در حال بارگذاری
 • 16
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 41.8هزار
  بازدید

الیکا الکتریک

شركت فنی و مهندسی الیكا الكتریك در زمینه كنترل ، اتوماسیون و برق صنعتی فعالیت می نماید

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شركت فنی و مهندسی الیكا الكتریك در زمینه كنترل ، اتوماسیون و برق صنعتی فعالیت می نماید

 • 16
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 41.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • کلید اتوماتیک

  51 بازدید

  کلید اتوماتیک هوایی یکی از انواع کلیدهای فشار ضعیف است که در آمپرهای بالا استفاده می شود. کلیدهای هوایی از ۶۳۰ تا ۶۳۰۰ آمپر طراحی و ساخته می شوند. کلید اتوماتیک هوایی اشنایدر الکتریک در دو سری NT و NW تولید می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس اینترنتی https://elicaelectric.com مراجعه نمائید.

 • کلید حرارتی اشنایدر الکتریک

  7 بازدید

  کلید حرارتی از جمله تجهیزات حفاظتی است که از جریان حراتی و از جریان مغناطیسی محافظت می کند یعنی یک موتور الکتریکی در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار حفاظت می شود. کلید حرارتی یا کلید محافظ موتور که به کلید MPCB معروف است و برای روشن و خاموش کردن الکترو موتور های تک فاز و سه فاز مورد استفاده قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس اینترنتی https://elicaelectric.com مراجعه نمائید.

 • کلید حرارتی

  45 بازدید

  کلید حرارتی از جمله تجهیزات حفاظتی است که توسط آن موتور الکتریکی در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار حفاظت می شود. کلید حرارتی یا کلید محافظ موتور که به کلید MPCB معروف است و برای روشن و خاموش کردن الکترو موتور های تک فاز و سه فاز مورد استفاده قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس اینترنتی https://elicaelectric.com مراجعه نمائید.

 • اینورتر آلتیوار 61 اشنایدر الکتریک

  57 بازدید

  با افزایش قدرت الکتروموتورها و الکترو پمپ ها در بخش های مختلف صنعت نیاز به استفاده از اینورترهای صنعتی یا کنترل دور الکتروموتورها روز به روز بیشتر می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و راه اندازی کنترول دورهای اشنایدر الکتریک می توانید از طریق شماره تلفن 32664550-031 و یا وب سایت elicaelectric.com اقدام نمائید.

 • لامپ سیگنال اشنایدر الکتریک

  72 بازدید

  لامپ سیگنال یا چراغ سیگنال از انواع لوازم تابلو برق است و کاربرد فراوانی دارد که به عنوان لامپ های علامت دهنده و یا لامپ های خبر هم نامیده می شوند. از لامپ سیگنال جهت اطلاع رسانی به اپراتور از روشن یا خاموش بودن دستگاه استفاده می گردد. ولتاژ عملکرد چراغ سیگنال ها در شش ولتاژ مختلف، از بازه ۲۴ ولت تا ۲۲۰ ولت، قابل استفاده در جریان برق مستقیم (DC) و متناوب (AC) است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق شماره تلفن 32664550-031 و یا وب ‌سایت elicaelectric.com اقدام نمایید.

 • محافظ شستی

  47 بازدید

  محافظ شستی برای افزایش درجه حفاظت تا IP68 استفاده می شود همچنین برای واتر پروف نمودن انواع شستی های استارت یا استوپ می توان از این محافظ ها استفاده نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس اینترنتی https://elicaelectric.com مراجعه فرمائید.

 • کنترل دور موتور اشنایدر الکتریک

  127 بازدید

  اینورتر کاربردها و ویژگی هایی نظیر تنظیم سرعت موتور، تغییر جهت چرخش بدون نیاز به کنتاکتور، روشن و خاموش نمودن موتور بدون نیاز به قطع و وصل برق اصلی، کاهش ضربه های مکانیکی و در نتیجه افزایش طول عمر مفید قسمت مکانیکی، حفاظت موتور در مقابل افزایش ولتاژ و جلوگیری از آسیب دیدن موتور و در اکثر کاربردها حذف کامل جریان راه اندازی موتور را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اینورترهای اشنایدر به سایت اینترنتی الیکا الکتریک https://elicaelectric.com مراجعه فرمائید.

 • اینورتر اشنایدر الکتریک

  97 بازدید

  اینورتر به منظور کاهش انرژی مصرفی، کاهش جریان راه اندازی، امکان تغییر سرعت موتور، امکان تغییر جهت حرکت موتور، داشتن حفاظت در برابر اضافه بار، امکان کنترل از راه دور، ایجاد سرعت بیشتر از سرعت نامی موتور و برنامه‌ریزی کردن حرکت موتور الکتریکی استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اینورترهای اشنایدر به سایت اینترنتی الیکا الکتریک https://elicaelectric.com مراجعه فرمائید.

 • کنتاکتور اشنایدر الکتریک

  49 بازدید

  کنتاکتور اشنایدر الکتریک برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس اینترنتی https://elicaelectric.com مراجعه نمائید.

 • محافظ جان ترکیبی اشنایدر الکتریک

  226 بازدید

  محافظ جان ترکیبی اشنایدر برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس اینترنتی https://elicaelectric.com مراجعه نمائید.

 • پی ال سی زلیو لاجیک

  348 بازدید

  پی ال سی زلیو لاجیک که به مینی پی ال سی و یا Smart relay مشهور هستند امکانات جانبی بسیار خوبی دارند. از این رله های هوشمند برای کنترل سیستم های با حجم کوچک (تعداد ورودی و خروجی های محدود) استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس اینترنتی https://elicaelectric.com مراجعه کنید.

 • پی ال سی زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک

  315 بازدید

  مینی پی ال سی زلیو یکی از محصولات شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه است که در بخش های مختلف اتوماسیون استفاده می شود، به این رله ها، رله های هوشمند نیز گفته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس اینترنتی https://elicaelectric.com مراجعه کنید.

 • جوی استیک

  70 بازدید

  جوی استیک یا دسته فرمان ابزاری برای کنترل انواع جرثقیل ها است که با حرکت دادن دستۀ آن شتاب موتور و شرایط خاموش یا روشن شدن موتور جرثقیل ها را فراهم می کند همچنین جوی استیک ها قابل استفاده درسیستم های اتوماسیون هستند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس اینترنتی https://elicaelectric.com مراجعه کنید.

 • منبع تغذیه 240 وات اشنایدر الکتریک

  310 بازدید

  به طورکلی، منبع تغذیه یا Power supply دستگاهی است که ولتاژ متناوب ورودی (AC) را به ولتاژ مستقیم (DC) تبدیل می نماید. منبع تغذیۀ 240 وات ABL به منظور ایجاد ولتاژ کاملاً رگوله و سوئیچینگ به کار می رود و حداکثر رنج توان کاری که برای این محصول تعریف شده، 240 وات است. یعنی از این نمونه منبع تغذیۀ اشنایدر می توان به میزان 24 ولت DC و 10 آمپر جریان دریافت نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس اینترنتی https://elicaelectric.

 • کلید هوایی اشنایدر الکتریک

  801 بازدید

  آشنایی با کلید هوایی اشنایدر الکتریک برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس اینترنتی https://elicaelectric.com مراجعه کنید.

 • کنترل دور آلتیوار 61 اشنایدر الکتریک

  272 بازدید

  راه اندازی مستقیم الکترو پمپ ها با کنترل دورهای آلتیوار 61 اشنایدر الکتریک. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.

 • تنظیمات میکرولوژیک Micrologic کلید هوایی اشنایدر

  422 بازدید

  تنظیمات میکرولوژیک Micrologic کلید هوایی اشنایدر برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.

 • سیستم ارتباطی مدباس و TCP / IP

  279 بازدید

  در این فیلم آموزشی پیرامون سیستم ارتباطی مدباس و TCP / IP و همچنین آدرس های Modbus، ساختار داده ها، کدهای تابع و پورت های ارتباطی RS232 ،RS485 ،RS422 و توپولوژی های اترنت بحث شده است.

 • سری جدید محصولات Acti9 اشنایدر الکتریک

  75 بازدید

  سری جدید محصولات Acti9 اشنایدر الکتریک شامل فیوزهای مینیاتوری و محافظ جان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.

 • کلید جرثقیل بی سیم اشنایدر الکتریک

  94 بازدید

  کلید جرثقیل بی سیم اشنایدر کنترل از راه دور جرثقیل های صنعتی را فراهم می کند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.

 • پوش باتن Harmony XB4 اشنایدر الکتریک

  95 بازدید

  پوش باتن Harmony XB4 اشنایدر الکتریک برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.

 • پوش باتن Harmony XB5 اشنایدر الکتریک

  69 بازدید

  پوش باتن Harmony XB5 اشنایدر الکتریک برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.

 • آموزش تنظیم Micrologic کلید هوایی اشنایدر

  245 بازدید

  آموزش تنظیم Micrologic کلید هوایی اشنایدر برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.

 • آموزش تنظیم میکرولوژیک کلید هوایی اشنایدر

  253 بازدید

  آموزش تنظیم میکرولوژیک کلید هوایی اشنایدر برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.

 • روش قرار دادن رله آندر ولتاژ MN یا رله شنت MX

  891 بازدید

  روش قرار دادن رله آندر ولتاژ MN یا رله شنت MX در کلید اتوماتیک سری NSX اشنایدر الکتریک برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.

 • چگونگی استفاده از سوئیچ امرجنسی طنابی Preventa XY2CED

  283 بازدید

  این ویدئو چگونگی استفاده از سوئیچ امرجنسی طنابی Preventa XY2CED برای ایجاد توقف اضطراری را آموزش داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.

 • سوئیچ امرجنسی طنابی Preventa XY2CJ

  141 بازدید

  سوئیچ های امرجنسی طنابی در محل و در ماشین هایی که در هنگام عملیات بالقوه خطرناک هستند ضروری است. هنگامی که یک عملکرد عادی توقف اضطراری توسط انسان غیرممکن است اپراتور باید بتواند دستور توقف را در هر نقطه ای از منطقه کاری خود اجرا کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.

 • سیستم های APC اشنایدر الکتریک

  44 بازدید

  در این ویدئو می بینید که چگونه UPS های هوشمند اشنایدر الکتریک برای برنامه های دریایی و کشتی ها کمک می کند تا توان را برای خدمه و مسافران به طور یکسان تأمین کند.

 • سیستم منبع تغذیۀ اضطراری اشنایدر برای بیمارستان ها

  90 بازدید

  سیستم منبع تغذیۀ اضطراری اشنایدر برای بیمارستان ها

 • اجرای اینترلاک کلیدهای هوایی Masterpact اشنایدر

  457 بازدید

  آموزش نصب اینترلاک مکانیکی به وسیله کابل در کلیدهای هوایی Masterpact اشنایدر برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.

 • انتقال تنظیمات توسط ماژول گرافیکی آلتیوار 61

  46 بازدید

  آموزش انتقال تنظیمات بین درایوها به وسیله صفحه گرافیکی در Altivar 61 اشنایدر الکتریک برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.

 • نحوه اتصال ماژول نشتی جریان به کلید اتوماتیک اشنایدر

  1,016 بازدید

  در این ویدیو نحوه اتصال ماژول تشخیص نشتی جریان VigiCompact به کلید کامپکت اشنایدر الکتریک نمایش داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با شماره تلفن 32664550-031 تماس حاصل فرمائید.