در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 2
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2.1هزار
  بازدید

دکتر صفری نژاد

در این کانال اطلاعات جامع و علمی در مورد اختلالات جنسی, باروری و ناباروری,و بیماریهای کلیه و مجاری ادراری در اختیار عموم گذاشته می شود.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در این کانال اطلاعات جامع و علمی در مورد اختلالات جنسی, باروری و ناباروری,و بیماریهای کلیه و مجاری ادراری در اختیار عموم گذاشته می شود.

 • 2
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2.1هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • فعال جنسی بیش از متعارف

  63 بازدید

  بیش فعالی جنسی (Hypersexuality) یک بیماری بسیار آزار دهنده برای خود فرد و فامیل وی و جامعه محسوب می شود و اگر بدرستی با آن برخورد و درمان نشود سبب مشکلات عدیده می گردد. در علم روانپزشکی آن یک بیماری بالقوه خطرناک محسوب می شود. یک مرد مبتلا به بیش فعالی جنسی ممکن است فقط وارد رابطه جنسی باشد که از نظر عرف طبیعی محسوب می شود و ممکن است وارد روابط و رفتارهای جنسی شود که غیر طبیعی محسوب می شوند.

 • سوزاک

  23 بازدید

  سوزاک یکی از قدیمی ترین و شایعترین بیماریهای آمیزشی است که اگر به موقع تشخیص و درمان نشود، بخصوص در خانمها، می تواند سبب عوارض بالقوه خطرناک، مثل ناباروری گردد. این بیماری آمیزشی ممکن است در خانمها بدون علامت باشد و اینگونه افراد بیماری را بسرعت در جامعه منتشر می کنند. یکی از علل تنگی مجرای ادراری در مردان ابتلا مکرر به بیماری سوزاک می باشد. این بیماری اگر بطور مکرر سبب عفونت اپیدیدیم دو طرفه در مردان شود، بعلت ایجاد انسداد، سبب صفر شدن تعداد اسپرمهای مرد و ناباروری خواهد شد.

 • زگیل تناسلی و سرطان دهانه رحم

  22 بازدید

  انواع ویروس پاپیلوم انسانی می توانند سبب ایجاد سرطان گردن رحم در خانمها شوند. سردسته آنها ویروس پاپیلوم انسانی نوع 16 می باشد که نوع بسیار پر خطر است. امروزه عقیده بر این است که تقریباً عامل درصد قابل توجهی از سرطانهای گردن رحم در خانمها همین ویروس پاپیلوم انسانی می باشد. باید توجه داشت زگیل معمولی پوست متفاوت از زگیلهای ناحیۀ تناسلی است و علت آن نوع دیگر از ویروس پاپیلوم انسانی می باشد. یعنی زگیل پوست را نباید با زگیل ناحیۀ تناسلی اشتباه گرفت.

 • زگیل تناسلی و سرطان

  25 بازدید

  نام دیگر زگیلهای تناسلی، زگیلهای آمیزشی (Venereal Warts) است که از جمله بیماریهای مقاربتی نیز محسوب می شود. این زگیلها بصورت ضایعات گوشتی خاکستری رنگ در ناحیه دستگاه تناسلی مردان و زنان دیده می شوند. آن شایعترین بیماری ویروسی است که می تواند از راه تماس جنسی منتقل شود. در دنیا حدود 27 درصد افراد فعال از نظر جنسی آلوده به این ویروس هستند. حداقل 50 درصد افرادی که رابطه زناشوئی خارج از خانواده دارند، در طول زندگی مبتلا به زگیلهای تناسلی می شوند.

 • زگیل تناسلی

  21 بازدید

  دو دهه قبل شایعترین بیماری آمیزشی سوزاک بود. امروزه در بسیاری از جوامع شایعترین بیماری آمیزشی زگیل تناسلی (Genital Wart) است. عامل ایجاد این بیماری ویروسی به نام پاپیلوم انسانی (Human Papilloma Virus = HPV) است که دارای انواع مختلف می باشد. این بیماری درمان قطعی ندارد. بعضی از انواع این ویروس یکی از علل مهم ایجاد کننده سرطان گردن رحم در خانمها است ضمن اینکه می تواند سبب ایجاد سرطان دستگاه تناسلی در مردان نیز شود.

 • اختلال نعوظ در مردان

  25 بازدید

  لازمه یک نعوظ طبیعی در مردان، سالم بودن عصب گیری دستگاه تناسلی است. اعصاب آلت تناسلی از کناره های پروستات عبور کرده و وارد آلت تناسلی می شوند. یکی از درمانهای سرطان پروستات برداشتن کل پروستات با عمل جراحی است که به آن رادیکال پروستاتکتومی گفته می شود. این جراحی پروستات با جراحی پروستات در مواردیکه پروستات بزرگ شده است فرق می کند. پس از برداشتن کل پروستات، تقریبا صد در صد مردان دچار ناتوانی جنسی می شوند

 • ناتوانی جنسی یا اختلال نعوظ

  13 بازدید

  • گاهاً فرد از وجود بیماری در پس زمینه خبر ندارد و با ایجاد مشکل جنسی پس از مراجعه به پزشک بیماری مشخص می شود. مثلا بنده مردانی داشتم که فقط با شکایت ناتوانی جنسی مراجعه کرده بودند که پس از بررسی مشخص شد که علت ناتوانی جنسی آنها بیماری ام اس (MS) است که تا کنون خود بیمار از وجود آن با خبر نبوده است.

 • ناتوانی جنسی

  24 بازدید

  • گاهاً وجود اختلال جنسی نشان از ایجاد یک بیماری مهم در آینده است. مثلا مشخص شده است که تعداد قابل توجهی از مردان مبتلا به ناتوانی جنسی در 5 سال آینده دچار بیماری عروق کرونری قلب خواهند شد.

 • اختلال نعوظ یا ناتوانی جنسی

  17 بازدید

  . برای یک نعوظ طبیعی در مرد 4 سیستم در بدن باید طبیعی بوده و هماهنگ با هم عمل کنند. این 4 سیستم عبارتند از: سیستم عصبی، سیستم هورمونی، سیستم عروقی و سیستم روانی. اختلال در هر کدام می تواند منجر به اختلال در نعوظ شود.

 • دیابت و ناتوانی جنسی

  19 بازدید

  علل اختلال در نعوظ را به 2 دستة بزرگ تقسیم می کنند: روحی – روانی یا سایکوژنیک و جسمی یا ارگانیک. خود علت ارگانیک را به 4 دستة بزرگ تفسیم می کنند: عروقی، عصبی، هورمونی و آناتومیک. اختلال در نعوظ یک بیماری نسبتاً شایع است و طیف وسیعی از مردان را مبتلا می سازد. در تمامی جوامع حدود 20 درصد مردان مبتلا به اختلال در نعوظ (Impotence) هستند. در سال 2003 ما یک بررسی ملی انجام دادیم. در این بررسی میزان اختلال نعوظ در مردان ایرانی رویهم رفته 8/18 درصد بود. اختلال نعوظ یک عده عوامل مساعد کننده دارد که سر دستة آنه

 • خودارضائی

  42 بازدید

  خود ارضائی فرایندی است که تقریبا تمامی مردان و زنان در دورانی از زندگی آن را تجربه کرده اند. خودارضائی بیتر در دهه دوم و سوم زندگی اتفاق می افتد. در مورد خودارضائی باورهای بسیار زیادی درست و نادرست وجود دارند. خود ارضائی عملی است که فرد با آن سعی می کند فشارها و نیازهای جنسی خود را برآورده کند.

 • درمانهای اختلالا نعوظ در مردان

  13 بازدید

  اختلال نعوظ (Erectile Dysfunction) یک بیماری جنسی شایع در مردان است که گاهاً سبب دیسترس شدید بیمار و همسر وی می شود. خوانندگان محترم باید بدانند که اختلال نعوظ دارای علل زیادی است و بدون تشخیص علت، اقدام به درمان یا جنبه تسکینی داشته و یا بیفایده خواهد بود. یکی از راههای اطلاع رسانی برای عامۀ مردم، تهیۀ جزوات ساده و بدون اطالۀ کلام است، که در آن نویسنده بطور مستقیم به موضوع می پردازد و خواننده نیز حداکثر بهره را خواهد برد.

 • تبلیغات ماهواره ای و اختلالات جنس

  22 بازدید

  همانطور که مستحضر هستید تبلیغات شبکه های فارسی زبان بیشتر بر حول محور محصولات و کالاهای جنسی، ترک اعتیاد، کاهش وزن، افزایش قد و چند موضوع دیگر می چرخد. شما لابد جملاتی نظیر درمان قطعي سفيدي مو، افزايش قد، رفع چين و چروك پوست، درمان تضمینی لكهاي صورت، درمان تضمینی اعتياد، درمان تضمینی ناتواني جنسي، و بسياري جملات مشابه را به دفعات از كانالهاي ماهواره اي شنيده ايد. به این در اصطلاح "طب ماهواره اي" می گویند. اين طب، واقعی، علمي و آكادميك نيست، بلكه طبي مبتذل، مبتنی بر دروغ گوئی و عوام فريبانه است.

 • پورنوگرافی و اعتیاد به پورنوگرافی

  21 بازدید

  بیماری پیرونی یک بیماری ناشناخته برای عموم مردم و حتی پزشکان است. این بیماری متاسفانه در جامعه ما نسبتا شایع است، اگر درمان نشود آن منجر به ایجاد کجی آلت تناسلی و ناتوانی جنسی کامل می شود. این بیماری ناشی از هرگونه آسیب به آلت تناسلی در حالت نعوظ می باشد. یکی از شایعترین آنها در جامعه ما استفاده از دستگاههائی است که به دروغ جهت افزایش اندازه آلت تناسلی تبلیغ می شوند. علت شایع دیگر دستکاری آلت تناسلی توسط خود فرد در حالت نعوظ می باشد. این بیماری منجر به ایجاد پلاکهای سفت در پوشش آلت تناسلی شده که عامل کجی آل

 • کاهش میل جنسی

  33 بازدید

  اختلالات جنسی در مردان دارای طیف وسیعی هستند. نقش هورمونهای مردانه در عملکرد جنسی مردان بسیار محدود است و برخلاف باور عموم نقش هورمونهای مردانه در درمان اختلالات جنسی محدود است. متاسفانه امروزه می بینیم که هورمون تستوسترون بطور وسیع در درمان اختلال نعوظ در مردان مورد استفاده قرار می گیرد، در صورتیکه هورمون تستوسترون از نظر فیزیولوژیک نقشی در نعوظ مردان ندارد. تجویز و مصرف بدون نیاز هورمون تستوسترون سبب عوارض عمده می شود. هورمون مردانه دارای نقش عمده در میل جنسی است و نباید این موضوع را با سایر اختلالات جنس

 • کجی آلت تناسلی

  87 بازدید

  بطور خلاصه کجی آلت تناسلی (Penile Curvature) بر دو نوع است: نوع مادرزادی که در صورتی نیاز به جراحی دارد که در روابط زناشوئی مشکل ایجاد کند و یا از نظر ظاهری برای زوجها ناراحت کننده باشد. نوع مادرزادی بخودی خود سبب ناتوانی جنسی و ناباروری نمی شود، ولی اگر بیش از 30 درجه باشد، نزدیکی مشکل و دردناک خواهد بود. نوع اکتسابی که سیر پیشرونده دارد و اگر بطور مناسب درمان نشود، اکثراً سبب ناتوانی جنسی در مرد خواهد شد. مهمترین علت کجی اکتسابی آلت تناسلی بیماری پیرونی است، که تشخیص و درمان زود هنگام آن برای بیمار خیلی ک

 • درمانهای ناتوانی جنسی در مردان-1

  27 بازدید

  ناتوانی جنسی یا اختلال نعوظ یک بیماری شایع در مردان می باشد و می تواند زندگی زناشوئی بیمار را بشدت تحت تاثیر قرار دهد. برای درمان اختلال نعوظ یا ناتوانی جنسی راههای درمانی مختلف وجود دارد و تنها راه درمانی تجویز داروهای خوراکی نیست. امروزه تا 90 درصد اختلالات نعوظ جسمی یا ارگانیک قابل درمان شده اند. در این ویدئو روشهای درمان اختلال جنسی یا اختلال نعوظ توضیح داده شده اند.

 • درمانهای ناتوانی جنسی-2

  80 بازدید

  ناتوانی جنسی یا اختلال نعوظ یک بیماری شایع در مردان می باشد و می تواند زندگی زناشوئی بیمار را بشدت تحت تاثیر قرار دهد. برای درمان اختلال نعوظ یا ناتوانی جنسی راههای درمانی مختلف وجود دارد و تنها راه درمانی تجویز داروهای خوراکی نیست. امروزه تا 90 درصد اختلالات نعوظ جسمی یا ارگانیک قابل درمان شده اند. در این ویدئو روشهای درمان اختلال جنسی یا اختلال نعوظ توضیح داده شده اند.

 • انواع اختلالات انزال

  34 بازدید

  یکی از اختلالات جنسی در مردان اختلالات انزال می باشند. خود اختلالات انزال به 5 گروه تقسیم می شوند: انزال زودرس، انزال دیررس، انزال پسگرد، انزال دردناک و عدم انزال. در ویدئوی جداگانه بطور تفصیلی در مورد انزال زودرس صحبت شده است و در این ویدئو سایر انواع انزال زودرس توضیح داده می شوند.

 • اختلال در میل جنسی

  35 بازدید

  اختلال در میل جنسی یکی از سه اختلال جنسی شایع می باشد. در این ویدئو مبحث اختلال در میل جنسی در مردان توضیح داده شده است. گاها نوع اختلال جنسی توسط فرد بیمار به خوبی مشخص نمی شود و فرد بیمار به خوبی نمی تواند نوع اختلال جنسی را بیان کند و این سبب ایجاد مشکل در درمان اختلال جنسی می شود. مثلا اختلال در نعوظ را نباید با اختلال در میل جنسی اشتباه کرد.

 • کم کاری غدد جنسی یا کاهش هورمون تستوسترون - 2

  27 بازدید

  اثرات سوء کم کاری غدد جنسی در مردان بستگی به مرحله ای از زندگی دارد که بیضه ها در تولید هورمون مردانه مشکل داشته باشند. مثلا اگر غدد جنسی جنین پسر در رحم مادر نتواند هورمون مردانه تولید کنند جنینی که از نظر ژنی پسر است با فنوتیپ (ظاهر) دخترانه متولد می شود. علاوه از آن تولید هورمون مردانه می تواند در سنین قبل از بلوغ و یا در سنین بعد از بلوغ اتفاق بیفتد. در این ویدئو کم کاری غدد جنسی در مردان توضیح داده شده اند.

 • کم کاری غدد جنسی یا کاهش هورمون تستعوسترون

  59 بازدید

  غدد جنسی در مردان عبارت از بیضه ها می باشند. بیضه ها دوکار عمده انجام میدهند: تولید هورمون مردانه یا همان تستوسترون و تولید نطفه مردانه یا همان اسپرم. اگر بیضه ها نتوانند هورمون مردانه تولید کنند به آن کم کاری غدد جنسی گفته می شود. تستوسترون مسئول ایجاد صفات ثانویه جنسی در مردان مثل کلفت شدن صدا، رشد موی صورت و سبیل و رشد دستگاه تناسلی و بسیاری از موارد دیگر هستند. اثرات سوء کم کاری غدد جنسی در مردان بستگی به مرحله ای از زندگی دارد که بیضه ها در تولید هورمون مردانه مشکل داشته باشند.

 • بیش فعالی جنسی مرضی

  1,302 بازدید

  در این ویدئو در مورد بیش فعالی جنسی مرضی صحبت شده است.