در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 64
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 134.3هزار
  بازدید

شرکت فراگستر

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 64
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 134.3هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • بخشی از کارگاه آموزشی مدلسازی فرآیند با BPMN2

  78 بازدید

  کارگاه عملی “مدلسازی فرآیندها با استاندارد BPMN2.0" طی روزهای ۷ الی ۹ آبان ۱۳۹۶، با هدف آشنایی با اهداف و روش های مدلسازی، آشنایی با ابزارها و الگوهای مدلسازی، و همچنین مدلسازی فرآیندها با عناصر و نمادهای استاندارد BPMN2.0 آکادمی فراگستر، برگزار شد.

 • دوره آموزشی آشنایی باسیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار

  391 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: آشنایی با مفاهیم مدیریت فرآیندهای کسب و کار، BPMS چیست؟ چرخه توسعه و تکامل در نرم افزارهای BPMS، مزیت هاو ویژگیهای BPMS نسبت به توسعه نرم افزار با کدنویسی، پیدایش سیستم های BPMS ، معرفی فروشندگان BPMS و ... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • دوره آموزشی تهیه نقشه راه بهبود فرآیند در سطح سازمان

  130 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: معرفی مدل های معروف نقشه راه،آشنایی با مدل نقشه راه IDEAL جهت پیاده سازی مدل بهبود فرآیند،معرفی اجمالی تکنیک های مورد استفاده در شناسایی و اولویت بندی KSF ها و ... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • دوره آموزشی کنترل فرآیندهای کسب و کار

  98 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: بصورت کامل به معرفی بخش های مختلف این دوره شامل مباحثی همچون مفاهیم مفاهیم فرآیند،پایش و کنترل فرآیندها،مدیریت عملکرد،بهبود مستمر،داشبوردها و ... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • مزایای استفاده از راهکارهای رایانش ابری چیست؟

  190 بازدید

  ذخیره و پردازش اطلاعات در سیستم های مختلف از جمله نرم افزارها، نیازمند فضای بخصوصی است. در رایانش ابری (Cloud) این فضا و منابع رایانشی از خارج از سازمان تامین می شود. -حذف بار سنگین خرید تجهیزات و سخت افزارهای لازم -کاهش چشمگیر زمان راه اندازی نرم افزارها -بی نیاز از در نظر گرفتن تدابیر امنیتی و تبادل اطلاعات در بستری ایمن و مطمئن، از مزایای مجهز شدن سازمان ها به این راهکار می باشد.

 • مشکلات مدیریت سازمانها به روش سنتی و قدیمی

  335 بازدید

  در این ویدیوی دیدنی،به معایب و مشکلات مرتبط با روش های مدیریت سازمان به روش های سنتی و قدیمی پرداخته است . مشکلاتی از قبیل مراحل خسته کننده ارجاع ارباب رجوع،مشکلات کارکنان،پیچدگی فرآیندهای قانونی سازمانی و غیره را اشاره کرده است . پیشنهاد می کنیم حتما این ویدیو را مشاهده کنید .

 • دوره آموزشی مدلسازی با فرآیند BPMN2 -فراگستر

  464 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: اصول اولیه مدلسازی با فرآیند BPMN،طراحی جریان خودکار سیستم های سازمانی ،جایگاه مدلسازی در چرخه عمر فرآیند،معرفی ویژگی های BPMN،عناصر و آبجکت های آن،ساخت رویدادها،نمونه مدل های فرآیندسازی و ... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • کلاس های آنلاین تحقق مدیریت فرآینددر سازمان های ایرانی

  109 بازدید

  از سری آموزش های رایگان و آنلاین دوره آکادمی فراگستر در این ویدیو سرفصل ها و عناوین تشکیل دهنده دوره های رایگان آموزش تحقق مدیریت فرآیند در سازمان های ایرانی برگزار شده در آکادمی فراگستر را مشاهده خواهید کرد . عناوینی همچون چالش های سازمانی،تفکرات سیستمی،مدیریت استراتژی،مدیریت فرآیندها،چالش های فناوری در اطلاعات در سازمان ها و .... را شامل می شود .

 • کلاس های آنلاین و رایگان تاثیر داشبورد در مدیریت فرآیند

  259 بازدید

  در این دوره آموزشی رایگان که در شرکت فراگستر برگزار می شود شما با اصول و نکته هایی مهم در بحث مرتبط با تاثیر داشبورد در مدیریت فرآیندهای کسب و کار آشنا می شوید . دنیای امروز ما دنبای رقابت در کسب و کار می باشد و داشتن یک برنامه هوشمند و استراتژیک به شما کمک میکند تا موفق تر و جلوتر از دیگر رقبا در حوزه کسب و کار خود حرکت کنید .

 • کلاس های آنلاین و رایگان استقرار فرآیندهای کسب و کار

  124 بازدید

  در این آموزش آنلاین و رایگان برگزار شده در آکادمی فراگستر شما با اصول و مبانی اسقرار فرآیندهای کسب و کار آشنا می شوید . سرفصل های مهم این دوره آموزشی رایگان شامل آشنایی با اهداف استقرار-مراحل استقرار-ورودی و خروجی استقرار-ابزارهای مورد نیاز استقرار و آشنایی با اهداف تحلیل را یاد می گیرید .

 • دوره آموزشی اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار

  107 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: در این دوره جایگاه استقرار در چرخه عمر فرآیند،روش های پیاده سازی فرآیند،متدولوژیفرآیندهای محوری،مزایا و معایب bpms،مدلسازی و پیاده سازی فرآیندهای کسب و کار و ... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • کارتابل جریان کار در اتوماسیون اداری فراگستر (زیر نویس)

  293 بازدید

  کارتابل جریان کار اداری فراگستر این امکان را ایجاد می کند تا به راحتی در کمتر از یک ساعت یک جریان کار اداری را در سیستم طراحی کنید و آن را در اتوماسیون اداری خود به جریان بیندازید . همچنین با نحوه ساخت و تعریف یک فرآیند جریان کاری در اتوماسیون اداری فراگستر آشنا می شوید .

 • زیر سیستم ها در اتوماسیون اداری فراگستر (زیر نویس)

  295 بازدید

  یکی از جذابیت های اتوماسیون فراگستر اینه که یکسری امکانات و قابلیت هایی در اختیار ما میذاره که واقعا هر جایی به دردمون می خورد. در این ویدیو برای شما بصورت کاملا گویا به معرفی زیر سیستم های اتوماسیون اداری فراگستر شامل (مدیریت مستندات - رسانه سازمانی – دانش نامه سازمانی-کارتابل آفلاین ) پرداخته است .

 • معرفی زیرسیستم های اتوماسیون اداری فراگستر

  422 بازدید

  در این ویدیو شما را با قابلیت و معرفی زیر سیستم های اتوماسیون اداری فراگستر شامل مدیریت مستندات، هوش تجاری، کارتابل آفلاین و.. شما را آشنا می کند . همچنین در صورتی که شما به اینترنت دسترسی ندارید و قصد ثبت و مدیریت فرآیندی دارید به راحتی می توانید در این بخش روش عملکرد آن را در اتوماسیون اداری فراگستر مشاهده نماید .

 • قابلیتهای کارتابل جریان کار اتوماسیون اداری فراگستر

  395 بازدید

  همه مدیرانی که با سیستم bpms کار کرده اند اقرار کرده اند که این سیستم یکی از بهترین و بزرگترین سیستم های طراحی مدیریت سازمانی می باشد. با استفاده از BPMS می توانید هر نوع فرآیند سازمانی را پیاده سازی کنید. تمامی این روندها با اتوماسیون اداری فراگستر در سریعترین زمان اجرا و مدیریت می شود .

 • دموی نسخه موبایل اتوماسیون اداری فراگستر(با زیرنویس)

  146 بازدید

  در این ویدئوی نسخه موبایل اتوماسیون اداری فراستر به همراه قابلیت های آن مورد بررسی قرار گرفته است.

 • دموی دبیرخانه اتوماسیون اداری فراگستر(با زیرنویس)

  191 بازدید

  آنچه که در این ویدئو خواهید دید، معرفی دبیرخانه اتوماسیون اداری فراگستر و امکانات مربوط به آن از جمله: درگاه های دبیرخانه، نحوه ثبت و ارسال نامه، جستجوی نامه ها و بسیاری موارد مهم دیگر میباشد.

 • نسخه موبایل اتوماسیون اداری (فراگستر همراه)

  271 بازدید

  در این ویدئو به قابلیت های نسخه موبایل اتوماسیون اداری فراگستر « اپ موبایل فراگستر» ، پرداخته می شود و با عملکرد نسخه موبایل و امکانات این بخش آشنا می شوید . با اتوماسیون اداری اپ فراگستر شما می توانید به راحتی از هر کجا و در هر زمان به سیستم اتوماسیون دسترسی داشته باشید و کارهایی که در محل اداری خود انجام می دهید را در این نسخه هم انجام دهید .

 • معرفی عملکرد دبیرخانه اتوماسیون اداری فراگستر

  394 بازدید

  آنچه که در این ویدئو خواهید دید، معرفی دبیرخانه اتوماسیون اداری فراگستر و امکانات مربوط به آن از جمله: درگاه های دبیرخانه، نحوه ثبت و ارسال نامه، جستجوی نامه ها و بسیاری موارد مهم دیگر میباشد. از جمله این موارد ارسال نامه بر اساس سیستم ece به دیگر سازمان ها و تبدیل فکس به نامه و بلعکس در اتوماسیون فراگستر می باشد .

 • ویدئوی کامل کلاس آنلاین استقرار فرآیندهای کسب و کار

  292 بازدید

  در این ویدئوی آموزش کلاس آنلاین استقرار فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • ویدئوی کامل کلاس تحقق مدیریت فرآیند در سازمانهای ایرانی

  176 بازدید

  در این ویدئوی آموزش کلاس آنلاین تحقق مدیریت فرآیند در سازمانهای ایرانی که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • ویدئوی کامل کلاس آنلاین اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار

  201 بازدید

  در این ویدئوی آموزش کلاس آنلاین اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • کلاس آنلاین مدیریت استراتژیک فرآیندهای کسب و کار (کامل)

  270 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی کلاس آنلاین مدیریت استراتژیک فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • ویدئوی کامل کلاس آنلاین تحول فرآیندهای کسب و کار

  124 بازدید

  در این ویدئوی آموزش کلاس آنلاین تحول فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • ایجاد نامه در اتوماسیون اداری فراگستر(زیرنویس فارسی)

  165 بازدید

  در این ویدئو دموی کاملی از ایجاد نامه در اتوماسیون اداری فراگستر را مشاهده خواهید کرد.

 • دموی کارتابل اتوماسیون اداری فراگستر(زیرنویس فارسی)

  193 بازدید

  آنچه که در این ویدئو خواهید دید، معرفی کارتابل اتوماسیون اداری فراگستر و امکانات مربوط به آن از جمله: انواع بایگانی، تعیین جانشین، تعریف فرآیندهای ویژه هر سازمان و بسیاری موارد مهم دیگر میباشد.

 • ارجاع یک نامه در اتوماسیون اداری فراگستر(زیرنویس فارسی)

  167 بازدید

  در این ویدئو نحوه اجاع یک نامه در اتوماسیون اداری فراگستر راخواهد دید

 • قابلیتهای برتراتوماسیون اداری فراگستر(زیرنویس فارسی)

  138 بازدید

  در این ویدئو با قابلیتهای برتر اتوماسیون اداری فراگستر، از جمله امنیت، ساختار چند شرکتی، چند سمتی بودن در سازمان و بسیاری موارد ویژه دیگر آشنا خواهید شد.

 • معرفی میزکار اتوماسیون اداری فراگستر(زیرنویس فارسی)

  162 بازدید

  در این ویدئو وارد فضای کاری اتوماسیون اداری فراگستر میشویم و میزکار آن را به طور کامل بررسی و با امکانات آن آشنا خواهیم شد.

 • بخشی ازکلاس آنلاین مدیریت استراتژیک فرآیندهای کسب و کار

  157 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی گزیده ای از کلاس آنلاین مدیریت استراتژیک فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • گزیده ای از کلاس آنلاین تحول فرآیندهای کسب و کار

  70 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی گزیده ای از کلاس آنلاین تحول فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • ایجاد نامه در اتوماسیون اداری فراگستر

  613 بازدید

  در این ویدئو دموی کاملی از ایجاد نامه در اتوماسیون اداری فراگستر را مشاهده خواهید کرد. نحوه استفاده از قالب های مختلف نامه بر اساس نیاز سازمان و رونوشت های ارسال هر نامه و پیوست مربوطه در سسیتم اداری فراگستر و نیز ثبت ییش نویس، ایجاد سوابق را مشاهده نمایید .