54 دنبال‌ کننده
175.1 هزار بازدید ویدیو
2.8 هزار بازدید 3 سال پیش

با بروز رسانی نسخه جدید واتساپ و پشتیبانی کارپلی خودرو از نسخه جدید ، کاربر می تواند پیغام های جدید دریافت شده را در واتساپ ببیند ، چک کند و از دستیار سیری بخواهد که پیغام دریافتی را با صدای بلند بخواند. ضمنا کاربر می تواند از سیری کمک بگیرد تا پیغام را از طریق واتساپ برای هر کدام از افراد داخل لیست تماس هایش بفرستد. با ما همراه باشید در www.digitalsonline.ir

گلکسی S7 اج و آیفون 6s Plus

12.7 هزار بازدید 4 سال پیش

در این تست سامسونگ گلکسی S7 اج و اپل آیفون 6s Plus را تقریبا حدود 10 ساعت در فریزر میگذارند و سپس بررسی می نمایند که کدام یک پس از قرار گرفتن در شرایط سرمای شدید دوام آورده و میتواند مجدد به فعالیت خود ادامه دهد. شما چی فکر می کنید ؟ با ما همراه باشید در www.digitalsonline.ir

پنج تکنولوژی برتر 2050-2019

671 بازدید 4 سال پیش

بدون شرح !!!!!!!!!! جهت مشاهده توضیحات به وب سایت فروشگاه آنلاین لوازم جانبی دیجیتالز آنلاین www.digitalsonline.ir مراجعه فرمایید.

قاب موبایل فراری Ferrari

786 بازدید 4 سال پیش

قاب موبایل فراری Ferrari جزء قاب هایی است که علاوه بر محافظت ، زیبایی و شیکی خاصی به موبایل شما می بخشد. شرکت فراری همانند بسیاری از صاحبان برند همواره به کیفیت محصول می اندیشد. فروشگاه آنلاین لوازم جانبی موبایل دیجیتالز آنلاین مفتخر است که قاب های فراری اورجینال را با قیمت مناسب به عموم عرضه نماید.

قاب موبایل آدیداس

613 بازدید 4 سال پیش

قاب آدیداس جزء قابهای پرطرفدار می باشد. این قاب ضمن محافظت از موبایل شما ، ظاهری شیک و اسپرت به آن می بخشد. جهت خرید قاب و کیف اورجینال آدیداس برای موبایل آیفون خود از فروشگاه آنلاین لوازم جانبی دیجیتالز آنلاین به آدرس اینترنتی www.digitalsonline.ir بازدید نمایید.

نمایش بیشتر