در حال بارگذاری
 • 8
  دنبال کننده
 • 6
  دنبال شونده
 • 16.6هزار
  بازدید

شبیه ساز رانندگی (DrivingSimulator.ir)

این کانال متعلق به مجموعه شبیه ساز رانندگی نصیر است، این مجموعه با بیش از ده سال سابقه فعالیت در حوزه طراحی و ساخت انواع شبیه سازهای رانندگی حودروهای سبک و سنگین تا به امروز موفق به ساخت بیش از ده نوع محصول مختلف شده است

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

این کانال متعلق به مجموعه شبیه ساز رانندگی نصیر است، این مجموعه با بیش از ده سال سابقه فعالیت در حوزه طراحی و ساخت انواع شبیه سازهای رانندگی حودروهای سبک و سنگین تا به امروز موفق به ساخت بیش از ده نوع محصول مختلف شده است

 • 8
  دنبال کننده
 • 6
  دنبال شونده
 • 16.6هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • آموزش پارک دوبل با شیوه های نوین

  2,512 بازدید

  تیم شبیه ساز رانندگی نصیر با بهره گیری از روش های نوین برای آموزش رانندگی، با بیش از یک دهه تجربه آماده ارائه هر گونه خدمات آموزشی و سنجش است. برای آموزش و ارتقاء مهارت رانندگی در شبیه ساز رانندگی این مجموعه انواع آموزش های دور یک فرمان، دور دو فرمان، پارک دوبل، خروج از پارک، نیم کلاچ و سایر سناریوهای آموزشی و مهارتی دیده شده و افراد با تکرار و بدون استرس می توانند با شبیه ساز آموزش ببینند.

 • شبیه ساز رانندگی نصیر در برنامه حالا خورشید

  766 بازدید

  حضور دکتر نیک انجام عضو هیئت علمی و مهندس عبدالهادی فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در برنامه حالا خورشید جهت معرفی مجموعه شبیه ساز رانندگی نصیر و اینکه چگونه می توان از شبیه ساز رانندگی برای آموزش و ارتقاء مهارت رانندگی استفاده کرد و اشاره به اینکه شبیه ساز رانندگی برای کاهش تصادفات جاده ای می تواند یک ابزار مفید باشد. "شبیه ساز رانندگی نصیر"

 • آموزش و ارتقاء مهارت رانندگی با شبیه ساز

  743 بازدید

  ازسال 1390 در مجموعه شبیه ساز رانندگی نصیر با توجه به وجود انواع شبیه سازهای رانندگی، مطالعه شناختی بر رفتار راننده ها، شروع شد. ابتدا مدلی هوشمند که مشابه انسان بتواند از برخورد در شرایط واقعی ترافیکی اجتناب کند، توسعه داده شد. سپس رفتار رانندگان خواب آلود و رانندگان معتاد به مواد محرک مورد بررسی قرار گرفت. سیگنالهای فرمان، گاز و ترمز، انحراف از مسیر، سیگنالهای مغزی EEG و... مورد پردازش قرار گرفت

 • خدمات آموزش و سنجش هنرجویان با شبیه ساز نصیر

  1,097 بازدید

  آموزش و سنجش هنرجویان با شبیه ساز رانندگی به منظور ارتقاء سطح فرهنگ ترافیکی کشور، کاهش مصرف سوخت، کاهش آلودگی صوتی، کاهش آلودگی هوا، کاهش تصادفات و نهایتا یکپارچه کردن اصول و قوانین ترافیکی در سطح کشور می باشد. بدین منظور مجموعه شبیه ساز راانندگی نصیر با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه پیش تاز بوده و تا به امروز موفق به طراحی و ساخت بیش از 10 نوع شبیه ساز سواری و اتوبوس بوده است. شبیه ساز نصیر

 • آموزش و سنجش هنرجویان با شبیه ساز رانندگی نصیر

  3,712 بازدید

  در دنیای [واقعیت مجازی] شبیه سازهای رانندگی این قابلیت را دارند که افراد بتوانند در شرایط مختلف جوی و آب هوایی، در شرایط برف و یخبندان، ساعات مختلف شبانه روز و در درجاده های کوهستانی و پر پیچ و خم رانندگی کنند. درک شرایط خطر، همانند بریدن ترمز، عدم رعایت فاصله طولی نسبت به خودروی جلویی، رانندگی در شرایط لغزنده، سرعت بالا، سبقت غیر مجاز، همگی با شبیه سازهای رانندگی امکان پذیر می باشند.

 • آموزش رانندگی با شبیه ساز (Drivingsimulator.ir)

  2,432 بازدید

  طراحی و ساخت انواع شبیه سازهای رانندگی. این مجموعه با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در این حوزه به عنوان پیشتاز در طراحی، ساخت و به کارگیری انواع شبیه ساز های رانندگی سواری و اتوبوس است.این مجموعه افتخار آمادگی ارائه هرگونه خدمات فروش و ساخت شبیه ساز و پیاده سازی سناریو های آموزشی و تحقیقاتی را دارد. قابل ذکر است که نرم افزار و سخت افزار شبیه ساز های این مجموعه به صورت بومی می باشد.

 • شبیه ساز رانندگی نصیر (DrivingSimulator.ir)

  2,218 بازدید

  یکی از کاربرهای مهم شبیه ساز رانندگی،استفاده از آن برای تشخیص خواب آلودگی می باشد. با استفاده از شبیه ساز فرد هنگام رانندگی به حالت خواب رفته و رفتار فرد شناسایی می شود. سپس با استفاده از این تغییر رفتارها در خودروهای واقعی نیز می توان این سیستم ها را نصب و قبل از اینکه فرد راننده به حالت خواب برود، این سیستم به فرد هشدار بدهد. شبیه ساز رانندگی نصیر (Drivingsimulator.ir)

 • واقعیت مجازی (DrivingSimulator.ir)

  3,028 بازدید

  آزمایشگاه واقعیت مجازی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان قطب واقعیت مجازی در کشور افتخارات زیر را کسب کرده است: 1. ساخت اولین شبیه ساز های رانندگی به صورت بومی 2. طراحی و پیاده سازی نرم افزار هوشمند آموزش و صلاحیت سنجی برای آموزش رانندگی 3. پیاده سازی سناریو های دشوار رانندگی مانند پارک دوبل، دور دو فرمان , ... 4. ساخت ویترین های هوشمند 5. ساخت اطلاع رسان هوشمند (drivingsimulator.ir)