در حال بارگذاری
 • 21
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 41.5هزار
  بازدید

صفحه رسمی دکتر سیدجواد ساداتی نژاد

برنامه ها ، تجربیات و دیدگاه های فرهنگی اجتماعی سیاسی اقتصادی دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

برنامه ها ، تجربیات و دیدگاه های فرهنگی اجتماعی سیاسی اقتصادی دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی

 • 21
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 41.5هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • از درخواست های دکتر ساداتی نژاد تا موافقت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی کشور

  30 بازدید

  مراسم آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و دکتر طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی کشور در دانشگاه آزاد واحد کاشان برگزار شد. دکتر طهرانچی در این آیین با درخواست دکتر ساداتی نژاد و اختصاص 10 میلیارد ریال برای تجهیز مرکز تحقیقات نساجی واحد کاشان موافقت کرد.

 • تسبیح ستارگان

  10 بازدید

  ویژه برنامه همایش نجوم و گردشگری فضاپایه در نیاسر کاشان و مرنجاب پخش شده از شبکه سه سیما در روز چهارشنبه 18 مهر 1397

 • گفتگوی دکتر ساداتی نژاد در برنامه صبحگاهی «حالا خورشید»

  189 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل صبح امروز(چهارشنبه) در برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» شبکه سه حاضر شد و درباره همایش نجوم و گردشگری فضاپیمای نیاسر و تسبیح ستارگان مرنجاب آران و بیدگل به گفتگو پرداخت.

 • رشد وشکوفایی اقتصاد نیاسر با راه اندازی پارک نجوم

  21 بازدید

  نظر دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره پارک نجوم نیاسر کاشان

 • پاسخ دکتر ساداتی نژاد: آیا به FATF رأی می دهید؟

  65 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد دوشنبه شب(9 مهرماه) در گفتگوی زنده شبکه اجتماعی اینستاگرام به سوالات مردم کاشان و آران و بیدگل پاسخ داد و با آنان به صورت مستقیم به گفتگو پرداخت. نماینده مردم در بخشی از این برنامه به سوال FATF خوب است یا بد و شما به آن رأی می دهید یا نه پاسخ داد.

 • سخنان دکتر ساداتی نژاد در آیین تکریم و معارفه فرماندار آران و بیدگل

  13 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در آیین تکریم و معارفه ابوالفضل معینی نژاد فرماندار سابق و اسماعیل بایبوردی سرپرست جدید فرمانداری آران و بیدگل در سه حوزه راهبردی ضرورت ها، فرصت ها و تهدیدهای شهرستان را تبیین و از فرماندار جدید درخواست کرد نگاه ویژه ای به آن ها داشته باشد. سخنرانی دکتر ساداتی نژاد به صورت زنده از شبکه اجتماعی رسمی نماینده مردم پخش شد.

 • انعکاس خبر همایش نجوم و گردشگری فضاپایه نیاسر در شبکه خبر

  31 بازدید

  همایش نجوم و گردشگری فضاپایه نیاسر به ابتکار دفتر دکتر ساداتی نژاد و با همکاری نهادی مردمی برگزار شد. ساخت نخستین پارک گردشگری نجوم کشور در نیاسر از جمله دستاوردهای این همایش بود.

 • ساخت نخستین پارک گردشگری نجوم کشور در نیاسر

  40 بازدید

  دکتر سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در همایش نجوم و گردشگری فضاپایه نیاسر، هدف از برگزاری این همایش را استفاده از ظرفیت گردشگری نجوم و اقتصاد شب در منطقه کاشان بیان کرد و گفت: با ساخت و تکمیل اولین پارک گردشگری نجوم کشور در نیاسر، گردشگران علاوه بر بازدید از آثار تاریخی و طبیعی این شهر از ظرفیت فوق العاده شب در این شهر استفاده می کنند.

 • گفتگوی زنده اینستاگرامی دکتر ساداتی نژاد با مردم

  32 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد دوشنبه شب(9 مهرماه) در گفتگوی زنده شبکه اجتماعی اینستاگرام به سوالات مردم شریف کاشان و آران و بیدگل پاسخ داد و با آنان به صورت مستقیم به گفتگو پرداخت.

 • نطق میان دستور دکتر ساداتی نژاد در مورد fatf در صحن مجلس

  94 بازدید

  اهم موضوعات مطرح شده توسط دکتر ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل در نطق میان دستور جلسه علنی سه شنبه10مهرماه مجلس: امارات و عربستان اگر دست و پایشان را جمع کنند. مشکلات فعلی ناشی از عدم مدیریت در داخل است. بند ۶ برجام می تواند موجب تشدید تحریم ها شود. چه کسی تضمین می دهد اگر FATF را پذیرفتیم، هفته بعد از لیست خاکستری خارج شویم؟ تنگناهای معیشتی مردم را آزار و کمر آن ها را شکسته است .

 • بازدید دکتر ساداتی نژاد از روستای بالا عباس آباد و بررسی ظرفیت های بوم گردی آن

  44 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل به منظور بررسی ظرفیت های بوم گردی روستا و قلعه بالای عباس آباد کاشان به همراه دکتر سلیمانی کارشناس حوزه گردشگری، مازیار آل داوود فعال بوم گردی کشور و آقای اعتماد فعال محیط زیست کاشان از این روستا و قلعه بازدید بعمل آوردند.

 • سخنرانی حجت السلام اسلامی تبار برای اعضای دفتر نماینده

  42 بازدید

  همزمان با ماه محرم حجت السلام والمسلمین اسلامی تبار در مراسم زیارت عاشورای دفتر نماینده مردم در سخنانی به اهمیت خدمت به مردم از نگاه ائمه و قرآن پرداخت. این مراسم در روز شنبه 31 شهریور در محل دفتر نماینده برگزار شد.

 • سخنان دکتر ساداتی نژاد در جلسه تودیع و معارفه فرماندار کاشان

  114 بازدید

  سخنرانی دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل در روز شنبه 24 شهریور 1397 در آیین تودیع مومنیان و معارفه علی اکبر مرتضایی قهرودی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان کاشان که با حضور حضرت آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان، طباطبایی نائینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و مسئولان و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان کاشان در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کاشان برگزار شد.

 • تقدیر دکتر ساداتی نژاد از نوجوان محجبه قهرمان کشوری کاراته

  60 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل طی مراسمی از خانم سارا نجفی دوست بانوی محجبه و قهرمان کشوری رشته ورزشی جوکای دوکاراته بانوان ایران در نخستین دوره آموزشی طلایه داران عفاف در شهرستان آران و بیدگل تقدیر و تجلیل شد. شهریور ماه 1397

 • رئیس جمهور کارگروه ویژه صنعت فرش ماشینی کاشان تشکیل دهد

  33 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل در نشست علنی چهارشنبه 14 شهریورماه مجلس شورای اسلامی در تذکری به دولت خواستار تشکیل کمیته ویژه مشکل کارخانجات فرش ماشینی کاشان با حضور رئیس جمهور و معاون اول شد.

 • «ایرانیش» روایتی متفاوت از وضعیت فرش کاشان و ایران

  137 بازدید

  هفتمین قسمت مجموعه مستند «ایرانیش» روایتی متفاوت از وضعیت تولیدکنندگان کالای ایرانی، درباره وضعیت تولید فرش دستبافت وماشینی با مصاحبه با تولیدکنندگان فرش و گفتگو با دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل، روی آنتن شبکه افق رفت. تولید فرش در ایران طی سال های گذشته رشد فراوانی داشته و در حال 60 هزار نفر کارگر در این صنعت مشغول کار هستند

 • سخنان دکتر ساداتی نژاد در دومین همایش توسعه و ترویج بوم گردی روستایی

  64 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل در دومین همایش توسعه و ترویج بوم گردی و صنایع دستی روستایی منطقه گفت: اگر 10 درصد از گردشگری کاشان در روستاها جذب شوند اقتصاد روستاها رونق می گیرد.

 • تذکر شفاهی دکتر ساداتی نژاد در صحن علنی مجلس

  159 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل در نشست علنی سه شنبه 13 شهریورماه مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس جمهور بر لزوم اطلاع رسانی درباره مشکلات کشور به مردم در شرایط جنگ اقتصادی از سوی دولت تاکید کرد.

 • تلاش نماینده مردم برای رفع بزرگترین دغدغه مردم منطقه، جاده پرخطر

  60 بازدید

  دکتر اکبری مدیرکل دفتر نگهداری راه های سازمان راهداری کشور و مدیران راهداری استان و شهرستان به دعوت دکتر ساداتی نژاد از جاده های کاشان و آران وبیدگل (جاده های مشکات، سفیددشت، ابوزیدآباد، مشهداردهال، برزک، ازران و پنداس) در روز جمعه 9 شهریور 1397 بازدید کرد.

 • سخنرانی در نماز جمعه برزک یا حضور مدیر کل نگهداری راه های کشور

  73 بازدید

  سخنان دکتر ساداتی نژاد در نماز جمعه مورخ 9 شهریور 1397 شهر برزک با حضور دکتر اکبری مدیرکل دفتر نگهداری راه های سازمان راهداری کشور و مدیران راهداری استان و شهرستان کاشان

 • دیدار صمیمانه نماینده با مردم در حاشیه نماز جمعه کاشان

  93 بازدید

  دیدار و نشست صمیمانه دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های کاشان و آران و بیدگل با مردم در حاشیه نماز جمعه کاشان و گوش دادن به صحبتها و مشکلات آنها جمعه مورخ 2 شهریور 1397

 • سخنان دکتر ساداتی نژاد در جمع مدیران مدارس کاشان

  71 بازدید

  مشروح سخنان دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل در روز پنج شنبه 30 مرداد 1397 در گردهمایی مدیران مدارس شهرستان کاشان با حضور آقای الهیار ترکمن معاون وزیر آموزش و پرورش، معاون مدیر کل استان و مدیر آموزش و پرورش کاشان در سالن جوانه ها

 • تلاش برای عبور از بحران/ دکتر ساداتی نژاد

  55 بازدید

  این ویدئو نشانگر تلاش دکتر ساداتی نژاد در تیرماه97 جهت عبور کارخانجات فرش و نساجی کاشان و دعوت از معاونان وزارتهای اقتصاد و دارایی و صنعت معدن ،تجارت و همچنین مدیرعامل بانک ملی ایران و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و مدیرکل امور دارایی استان اصفهان و ... است.

 • سخنرانی درنمازجمعه مشکات/مسایل و مشکلات شهر مشکات

  53 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در روز جمعه 97/5/26 در جمع نمازگزاران جمعه شهر مشکات حضور یافت و به ایراد سخن پرداخت. وی در دو موضوع سخنرانی کرد. در قسمت اول در موضوع موضع گیری های ترامپ بود و در قسمت دوم در باره مسایل و مشکلات منطقه کاشان و مشکات بوده که فقط قسمت دوم در این قسمت به نمایش در آمده است.

 • پاسخ دکتر ساداتی نژاد به خبرنگارایرنا/مرنجاب

  44 بازدید

  نشست خبری دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل پنجشنبه97/5/18 دفتر نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل(دفتر آران و بیدگل)

 • نشست مطبوعاتی/ کنارگذر و کمربندی کاشان و آران و بیدگل

  92 بازدید

  توضیحات کامل دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل در خصوص پروژه های کنار گذر و کمربندی کاشان و آران و بیدگل در نشست خبری با خبرنگاران منطقه- پنجشنبه97/5/18 دفتر نماینده مردم در شهرستان آران و بیدگل

 • مصاحبه ی دکتر سید جواد ساداتی نژاد، در خصوص سخنان ترامپ

  135 بازدید

  مصاحبه ی دکتر سید جواد ساداتی نژاد، در خصوص سخنان ترامپ

 • پاسخ دکترساداتی نژادبه خبرنگار صداوسیما-بیمارستان

  145 بازدید

  نشست خبری دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل پنجشنبه97/5/18 دفتر نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل(دفتر آران و بیدگل) (این سئوال توسط کدخدایی خبرنگار خبرگزاری صداوسیما مطرح شد)

 • پاسخ دکتر ساداتی نژاد به خبرنگارصداوسیما-صنعت منطقه

  29 بازدید

  نشست خبری دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل پنجشنبه97/5/18 دفتر نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل(دفتر آران و بیدگل)

 • پاسخ دکتر ساداتی نژاد به خبرنگارخطب شکن/شورای ترکیبی

  36 بازدید

  نشست خبری دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل پنجشنبه97/5/18 دفتر نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل(دفتر آران و بیدگل)

 • پاسخ دکتر ساداتی نژاد به خبرنگار شبستان/گردشگری مرنجاب

  45 بازدید

  نشست خبری دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل پنجشنبه97/5/18 دفتر نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل(دفتر آران و بیدگل)

 • دکتر ساداتی نژاد و خبرنگارروزنامه نسل فردا/شورای ترکیبی

  13 بازدید

  نشست خبری دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار 18 مرداد97 دفتر نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل(دفتر آران و بیدگل)