در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 4
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2.2هزار
  بازدید

ایسیس

ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک طراحی و سفارشی سازی طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک طراحی و سفارشی سازی طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.

 • 4
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2.2هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • آموزش امبدد سیستم- جلسه اول- تاینی 210 با ویندوز CE

  52 بازدید

  یکی از محبوبترین بردهای حوزه امبدد برد تاینی 210 است که در پکیج های مختلفی ارائه می گردد، این تنوع پکیج ها نشان دهنده استفاده زیاد این سری از بردها در صنایع مختلف به عنوان یک راه حل اقتصادی و با عملکرد مناسب است پروژه های مختلفی مانند دستگاه فروش، حضور وغیاب، پردازش تصویر و بسیاری موارد دیگرتوسط این برد قابل انجام است. این آموزش جهت توسعه سریعتر محصولات مبتنی بر این محصول توسط ایسیس آماده شده است.

 • ساخت مدار چاپی به صورت دستی با اسید و اتو

  585 بازدید

  در مواردی که نیاز خیلی سریعی به یک برد نمونه وجود دارد می توان از روشهای دستی برای ساخت برد استفاده نمود. در این ویدئو به روش استفاده از اسید و اتو برای چاپ یک برد پرداخته شده است. این روش معمولا برای بردهای یک لایه بکار می رود.

 • آموزش ساخت فایل گربر با نرم افزار آلتیوم Altium

  376 بازدید

  نرم افزار آلتیوم دیزاینر یکی از محبوب ترین نرم افزارهای طراحی مدار چاپی است که ابزارهای بسیاری را برای یک طراحی کامل و جامع ارائه نموده است. به طوریکه در ایران بیشتر طراحان ومهندسان از این نرم افزار استفاده می کنند. در این آموزش به نحوه ایجاد فایل گربر توسط این نرم افزار پرداخته شده تا طرح نهایی راحت تر توسط سازندگان مدار چاپی قابل استفاده باشد.

 • آموزش ساخت فایل NC Drillبا نرم افزار الگرو Allegro

  175 بازدید

  یکی از فایلهای لارم برای تولید یک مدار چاپی فایل NC Drill مربوط به سوراخکاری برد است که در این آموزش به تهیه این فایل در نر م افزار آلگرو پرداخته شده است. این آموزش برای تکمیل آموزش پیشین تولید گربر می باشد.

 • آموزش ساخت فایل گربر با نرم افزار الگرو Allegro

  89 بازدید

  نرم افزار الگرو یکی از ابزارهای استاندارد طراحی مدارات چاپی در صنعت است. برای اینکه فایل طراحی شده توسط سازندگان قابل استفاده باشد معمولا به فرمت مشترکی بین تمام نرم افزارها نیاز است در این آموزش به ساخت فایل گربر با این نرم افزار محبوب پرداخته شده است. دانلود فایل تنظیمات گربر با نرم افزار Allegro http://www.esys.ir/Downloads/Gerbers/AllegroConfig.zip

 • آموزش ساخت فایل گربر با نرم افزار ایگل Eagle

  149 بازدید

  نرم افزار ایگل Eagle یکی از محبوبترین نرم افزارهای طراحی مدار چاپی است. از آنجا که فایلهای نرم افزار ایگل به صورت مستقیم قابل تولید برای شرکت های سازنده PCB نیست لذا درخواست می شود که فایل گربر برای طراحی انجام شده توسط نرم افزار ایگل تولید گردد که در این آموزش به آن پرداخته شده است. www.esys.ir دانلود فایل تنظیمات ایگل از سایت ایسیس http://www.esys.ir/Downloads/Gerbers/EagleConfigs.zip

 • آموزش ساخت فایل گربر با نرم افزار پروتئوس

  530 بازدید

  معمولا برای تولید مدار چاپی، کارخانه های سازنده از یک فرمت مشترک به نام گربر استفاده می کنند. نرم افزار پروتئوس نیز به عنوان یکی از نرم افزارهای طراحی PCB ، توانایی تولید چنین فایلهایی را دارد که در این آموزش به آن پرداخته شده است. سفارش چاپ مدار چاپی www.esys.ir/PCB.aspx

 • سفارشی سازی سیستم عامل و سخت افزار - (برد آیلیوم 6410 )

  210 بازدید

  سفارشی سازی سیستم عامل و بردهای امبدد یکی از خدماتی است که شرکت ایسیس ارائه می دهد. برد آیلیوم 6410 با پردازنده آرم 11 یکی از بردهای محبوب و در عین حال ارزان در حوزه امبدد است. این ویدیو یک مورد از سفارشی سازی این برد را نشان می دهد که برای یک شرکت ایرانی انجام شده است. www.esys.ir