در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 2
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 1.2هزار
  بازدید

فهاب بتن

شرکت تولیدی بتن آماده فهاب با رویکرد دانش بنیان در زمینه ساخت بتن های آماده از قبیل بتن SCC و بتن آب بند فعالیت دارد و همواره از پیش گامان صنعت بتن بوده و موفق به دریافت استاندارهای ملی شده است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شرکت تولیدی بتن آماده فهاب با رویکرد دانش بنیان در زمینه ساخت بتن های آماده از قبیل بتن SCC و بتن آب بند فعالیت دارد و همواره از پیش گامان صنعت بتن بوده و موفق به دریافت استاندارهای ملی شده است.

 • 2
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 1.2هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • فرا رسیدن عید باستانی نوروز بر همگان مبارک باد

  159 بازدید

  عید باستانی نوروز از طرف تمامی پرسنل شرکت ساختمانی فهاب بتن، به ویژه افرادی که در کلیپ حضور نداشتند، بر تمامی هموطنان عزیز مبارک باد!

 • کسب رتبه "اول" در حوزه بتن با دوام توسط تیم فهاب بتن

  52 بازدید

  موفقیت در آرزو ها، نسبت مستقیم با اراده ما دارد. مفتخریم که بار دیگر توانستیم کسب رتبه "اول" در حوزه بتن با دوام در اولین همایش سراسری سازه های مقاوم در برابر زلزله توسط تیم فهاب بتن

 • آزمایش تعیین مقدار هوای موجود در بتن

  98 بازدید

  این آزمایش برای تعیین مقدار هوای بتن تازه به جز هوایی که می تواند در داخل حفرات درون ذرات وارد شود، طرح ریزی شده است. به همین لحاظ این روش یرای بتنی که با مصالح سنگی توپر و سنگین ساخته می شود قابل استفاده است.

 • آزمایش حلقه J بتن خودتراکم SCC

  254 بازدید

  این آزمایش به نوعی شبیه سازی عبور بتن از بین موانع بخصوص آرماتورهای متراکم موجود در قالب می باشد. از این آزمایش می توان برای تعین ویزگی عبور بتن تازه که خود متاثر از دو پارامتر اساسی تنش تسلیم و لزجت خمیری می باشد استفاده نمود. این ازمایش همراه با آزمایشهای اریمت و قیف V شکل نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 • آزمایش جعبه U بتن خودتراکم SCC

  231 بازدید

  آزمایش جعبه U توسط مرکز تحقیقات تکنولوژی شرکت Taisei در ژاپن توسعه یافته است و برای اندازه گیری قابلیت پر کردن و قابلیت عبور بتن خود تراکم استفاده می شود. قالب این آزمایش ظرفی به شکل U است. این دستگاه شامل مجرایی است که توسط یک تیغه جدا کننده و یک دریچه متحرک در وسط به دو قسمت تقسیم شده است. میلگردهایی با قطر اسمی ۱۳ میلیمتر در قسمت دریچه با فاصله مرکز به مرکز ۵۰ میلیمتر نصب شده اند. در نتیجه فاصله بین میلگردها ۳۵ میلیمتر است. به طور کلی این فاصله بر مبنای سه برابر اندازه حداکثر درشت دانه تعیین می گردد.

 • آزمایش قیف V شکل بتن خودتراکم SCC

  161 بازدید

  آزمایش قیف V شکل در کشور ژاپن توسعه یافته و توسط ozawa و همکاران مورد استفاده قرار گرفته است. مدت زمان خروج بتن از یک قیف V شکل استاندارد اندازه گیری شده وبه عنوان معیاری برای تعیین قابلیت پر کنندگی و لزجت خمیری بتن مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این آزمایش می تواند به عنوان معیاری برای تعین جدا شدگی بتن مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر مدت زمان خروج بتن که در این آزمایش اندازه گیری می شود نحوه خروج بتن از قیف و یکنواختی بتن خارج شده نیز مهم می باشد همچنین این دستگاه می تواند شاخص خوبی در خصوص میزان همگ

 • آزمایش جعبه L بتن خود تراکم SCC

  125 بازدید

  آزمایش جعبه L براساس یک طرح ژاپنی برای بتن های زیر آب توسط Petersson توسعه یافته است. این ازمایش بیانگر قابلیت پر کنندگی و قابلیت عبور بتن خود تراکم می باشد. همچنین می توان وجود یا عدم وجود جداشدگی بتن را به صو.رت چشمی مشاهده نمود. این آزمایش به منظر بررسی قابلیت جریان بتن تازه و پدیده انسداد ناشی از حضور میلگردها طراحی شده است.

 • دهمین کنفرانس ملی بتن و شانزدهمین همایش روز بتن - 15 و 16 مهرماه 1397

  128 بازدید

  دهمین کنفرانس ملی بتن و شانزدهمین همایش روز ملی بتن در 15 و 16 مهرماه 1397 واقع در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد. شرکت ساختمانی فهاب بتن به عنوان یکی از پیش گامان صنعت بتن تحت عنوان برگزار کننده در این رویداد شرکت داشت. در پایان این رویداد از برگزار کنندگان و همچنین شرکت های برتر مسابقات حقوقی بتن انجمن بتن ایران و نیز شرکت های برتر ساختمانی در زمینه های گوناگون تقدیر به عمل آمد و فهاب بتن در تمامی زمینه ها به نحو احسن ظاهر شد.