در حال بارگذاری
 • 26
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 50.8هزار
  بازدید

صفحه رسمی دکتر سیدجواد ساداتی نژاد

برنامه ها ، تجربیات و دیدگاه های فرهنگی اجتماعی سیاسی اقتصادی دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

برنامه ها ، تجربیات و دیدگاه های فرهنگی اجتماعی سیاسی اقتصادی دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی

 • 26
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 50.8هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • دفاع دکتر ساداتی نژاد از وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان در جلسه رأی اعتماد مجلس

  27 بازدید

  نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در نشست علنی امروز (دوشنبه 15 بهمن) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی صلاحیت سعید نمکی به عنوان وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از وی دفاع کرد.

 • ۳ تذکر دکتر ساداتی نژاد به مسئولان در صحن علنی مجلس

  60 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل 2 بهمن ماه در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس به مسئولان نسبت به گرانی اقلام اساسی، مشکلات خدمتگزاران مدارس و عدم عدم پرداخت ارز خرید اعتباری تولید فرش کاشان و آران و بیدگل تذکر داد.

 • پیام تصویری نماینده مردم به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

  29 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در پیامی تصویری به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر اظهار کرد: چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی نویدبخش شروع حرکتی پرشتا ب تر است. وی افزود: چهل سالگی را باید سن تکامل و بلوغ اجتماعی و انسانی بدانیم. دکتر ساداتی نژاد تاکید کرد: درخواست می کنم مردم کاشان و آران و بیدگل باشکوه تر از همیشه در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند

 • در سفر دکتر نمکی سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منطقه چه گذشت؟!

  46 بازدید

  در سفر 12 بهمن ماه 97 دکتر نمکی سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به کاشان و آران و بیدگل 8 طرح درمانی خدماتی حوزه بهداشت و درمان دو شهرستان افتتاح و بهره برداری رسید.

 • گزارشی از سفر وزیر راه و شهرسازی به کاشان و آران و بیدگل

  16 بازدید

  در سفر 11 بهمن ماه 97 مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی به کاشان و آران و بیدگل طرح دوبانده شدن جاده کاشان- برزک و 238 واحد مسکونی خیرساز کاشان کلنگ زنی شد. وزیر از تبدیل جاده مرنجاب به جاده گردشگری نیز خبر داد.

 • گزارش نماینده مردم به مردم از جزئیات سفر وزیر راه و شهرسازی به منطقه

  31 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در گفتگویی با مردم گزارشی از وضعیت راه های دو شهرستان و جزئیاتی از سفر 11 بهمن ماه مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی به کاشان و آران و بیدگل ارائه کرد.

 • گفتگوی دکتر ساداتی نژاد با برنامه تلویزیونی «راه بی پایان»

  27 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل با برنامه تلویزیونی «راه بی پایان» گفتگو کرد. راه بی پایان عنوان مجموعه برنامه ای است که در ۵۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در بخش های متنوعی نظیر گفت وگو، گزارش، مستند و… به موضوع خیرین مدرسه ساز کاشانی می پردازد.

 • مستند «زمین سبز» انعکاس حرکت جهادی مردم کاشان در کشت بادام کوهی

  31 بازدید

  مستند «زمین سبز» با موضوع انعکاس حرکت جهادی مردم کاشان در کشت بادام کوهی که به ابتکار دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل آذرماه در بخش نیاسر و برزک برگزار شده هفته گذشته از شبکه مستند پخش شد.

 • سومین نطق میان دستور دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس

  52 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل سومین نطق میان دستور خود در دوران نمایندگی را سه شنبه 18 دی ماه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ایراد کرد. مشکلات اشتغال و صنعتگران منطقه، کاهش تعرفه برق کاشان و آران و بیدگل، ظرفیت های بزرگ کاشان برای استان شدن، مشکلات کشاورزان و... از جمله نکات مطرح شده در این نطق بود.

 • حضور دکتر ساداتی نژاد در برنامه تلویزیونی «پرسشگر»

  30 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد جمعه شب(28 دی ماه) در برنامه زنده پرسشگر شبکه آموزش سیما حاضر شد. نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل به عنوان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نظر کارشناسی خود را در مورد چالش های بودجه ۹۸ وزارت علوم تشریح کرد.

 • نظر وزیر نیرو درباره دکتر ساداتی نژاد و سه درخواست وی

  13 بازدید

  نظر دکتر اردکانیان وزیر نیرو درباره دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و سه درخواست وی

 • ۳ درخواست دکتر ساداتی نژاد از معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو

  29 بازدید

  به منظور افتتاح و بازدید از طرح های وزارت نیرو دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و دکتر اردکانیان وزیر نیرو یک شنبه 23 دی ماه به کاشان سفر کردند. دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مراسم آغاز بهره برداری از مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب کاشان ۳ درخواست از معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو مطرح کرد.

 • گزارش دکتر ساداتی نژاد به مردم از پیگیری ها و اقدامات خود برای مشکات

  23 بازدید

  نماینده مردم روز گذشته(21 دی ماه) پس از دیدار با حجت الاسلام اسدی امام جمعه مشکات در نماز جمعه این شهر شرکت کرد. دکتر ساداتی نژاد در سخنانی با تحلیل و تبیین شرایط حاکم بر کشور گزارشی از پیگیری ها و اقدامات خود برای #مشکات به مردم ارائه کرد.

 • دومین همایش تجلیل از قهرمانان و حامیان ورزش کاشان

  78 بازدید

  دومین همایش تجلیل از قهرمانان و حامیان ورزش کاشان با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برگزار شد. این گردهمایی به همت بنیاد حامیان ورزش کاشان که از سال گذشته با ابتکار دکتر ساداتی نژاد تشکیل شده برپا شد.

 • گفتگوی دکتر ساداتی نژاد با بخش خبری نیمروزی رسانه ملی

  31 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل در حاشیه تصویب طرح اصلاح قانون حمایت از ایثارگران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با بخش خبری نیمروزی رسانه ملی اظهار کرد: مسئولیت بیمه تکمیلی ایثارگران به بنیاد شهید عودت داده می شود.

 • پاسخ دکتر ساداتی نژاد به دغدغه کشاورزان منطقه در مورد پلمپ چاه های آب کشاورزی

  54 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم در این برنامه که در آستان مقدس امام زاده ولی بن موسی کاظم(ع) راوند ضبط و 9 آذرماه از شبکه استانی اصفهان پخش شد به سوالات مردم کاشان و آران و بیدگل در مورد مشکلات منطقه پاسخ داد و تازه ترین رویدادها و مسائل دو شهرستان را با آنان در میان گذاشت. سازمان جهاد کشاورزی باید به کشاورزان نسخه جایگزین معرفی کند هر دو مسئول این حوزه را برای شنیدن حرف های کشاورزان به منطقه دعوت کردم راهکارهای جایگزین را در نامه ای به مهندس حجتی وزیر جهادکشاورزی ارائه دادم

 • 9 دی درس عبرتی برای تضعیف کنندگان جمهوری اسلامی در تاریخ شد

  42 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم در گفتگویی با مردم اظهار کرد: 9 دی درس عبرتی برای تضعیف کنندگان جمهوری اسلامی در تاریخ شد. وی افزود: مردم ما ثابت کردند در مسیر انقلاب ثابت قدم هستند و خواهند ماند.

 • گفتگوی دکتر ساداتی نژاد با برنامه کاشانه در حاشیه سومین نمایشگاه کتاب کاشان

  44 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد چهارشنبه پنجم دی ماه در حاشیه آیین رسمی افتتاح سومین نمایشگاه سراسری کتاب کاشان با برنامه تلویزیونی کاشانه به گفتگو پرداخت.

 • راهکار مجلس برای جلوگیری از گرانی، افزایش قیمت ها و کنترل بازار چه بوده است؟

  52 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم در این برنامه که در آستان مقدس امام زاده ولی بن موسی کاظم(ع) راوند ضبط و 9 آذرماه از شبکه استانی اصفهان پخش شد به سوالات مردم کاشان و آران و بیدگل در مورد مشکلات منطقه پاسخ داد و تازه ترین رویدادها و مسائل دو شهرستان را با آنان در میان گذاشت. راهکار مجلس برای جلوگیری از گرانی، افزایش قیمت ها و کنترل بازار چه بوده است؟

 • پاسخ های دکترساداتی نژاد درباره آخرین وضعیت راه های منطقه

  21 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم در این برنامه که در آستان مقدس امام زاده ولی بن موسی کاظم(ع) راوند ضبط و 9 آذرماه از شبکه استانی اصفهان پخش شد به سوالات مردم کاشان و آران و بیدگل در مورد مشکلات منطقه پاسخ داد و تازه ترین رویدادها و مسائل دو شهرستان را با آنان در میان گذاشت. آیا وزارت راه امسال قصد تکمیل جاده سفیددشت به کاشان که به همت شما پس از چند سال اصلاح و دوبانده شد را دارد؟ پل راوند به مشهد اردهال در چه مرحله ای است؟ پیگیری جاده برزک به کجا رسید؟

 • پیگیری شما درباره ظرفیت های آب شور منطقه چه بوده است؟

  13 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم در این برنامه که در آستان مقدس امام زاده ولی بن موسی کاظم(ع) راوند ضبط و 9 آذرماه از شبکه استانی اصفهان پخش شد به سوالات مردم کاشان و آران و بیدگل در مورد مشکلات منطقه پاسخ داد و تازه ترین رویدادها و مسائل دو شهرستان را با آنان در میان گذاشت. پیگیری شما درباره ظرفیت های آب شور منطقه که در مصاحبه هایتان به آن اشاره کردید چه بوده است؟

 • برای حمایت بیشتر از پرورش ماهیان زینتی چه پیگیری هایی داشته اید؟

  39 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم در این برنامه که در آستان مقدس امام زاده ولی بن موسی کاظم(ع) راوند ضبط و 9 آذرماه از شبکه استانی اصفهان پخش شد به سوالات مردم کاشان و آران و بیدگل در مورد مشکلات منطقه پاسخ داد و تازه ترین رویدادها و مسائل دو شهرستان را با آنان در میان گذاشت. برای حمایت بیشتر از پرورش ماهیان زینتی چه پیگیری هایی داشته اید؟

 • برای رونق اشتغال منطقه چه پیگیری هایی داشتید؟

  20 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم در این برنامه که در آستان مقدس امام زاده ولی بن موسی کاظم(ع) راوند ضبط و 9 آذرماه از شبکه استانی اصفهان پخش شد به سوالات مردم کاشان و آران و بیدگل در مورد مشکلات منطقه پاسخ داد و تازه ترین رویدادها و مسائل دو شهرستان را با آنان در میان گذاشت. برای رونق اشتغال منطقه چه پیگیری هایی داشتید؟ نتیجه سفر مسئولان اقتصادی به کاشان و آران و بیدگل چه بوده است؟

 • افتتاح مدرسه خیرساز حبیبی با حضور وزیر آموزش و پرورش

  31 بازدید

  سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش پنج شنبه(28 آذرماه) با دعوت دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم به کاشان و آران و بیدگل سفر و طرح های عمرانی و آموزشی این منطقه را افتتاح و کلنگی زنی کرد. افتتاح مدرسه خیرساز حبیبی سفیدشهر از برنامه های وزیر آموزش و پرورش در این سفر بود.

 • کلنگ زنی مدرسه باب الحوائج نوش آباد با حضور وزیر آموزش و پرورش

  47 بازدید

  سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش پنج شنبه(28 آذرماه) با دعوت دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم به کاشان و آران و بیدگل سفر و طرح های عمرانی و آموزشی این منطقه را افتتاح و کلنگی زنی کرد. کلنگ زنی مدرسه حضرت باب الجوائج نوش آباد از برنامه های وزیر آموزش و پرورش در این سفر بود.

 • از قطع بودجه آب استان و استعفای نمایندگان تا قول های دولتمردان

  25 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم در گفتگویی با مردم آخرین وضعیت استعفای نمایندگان استان اصفهان و پیگیری ها درباره معضل آب را تشریح کرد.

 • کلنگ زنی مدرسه شش کلاسه بانو کوزه گر در آران و بیدگل با حضور وزیر آموزش و پرورش

  44 بازدید

  سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش پنج شنبه(28 آذرماه) با دعوت دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم به کاشان و آران و بیدگل سفر و طرح های عمرانی و آموزشی این منطقه را افتتاح و کلنگی زنی کرد. کلنگ زنی مدرسه شش کلاسه بانو کوزه گر مادر شهید حسن شمس الدین در آران و بیدگل از برنامه های وزیر آموزش و پرورش در این سفر بود.

 • افتتاح و کلنگ زنی وزیر آموزش و پرورش در مجموعه ورزشی شهیداسماعیلیان آران و بیدگل

  26 بازدید

  سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش پنج شنبه(28 آذرماه) با دعوت دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم به کاشان و آران و بیدگل سفر و طرح های عمرانی و آموزشی این منطقه را افتتاح و کلنگی زنی کرد. افتتاح سالن ورزشی ابوالشهید اسماعیلیان و کلنگ زنی زمین چمن در مجموعه ورزشی شهید اسماعیلیان آران و بیدگل از برنامه های وزیر آموزش و پرورش در این سفر بود.

 • بازتاب سفر وزیر آموزش و پرورش به کاشان و آران و بیدگل در رسانه ملی

  41 بازدید

  سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش پنج شنبه(28 آذرماه) با دعوت دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم به کاشان و آران و بیدگل سفر و طرح های عمرانی و آموزشی این منطقه را افتتاح و کلنگی زنی کرد. بخش های خبری نیمروزی، سراسری، خبر 20:30، شبکه خبر و شبکه استانی اصفهان این سفر را پوشش دادند.

 • جشنواره کشت بذر بادام کوهی با مشارکت مردم کاشان

  52 بازدید

  حرکت جهادی برای کشت دیم 500 هکتاری بادام کوهی در اراضی نیاسر و برزک با حضور بیش از دو هزار نفری مردم کاشان

 • نخستین جشنواره کشت بادام کوهی در کاشان

  56 بازدید

  نخستین جشنواره کشت بادام کوهی با شعار کاشان را سرسبز کنیم به همت دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل پنج شنبه 15 آذرماه در ارتفاعات جنوب غرب کاشان بخش های برزک و نیاسر برگزار شد.

 • ابتکار دفتر نماینده مردم که تحسین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را به همراه داشت

  53 بازدید

  نخستین همایش تجلیل از حامیان خانواده منطقه کاشان پنج شنبه(22 آذرماه) با حضور دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان و دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل به همت دفتر نماینده مردم برگزار شد.