در حال بارگذاری
 • 9
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 14.3هزار
  بازدید

دریم لایت

فروشگاه تخصصی لوازم حرفه ای نورپردازی، آتلیه ای و عکاسی نور رویایی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

فروشگاه تخصصی لوازم حرفه ای نورپردازی، آتلیه ای و عکاسی نور رویایی

 • 9
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 14.3هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • آموزش تغییر رنگ موی سوژه در نرم افزار فتوشاپ

  419 بازدید

  برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.ir مراجعه کنید.

 • آموزش خلق پرتو نور در فتوشاپ

  616 بازدید

  یکی از کارهایی که با فتوشاپ بر روی تصاویر می توان انجام داده ایجاد پرتوی یا اشعه نور بر روی تصاویر است. مثلاً تصاویری که در شب گرفته شده با فتوشاپ از زاویه خاص بر روی آنها پرتوی نور ایجاد کرد. از این تکنیک طراحان برای ایجاد جلوه های ویژه عکاسی نیز استفاده می کنند. برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.ir مراجعه کنید.

 • آموزش ادیت عکس با Dodge و Burn در فتوشاپ

  612 بازدید

  برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.ir مراجعه کنید.

 • آموزش اضافه نمودن برف به عکس در فتوشاپ

  153 بازدید

  گرفتن عکس در برف کار مشکلی است . سرد بودن هوا ، خیس شدن دوربین و لباس ، نشستن برف روی لنز و تمام مواردی دیگری که می تواند باعث شود نتوانیم در هنگام بارش برف عکس بگیریم . اما با استفاده از فتوشاپ هرکاری بخواهید می توانید انجام بدهید . در ادامه به شما آموزش میدهم با چند مرحله ساده بتوانید به صورت طبیعی دانه های برف را به عکستان اضافه کنید . برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.ir

 • درست کردن انعکاس ( رفلکشن ) در فتوشاپ

  154 بازدید

  انعاکس ناشی از تابش مستقیم نور بر سطح اجسام در عکس یکی از مشکلات معمول است که در بسیاری از موارد نیاز به حذف آن ها است. در این ویدئو شما یاد می گیرید تا چگونه به آسانی، با استفاده از فتوشاپ

 • آموزش انتخاب کردن و تغییر دادن رنگ ها در فتوشاپ

  379 بازدید

  برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.Ir مراجعه کنید.

 • آموزش اصلاح موی صورت در نرم افزار فتوشاپ

  657 بازدید

  در این آموزش شما یاد می گیرید که چگونه با استفاده از نرم افزار فتوشاپ، ریش و سبیل و بطور کلی موی صورت سوژه را ادیت کنید. برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.Ir مراجعه کنید.

 • تکنیک های عکاسی با استفاده از وسایل ساده داخل خانه

  303 بازدید

  عکاسی یکی از شاخه های هنری است که فضای زیادی برای استفاده از تکنیک های خلاقانه و آسان در آن وجود دارد. در این ویدئو شما 8 ایده خلاقانه اما آسان را که با استفاده از تجهیزات ساده داخل خانه قابل اجرا هستند مشاهده میکنید و یاد می گیرید. برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.Ir مراجعه کنید.

 • نمونه تصاویر گرفته با ریل و دالی تراولینگ فیلمبرداری

  201 بازدید

  نمینه تصاویر گرفته شه به وسیله ریل و دالی تراویلنگ فیلمبرداری قابل حمل حرفه ای دریم لایت، ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم سبک و مقاوم با روکش زد زنگ و سیستم اتصال آهنربایی ریل ها، برای اتصال و باز کردن آسان ریل ها. ریل و دالی تراویلنگ فیلمبرداری استفاده شده در این تصاویر متشکل از 4 متر ریل صاف و 3 متر ریل منحنی است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر و محصولات دیگر به سایت DreamLight.Ir مراجعه نمایید.

 • معرفی ریل و دالی تراولینگ فیلمبرداری

  320 بازدید

  ریل و دالی تراویلنگ فیلمبرداری قابل حمل حرفه ای دریم لایت، ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم سبک و مقاوم با روکش زد زنگ و سیستم اتصال آهنربایی ریل ها، برای اتصال و باز کردن آسان ریل ها. تشکیل شده از 4 متر ریل صاف و 3 متر ریل منحنی. برای مشاهده اطلاعات بیشتر و محصولات دیگر به سایت DreamLight.Ir مراجعه نمایید.

 • آموزش نورپردازی پرتره برای عکس High Key

  570 بازدید

  عکس High Key به عکسی گفته میشود که در آن تقریباً هیچ سایه و تاریکی ای وجود ندارد و تمامی نواحی ثبت، بطور کامل اکسپوز میشود. نسبت نورها در این نورپردازی حول و حوش 1:1 است. هیستوگرام این عکسها دارای حداقل تراکم پیکسلها در انتهای چپ نمودار است. برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.Ir مراجعه کنید.

 • کنترل سایه در نورپردازی عکاسی

  730 بازدید

  در این ویدئو شما یاد میگیرید تا چگونه سایه ها را در عکس خود کنترل کنید. برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.Ir مراجعه کنید.

 • آموزش عکاسی محصول با خیمه و باکس نور

  617 بازدید

  خیمه یا تنت نور به جعبه ای می ماند که دور تا دور و بدنه های آن با پارچه ملایم کننده ی سفید شفاف پوشیده شده و بسته است و فقط یک دریچه برای عبور دهانه ی لنز در یک طرف آن وجود دارد. معمولاً در خیمه ی نور هیچ گونه شکاف و روزنه ای وجود ندارد تا تصویر آن در شیء دیده نشود و از طرفی تصویر یک نواختی در سوژه ایجاد نماید. برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.Ir مراجعه کنید.

 • آموزش سفید کردن دندان با فتوشاپ

  375 بازدید

  در این ویدئو شما یاد می گیرید تا با استفاده از نرم افزار فتوشاپ، بطور طبیعی و به آسانی، دندان های سوژه مورد نظر خود را از رنگ زرد به سفید تغییر دهید. برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.Ir مراجعه کنید.

 • خلق ساعت طلایی خورشید در فتوشاپ

  72 بازدید

  برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.Ir مراجعه کنید.

 • آموزش گرفتن عکس سیلوئت ( ضد نور ) با یک شاخه نور

  339 بازدید

  ضد نور یا سایه نما یا سیلوئت (Silhouette) تکنیکی در عکاسی است که در آن، منبع نور در پشت سوژه قرار دارد و در قوی ترین حالت به دلیل تندی نور، سایه ای از سوژه بر روی عکس ایجاد می شود. برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.Ir مراجعه کنید.

 • قابلیت های جدید فتوشاپ CC 2018

  477 بازدید

  در این ویدئو شما با قابلیت های جدید در نسخه 2018 نرم افزار فوتوشاپ اشنا میشوید. برای مشاهده مطالب آموزشی بیشتر به سایت DreamLight.IR مراجعه کنید. برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت www.DreamLight.Ir مراجعه کنید.

 • پروژکتور LED با قابلیت پشتیبانی از رادیو فلاش

  299 بازدید

  پشتیبانی از اتصال رادیو فلاش و همزمانی با شاتر دوربین در عکاسی پرتره، بخصوص عکاسی پرتره از کودکان و خردسالان قابلیت کارآمدی است، زیرا در مواقعی که زمان زیادی برای گرفتن یک عکس لازم است و این حالت سوژه در مقابل دوربین است، نیاز به خاموش کردن و یا تغییر شدت نور پروژکتور نیست و زمانی که عکس در حال گرفته شدن است، همانند فلاش، این پروژکتور برای یک لحظه روشن و سپس مجدداً خاموش می گردد.

 • رینگ لایت LED دریم لایت

  1,988 بازدید

  بطور کلی رینگ لایت به نوری گفته می شود که دارای ساختاری همانند حلقه است. رینگ لایت ها دارای نور یکنواخت و تختی هستند. در عکاسی پرتره علاوه بر نور یکنواخت عالی حاصل از تابش نور رینگ لایت، کچ لایت حلقه ای داخل چشم حاصل از تابش نور رینگ لایت بر روی صورت سوژه، یکی از دلایلی است که استفاده از رینگ لایت ها را در این شاخه از عکاسی بسیار پر کاربرد کرده است.

 • اسلایدر کربن دریم لایت

  161 بازدید

  در فیلم بردای، ثبت تصاویر متحرکی که برای ثبت آن ها که دوربین باید در حال حرکت باشد امری پر کاربرد است. بسته جهت و نوع حرکت مورد نیاز، ابزار های متنوعی برای حرکت دوربین مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از معمول ترین این لوازم، بخصوص برای حرکات خطی، اسلایدر ترکینگ است.

 • گزارش سمینار آموزش رایگان عکاسی IR و نورپردازی UV

  250 بازدید

  کارگاهی برای کسانی که همیشه به دنبال خلاقیت هستند. آنچه در این کارگاه آموزشی رایگان به آن پرداخته شد: اصول عکاسی مادون قرمز (IR) نورپردازی فرابنفش (UV) نمادشناسی در عکاسی مادون قرمز رونمایی از شماره 9 نشریه تخصصی آموزش عکاسی نور رویایی زمان برگزاری: جمعه 5 آبان ماه از ساعت 15 الی 19 محل برگزاری کارگاه: فرهنگسرای رسانه

 • پشت صحنه کار با میز نور 160x240 سانتی متری دریم لایت

  293 بازدید

  ابعاد این میز نور 160 در 240 سانتی متر است. این میز نو مجهز به اسکلت فلزی مخصوصی است که علاوه بر ظرفیت تحمل بار بالا برای اشیا بزرگ و سنگین، امکان اتصال فلاش ونورهای LED را در اطراف میز فراهم می کند، مضافاً اینکه با استفاده از این اسکلت ویژه، امکان اتصال دستگاه بریل زنجیری (دستگاه نگه دارنده پرده فون) بر روی میز وجود دارد. برای سهولت جابجایی، در زیر پایه های میز چرخ های قفل دار تعبیه شده است.

 • راهنمای استفاده از فلاش پرتابل دریم لایت FN-600

  871 بازدید

  سرعت بالا و قدرت، دو مؤلفه اصلی در طراحی فلاش های پرتابل سری FN شرکتDream Light بوده است. بسیاری از پروژ ه های عکاسی در محیط های باز انجام می شود و با توجه به اینکه تامین منبع انرژی مناسب در طبیعت کار چندان ساده ای نیست، وجود فلاشی که بتواند با حفظ قدرت و امکانات فلاش های آتلیه ای قابل حمل باشد و نیاز به اتصال مستقیم انرژی برق نداشته باشد از اهمیت فراوانی برخوردار است.

 • بیوتی دیش پرتابل پارابولیک دریم لایت

  286 بازدید

  بیوتی دیش های اتوماتیک شرکت Dream Light با ساختار ویژه خود، به سادگی باز و آماده استفاده می شوند و جمع وجور بودن آن در حالت بسته، این سری از بیوتی دیش های شرکت Dream Light را بسیار مناسب برای تمامی عکاسان و بخصوص عکاسانی که در بیشتر مواقع در حال جابجایی و یا عکاسی در محیط خارج از فضای آتلیه خود هستند می کند.

 • میز نور دریم لایت

  187 بازدید

  ابعاد این میز نور 160 در 240 سانتی متر است. این میز نو مجهز به اسکلت فلزی مخصوصی است که علاوه بر ظرفیت تحمل بار بالا برای اشیا بزرگ و سنگین، امکان اتصال فلاش ونورهای LED را در اطراف میز فراهم می کند، مضافاً اینکه با استفاده از این اسکلت ویژه، امکان اتصال دستگاه بریل زنجیری (دستگاه نگه دارنده پرده فون) بر روی میز وجود دارد. برای سهولت جابجایی، در زیر پایه های میز چرخ های قفل دار تعبیه شده است.

 • اتاق پرو پرتاب دریم لایت

  248 بازدید

  اتاق پرو پرتابل دریم لایت، راهکاری مناسب، کم هزینه و آسان برای آتلیه های کوچک و یا پروژه های عکاسی در محیط های باز است. این اتاق پرو دارای مکانیزم باز و بسته شدن آسانی است. مکانیزم بسته شدن این اتاق پرو همانند چادرهای مسافرتی جمع و در داخل کیف حمل مخصوص که همراه با چادر در بسته بندی قرار دارد قرار میگیرد. این چادر در دو رنگ مشکی و استتار جنگی که برای استتار در جنگل برای عکاسان طبیعت عرضه میشود.

 • لامپ مدلینگ LED فلاش استدیویی عکاسی دریم لایت

  462 بازدید

  شرکت Dream Light با هدف رفع مشکلاتی مانند: مصرف انرژی بالا، آسیب دیدگی تجهیزات و کاهش عمر مفید فلاش و بسیار از موارد گوناگون که در اثر استفادها ز لامپ های مدلینگ سنتی رشته ای ایجاد می شود، اقدام به طراحی و ساخت لامپ های مدلینگ LED نموده است.

 • اسلایدر بازویی (GlideArm) دریم لایت

  204 بازدید

  اسلایدر بازوئی شرکت Dream Light با طراحی ویژه خود امکان حرکت خطی و منحنی آسان و دقیق دوربین را برای فیلم سازان فراهم می کند. این اسلایدر از دو قسمت متصل به هم تشکیل شده است. طراحی این اسلایدر ویژه و منحصربه فرد به گونه ای است که باوجود طراحی جمع وجور خود امکان حرکت دوربین به اندازه 4 برابر طول خود در حالت جمع شده را برای کاربر فراهم می کند و همین طراحی ویژه، علاوه بر سهولت حمل اسلایدر، بازه حرکتی

 • قلم تمیز کننده لنز دوربین دریم لایت

  104 بازدید

  این قلم دارای سری کربنی است که به آسانی و بدون آسیب رساندن به کُتینگ روی عدسی لنز تمامی چربی و کثیفی عدسی لنز را کاملاً پاک می کند. در طرف دیگر این قلم فرچه ای نرم برای پاک کردن گرد و غبار و ذرات کربن مانده در سطح عدسی مورد استفاده قرار میگیرد.

 • سه پایه فلاش و پروژکتور اتوماتیک دریم لایت

  252 بازدید

  سه پایه اتوماتیک فلاش و پروژکتور شرکت Dream Light دارای مکانیزم ویژه ای است که با بهره گیری از آن پایه های سه پایه هنگام برداشته شدن از روی زمین بصورت اتوماتیک جمع می شوند و زمانی که سه پایه بر روی زمین قرار می گیرد، مجدداً باز می شوند. این سیستم برای مکان های شلوغ و کوچک پایه ای بسیار مناسب برای افزایش سهولت جابجایی نورهای مورد استفاده است.

 • تیزر معرفی فلاش پرتابل سری FN شرکت Dream Light

  188 بازدید

  سرعت بالا و قدرت، دو مؤلفه اصلی در طراحی فلاش های پرتابل سری FN شرکتDream Light بوده است. بسیاری از پروژ ه های عکاسی در محیط های باز انجام می شود و با توجه به اینکه تامین منبع انرژی مناسب در طبیعت کار چندان ساده ای نیست، وجود فلاشی که بتواند با حفظ قدرت و امکانات فلاش های آتلیه ای قابل حمل باشد و نیاز به اتصال مستقیم انرژی برق نداشته باشد از اهمیت فراوانی برخوردار است.

 • پشت صحنه عکاسی کاتالوگ شرکت گراد با فلاش Dream Light

  503 بازدید

  پشت صحنه عکاسی کاتالوگ فصل جدید شرکت گراد با استفاده از فلاش های پرتابل سری FN شرکت Dream Light.