است که در ایران رویداد

 • استاد فرود گرگین پور نوازنده ویولن قشقایی آسمانی شد

  2,711 بازدید

  به گزارش ایران رویداد استاد فرود گرگین پور نوازنده ویولن قشقایی دقایقی پیش دار فانی را وداع گفت. بخشی از سرمایه ناملموس فرهنگی ایران درگذشت . درگذشت این هنرمند برجسته را به جامعه هنری و ایل قشقایی تسلیت می گوییم .

 • بانوی آرمانی نقش آفرین هویت بانوی ایرانی

  62 بازدید

  به گزارش ایران رویداد هلدینگ بانوی آرمانی با هدف نقش آفرینی برای حفظ فرهنگ بانوی ایرانی در جهت کارآفرینی از میراث دار معرفی و ثبت بانوان کارافرین و موفق ایرانی است که با ایجاد کمپین بانوی نقش آفرین سعی دارد بستری مناسب برای رشد و شکوفایی بانوان ایرانی فراهم آورد. از سویی هلدینگ بانوی آرمانی در حوزه ورزش فوتبال با ایجاد کمپین هواداران تیم فوتبال قشقایی از بازیکنان این تیم حمایت کردند.

 • 0:5

  برد شیرین تیم قشقایی شیراز که در استادیوم انقلاب کرج ایران رویداد

  38 بازدید

  به گزارش ایران رویداد تیم پرسپوایس در مصاف بازی با تیم فوتبال قشقایی مغلوب شد و به زانو درآمد. این برد برای تیم دلاور قشقایی مایه افتخار تمامی قشقایی های عزیز است. شایان ذکر است امروز تیم دلاور قشقایی در بازی با تیم اکسین البرز با اختلاف 2 بر 1 به لیگ یک کشور صعود کرد.

 • تیم پرسپولیس در مصاف بازی با تیم قشقایی به زانو درآمد

  289 بازدید

  به گزارش ایران رویداد تیم پرسپوایس در مصاف بازی با تیم فوتبال قشقایی مغلوب شد و به زانو درآمد. این برد برای تیم دلاور قشقایی مایه افتخار تمامی قشقایی های عزیز است. شایان ذکر است امروز تیم دلاور قشقایی در بازی با تیم اکسین البرز با اختلاف 2 بر 1 به لیگ یک کشور صعود کرد.

 • فیلم مخفی لو رفته ازدزدی پول های امام زاده که در ایران رویداد

  611 بازدید

  به گزارش ایران رویداد دزدی دست به دامان امازداده شد و غافل از اینکه دورین مداربسته فیلم درزدی را ثبت می کرد، اقدام به شکستن درب امازداده کرد و پول های امامزاده را سرقت کرد.

 • افشاگری احمد خرم در آستانه انتخابات نظام مهندسی ساختمان ایران رویداد

  428 بازدید

  به گزارش ایران رویداد احمد خرم ریشه فساد در ساختار نظام مهندسی ساختمان را در دستگاه نظارت دانست نه در دستگاه اجرایی و گفت: دستگاه های نظارتی سعی دارند تخلاف و فسادها را بین خودشان حل و فصل کنند و در مقایسه ای عنوان کرد که در 40 سال اخیر در فرانسه فقط یک تخلف از قاضی در دستگاه نظارت اعلام شد و بیان کرد این در حالی است که بنا به گفته قوه قضاییه در ایرن در یک سال 550 تخلف قضات رویداده است و اسفناک تر اینکه در کشور فرانسه سالانه زیر 500 پرونده قضایی به آن رسیدگی می شود و این در حالی است که 17 میلیون پرونده در

 • باج میلیاردی 5 عضو شورای شهر بابل برای محو فیلم رابطه با یک زن در ایران رویداد

  34,713 بازدید

  به گزارش ایران رویداد حجت الاسلام حسن روحانی با ابراز تاسف از اتفاقات اخیر و دستگیری پنج تن از اعضای شورای شهر بابل:متاسفانه صحنه ای که از سوی برخی اعضای شورای شهر بابل صورت گرفته، آبروی بابل به عنوان شهر دارالمومنین و مهد علمای شیعه و شهدای استان مازندران را برده اند .بنابر گزارش ایران رویداد عده ای با استفاده از یک زن شورا را به فحشا کشاندند.برای هم دام پهن کردن و فیلم گرفتند..یکی ٣٧٠ میلیون، یکی ۴۵٠ میلیون تومان و یکی دیگر یک میلیارد و دویست میلیون تومان برای محو فیلم هزینه دادند.

 • طرح ریزی حمله نظامی آمریکا به ایران روی خواهد داد؟!

  1,013 بازدید

  به گزارش ایران رویداد دیشب پمپئو از ورود پنتاگون برای بررسی راهکارهای جدید مقابله با ایران خبر داد. بنابر این گزارش در سال 2002 دیكچنی پیش از حمله به عراق همان حرف هایی را زد كه پمپئو دیشب در مورد ایران زد! با توجه به تشابه مو به مو این اضهارات می شود نکاتی را مورد تحلیل قرار داد و رمزیابی کرد که آیا طرح ریزی آمریکایی ها برای حمله نظامی به ایران حمله به ایران روی خواهد داد یا نه؟!

 • حمله عراقی ها به ساختمان کنسولگری ایران رویداد

  701 بازدید

  به گزارش ایران رویداد تعدادی از افراد ناشناس و معترض با حمله به کنسولگری ایران در بصره عراق پرچم ایران را پایین کشیدند.ا برخی از شهروندان معترض دربصره عراق اقدام به پایین کشیدن پرچم ایران از بالای کنسولگری ایران کردند و کنسولگری ایران را به آتش کشیدنداین ویدئو کلیپی که از این حمله در شبکه های اجتماعی باز نشر شده است، که نشان دهنده حمله عراقی ها به کنسولگری ایران است که در بصره عراق رویداد.

 • ماجرای ورود زائران عراقی و صیغه که در مشهد ایران رویداد

  7,994 بازدید

  به گزارش ایران رویداد این روزها که ورود زائران عراقی و صیغه آنها در فضای مجازی هم خبرساز شد. واکنش مردم ایران را برانگیخت. این فیلم گویای ماجرای ورود زائران عراقی و صیغه است که در مشهد ایران رویداد

 • کشف اسرار بلندترین ساختمان دنیا با قدمت 38هزار سال که در ایران رویداد

  251 بازدید

  به گزارش ایران رویداد باستان شناسان 10 راز از اسرار جدید ساختمان خوفا به عنوان بلندترین سازه ساختمانی در طول 38 هزار سال اخیر را کشف کردند. این فیلم گویای کشف اسرار بلندترین ساختمان دنیا با قدمت 38 هزار سال است که در ایران رویداد.

 • ماجرای جنجالی رشوه به خواهران منصوریان برای حجاب چادر که در ایران رویداد

  835 بازدید

  به گزارش ایران رویداد خواهران منصوریان در مصاحبه ای که عنوان کردند الهام چرخنده پیشنهاد پول و خانه و ماشین برای وادار کردن حجاب چادر به آنها داده شده بود سبب شد تا کاربران در فضای مجازی واکنش نشان دهند . این گفتگوی خبری که جنجال افرین شد باعث شد که الهام چرخنده در فضای مجاری در فایل صوتی پاسخ دهد و این ادعاهای خواهران منصوری را تکذیب کرد.

 • دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان که در ایران رویداد

  1,250 بازدید

  به گزارش ایران رویداد دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان از ۲۲ مرداد شروع شده و تا ۱۸ شهریور ۹۷ ادامه دارد. در این جشنواره استعدادهای جوان موسیقی ایران از سرتاسر کشور به اجرا می پردازند. در ایران رویداد برگزیده ای از تنبک نوازی پارسا 5 ساله به نمایش گذاشته شد. شما می توانید فیلم گزیده دوازدهمین جشنواره ملی مسویقی جوان که در ایران رویداد را مشاهده کنید

 • وضعیت ازدواج دختر 9ساله ای که در ایران رویداد

  656 بازدید

  به گزارش ایران رویداد دختری در خراسان در سن 9 سالگی عروس شد که با ورود بخش اجتماعی از این ازدواج جلوگیری به عمل آمد . بنا به اظهارات دادستان وضعیت این دختر 9 ساله خوب است و به روند زندگی عادی خود برگشته است. این فیلم گزارش ازدواج دختر 9 ساله است که در ایران رویداد

 • سقوط مرگبار 6نفر در ساختمان غرب تهران ایران رویداد

  288 بازدید

  به گزارش ایران رویداد امروز در ساختمانی که در حال ساخت بود به خاطر نداشتن ایمین کافی بالابر در ساختمان سقوط کرد بنابر اظهار ملکی از آتش نشانی تهران سقوط این اسانسور جان 6 نفر از هم وطنان را گرفت. این فیلم گویای سقوط مرگباری است که امروز در ساختمان غرب تهران ایران رویداد

 • زلزله 6/7 ریشتری که در ژاپن رویداد

  490 بازدید

  به گزارش ایران رویداد زلزله ای به قدرت ۶/۷ در مقیاس ریشترجزیره هوکایدو در شمال ژاپن را لرزاند.بر اثر وقوع زمین لرزه و رانش زمین هشت نفر کشته، نزدیک به ۴۰ تن ناپدید و بیش از ۲۰۰ نفر دیگر زخمی شده اند. این فیلم لحظه وقوع زلزله ای است که در ژاپن رویداد

 • پیوند صورت وحشتناک دختری که مبدل به دختری زیبا شد

  1,086 بازدید

  به گزارش ایران رویداد صورت مادرزادی دختری که خانواده اش تصمیم گرفتند تا پیوند صورت را در بیمارستان انجام دهند با موفقیت انجام شد. این فیلم گویای پیوند صورت وحشتناک دختری است که بعد از عمل به دختری زیبا گشت.

 • ساختمان با معماری وارونه از عجایب دیدنی که در دنیا رویداد

  237 بازدید

  به گزارش ایران رویداد این ساختمان با معماری وارونه از عجایب دیدنی است که در دنیا رویداد. معماری این ساختمان که کاملا به صورت وارونه طراحی شده است در نگاه اول انگاری زلزله باعث شده که ساختمان از پی در آید و برعکس شود این یکی از 10 ساختمان عجیب در دنیا است. فیلم این 10 ساختمان عجیب دنیا را می تواند در سایت خبری ایران رویداد مشاهده کنید

 • 0:7

  خودسوزی که مقابل ساختمان شهرداری تهران در ایران رویداد

  1,869 بازدید

  به گزارش ایران رویداد امروز مردی برای اعتراض جریمه 500 میلیونی مغازه اش خودش را به در مقابل ساختمان شهرداری تهران به آتش کشید. این فیلم خودسوزی مردی است که در مقابل شهرداری تهران در ایران رویداد.

 • ماجرای شنود روی درختان در سطح شهر تهران که در ایران رویداد

  580 بازدید

  به گزارش ایران رویداد چندی پیش در فضای مجازی شنود روی درختان در سطح شهر تهران خبرساز شد تا جایی که در شورای شهر تهران به این موضوع پرداخته شد. این فیلم گویای ماجرای شنود روی درختان در سطح شهر تهران است که در ایران رویداد