در حال بارگذاری
 • 129
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 99.7هزار
  بازدید

دمنتور

دمنتور طرفدارهای هری پاتر و رولینگ - قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه خبری و سرگرمی هری پاتر به فارسی - سایت دمنتور از سال ۱۳۸۴ تا به امروز در خدمت پاترهدها است

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

دمنتور طرفدارهای هری پاتر و رولینگ - قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه خبری و سرگرمی هری پاتر به فارسی - سایت دمنتور از سال ۱۳۸۴ تا به امروز در خدمت پاترهدها است

 • 129
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 99.7هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • سوال و جواب از جود لا در مورد نقش دامبلدور (فارسی)

  11 بازدید

  ⚡️ سوال و جواب از جود لا در مورد نقش پروفسور دامبلدور ◀️ همراه با زیرنویس فارسی

 • تریلر فارسی جدید جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد

  359 بازدید

  در حاشیه ی مراسم وارنربراز در کامیک کان سن دیه گو، تریلر کاملا جدید و طولانی از فیلم سینمایی

 • تریلر فارسی جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد

  3,112 بازدید

  ترجمه فارسی: حسین غریبی

 • اولین پیش نمایش از کتاب صوتی «کوییدیچ در گذر زمان»

  291 بازدید

  پیش از این به اطلاع شما رسانده بودیم که اندرو لینکلن، ستاره ی بریتانیایی مجموعه ی تلویزیونی «مردگان متحرک» (The Walking Dead)، طی همکاری با پاترمور، کتاب ورزشی محبوب دنیای جادویی را صداگذاری کرده است. بخشی از درآمدهای این کتاب صوتی به موسسات خیریه اختصاص پیدا خواهد کرد. حالا اولین پیش نمایش از این کتاب صوتی توسط پاترمور منتشر شده است.

 • فیلم «ولدمورت: ریشه ی وارث» به همراه زیرنویس فارسی

  5,009 بازدید

  فیلم «ولدمورت: ریشه ی وارث» فیلمی غیر رسمی است که توسط طرفداران، برای طرفداران ساخته شده و پیش درآمدی غیر رسمی بر هری پاتر محسوب می شود. سازندگان داستان خود را با وارنربراز در میان گذاشته اند و تاییدیه آنها را گرفته اند تا جلوی نقض کپی رایت را بگیرند. فیلم آنها داستان تام ماروولو ریدل یا همان لرد ولدمورت را بیان می کند.

 • کتاب صوتی از دنیای هری پاتر باصدای بازیگر معروف هالیوود

  799 بازدید

  اندرو لینکلن، ستاره ی بریتانیایی مجموعه ی تلویزیونی «مردگان متحرک» (The Walking Dead)، طی همکاری با پاترمور، کتاب ورزشی محبوب دنیای جادویی را صداگذاری کرده است. بخشی از درآمدهای این کتاب صوتی به موسسات خیریه اختصاص پیدا خواهد کرد. ادامه توضیحات در وب سایت دمنتور منتشر شده است.

 • مصاحبه جی.کی.رولینگ با کریستین امان پور از CNN

  607 بازدید

  ویدیوی کامل مصاحبه ی کریستین امان پور با جی.کی.رولینگ در شبکه ی خبری CNN که در آن رولینگ از اولویت های فعلی خودش که رسیدگی به کودکان نیازمند به خروج از یتیم خانه ها از طریق موسسه ی خیریه ی خودش به نام «لوموس» هستند صحبت می کند. در ادامه اشاراتی هم به هری پاتر و جانوران شگفت انگیز مطرح می شود.

 • فیلم مستند «هری پاتر: تاریخ جادو»

  3,486 بازدید

  شبکه تلویزیونی BBC Two انگلستان، در تاریخ ۶ آبان 1396 مستند جدیدی از هری پاتر را همراه مصاحبه با جی.کی.رولینگ پخش کرد. این مستند با محوریت نمایشگاه تاریخ جادوی هری پاتر که اخیرا در کتابخانه ی بریتانیا افتتاح شد و همچنین به مناسبت بیستمین سالگرد انتشار هری پاتر و سنگ جادو پخش شد. مستند «هری پاتر: تاریخ جادو» را هم اکنون می توانید با زیرنویس فارسی مشاهده کنید.

 • مصاحبه ی جی.کی.رولینگ با CBS در مورد فرزند نفرین شده

  747 بازدید

  جی.کی.رولینگ امروز در برنامه ی صبحگاهی شبکه ی تلویزیونی امریکا، CBS Sunday Morning حضور پیدا کرد و در مورد نمایش تئاتر هری پاتر و فرزند نفرین شده که قرار است به زودی در برادوی امریکا به روی صحنه برود، صحبت کرد. ادامه در وب سایت دمنتور منتشر شده است.

 • تریلر فیلم سینمایی جنگل (Jungle)

  8,191 بازدید

  تریلر جدیدی برای فیلم سینمایی جنگل با بازی دنیل ردکلیف منتشر شده است که فقط در یک سری سینمای محدود در امریکا اکران می شود و از ۲۸ مهر هم بصورت آنلاین و دیجیتال منتشر می گردد. درجه ی این فیلم سینمایی R است. دنیل در مورد این فیلم گفت: «داستان مردی هست که در جنگل گم میشه و سه هفته به تنهایی برای زنده موندن تلاش میکنه. این فیلم چالشی برای همه بود، از گروه فیلم سازی گرفته تا خود من.»

 • تریلر فصل دوم استرایک: کرم ابریشم

  144 بازدید

  تریلر فصل دوم استرایک (کرم ابریشم) از طرف BBC منتشر شد. کورمورن استرایک نام شخصیت اصلی مجموعه کتاب های رمان جنایی جی.کی. رولینگ است که با نام مستعار رابرت گالبریث منتشر شده است. تا به حال سه جلد از این مجموعه چاپ و ترجمه شده و کتاب چهارم هم بزودی منتشر خواهد شد. این مجموعه حداقل هفت قسمت خواهد بود. داستان های این مجموعه شرح وقایع پرونده های جنایی استرایک و دستیارش رابین است.

 • کلیپی از استرایک: کرم ابریشم

  119 بازدید

  فصل دوم استرایک از یکشنبه ی آینده پخش خواهد شد. کورمورن استرایک نام شخصیت اصلی مجموعه کتاب های رمان جنایی جی.کی. رولینگ است که با نام مستعار رابرت گالبریث منتشر شده است. تا به حال سه جلد از این مجموعه چاپ و ترجمه شده و کتاب چهارم هم بزودی منتشر خواهد شد. این مجموعه حداقل هفت قسمت خواهد بود. داستان های این مجموعه شرح وقایع پرونده های جنایی استرایک و دستیارش رابین است.

 • ورود دیجیتالی به قلعه و اطراف هاگوارتز ممکن شد

  1,740 بازدید

  پاترمور از نسخه ی اینتراکتیو هاگوارتز مجازی رونمایی کرد: ورود دیجیتالی به قلعه و اطراف هاگوارتز ممکن شد. اطلاعات کامل در وب سایت دمنتور منتشر شده است.

 • مصاحبه بازیگر پروفسور فلیت ویک با جی.کی.رولینگ (فارسی)

  1,223 بازدید

  مصاحبه بازیگر فیلم هری پاتر - وارویک دیویس در نقش پروفسور فلیت ویک - با جی.کی.رولینگ، خالق و نویسنده ی مجموعه ی هری پاتر

 • کلیپی رسمی به مناسبت ۲۰مین سالگرد هری پاتر

  2,593 بازدید

  کانال رسمی «دنیای جادویی جی.کی.رولینگ» در یوتوب که مستقیما توسط نمایندگان خالق هری پاتر در وارنربراز و پاترمور مدیریت می شود، کلیپی به مناسبت بیستمین سالگرد هری پاتر منتشر کرده است که حاوی بیست لحظه ی به یاد ماندنی از مجموعه کتاب های هری پاتر می شود. اطلاعات بیشتر از این کلیپ در سایت دمنتور منتشر شده است.

 • به باشگاه کتاب دنیای جادویی خوش آمدید

  1,193 بازدید

  ویدیوی رسمی معرفی باشگاه کتاب پاترمور برای دنیای جادویی هری پاتر - اطلاعات کامل و فارسی از این بخش جدید، در وب سایت دمنتور برای علاقمندان به هری پاتر منتشر شده است.

 • تریلر فیلم غیررسمی از دنیای هری پاتر: ریشه ی وارث

  6,208 بازدید

  این داستان هیچ ارتباطی به قصه های جی.کی.رولینگ ندارد و کاملا ساخته و پراخته ی ذهن طرفدارانِ سازنده ی آن است. سازندگان فیلم سینمایی «ریشه ی وارث» (Origins of The Heir) داستان خود را با وارنربراز در میان گذاشته اند و تاییدیه آنها را گرفته اند تا جلوی نقض کپی رایت را بگیرند. کانال تلگرام دمنتور: https://t.me/divanesaz

 • پیش نمایش اکران مجموعه فیلم های هری پاتر

  975 بازدید

  با همکاری بین دمنتور و سینماتک کوروش در تهران، مجموعه فیلم های هری پاتر به مناسبت انتشار آخرین کتاب هری پاتر در تهران قرار است به اکران دربیاد. اولین قسمت این مجموعه فیلم از شهریور ماه ۹۵ به روی پرده سینما میرود. تهیه شده در بخش تولید ویدیو دمنتور

 • ویدیوی کامل گزارش دمنتور از جشن امضای «فرزند نفرین شده»

  4,080 بازدید

  در این گزارش بیست دقیقه ای، شاهد گفتگوی جدید دمنتور با خانم ویدا اسلامیه، مصاحبه با طرفداران هری پاتر در محل کتابسرای تندیس، تصاویر ویدیویی جذاب از رونمایی کتاب و جمعیت حاضر در محل خواهید بود. ** اخطار: ** درصورتی که هنوز کتاب «فرزند نفرین شده» رو مطالعه نکردید، از دیدن این ویدیو خودداری کنید. کارگردان: میلاد علیزاده تصویربردار: علیرضا خودستانی گرافیک: حجت گلابی ارائه ای از وب سایت دمنتور

 • پیش نمایش گزارش دمنتور از جشن «فرزند نفرین شده»

  2,074 بازدید

  ** نسخه کامل این ویدیو هم اکنون در کانال آپارات دمنتور قابل مشاهده است ** ویدیوی تریلر (پیش نمایش) گزارش تصویری دمنتور از جشن «فرزند نفرین شده» در کتابسرای تندیس نسخه کامل این ویدیو شامل مصاحبه با طرفداران، رونمایی از کتاب فرزند طلسم شده و گفتگوی اختصاصی دمنتور با خانم ویدا اسلامیه می باشد که به زودی منتشر خواهد شد.

 • تریلر دوم «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» فارسی

  6,108 بازدید

  تیزر تریلر دوم فیلم «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» با زیرنویس کامل فارسی مترجم: حسین غریبی از وب سایت دمنتور وارنربراز رسما دومین تریلر فیلم سینمایی «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» را منتشر کرد. فیلم سینمایی «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» توسط کمپانی وارنربراز در دو فرمت دو بعدی و سه بعدی روز جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ در سراسر دنیا (به جز ایران) اکران خواهد شد.

 • مراسم افتتاحیه دنیای جادویی هری پاتر

  2,227 بازدید

  مراسم افتتاحیه دنیای جادویی هری پاتر در یونیورسال پارک هالیوود

 • پیش نمایش فیلم Swiss Army Man

  1,488 بازدید

  پیش نمایش فیلم Swiss Army Man با بازی دنیل رادکلیف http://dmnt.ir/1RDXpYc

 • معرفی داستان جدید رولینگ درباره تاریخ جادوگری آمریکا

  2,063 بازدید

  ویدیوی معرفی داستان جدید جی کی رولینگ نویسنده هری پاتر، درباره تاریخ جادوگری در آمریکای شمالی

 • یادبود هنرمندان فوت شده یک سال گذشته در مراسم اسکار2016

  3,649 بازدید

  یادبود هنرمندان و فعالان از دنیا رفته صنعت سینما که در مراسم اسکار سال 2016 انجام شد

 • پشت صحنه فیلم جانوران شگفت انگیز و گفتگو با عوامل فیلم

  1,991 بازدید

  پشت صحنه فیلم جانوران شگفت انگیز و گفتگو با عوامل و بازیگران فیلم که درباره ساخت فیلم و شخصیت های این فیلم صحبت میکنند. این فیلم قرار است پاییز 95 اکران شود- دمنتور http://dmnt.ir/1P88vjq

 • اولین تریلر رسمی فیلم جانوران شگفت انگیز

  2,704 بازدید

  اولین تریلر رسمی و آنانس فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها به همراه زیرنویس فارسی. تریلر معرفی و صحنه های کوتاهی از فیلم

 • 24 آذر ماه اولین تریلر رسمی جانوران شگفت انگیز

  951 بازدید

  صفحه رسمی فیلم جانوران شگفت انگیز با انتشار این ویدیو رسما اعلام کرد اولین تریلر رسمی این فیلم 24 آذر ماه منتشر خواهد شد.

 • تریلر فیلم حالا من رو میبینی 2 Now You See Me 2 Trailer

  4,713 بازدید

  تریلر و پیش نمایش رسمی فیلم حالا من رو می بینی 2 با بازی دنیل رادکلیف Now You See Me 2 Official Trailer

 • نسخه بهینه شده کتاب های دیجیتال هری پاتر در IBook

  458 بازدید

  نسخه های بهینه شده کتابهای دیجیتال هری پاتر که برای کاربران دستگاه های اپل Apple در فروشگاه اپل اضافه شده اند و کاربران می توانند در IBook از این کتاب ها و تجربه استفاده از آنها لذت ببرند http://www.dementor.ir/posts/14891

 • ویدیو فارسی کتابخوانی رولینگ و نمایش عروسکی ولدمورت

  1,196 بازدید

  ویدیوی کامل فارسی صحبت های جی.کی.رولینگ و اجرای نمایش عروسک ولدمورت در مراسم افتتاحیه المپیک لندن 2012

 • افتتاحیه المپیک لندن عبور کاروان ایران

  3,271 بازدید

  افتتاحیه المپیک لندن عبور کاروان ایران، گزارش کامل افتتاحیه : http://blog.dementor.ir/2012/07/blog-post_27.html