در حال بارگذاری
 • 69
  دنبال کننده
 • 169
  دنبال شونده
 • 60.9هزار
  بازدید

کانون تبلیغات فراهنر

فرابیلبورد، اولین و بزرگترین مرجع تخصصی تبلیغات محیطی در سراسر ایران است. شرکت فراهنر دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آماده همکاری جهت مشاوره و اجرای پروژه های تبلیغات محیطی شما می باشد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

فرابیلبورد، اولین و بزرگترین مرجع تخصصی تبلیغات محیطی در سراسر ایران است. شرکت فراهنر دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آماده همکاری جهت مشاوره و اجرای پروژه های تبلیغات محیطی شما می باشد.

 • 69
  دنبال کننده
 • 169
  دنبال شونده
 • 60.9هزار
  بازدید
این کانال از سوی "کانون تبلیغات فراهنر" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • تبلیغات چریکی با آسانسور

  880 بازدید

  بازاریابی چریکی یا پارتیزانی عبارت است از به کارگیری یک استراتژی ساده و کم هزینه برای تبلیغات و بازاریابی. با توجه به کمبود بودجه بازاریابی و تبلیغات شرکت های کوچک، بازاریابی چریکی به طور مشخص برای این نوع کسب وکارهای بسیار مؤثر خواهد بود. اجرای بازاریابی پارتیزانی به خلاقیت، انعطاف پذیری و پذیرش ریسک های احتمالی نیاز دارد.

 • اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه شیراز - فرابیلبورد

  129 بازدید

  جهت اجاره بیلبورد در فرودگاه شیراز می توانید در کلیپ فوق نمونه ای از تابلوهای تبلیغاتی در این فرودگاه را مشاهده کنید و در صورت اطلاع از سایر تابلوهای تبلیغاتی قابل واگذاری در فرودگاه شیراز می توانید به وب سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید.

 • بیلبورد ماساژور کیت کت

  289 بازدید

  کیت کت با شعار” استراحت کن، کیت کت بخور” مشهور است. به تازگی این برند با کمک آژانس تبلیغاتی JWT در کلمبیا کمپین تبلیغاتی را راه انداخته است که آوازه اش همه جا پیچیده است.

 • تبلیغات در فرودگاه زاهدان - فرابیلبورد

  197 بازدید

  در کلیپی که پیش روی شماست می توانید نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه زاهدان را مشاهده کنید و جهت انجام مشاوره و اطلاع از قیمت تابلوهای تبلیغاتی قابل واگذاری در فرودگاه زاهدان به وب سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید. و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه تماس حاصل فرمایید.

 • تعرفه اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه مشهد - فرابیلبورد

  332 بازدید

  در ویدیو فوق نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه مشهد را می توانید مشاهده کنید و جهت مشاوره و اطلاع از سایر تابلوهای قابل واگذاری در فرودگاه مشهد به وب سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید.

 • بیلبورد خلاقانه شرکت آئودی

  345 بازدید

  بیلبورد تبلیغاتی خلاقانه شرکت آئودی در نزدیکی ایستگاه مرکزی بروکسل ، عابران پیاده و دوچرخه سواران را با نور ال ای دی خودروی آئودی A۴ دنبال می کند.

 • تبلیغات در فرودگاه بندر عباس - فرابیلبورد

  211 بازدید

  در ویدیو فوق نمونه ای از تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی در فرودگاه بندرعباس را می توانید مشاهده کنید و جهت اطلاع از سایر تابلوهای تبلیغاتی قابل واگذاری در فرودگاه بندرعباس و مشاوره در این زمینه به وب سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها ی بیلبورد در فرودگاه و مشاوره رایگان تبلیغات در فرودگاه با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید.

 • اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه کیش - فرابیلبورد

  195 بازدید

  در کلیپ فوق تصاویر تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه کیش را می توانید مشاهده کنید و جهت بازدید از سایر انواع رسانه های تبلیغاتی در فرودگاه کیش و مشاوره جهت انجام تبلیغات محیطی در فرودگاه کیش به وب سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها ی بیلبورد در فرودگاه و مشاوره رایگان تبلیغات در فرودگاه با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید.

 • تبلیغات در فرودگاه ماهشهر - فرابیلبورد

  579 بازدید

  در ویدیو فوق نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه ماهشهر را می توانید مشاهده نمایید و جهت بازدید ازسایر نمونه های تابلو تبلیغاتی درفرودگاه ماهشهر و همچنین مشاوره جهت اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه ماهشهر به وب سایت www.FaraBillboard.comمراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها ی بیلبورد در فرودگاه و مشاوره رایگان تبلیغات در فرودگاه با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید

 • تبلیغات در فرودگاه عسلویه - فرابیلبورد

  391 بازدید

  در کلیپ فوق می توانید نمونه ای از تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه عسلویه را مشاهده کنید و همچنین جهت بازدید از سایر نمونه ها و فضاهای تبلیغاتی برای انجام تبلیغات و اجاره بیلبورد در فرودگاه عسلویه به وب سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید و مشاوره رایگان ما بهرمند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیلبورد در فرودگاه و مشاوره رایگان تبلیغات در فرودگاه با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید.

 • تعرفه تابلو تبلیغاتی در فرودگاه مهرآباد - فرابیلبورد

  319 بازدید

  در ویدیو فوق تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه مهرآباد را می توانید مشاهده کنید و جهت بازدید از نمونه های بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه مهرآباد و مشاوره با مجری تبلیغات فرودگاهی به وب سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها ی بیلبورد در فرودگاه و مشاوره رایگان تبلیغات در فرودگاه با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید.

 • تیزر تبلیغاتی تخم مرغ پر طلایی - فرابیلبورد

  826 بازدید

  تیزر تبلیغاتی پیش رو توسط شرکت فراهنر بر روی تلویزیون شهری سه راه خیام واقع در مشهد برای تخم مرغ پر طلایی به مناسبت روز جهانی تخم مرغ برگزار گردید و همچنین اگر مایل به تبلیغات بر روی تلویزیون شهری هستید به وب سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید.

 • بیلبورد تبلیغاتی جذاب کوکاکولا

  693 بازدید

  این كمپین جالب از شعار "Choose Happiness"، یك فرمت چند كانالی از اقدام #MakeItHappy، بهره می برد. آژانس تبلیغاتی Isobar سوئد پشت این بیلبورد به نام "Coke-moji" است. این بیلبورد با فناوری تشخیص چهره تعجب همگان را بر می انگیزد. آگهی تبلیغاتی كوكاكولا نشان می دهد كه پیامد های فناوری تشخیص چهره چگونه می توانند به مراتب فراتر از موبایل و شبکه های اجتماعی پیش بروند.

 • تبلیغات در فرودگاه بین المللی قشم - فرابیلبورد

  196 بازدید

  درویدیو فوق بیلبوردهای تبلیغاتی فرودگاه بین المللی قشم را می توانید مشاهده کنید و جهت بازدید از سایر رسانه های تبلیغاتی و اجاره بیلبورد در فرودگاه قشم می توانید به وب سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها ی بیلبورد در فرودگاه و مشاوره رایگان تبلیغات در فرودگاه با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید.

 • تبلیغات در فرودگاه بین المللی امام خمینی - فرابیلبورد

  292 بازدید

  در ویدیو فوق می توانید نمونه ای از تبلیغات در فرودگاه بین المللی امام خمینی را مشاهده کنید و جهت بازدید از نمونه های بیشتر و مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها ی بیلبورد در فرودگاه و مشاوره رایگان تبلیغات در فرودگاه با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید.

 • بیلبورد تبلیغاتی هوشمند ماشین اسمارت

  1,180 بازدید

  در یک ایده تبلیغاتی جدید ماشین اسمارت به جای استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی نصب شده در سطح شهر از بیلبوردهای متحرک هوشمند Smart pop up billboards استفاده کرده است. بر روی بیلبوردهای سفید رنگ جمله Smart Car. Great Parking. نوشته شده است که جای خالی و سفید بیلبورد به وسیله ماشین هایی که در سطح شهر پارک کرده اند پر می شود.

 • بیلبورد تبلیغاتی هوشمند JCDecaux

  386 بازدید

  شرکت JCDecaux که یکی از بزرگ ترین شرکت های تبلیغات محیطی دنیا بشمار می رود برای اینکه تاثیر استفاده از تبلیغات محیطی رابه مدیران بازاریابی نشان دهد عکس و ایمیل مدیران بازاریابی را بر روی یک بیلبورد نمایش داده و پس از ارسال ایمیل های بیشمار برای آنها ، تاثیر استفاده از تبلیغات محیطی برای برند آن ها در قالب یک همایش توضیح داده می شود.

 • بیلبورد تبلیغاتی خلاقانه برای پارک خودرو

  710 بازدید

  شرکت فیات بیلبورد ی ساخته است که به رانند ه برای پارک خود رو کمک می کند .د ر ساخت این بیلبورد از فناوری موسوم به Fiat 500 استفاد ه شد ه است. حسگر های این بیلبورد تبلیغاتی با تخمین فاصله خود رو با د یوار و خود رو های د یگر فاصله آنها را با تنظیم د ست های فرد فیلمبرد اری شد ه هماهنگ كرد ه و نشان می د هند .

 • بیلبورد تبلیغاتی خلاقانه که شعله ور می شود

  1,019 بازدید

  رستورانی به نام دابل گریل و بار Double Grill&Bar بیلبورد تبلیغاتی جالبی را به کمک آژانس تبلیغاتی Voskhod اجرا کرده است.این رستوران خانه استیک که در روسیه است تصویری از یک استیک خام را روی بیلبورد بزرگی در شهر نصب کرد. در شب هنگام تیم اجرا کننده، این بیلبورد را شعله ور می کنند تا طرح استیکی که روی بیلبورد است به صورت کاملاً طبیعی به شکل گریل شده در بیاید!

 • اولین بیلبورد ورزشی دنیا

  254 بازدید

  این بیلبورد تبلیغاتی مربوط به برند پاورید Powerade تولیدکننده نوشیدنی مخصوص ورزشکاران پاورید Powerade یکی از برندهای متعلق به شرکت کوکاکولا است و اولین بیلبوردی تمرینی است که مردم را به ورزش دعوت می کند. این بیلبورد با شعار « بیشتر از آن چیزی که فکر می کنی قدرت داری در سه طرح ورزش های صخره نوردی، بوکس و وزنه برداری مخاطبین را به چالش و قدرت نمایی دعوت می کند.

 • اجاره بیلبورد در سمنان - فرابیلبورد

  223 بازدید

  در ویدیو فوق تابلوهای قابل واگذاری در سمنان را می توانید مشاهده کنید و جهت اطلاع از سایر تابلوهای تبلیغاتی قابل واگذاری در استان سمنان و مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید. و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه تماس حاصل فرمایید.

 • اجاره بیلبورد در زنجان - فرابیلبورد

  309 بازدید

  در ویدیو فوق می توانید نمونه ای از تابلوهای تبلیغاتی در زنجان را مشاهده کنید و همچنین جهت مشاوره و اطلاع از تابلو های قابل واگذاری در زنجان به وب سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید. و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه تماس حاصل فرمایید.

 • بیلبوردهای تبلیغاتی سازمان فرهنگی اصفهان

  648 بازدید

  سازمان فرهنگی شهرداری اصفهان طرح های فرهنگی ای را بر روی بیلبوردهای شهر اصفهان در نقاط مختلف اکران کرده است . این بیلبوردهای تبلیغات شهری با عنوان” اعتیاد اتفاقی نیست ” ، "سلامت " ، "خانم ها و آقایان دوست دارند "،" بی تفاوت نباشید " و ... در تمام سطح شهر به نمایش گذاشته شده است تا گامی موثر در ترویج فرهنگ صحیح شهروندی ارائه کنند.

 • تیزر تبلیغاتی شرکت های وب - فرابیلبورد

  385 بازدید

  این تیزر تبلیغاتی متعلق به اینترنت پرسرعت های وب می باشد که این تیزر توسط شرکت فرابیلبورد بر روی تلویویزیون تبلیغاتی چهارراه خیام مشهد اکران گردید.جهت اجاره تلویزیون بزرگ شهری در همه نقاط ایران به سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید.

 • اجاره بیلبورد در گرگان - فرابیلبورد

  209 بازدید

  در ویدیو فوق قسمتی از پروژه های انجام شده در گرگان را که توسط فرابیلبورد اکران شده است، میتوانید مشاهده کنید و جهت اجاره انواع تابلو های تبلیغاتی در گرگان و مشاوره می توانید به سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید. و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه تماس حاصل فرمایید.

 • اجاره بیلبورد در بوشهر - فرابیلبورد

  169 بازدید

  در کلیپ فوق تابلوهای قابل گذاری در بوشهر را می توانید ملاحضه نمایید و جهت انجام تبلیغات محیطی در بوشهر و اطلاع از تابلوهای قابل واگذاری در بوشهر به سایت www.FaraBillboard.com مراجعه نمایید. و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه تماس حاصل فرمایید.

 • اجاره بیلبورد در گلستان - فرابیلبورد

  104 بازدید

  لیست بیلبوردهای آماده به اجاره در گلستان را در ویدئو فوق مشاهده نمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه تبلیغات محیطی در گلستان و اجاره بیلبورد در استان گلستان به وب سایت فرابیلبورد مراجعه نمایید: www.FaraBillbord.com و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه تماس حاصل فرمایید.

 • تبلیغ خلاقانه پپسی در ایستگاه اتوبوس

  825 بازدید

  در یکی از یکی از ایستگاه های اتوبوس لندن ،پپسی برای تبلیغات خود بیلبورد خلاقانه ای را با کمک فناوری واقعیت افزوده طراحی کرده است که در آن افرادی که در حال تماشای پیاده رو هستند با تصاویر جالب و شگفت انگیز رو به رو می شوند به طوری که ممکن است فکر کنند یک شهاب سنگ در حال اصابت به ایستگاه است، یک ببر قصد حمله را دارد و...

 • اجاره بیلبورد در رشت - فرابیلبورد

  94 بازدید

  لیست اجاره بیلبورد در استان مازندران را در ویدئو فوق میتوانید مشاهده کنید وبرای اجاره بیلبورد ومشاوره و تبلیغات در شهر رشت به سایت www.FaraBillboard.com مراجعه کنید. و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه تماس حاصل فرمایید.

 • بیلبورد خلاقانه روز زن در انگلستان

  1,313 بازدید

  همزمان با روز زن در انگلیس از بیلبورد خلاقانه ای که با تصویری از چهره زخمی و کتک خورده زنی جوان پوشیده شده و مورد آزار قرار گرفته است رونمایی شد.در پایین این بیلبورد تصاویر زنده ای از افراد در حال حرکت در جلوی بیلبورد نمایش داده می شود و قادر است با استفاده از فناوری تشخیص چهره نگاه افراد را تشخیص دهد به گونه ای که با نگاه کردن به این بیلبورد چهره ی زخمی زن بهبود می یابد.

 • اجاره بیلبورد در مازندران - فرابیلبورد

  128 بازدید

  لیست اجاره بیلبورد در استان مازندران را در ویدئو فوق میتوانید مشاهده کنید وبرای اجاره بیلبورد ومشاوره و تبلیغات در استان مازندران به سایت www.FaraBillboard.com مراجعه کنید. و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه تماس حاصل فرمایید.