در حال بارگذاری
 • 17
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 4.9هزار
  بازدید

محمد (مهرزاد)عرفانی زاده

محمد(مهرزاد)عرفانی زاده متولد مهر 64 کارشناس نرم افزار و و بمستر مدیر آی تی مدرس علوم کامپیوتر و آی تی و کسب و کار آنلاین مدیر یک فروشگاه اینترنتی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

محمد(مهرزاد)عرفانی زاده متولد مهر 64 کارشناس نرم افزار و و بمستر مدیر آی تی مدرس علوم کامپیوتر و آی تی و کسب و کار آنلاین مدیر یک فروشگاه اینترنتی

 • 17
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 4.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • آموزش کسب درآمد از تلگرام

  625 بازدید

  جهت دیدن این دوره آموزشی از سایت محصولات آموزشی عرفانی زاده کافیست وارد لینک زیر شوید: http://erfanizade.ir/product/telegram/

 • جلسه نهم شروع کسب و کارهای اینترنتی فقط با یک ایمیل

  259 بازدید

  در جلسه نهم از دوره رایگان شروع کسب و کارهای اینترنتی فقط با داشتن یک ایمیل از سایت http://erfanizade.ir/ به تنظیمات نهایی مربوط به پیج فیسبوک می پردازیم و در این جلسه آموزش فیسبوک به اتمام می رسد. جهت دیدن سایر آموزشهای رایگان سایت عرفانی زاده دات آی آر به http://erfanizade.ir/ مراجعه نمایید.

 • بازاریاب شبکه ای یک دقیقه ای

  246 بازدید

  کتاب صوتی بازاریاب شبکه ای یک دقیقه ای اثر مایکل جی کویین که در سایت http://erfanizade.ir/ تهیه و تنظیم شده است جز محدود کتابهای قدرتمند یک دقیقه ای است که هیچ کجا آن را نمی یابید. جهت دانلود کامل کتاب به لینک https://goo.gl/sTW5A6 مراجعه نمایید.

 • جلسه هشتم شروع کسب و کارهای اینترنتی فقط با یک ایمیل

  163 بازدید

  در هشتمین جلسه از دوره رایگان شروع کسب و کارهای اینترنتی تنها با داشتن یک ایمیل از سایت عرفانی زاده دات آی آر http://erfanizade.ir به ادامه تنظیمات مربوط به پیج تجاری مان در فیسبوک می پردازیم.اینکه چگونه بتوانید بر اساس کسب و کارتان تنظیمات مربوط به آن را در پیج تجاری فیسبوک تان اعمال نمایید.جهت دیدن سایر آموزشهای ما به http://erfanizade.ir مراجعه نمایید

 • جلسه هفتم شروع کسب و کارهای اینترنتی فقط با یک ایمیل

  202 بازدید

  در جلسه هفتم دوره رایگان شروع کسب و کارهای اینترنتی تنها با داشتن یک ایمیل و ابزارهای رایگان از سایت http://erfanizade.ir عرفانی زاده دات آی آر به موضوع گسترش دایره دوستان در فیسبوک و همچنین ساختن یک پیج تجاری می پردازیم. جهت دیدن سایر دوره ها و مطالب آموزشی رایگان ما به سایت ما http://erfanizade.ir عرفانی زاده دات آی آر مراجعه نمایید

 • جلسه ششم شروع کسب و کارهای اینترنتی فقط با یک ایمیل

  266 بازدید

  ششمین جلسه از دوره رایگان شروع کسب و کارهای اینترنتی تنها با داشتن یک ایمیل و ابزارهای رایگان از سایت http://erfanizade.ir در این جلسه به معرفی شبکه اجتماعی بزرگ و قدرتمند فیسبوک و نحوه ایجاد یک اکانت در فیسبوک و همچنین تنظیمات اولیه برای اکانت فیسبوک می پردازیم. همچنین جهت دیدن سایر آموزشها و مطالب رایگان ما به وبسایت عرفانی زاده دات آی آر http://erfanizade.ir مراجعه نمایید.

 • جلسه پنجم کسب وکار اینترنتی فقط با یک ایمیل عرفانی زاده

  338 بازدید

  در جلسه پنجم شروع کسب و کار اینترنتی با ابزارهای رایگان و تنها با یک ایمیل از سایت عرفانی زاده http://erfanizade.ir به نحوه کار با انجمن ها در گوگل پلاس می پردازیم.و در جلسه ششم به چگونگی گسترش کسب و کار در شبکه اجتماعی بزرگ و قدرتمند فیسبوک خواهیم پرداخت. جهت دیدن سایر دوره ها و محصولات رایگان از سایت عرفانی زاده دات آی آر به سایت عرفانی زاده http://erfanizade.ir مراجعه نمایید.

 • قسمت 4 شروع کسب و کار اینترنتی بایک ایمیل-عرفانی زاده

  351 بازدید

  در جلسه چهارم دوره رایگان شروع کسب و کارهای اینترنتی تنها با داشتن یک ایمیل از سایت http://erfanizade.ir به موضوع چگونگی مدیریت مخاطبین و همچنین ارسال محصولات و خدمات در گوگل پلاس می پردازیم. جهت دیدین سایر مطالب آموزشی رایگان در زمینه کسب و کارهای اینترنتی به سایت عرفانی زاده دات آی ار http://erfanizade.ir مراجعه نمائید.

 • جلسه سوم شروع کسب و کار اینترنتی بایک ایمیل-عرفانی زاده

  419 بازدید

  جلسه سوم شروع کسب و کار اینترنتی فقط با یک ایمیل از سایت http://erfanizade.ir عرفانی زاده دات آی آر در این جلسه آموزشی به ادامه کار با شبکه اجتماعی گوگل پلاس خواهیم پرداخت جهت دیدن جدیدترین مطالب آموزشی کسب و کار به سایت ما http://erfanizade.ir مراجعه نمایید.

 • جلسه دوم کسب و کار اینترنتی فقط با یک ایمیل عرفانی زاده

  596 بازدید

  در قسمت دوم آموزش کسب و کار اینترنتی فقط با یک ایمیل در سایت http://erfanizade.ir در رابطه با شروع کسب و کار با شبکه اجتماعی گوگل پلاس می باشد. به دلیل اینکه به راحتی بتوانید آموزشهای ما را دنبال کنید حجم فایلها را پایین آورده ایم. برای دیدن سایر مطالب آموزشی سایت عرفانی زاده به سایت ما http://erfanizade.ir مراجعه نمایید.

 • جلسه1 شروع کسب و کار اینترنتی با یک ایمیل-عرفانی زاده

  1,305 بازدید

  در این دوره رایگان از سایت http://erfanizade.ir خواهید آموخت چگونه با استفاده از ابزارهای رایگان و قدرتمندی که در اینترنت وجود دارد و خیلی از کاربران هیچگاه از آنها استفاده نمی کنند می توان کسب و کار اینرتنتی خودتان را شروع نمایید. جهت دیدن سایر مطالب آموزشی رایگان در زمینه کسب و کار به سایت http://erfanizade.ir مراجعه نمایید.