در حال بارگذاری
 • 26
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 389.8هزار
  بازدید

دکتر مجید سادات منصوری

متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی ، جراحی چاقی ، جراحی دیابت و متابولیک

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی ، جراحی چاقی ، جراحی دیابت و متابولیک

 • 26
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 389.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • روش عمل اسلیو معده و سوئیچ اثنی عشر با یک نقطه آناستوموز

  1,566 بازدید

  در تکنیک جدید عمل جراحی اسلیو معده همراه با سوئیچ اثنی عشر بجای آنکه دو نقطه از روده باریک در دو ناحیه مختلف قطع و دوخته شود، یک نقطه را که معمولا ثلث ابتدای روده یا ثلث انتهایی آن است انتخاب و بصورت یک آناستوموز با اثنی عشر اتصال می یابد. این تکنیک عوارض و مشکلات کمتری دارد. این روش را بای پس Single Anastomosis Duodeno Ileal یا بطور اختصار، SADI Bypass می نامند.

 • فیلم عمل جراحی ساسی بای پس

  2,691 بازدید

  ساسی بای پس یکی از اعمال جراحی چاقی و متابولیک است که بر دو قسمت است، یکی اسلیو معده و دیگری بای پس معده که در پایین ترین نقطه معده با قوسی از روده باریک انجام می شود. به همین جهت آنرا Single Anastomosis Sleeve Ileostomy می گویند.

 • عمل جراحی سادی بای پس به روش جدید

  869 بازدید

  در تکنیک جدید عمل جراحی اسلیو معده همراه با سوئیچ اثنی عشر بجای آنکه دو نقطه از روده باریک در دو ناحیه مختلف قطع و دوخته شود، یک نقطه را که معمولا ثلث ابتدای روده یا ثلث انتهایی آن است انتخاب و بصورت یک آناستوموز با اثنی عشر اتصال می یابد. این تکنیک عوارض و مشکلات کمتری دارد. این روش را بای پس Single Anastomosis Duodeno Ileal یا بطور اختصار، SADI Bypass می نامند.

 • فیلم عمل جراحی تبدیل مینی بای پس به سادی بای پس

  738 بازدید

  بازنگری و بازسازی مجدد عمل جراحی قبلی است که بدلیل عود چاقی انجام شده است. دراین عمل، بیماری که قبلا تحت عمل جراحی مینی بای پس قرار گرفته و به دلیل عود چاقی، تحت عمل اسلیو محدود قرا می گیرند و سپس یا سنداردااِ

 • فیلم عمل جراحی فتق کشاله ران

  4,803 بازدید

  فتق کشاله ران، در اثر نقص مادرزادی و ضعف در غلاف ماهیچه های کف و قدام لگن در دوران جنینی ایجاد میشود و البته تظاهرات بالینی آن در سنین مختلفی بروز پیدا می کند. فتق نوعی بیرون زدگی احشاء داخل شکم و لگن است که از لابلای این نقص و ضعف جداره کشاله ران بیرون میزند و برای درمان آن باید از روش های جراحی استفاده نمود.

 • فیلم عمل جراحی برداشتن طحال

  2,536 بازدید

  برداشتن طحال، معمولا و یا ندرتا در موارد زیر انجام می شود: در برخی بیماریها و اختلالات انعقادی که به درمانهای معمول پاسخ نمیدهد، انسداد و لخته در ورید پورت، درتشخیص و درمان لنفوم، در حوادث و تروماهای شکم که منجر به پارگی طحال میشود، آبسه طحال، تومورهای اولیه طحالی، برخی بیماریهای التهابی و خودایمنی که طحال را درگیر میکند، و درنهایت و مهمتراز همه در بزرگی شدید و پرکاری طحال.

 • فیلم عمل جراحی اسلیو معده

  13,568 بازدید

  این عمل در افرادی قابل انجام است كه BMI بالای ۳۵ داشته باشند وحجم ودفعات غذای مصرفی آنها زیاد باشد. به عبارت دیگر در كسانی كه مشكل احساس گرسنگی كاذب و مصرف مكرر مواد غذایی در نوبتهای مختلف و تغذیه بی رویه و باحجم زیاد غذا را دارند، عمل جراحی اسلیو معده روش بسیارمناسبی است.

 • عمل اسلیو معده و سوئیچ اثنی عشر با یک نقطه آناستوموز

  1,940 بازدید

  در تکنیک جدید عمل جراحی اسلیو معده همراه با سوئیچ اثنی عشر بجای آنکه دو نقطه از روده باریک در دو ناحیه مختلف قطع و دوخته شود، یک نقطه را که معمولا ثلث ابتدای روده یا ثلث انتهایی آن است انتخاب و بصورت یک آناستوموز با اثنی عشر اتصال می یابد. این تکنیک عوارض و مشکلات کمتری دارد. این روش را بای پس Single Anastomosis Duodeno Ileal یا بطور اختصار، بای پس SADI می نامند.

 • فیلم عمل جراحی حلقه گذاری معده توسط دکتر سادات منصوری

  4,318 بازدید

  فیلم عمل جراحی حلقه گذاری معده توسط دکتر سادات منصوری

 • فیلم عمل جراحی برداشتن متاستاز کبدی در اثر سرطان روده

  9,020 بازدید

  کبد یکی از اندامهای حیاتی بدن است و چون در مسیر عبور رگهای خروجی اکثر احشای داخل شکمی است، سلولهای تومورال در اکثر موارد در مسیر حرکت به سمت کبد، در فیلتر کبدی به دام می افتند و در همانجا شروع به رشد و تکثیر نموده و ایجاد متاستاز می کنند. در فیلم حاضر دو متاستاز کبدی دراثر سرطان روده بزرگ از کبد بیمار برداشته می شود.

 • فیلم عمل جراحی برداشتن بخشی از معده به دلیل تومور GIST

  2,171 بازدید

  فیلم عمل جراحی برداشتن قسمتی از معده جهت جلوگیری از سرطان تومورهای استرومائی گوارشی (GISTs) شایع ترین نئوپلاسم های مزانشیمال دستگاه گوارش هستند Gastrointestinal Stromal Tumor (GIST)

 • فیلم عمل جراحی برداشتن آپاندیس توسط دکتر سادات منصوری

  58,111 بازدید

  فیلم عمل جراحی برداشتن آپاندیس توسط دکتر مجید سادات منصوری در هنگام آپاندیسیت حاد ( التهاب آپاندیس ) درمان اصلی جراحی و برداشتن آپاندیس است . به این عمل آپاندکتومی ( به انگلیسی : appendectomy ) می گویند . آپاندکتومی بیش تر با بیهوشی عمومی و برش باز شکمی انجام می گیرد ولی با لاپاروسکوپ نیز قابل انجام است .

 • فیلم عمل جراحی برداشتن کیسه صفرا با مجرای بسیار کوتاه

  10,930 بازدید

  کیسه صفرا توسط مجرای باریکی به مجرای اصلی صفرا متصل می شود. طول مجرای خروجی کیسه صفرا بطور متعارف بین 1 تا 3 سانتیمتر متغیر است. خطری که در حین جراحی، جراح را تهدید میکند این است که طول مجرای کیسه صفرا آنقدر کوتاه باشد که جراح آنرا جزئی از بدنه کیسه صفرا بپندارد و اشتباها کانال اصلی صفرا را قطع کند. در فیلم حاضر کیسه صفرا بلافاصله و با طول بسیار کوتاهی از مجرا به کانال اصلی صفراوی متصل شده است .

 • فیلم عمل جراحی برداشتن حلقه معده توسط دکتر سادات منصوری

  2,103 بازدید

  حلقه معده بشرطی که عارضه ای پیدا نکند حداکثر تا ۱۰ سال می تواند دوام بیاورد و بعد از آن باید از شکم خارج شود. در اکثریت موارد جابجایی حلقه روی معده منجر به درد و استفراغهای مکرر میشود و چاره ای جز خارج کردن حلقه از داخل شکم نیست. در فیلم حاضر خارج کردن حلقه را در بیماری که جابجا شدن آن باعث درد و عدم توانایی در خوردن غذا بخاطر گیر کردن محتویات غذایی در ابتدای معده شده بود ملاحظه می نمایید.

 • فیلم عمل جراحی ساسی بای پس معده توسط دکتر سادات منصوری

  19,088 بازدید

  با انجام عمل ساسی بای پس معده در افرادی با چاقی مفرط ، بیماری دیابت و افزایش چربی خون و اسیداوریک بالا درمان میشود ، در طی سه ماه بعد از عمل قندخون بطور کامل نرمال میشود و دیگر نیازی به مصرف انسولین یا قرصهای ضد دیابت نیست . بیش از ۹۵ درصد بیمارانی که کلسترول و یا تری گلیسرید بالا دارند با این عمل جراحی بطور کامل درمان میشوند به نحوی که قرصهای پائین آورنده چربی خون را قطع می نمایند .

 • فیلم عمل جراحی ساب توتال گاسترکتومی

  12,153 بازدید

  عمل جراحی ساب توتال گاسترکتومی به معنی برداشتن غیر کامل و در حدود سه چهارم معده است که معمولا این عمل در بیماریهای سرطان معده ، زخم های مزمن معده یا اثنی عشر ، و نیز در انسداد یا تنگی دریچه خروجی معده انجام می شود .

 • فیلم عمل جراحی مینی بای پس معده توسط دکتر سادات منصوری

  21,556 بازدید

  عمل جراحی مینی بای پس معده به عنوان روشی نوین و بسیار موثر برای درمان جراحی بیماران چاق و نیز افرادی که علاوه بر چاقی ، مبتلا به بیماریهای متابولیک هستند یعنی دچار افزایش قند خون ( دیابت ) ، کلسترول ، تری گلیسرید و اسید اوریک ، می باشند شناخته می شود و در این روش علاوه بر درمان چاقی ، دیابت و چربی خون نیز اصلاح می گردد .

 • روش عمل جراحی مینی بای پس معده

  9,980 بازدید

  دکتر مجید سادات منصوری از عمل جراحی مینی بای پس معده که روشی نوین و بسیار موثر برای درمان جراحی بیماران چاق می باشد برای شما می گوید . افرادی که علاوه بر چاقی مبتلا به بیماریهای متابولیک هستند یعنی دچار افزایش قند خون ( دیابت ) ، کلسترول ، تری گلیسرید و اسید اوریک ، می باشند با انجام این عمل ، دیابت و چربی خون آنها نیز اصلاح می گردد .

 • فیلم عمل جراحی برداشتن کیسه صفرا توسط دکتر سادات منصوری

  166,425 بازدید

  فیلم عمل جراحی برداشتن کیسه صفرا به روش لاپاراسکوپی ( کوله سیستکتومی ) توسط دکتر مجید سادات منصوری

 • فیلم عمل جراحی اسلیو معده همراه با سوئیچ اثنی عشر

  9,394 بازدید

  فیلم عمل جراحی اسلیو معده همراه با سوئیچ اثنی عشر توسط دکتر مجید سادات منصوری

 • روش عمل جراحی انحراف صفرا و لوزالمعده

  746 بازدید

  در این بخش دکتر مجید سادات منصوری از روش عمل جراحی انحراف صفرا و لوزالمعده برای شما می گوید

 • روش عمل جراحی اسلیو معده همراه با سوئیچ اثنی عشر

  3,956 بازدید

  در این بخش دکتر مجید سادات منصوری از روش عمل جراحی اسلیو معده همراه با سوئیچ اثنی عشر برای شما می گوید

 • روش عمل جراحی بای پس معده

  6,832 بازدید

  در این بخش دکتر مجید سادات منصوری از روش عمل جراحی بای پس معده برای شما می گوید

 • روش عمل جراحی اسلیو معده

  6,264 بازدید

  در این بخش دکتر مجید سادات منصوری از روش عمل جراحی اسلیو معده برای شما می گوید

 • روش عمل جراحی حلقه گذاری معده

  1,873 بازدید

  در این بخش دکتر مجید سادات منصوری از روش عمل جراحی حلقه گذاری معده برای شما می گوید

 • عوارض بیماری چاقی مفرط

  1,247 بازدید

  آیا از چاقی خود رنج می برید ؟ دکتر مجید سادات منصوری در این بخش از عوارض بیماری چاقی مفرط ، توضیحاتی در مورد شاخص توده بدن ( BMI ) و بررسی های قبل از عمل جراحی چاقی برای شما می گوید

 • معرفی دکتر مجید سادات منصوری

  2,629 بازدید

  دکتر مجید سادات منصوری متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی ، جراحی چاقی ، جراحی دیابت و متابولیک / فلوشیپ جراحی های پیشرفته لاپاراسکوپی از مرکز آموزشی درمانی رویال در شهر Hull انگلستان