در حال بارگذاری
 • 23
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 45.1هزار
  بازدید

صفحه رسمی دکتر سیدجواد ساداتی نژاد

برنامه ها ، تجربیات و دیدگاه های فرهنگی اجتماعی سیاسی اقتصادی دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

برنامه ها ، تجربیات و دیدگاه های فرهنگی اجتماعی سیاسی اقتصادی دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی

 • 23
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 45.1هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • نخستین جشنواره کشت بادام کوهی در کاشان

  6 بازدید

  نخستین جشنواره کشت بادام کوهی با شعار کاشان را سرسبز کنیم به همت دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل پنج شنبه 15 آذرماه در ارتفاعات جنوب غرب کاشان بخش های برزک و نیاسر برگزار شد.

 • ابتکار دفتر نماینده مردم که تحسین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را به همراه داشت

  13 بازدید

  نخستین همایش تجلیل از حامیان خانواده منطقه کاشان پنج شنبه(22 آذرماه) با حضور دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان و دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل به همت دفتر نماینده مردم برگزار شد.

 • سخنرانی پیش از خطبه های دکتر ساداتی نژاد در نماز جمعه کاشان

  20 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل جمعه 16 آذرماه سخنران پیش از خطبه های نماز کاشان بود. نماینده مردم در سخنان خود با اشاره به استعفای هفته گذشته نمایندگان استان اصفهان اظهار کرد: بحث استعفای نمایندگان اصفهان دلخوری از نداشتن ردیف برای اعتبار آب استان است چرا که موضوع آب برای استان اصفهان و به خصوص منطقه کویری و خشک کاشان بسیار حائز اهمیت است.

 • کاشان در حوزه اشتغال از ۱۵ و در صادرات از ۱۷ استان کشور بالاتر است

  29 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد در حاشیه آیین 135 سالگی اتاق بازرگانی کاشان در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما عنوان کرد: هم اکنون جایگاه کاشان در حوزه اشتغال از ۱۵ استان، درصادرات از ۱۷ استان و در حوزه کارگاه های صنعتی و کارخانجات از ۱۲ استان کشور بالاتر است و این پیشرفت ها بیان گر آن است که باید به این شهرستان نگاه ویژه ای داشته باشیم.

 • سخنان دکتر ساداتی نژاد در ۱۳۵ سالگی تأسیس اتاق بازرگانی کاشان با حضور وزیر صمت

  43 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی شنبه 10 آذرماه در آیین 135 سالگی تأسیس اتاق بازرگانی کاشان با حضور دکتر رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: امروز کاشان استانی است محصور در دل یک استان دیگر و این باعث شده این شهر چون پرنده ای که توان پرواز دارد اما بال هایش بسته است در تمام موضوعات مختلف درگیر بروکراسی باشد.

 • گفتگوِی تلویزیونی دکتر ساداتی نژاد با برنامه خانه ملت

  155 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم در این برنامه که در آستان مقدس امام زاده ولی بن موسی کاظم(ع) راوند ضبط و 9 آذرماه از شبکه استانی اصفهان پخش شد به سوالات مردم کاشان و آران و بیدگل در مورد مشکلات منطقه پاسخ داد و تازه ترین رویدادها و مسائل دو شهرستان را با آنان در میان گذاشت.

 • گشایش نخستین دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان

  31 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم پنج شنبه 1 آذرماه در آیین گشایش نخستین دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان و آران و بیدگل گفت: راه اندازی دفتر مستقل نمایندگی آستان قدس رضوی، توسعه فرهنگی کاشان راه به همراه خواهد داشت.

 • چالش فزاینده بیکاری در انتظار مرکز کشور

  38 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل در نشست علنی چهارشنبه 19 مردادماه مجلس شورای اسلامی در تذکری به دولت درباره چالش فزاینده بیکاری در مرکز کشور با وجود 55 هزار کارگر در صنعت فرش و عدم تدبیر و اتخاذ تصمیم مقتضی از سوی دولت هشدار داد.

 • کاروان عشق، روایتی از پیاده‌روی مردم بخش کویرات به امام‌زاده آقاعلی عباس(ع)

  41 بازدید

  مستند «کاروان عشق» پیاده‌روی مردم بخش کویرات آران و بیدگل به امام‌زاده آقاعلی عباس(ع) در سالروز شهادت امام رضا(ع) را روایت می کند. در بخشی از این مستند دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل به تبیین این سنت مردم شهر ابوزیدآباد می پردازد.

 • سخنان دکتر ساداتی نژاد در نشست شورای اداری آبان ماه 97 شهرستان کاشان

  102 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی شامگاه چهارشنبه 23 آبان ماه در جلسه شورای اداری شهرستان کاشان اظهار کرد: عتبارهای فرهنگی اختصاص یافته، هیچ تناسبی با ظرفیت های ویژه کاشان ندارد که باید با برنامه ریزی بهتر در تخصیص اعتبارها، نسبت به بهره برداری از این توانمندی های ملی و بین المللی اقدام شود.

 • سخنان نماینده مردم در نماز جمعه شهر نیاسر

  24 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل جمعه 18 آبان ماه در نماز جمعه شهر نیاسر حضور یافت و پس از ارائه گزارشی از همایش نجوم نیاسر و تحلیل شرایط روز کشور به میان مردم رفت و به دغدغه ها و حرف های مردم شهر سبز گوش فراداد.

 • بازدید هیأت مالی و عمرانی از طرح جاده آران و بیدگل به گرمسار

  59 بازدید

  با دعوت دکتر ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل هیأتی مالی و عمرانی از مقامات سازمان برنامه و بودجه، وزارت راه و شهرسازی، شرکت راه آهن، استانداری های تهران، اصفهان و سمنان و... برای بازدید از روند اجرای طرح جاده آران و بیدگل به گرمسار به آران و بیدگل سفر کردند.

 • دکتر ساداتی نژاد به تماشای تئاتر «کنارم باش» نشست

  64 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد امشب به تماشای تئاتر «کنارم باش» نشست. نمایش کنارم باش که از 15 مهرماه در آران و بیدگل به روی صحنه رفته است، بخشی از جنایات داعش و از خودگذشتگی مدافعان حرم را به زبان هنر روایت می کند.

 • ویژه برنامه «کاشانه« از همایش نجوم و گردشگری فضاپایه نیاسر و مرنجاب

  32 بازدید

  ویژه برنامه «کاشانه» از همایش نجوم و گردشگری فضاپایه نیاسر و تسبیح ستارگان مرنجاب که به ابتکار دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.

 • از درخواست های دکتر ساداتی نژاد تا موافقت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی کشور

  55 بازدید

  مراسم آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و دکتر طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی کشور در دانشگاه آزاد واحد کاشان برگزار شد. دکتر طهرانچی در این آیین با درخواست دکتر ساداتی نژاد و اختصاص 10 میلیارد ریال برای تجهیز مرکز تحقیقات نساجی واحد کاشان موافقت کرد.

 • تسبیح ستارگان

  18 بازدید

  ویژه برنامه همایش نجوم و گردشگری فضاپایه در نیاسر کاشان و مرنجاب پخش شده از شبکه سه سیما در روز چهارشنبه 18 مهر 1397

 • گفتگوی دکتر ساداتی نژاد در برنامه صبحگاهی «حالا خورشید»

  370 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل صبح امروز(چهارشنبه) در برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» شبکه سه حاضر شد و درباره همایش نجوم و گردشگری فضاپیمای نیاسر و تسبیح ستارگان مرنجاب آران و بیدگل به گفتگو پرداخت.

 • رشد وشکوفایی اقتصاد نیاسر با راه اندازی پارک نجوم

  56 بازدید

  نظر دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره پارک نجوم نیاسر کاشان

 • پاسخ دکتر ساداتی نژاد: آیا به FATF رأی می دهید؟

  68 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد دوشنبه شب(9 مهرماه) در گفتگوی زنده شبکه اجتماعی اینستاگرام به سوالات مردم کاشان و آران و بیدگل پاسخ داد و با آنان به صورت مستقیم به گفتگو پرداخت. نماینده مردم در بخشی از این برنامه به سوال FATF خوب است یا بد و شما به آن رأی می دهید یا نه پاسخ داد.

 • سخنان دکتر ساداتی نژاد در آیین تکریم و معارفه فرماندار آران و بیدگل

  34 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در آیین تکریم و معارفه ابوالفضل معینی نژاد فرماندار سابق و اسماعیل بایبوردی سرپرست جدید فرمانداری آران و بیدگل در سه حوزه راهبردی ضرورت ها، فرصت ها و تهدیدهای شهرستان را تبیین و از فرماندار جدید درخواست کرد نگاه ویژه ای به آن ها داشته باشد. سخنرانی دکتر ساداتی نژاد به صورت زنده از شبکه اجتماعی رسمی نماینده مردم پخش شد.

 • انعکاس خبر همایش نجوم و گردشگری فضاپایه نیاسر در شبکه خبر

  52 بازدید

  همایش نجوم و گردشگری فضاپایه نیاسر به ابتکار دفتر دکتر ساداتی نژاد و با همکاری نهادی مردمی برگزار شد. ساخت نخستین پارک گردشگری نجوم کشور در نیاسر از جمله دستاوردهای این همایش بود.

 • ساخت نخستین پارک گردشگری نجوم کشور در نیاسر

  63 بازدید

  دکتر سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در همایش نجوم و گردشگری فضاپایه نیاسر، هدف از برگزاری این همایش را استفاده از ظرفیت گردشگری نجوم و اقتصاد شب در منطقه کاشان بیان کرد و گفت: با ساخت و تکمیل اولین پارک گردشگری نجوم کشور در نیاسر، گردشگران علاوه بر بازدید از آثار تاریخی و طبیعی این شهر از ظرفیت فوق العاده شب در این شهر استفاده می کنند.

 • گفتگوی زنده اینستاگرامی دکتر ساداتی نژاد با مردم

  43 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد دوشنبه شب(9 مهرماه) در گفتگوی زنده شبکه اجتماعی اینستاگرام به سوالات مردم شریف کاشان و آران و بیدگل پاسخ داد و با آنان به صورت مستقیم به گفتگو پرداخت.

 • نطق میان دستور دکتر ساداتی نژاد در مورد fatf در صحن مجلس

  123 بازدید

  اهم موضوعات مطرح شده توسط دکتر ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل در نطق میان دستور جلسه علنی سه شنبه10مهرماه مجلس: امارات و عربستان اگر دست و پایشان را جمع کنند. مشکلات فعلی ناشی از عدم مدیریت در داخل است. بند ۶ برجام می تواند موجب تشدید تحریم ها شود. چه کسی تضمین می دهد اگر FATF را پذیرفتیم، هفته بعد از لیست خاکستری خارج شویم؟ تنگناهای معیشتی مردم را آزار و کمر آن ها را شکسته است .

 • بازدید دکتر ساداتی نژاد از روستای بالا عباس آباد و بررسی ظرفیت های بوم گردی آن

  57 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل به منظور بررسی ظرفیت های بوم گردی روستا و قلعه بالای عباس آباد کاشان به همراه دکتر سلیمانی کارشناس حوزه گردشگری، مازیار آل داوود فعال بوم گردی کشور و آقای اعتماد فعال محیط زیست کاشان از این روستا و قلعه بازدید بعمل آوردند.

 • سخنرانی حجت السلام اسلامی تبار برای اعضای دفتر نماینده

  56 بازدید

  همزمان با ماه محرم حجت السلام والمسلمین اسلامی تبار در مراسم زیارت عاشورای دفتر نماینده مردم در سخنانی به اهمیت خدمت به مردم از نگاه ائمه و قرآن پرداخت. این مراسم در روز شنبه 31 شهریور در محل دفتر نماینده برگزار شد.

 • سخنان دکتر ساداتی نژاد در جلسه تودیع و معارفه فرماندار کاشان

  182 بازدید

  سخنرانی دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل در روز شنبه 24 شهریور 1397 در آیین تودیع مومنیان و معارفه علی اکبر مرتضایی قهرودی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان کاشان که با حضور حضرت آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان، طباطبایی نائینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و مسئولان و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان کاشان در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کاشان برگزار شد.

 • تقدیر دکتر ساداتی نژاد از نوجوان محجبه قهرمان کشوری کاراته

  64 بازدید

  دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل طی مراسمی از خانم سارا نجفی دوست بانوی محجبه و قهرمان کشوری رشته ورزشی جوکای دوکاراته بانوان ایران در نخستین دوره آموزشی طلایه داران عفاف در شهرستان آران و بیدگل تقدیر و تجلیل شد. شهریور ماه 1397

 • رئیس جمهور کارگروه ویژه صنعت فرش ماشینی کاشان تشکیل دهد

  37 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل در نشست علنی چهارشنبه 14 شهریورماه مجلس شورای اسلامی در تذکری به دولت خواستار تشکیل کمیته ویژه مشکل کارخانجات فرش ماشینی کاشان با حضور رئیس جمهور و معاون اول شد.

 • «ایرانیش» روایتی متفاوت از وضعیت فرش کاشان و ایران

  179 بازدید

  هفتمین قسمت مجموعه مستند «ایرانیش» روایتی متفاوت از وضعیت تولیدکنندگان کالای ایرانی، درباره وضعیت تولید فرش دستبافت وماشینی با مصاحبه با تولیدکنندگان فرش و گفتگو با دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل، روی آنتن شبکه افق رفت. تولید فرش در ایران طی سال های گذشته رشد فراوانی داشته و در حال 60 هزار نفر کارگر در این صنعت مشغول کار هستند

 • سخنان دکتر ساداتی نژاد در دومین همایش توسعه و ترویج بوم گردی روستایی

  91 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل در دومین همایش توسعه و ترویج بوم گردی و صنایع دستی روستایی منطقه گفت: اگر 10 درصد از گردشگری کاشان در روستاها جذب شوند اقتصاد روستاها رونق می گیرد.

 • تذکر شفاهی دکتر ساداتی نژاد در صحن علنی مجلس

  232 بازدید

  دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل در نشست علنی سه شنبه 13 شهریورماه مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس جمهور بر لزوم اطلاع رسانی درباره مشکلات کشور به مردم در شرایط جنگ اقتصادی از سوی دولت تاکید کرد.