در حال بارگذاری
 • 307
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 282.8هزار
  بازدید

گروه آموزشی فردانش

ویدئو های آموزشی ورد، اکسل، اکسس، آفیس

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

ویدئو های آموزشی ورد، اکسل، اکسس، آفیس

 • 307
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 282.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • سامانه مدیریت فروشگاهی فردانش

  361 بازدید

  برای مدیریت یک فروشگاه باید چه اطلاعاتی از وضعیت فروشگاه تان داشته باشید؟ باید بدانید؛ موجودی هر کالا چقدر است؟ میزان فروش هر یک از کالاها چقدر بوده؟ سابقه خرید مشتریان و میزان طلب یا بدهی هر مشتری چقدر بوده؟ سامانه مدیریت فروشگاهی فردانش به شما این اطلاعات را میدهد. شما در این سامانه اطلاعات خرید خود را ثبت میکنید، فاکتور فروش کالا یا خدمات خود را صادر می کنید. همچنین در صورت عدم تسویه حساب مشتری، میزان بدهی و پرداخت های بعدی وی را مدیریت خواهید کرد. اکسل و یک رایانه سالم! تنها چیزهایی که برای استفاده از

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت18

  677 بازدید

  در این قسمت و در پایان این دوره آموزشی، ابتدا با شیء WorkSheetFunction در مدل شیء اکسل آشنا می شویم. سپس و به عنوان آخرین مطلب، با موضوع مدیریت خطا در اکسل، مفهوم Break Point و دستور GoTo آشنا می شویم.

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت17

  159 بازدید

  در این قسمت ابتدا با دو دستور مهم InputBox و MessageBox و آرگومان های آنها آشنا شده و پس از آن با موضوع مقدار دهی غیر ترتیبی به آرگومان ها آشنا می شویم و در پایان هم کار با شیء Workbook را آموزش میبینیم .

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت16

  276 بازدید

  در این قسمت موضوع طراحی فرم در برنامه نویسی اکسل را ادامه داده و با کنترل های زیر آشنا می شویم: کنترل ScrollBar کنترل SpinButton کنترل CheckBox کنترل OptionButton کنترل Frame کنترل RefEdit کنترل MultiPage

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت15

  146 بازدید

  در این قسمت وارد موضوع طراحی فرم در برنامه نویسی اکسل شده و با کنترل های زیر آشنا می شویم: Label، TextBox، CommandButton، ComboBox، ListBox

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت14

  152 بازدید

  در این قسمت مفهوم برنامه نویسی شیء گرا را با پرداختن به موضوع رویداد های یک شیء کامل تر کرده و به عنوان قدم اول با رویدادهای Worksheet و رویدادهای Workbook آشنا می شویم.

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت13

  225 بازدید

  در این قسمت و بعد از آشنایی با روش ایجاد توابع در محیط VBA یاد میگیریم که از توابع شخصی در محیط اکسل استفاده کنیم و در ادامه هم با مفهوم آرگومان اختیاری در توابع آشنا می شویم.

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت12

  201 بازدید

  در این قسمت ابتدا به موضوع مفهوم Procedure های Private و Public می پردازیم و سپس در مورد مفهوم آرگومان و مفهوم تابع صحبت می کنیم و پس از آن شروع می کنیم به نوشتن توابع شخصی.

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت11

  199 بازدید

  در این قسمت باز هم با صفات و متدهای جدید تری از  شیء Range آشنا می شویم : صفت Formula صفت Font صفت Interior صفت NumberFormat متد Copy متد CurrentRegion (مفهوم ReadOnly) متد CurrentArray صفت Counts متدهای ClearContents, Clear, Delete در ادامه هم با اشیاء Selection و  Sheets آشنا می شویم

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت10

  162 بازدید

  در این قسمت و بعد از فراگیری پیش نیاز های ضروری موضوع برنامه نویسی اکسل، وارد مدل شیء اکسل شده و با مهمترین شیء اکسل که همان شیء Range است آشنا می شویم. شیء Range برای مدیریت دامنه ها استفاده می شود و در این ویدئو با متد ها و صفات زیر آشنا می شویم: صفت Offset صفتهای Row و Column صفتهای Rows و Columns صفتهای Value و Text متدهای Show, Select, Activate صفت HasFormula

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت9

  179 بازدید

  در این قسمت و بعد از فراگیری پیش نیاز های ضروری موضوع برنامه نویسی اکسل، وارد مدل شیء اکسل شده و با مهمترین شیء اکسل که همان شیء Range است آشنا می شویم. شیء Range برای مدیریت دامنه ها استفاده می شود و در این ویدئو با متد ها و صفات زیر آشنا می شویم: صفت Offset صفتهای Row و Column صفتهای Rows و Columns صفتهای Value و Text متدهای Show, Select, Activate صفت HasFormula

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت8

  174 بازدید

  در این قسمت و در ادامه موضوع حلقه For Next، با بحث حلقه های تو در تو آشنا می شویم. سپس با شیء Cells و نحوه استفاده از آن در مدیریت محدوده های صفحه آشنا شده و در پایان هم یاد میگیریم که برای پیمایش حلقه ها از حلقه For Each استفاده کنیم. این ویدئو پیش نمایش بوده و یک سوم ابتدایی را شامل می شود. برای مشاهده ویدئوی کامل به سایت فردانش مراجعه کنید

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت7

  289 بازدید

  در این قسمت بحث ساختارهای تصمیم گیری در برنامه نویسی اکسل را مطرح می کنیم. ابتدا در مورد ساختار IF های چند گانه و ساختار IF های تو در تو صحبت می کنیم. سپس دستور Select Case را مطرح کرده و در پایان با اولین نوع حلقه در VBA (حلقه For Next) آشنا می شویم. این ویدئو پیش نمایش بوده و یک سوم ابتدایی را شامل می شود. برای مشاهده ویدئوی کامل به سایت فردانش مراجعه کنید

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت6

  256 بازدید

  در این قسمت ابتدا در مورد دستور Option Explicit صحبت می کنیم. سپس بحث حوزه دید متغیرها و کاربرد روشهای مختلف اعلان متغیر را مطرح می کنیم. در ادامه دستور Option Base 1 و پس از آن انواع عملگر ها را مطرح کرده و در پایان با دستور IF آشنا می شویم.

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت5

  259 بازدید

  در این قسمت ابتدا در مورد

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت4

  234 بازدید

  در این قسمت ابتدا در مورد

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت3

  326 بازدید

  در این قسمت و در ابتدا در مورد

 • دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل 2016-قسمت2

  275 بازدید

  در این قسمت ابتدا در مورد ذخیره فایل اکسل دارای ماکرو صحبت می کنیم. سپس به مفاهیم Macro Security و Trusted Location می پردازیم و در پایان در مورد روشهای اجرای ماکرو صحبت می کنیم.

 • آموزش Outlook 2016 - قسمت 6

  171 بازدید

  انتخاب درجه اهمیت ایمیل برای ایمیل ارسالی و تعریف فیلتر خودکار بر اساس آن، تنظیمات Delivery بر روی ایمیل ارسالی، نگاهی به تنظیمهای ایمیل، مدیریت Contact ها و تغییر View های Contact، ایجاد Contact جدید

 • آموزش Outlook 2016 - قسمت 5

  228 بازدید

  در این قسمت ابتدا در مورد گزینه های Reply و Forward در بحث پاسخ گویی صحبت می کنیم. یاد میگیریم که از از عناصری مانند Chart, SmartArt, … در ایمیل استفاده کنیم. قابلیت تعریف دکمه نظر سنجی در ایمیل های سازمانی هم بحث جالبی است که به آن می پردازیم. یاد میگیریم که امضای شخصی در ایمیل تعریف کنیم و در پایان تنظیمات پاسخ خودکار (Auto Reply) را آموزش می بینیم.

 • آموزش Outlook 2016 - قسمت 4

  149 بازدید

  در این قسمت ابتدا در مورد دسته بندی ایمیل ها در پوشه ها صحبت می کنیم. تعریف لیست مورد علاقه ها یا Favorites همچنین کمک می کند که دسترسی به پوشه ها راحت تر باشد. در قدم بعدی با موضوع تعریف و استفاده از فیلتر ها برای دسته بندی خودکار ایمیل ها آشنا شده و در پایان به بحث حذف ایمیل ها و مدیریت ایمیل های ناخواسته می پردازیم.

 • آموزش Outlook 2016 - قسمت 3

  333 بازدید

  در این قسمت ابتدا در مورد دسته بندی ایمیل ها در پوشه ها صحبت می کنیم. تعریف لیست مورد علاقه ها یا Favorites همچنین کمک می کند که دسترسی به پوشه ها راحت تر باشد. در قدم بعدی با موضوع تعریف و استفاده از فیلتر ها برای دسته بندی خودکار ایمیل ها آشنا شده و در پایان به بحث حذف ایمیل ها و مدیریت ایمیل های ناخواسته می پردازیم.

 • آموزش Outlook 2016 - قسمت 2

  252 بازدید

  در این قسمت یاد میگیریم که نحوه نمایش ایمیل ها در Inbox را مدیریت کنیم و اصطلاحا، ویوی شخصی ایجاد کنیم. در مورد مشاهده، پیش نمایش و ذخیره پیوست های ایمیل صحبت می کنیم. موضوع جستجوی ایمیل ها را یاد میگیریم و در پایان روش ساخت Search Folder ها را آموزش میبینیم.

 • آموزش Outlook 2016 - قسمت 1

  581 بازدید

  در این قسمت و در شروع کار با Outlook یاد میگیریم که اکانت های ایمیل مختلف را در اوت لوک اضافه کنیم. با تفاوت های POP3 و IMAP آشنا شده و با توجه به تفاوتی که در روشها وجود دارد، در مورد اکانت های جی میل، POP3، IMAP، Exchange هر یک به طور جداگانه صحبت می کنیم.

 • آموزش Visio 2016 - قسمت 9

  253 بازدید

  در این قسمت موضوع

 • آموزش Visio 2016 - قسمت 8

  396 بازدید

  در این قسمت و در ابتدا یاد میگیریم که با استفاده از پنجره Shape Data Set، فیلد های اطلاعاتی تعریف شده را به Shape های دیگر اختصاص دهیم. سپس با مفهوم Data Graphics و روش تعریف انواع Data Graphics آشنا می شویم. از Data Graphic های Text، Data Bar، Icon Set، Color By Value در دیگرام های مختلف استفاده می کنیم. یاد میگیریم که جهت سهولت درک، برای دیاگرام خود Legend تعریف کنیم و در پایان اتصال دیاگرام به

 • آموزش Visio 2016 - قسمت 7

  329 بازدید

  در این قسمت مفهوم Shape Data را مطرح می کنیم. یاد میگیریم که اطلاعات متصل به Shape را با استفاده از Shape Report مشاهده کنیم. دیتا های چند نمونه از دیاگرام های ویزیو را مشاهده می کنیم. یاد میگیریم که نوع داده دلخواه و جدید برای Shape ها تعریف کنیم. و در انتها با صفت های صفت های Ask on Drop,Hidden, Sort Key آشنا می شویم.

 • آموزش Visio 2016 - قسمت 6

  246 بازدید

  در این قسمت سه نوع نمودار پر استفاده در ویزیو را رسم می کنیم. ابتدا در مورد دیاگرام های تقویم در بازه های زمانی مختلف صحبت می کنیم همچنین یاد میگیریم که این نمودار ها را به تقویم Outlook متصل کنیم. سپس در مورد دیاگرام های Timeline صحبت می کنیم و در انتها رسم نمودار گانت را مطرح می کنیم.

 • آموزش Visio 2016 - قسمت 5

  290 بازدید

  در این قسمت و پس از آشنایی اولیه با مفاهیم رسم نمودار، با سه نوع نمودار پر کاربرد آشنا می شویم. ابتدا  ایجاد دیاگرام تقویم را آموزش میبینیم. سپس در مورد ایجاد دیاگرام TimeLine صحبت می کنیم و در انتها به موضوع رسم نمودار گانت در ویزیو می پردازیم.

 • آموزش Visio 2016 - قسمت 4

  369 بازدید

  در این قسمت به موضوع مدیریت صفحه ها در Visio (ایجاد، کپی، حذف، تغییر نام، مرتب کردن صفحه) می پردازیم. با مفهوم Foreground Page و Background Page آشنا می شویم. انتخاب زمینه و کادر برای صفحه و همینطور تغییر اندازه و جهت صفحه را یاد میگیریم. با موضوع Theme و Style و روشهای اعمال آنها آشنا شده و در پایان یاد میگیریم که از موضوع لایه ها در ویزیو برای دسته بندی و مدیریت بهتر Shape ها استفاده کنیم.

 • آموزش Visio 2016 - قسمت 3

  906 بازدید

  در این قسمت به موضوع جستجو و ویرایش Shape ها نگاهی می اندازیم. با ابزارهای انتخاب Shape آشنا می شویم. به موضوع گروهبندی و ترکیب Shape ها می پردازیم. در پایان هم روشهای اتصال Shape ها به هم ، موضوع Connector ها  و تنظیمات نقاط پرش یا Jumper ها را مطرح می کنیم.