در حال بارگذاری
 • 143
  دنبال کننده
 • 15
  دنبال شونده
 • 117.3هزار
  بازدید

کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی

کانال تلگرام : https://telegram.me/eactir کنسرسیوم کسب و کار های اینترنتی ایران با همت برخی از فارغ التحصیلان دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، گرایش کسب و کار اینترنتی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تشکیل شده است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال تلگرام : https://telegram.me/eactir کنسرسیوم کسب و کار های اینترنتی ایران با همت برخی از فارغ التحصیلان دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، گرایش کسب و کار اینترنتی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تشکیل شده است.

 • 143
  دنبال کننده
 • 15
  دنبال شونده
 • 117.3هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • دختری که کسب و کار خود را در 8 سالگی راه انداخت

  951 بازدید

  https://telegram.me/eactir مایا پن، دختر نوجوان 13 ساله ای است که کسب و کارش را در 8 سالگی راه انداخته. او در این ویدئو توضیح می دهد که چطور توانسته با این سن کم، محصولاتش را در کشورهای مختلف به فروش برساند.

 • 5 عامل موثر در موفقیت کمپانی های بزرگ

  421 بازدید

  https://telegram.me/eactir چه فاکتورهایی بیشترین تاثیر را در موفقیت کمپانی های بزرگ داشته اند؟ بیل گروس موسس سایت Idealab (که خود موسس بیش از 100 کمپانی نو پا بوده) در این ویدئو به این سوال پاسخ می دهد.

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه دانا وایت

  838 بازدید

  https://telegram.me/eactir ۱۰ قانون موفقیت از نگاه دانا وایت ، تاجر موفق و قهرمان مبارزات رزمی. در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون موفقیت تایلر پری ، هنرپیشه، کارگردان، فیلم نامه نویس، نمایش نامه نویس، تهیه کننده، پدیدآور، و ترانه سرا اهل ایالات متحده آمریکا باشید. وی از سال ۱۹۹۲ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده است. او تنها از می 2010 تا 2011، در مدت زمانی کمتر از یک سال 130 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

 • ۱۰ قانون موفقیت از شاهرخ خان

  1,917 بازدید

  https://telegram.me/eactir ۱۰ قانون موفقیت از نگاه شاهرخ خان ستاره بزرگ سینمای بالیوود. در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون موفقیت دانا وایت ، تاجر موفق و قهرمان مبارزات یو اف سی و همینطور رئیس سازمان هنرهای رزمی ترکیبی است. ثروت او بیش از 350 میلیون دلار تخمین زده شده است.

 • 10 قانون موفقیت از نگاه رابرت کیوساکی تاجر و نویسنده

  4,646 بازدید

  https://telegram.me/eactir ۱۰ قانون موفقیت از نگاه رابرت کیوساکی، تاجر و نویسنده مجموعه کتاب های پدر پولدار ، پدر بی پول. در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون موفقیت از شاهرخ خان، بازیگر بالیوود، مدل، نویسنده ، کارگردان و تاجر موفق مسلمان هندی باشید. ثرمت او بیش از 540 میلیون دلار تحمین زده شده است که از برخی از بازیگران بزرگ هالیوود مانند تام کروز و برد پیت نیز بیشتر است.

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه جی. کی. رولینگ نویسنده هری پاتر

  3,198 بازدید

  https://telegram.me/eactir ۱۰ قانون موفقیت از نگاه جی. کی. رولینگ نویسنده مجموعه کتاب داستان هری پاتر که در زندگی به آنها عمل کرده است. در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون موفقیت از رابرت کیوساکی، اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری های نوآورانة اقتصادی در دنیا باشید. میلیون ها نفر با پیروی از نظرات خلاقانة رابرت کیوساکی توانسته اند به موقعیت های مالی و اجتماعی خیره کننده ای در جهان دست یابند.

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه جیمز کامرون

  2,892 بازدید

  https://telegram.me/eactir ۱۰ قانون موفقیت از نگاه جیمز کامرون که در زندگی به آنها عمل کرده است. در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون موفقیت از جی. کی. رولینگ ویسنده مجموعه کتاب های داستان هری پاتر باشید.در سال ۲۰۰۷ فهرست ثروتمندان ساندِی تایمز میزان ثروت رولینگ را به ۴۵۴ میلیون پوند (۱٫۰۷ میلیارد دلار) تخمین زد و در بین پولدارترین زنان انگلیس رولینگ را در رده ۱۳ جدول قرار داد.

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه ایلان ماسک خالق پی پال

  2,665 بازدید

  https://telegram.me/eactir ۱۰ قانون موفقیت از نگاه ایلان ماسک که در زندگی به آنها عمل کرده است. در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون موفقیت از جیمز کامرون کارگردان فیلم های بزرگ تاریخ سینمای هالیوود از جمله ترمیناتور ، نابودگر ، رمبو ، تایتانیک ، آواتار و ... باشید. در سال ۲۰۱۳ ثروت وی بالغ بر ۹۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه وارن بافت

  3,460 بازدید

  https://telegram.me/eactir ۱۰ قانون موفقیت از نگاه وارن بافت که در زندگی به آنها عمل کرده است. در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون موفقیت از ایلان ماسک خالق پی پال باشید. ثروت او از مرز 11 میلیارد دلار گذشته است و هم اکنون مدیرعامل و مدیرفنی در اسپیس اکس و مدیرعامل و طراح محصول در تسلا موتورز است. کارگردان سری فیلمهای مرد آهنی، از ایلان ماسک بعنوان الگوی شخصیت تونی استارک یا همون مرد آهنی نام برده است.

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه بروس لی

  6,600 بازدید

  https://telegram.me/eactir ۱۰ قانون موفقیت از نگاه بروس لی که در زندگی به آنها عمل کرده است. در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون موفقیت از نگاه وارن بافت کارآفرین، بازرگان، سرمایه گذار و نیکوکار آمریکایی که به عنوان موفق ترین سرمایه گذار قرن بیستم شناخته می شود، باشید. او هم اکنون به عنوان مدیر عامل اجرایی و رییس هیئت مدیره شرکت برکشایر هاتاوی فعالیت می کند.

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه وین دایر

  5,790 بازدید

  https://telegram.me/eactir ۱۰ قانون #موفقیت از نگاه وین دایر که در زندگی به آنها عمل کرده است.در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون موفقیت از نگاه مایکل جکسون خواننده، ترانه سرا، تهیه کنندۀ موسیقی، رقصنده و بازیگر باشید. طبق بررسی های تالار مشاهیر راک اند رول، کتاب گینس، مجلهٔ وینتی فیر و ...، محبوب ترین هنرمند تاریخ صنعت نمایش، مشهورترین انسان مَرد تاریخ، نیکوکارترین ستارهٔ پاپ و پرجایزه ترین هنرمند است

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه جنیفر لوپز

  10,544 بازدید

  https://telegram.me/eactir ۱۰ قانون #موفقیت از نگاه جنیفر لوپز، که در زندگی به آنها عمل کرده است.در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون موفقیت از نگاه وین دایر نویسنده کتاب های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی باشید. کتاب چگونه شخصیت سالم تر بیابیم؟ حدود ۳۰ میلیون نسخه فروخت و جز یکی از بالاترین فروش کتاب ها در تاریخ شد.مجله watkins وین دایر را سومین انسان معنوی تاثیر گذار در دنیا معرفی کرد.

 • طراحی بوم ارزش پیشنهادی

  914 بازدید

  https://telegram.me/eactir توضیحاتی در مورد بوم ارزش پیشنهادی که برای تکمیل دقیق تر بوم مدل کسب و کار بسیار مفید هست. @e_ACT93

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه آنتونی رابینز

  11,667 بازدید

  https://telegram.me/eactir ۱۰ قانون موفقیت از نگاه نگاه آنتونی رابینز، که در زندگی به آنها عمل کرده است.در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون موفقیت از نگاه جنیفر لوپز خواننده، بازیگر، رقصنده، تهیه کننده موسیقی، تهیه کننده تلویزیونی، نویسنده و طراح مد آمریکایی باشید. از نگاه فوربز او قدرتمندترین سلبرتی است. در میزان ثروت خانم لوپز همین بس که سال گذشته خانه ای به ارزش حدود 52 میلیون دلار خریده است.

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه جکی چان

  6,130 بازدید

  eactir۱۰ قانون موفقیت از نگاه نگاه جکی چان، که در زندگی به آنها عمل کرده است.در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون موفقیت از نگاه تونی رابینز موفق ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان باشید. او در مدت کوتاهی به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خود جامه عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خود را از ۳۸ هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار افزایش دهد.

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه ناپلئون هیل

  6,369 بازدید

  https://telegram.me/eactir ۱۰ قانون موفقیت از نگاه ناپلئون هیل، که در زندگی به آنها عمل کرده است. منتظر ۱۰ قانون بعدی موفقیت از نگاه جکی چان باشید. چان کُونگ سانگ مشهور به جکی چان متولد هفت آوریل سال ۱۹۵۴ یک هنرپیشه، کارگردان، تهیه کننده، فیلم نامه نویس، بدل کار و خواننده هنگ کنگی است. او بخاطر فیلم های کمدی-اکشن خود مشهور است.ثروت او حدود 130 میلیون دلار تخمین زده شده است.

 • در انتظار تولد کسب و کار های اینترنتی نوپا

  501 بازدید

  https://telegram.me/eactir اکنون ای اکتی ها پس از کسب اطلاعات لازم جهت خلق کسب وکار اینترنتی خود، داستان برند خود را تعریف میکنند و لحظه به لحظه کسب و کار اینترنتی خود را آماده شروع میکنند.

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه سیلوستر استالونه

  4,905 بازدید

  ۱۰ قانون موفقیت از نگاه سیلوستر استالونه، که در زندگی به آنها عمل کرده است. منتظر ۱۰ قانون بعدی موفقیت از نگاه ناپلئون هیل باشید. ناپلئون هیل نویسنده آمریکایی که یکی از پیشگامان سبک مدرن ادبیات موفقیت شخصی بود.معروف ترین اثر او، بیندیشید و وثروتمند شوید، یکی ازپرفروشترین کتاب های جهان است .او به یکی از مشاور رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت تبدیل شد.هر چه ذهن انسان تصور و باور کند به او دست می یابید

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه آرنولد آلویس شوارتزنگر

  5,506 بازدید

  ۱۰ قانون موفقیت از نگاه آرنولد شوارتزنگر، که در زندگی به آنها عمل کرده است. منتظر ۱۰ قانون بعدی موفقیت از نگاه سیلوستر استالونه باشید.سیلوِستِر اِستالونه،بازیگر، کارگردان و نویسندهٔ آمریکایی و برنده جایزه گلدن گلوب است.وی را عمدتاً به خاطر نقش های اکشنش در فیلم های هالیوودی می شناسند. دو نقش به یادماندنی استالونه، یعنی رَمبو و راکی مهم ترین نقش های او هستند.

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه دونالد ترامپ

  5,241 بازدید

  ۱۰ قانون موفقیت از نگاه دونالد ترامپ، که در زندگی به آنها عمل کرده است. منتظر 10 قانون بعدی موفقیت از نگاه آرنولد شوارتزینگر باشید. آرنولد آلویس شوارتزنگر (زاده ۳۰ ژوئیه ۱۹۴۷) مدل، تهیه کننده، کارگردان، تاجر، سرمایه گذار، نویسنده، نیکوکار، سیاستمدار، بازیگر و بدن ساز اتریشی-آمریکایی، برنده جایزه گلدن گلوب بازیگری است. وی فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا است.

 • ۱۰ قانون موفقیت از نگاه اپرا وینفری

  6,394 بازدید

  ۱۰ قانون موفقیت از نگاه اپرا وینفری، که در زندگی به آنها عمل کرده است. در ویدئوی بعدی منتظر ۱۰ قانون بعدی از دونالد ترامپ باشید.دونالد جان ترامپ ابرتاجر، نویسنده، سرمایه گذار و مجری تلویزیون آمریکایی و از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا است. ترامپ رئیس هیئت مدیره و رئیس سازمان ترامپ و مؤسس تفریگاه های ترامپ است.

 • 10 قانون موفقیت از نگاه لری پیج

  2,759 بازدید

  10 قانون موفقیت از نگاه لری پیج خالق گوگل، که در زندگی به آنها عمل کرده است. در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون بعدی از اپرا وینفری باشید. اپرا وینفری به عنوان ثروتمندترین آمریکایی آفریقایی تبار قرن بیستم رتبه بندی شده است. او برای مدتی، تنها میلیاردر سیاهپوست جهان بوده است و بر اساس برخی ارزیابی ها، با نفوذترین زن در جهان محسوب می شود.وی در میان قدرتمندترین افراد جهان در رتبه ۴۵ قرار دارد.

 • 10 قانون موفقیت از نگاه کریستین رونالدو

  4,547 بازدید

  10 قانون کریستین رونالدو، برای موفقیت که در زندگی به آنها عمل کرده است. در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون بعدی از لری پیج، خالق گوگل باشید.

 • 10 قانون بیل گیتس برای موفقیت

  4,345 بازدید

  10 قانون بیل گیتس برای موفقیت که در زندگی به آنها عمل کرده است. در ویدئوی بعدی منتظر 10 قانون موفقیت از نگاه کریستین رونالدو باشید.

 • 10 قانون مارک زاکربرگ، خالق فیس بوک، برای موفقیت

  3,459 بازدید

  10 قانون مارک زاکربرگ، خالق فیس بوک، برای موفقیت که در زندگی به آنها عمل کرده است. در ویدئوی بعدی منظر 10 قانون بعدی از یک کارآفرین موفق دیگر باشید

 • 10 قانون ریچارد برانسون برای موفقیت

  2,887 بازدید

  10 قانون ریچارد برانسون برای موفقیت که در زندگی به آنها عمل کرده است

 • 10 قانون استیو جابز برای موفقیت

  4,784 بازدید

  10 قانون استیو جابز برای موفقیت که در زندگی کاری خود به آنها عمل کرد. در ویدئوی بعدی منظر 10 قانون بعدی از یک کارآفرین موفق دیگر باشید

 • خبر تصویری از گردهمایی کسب و کارهای اینترنتی ایران

  215 بازدید

  26 آذر - بزرگان کسب و کارهای اینترنتی ایران

 • نخستین گردهمایی کسب و کارهای اینترنتی ایران

  265 بازدید

  همایش 26 آذر در سالن قلم مرکز همایش های کتابخانه ملی

 • کسب و کار اینترنتی خود را با ما آغاز کنید

  1,942 بازدید

  برای اولین بار گردهمایی بزرگان کسب و کار اینترنتی ایران، در تاریخ 26 آذر ماه امسال، با حضور بزرگان این حوزه برگزار می شود. در این همایش علاوه بر برگزاری سه پنل تخصصی و سخنرانی های آموزشی، به کسب و کارهای اینترنتی پیشرو، "تندیس کلیک طلایی" اهدا می شود. #eact94 اگر کسب و کار اینترنتی دارید این فرصت را از دست ندهید و در این گردهمایی شرکت کنید.