در حال بارگذاری
 • 2.6هزار
  دنبال کننده
 • 286
  دنبال شونده
 • 17.4میلیون
  بازدید

پایگاه خبری-تحلیلی فردا

اخبار فردانیوز به روایت فیلم

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

اخبار فردانیوز به روایت فیلم

 • 2.6هزار
  دنبال کننده
 • 286
  دنبال شونده
 • 17.4میلیون
  بازدید
Loading...
این کانال رسمی به درخواست "پایگاه خبری-تحلیلی فردا" ایجاد شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • چون بحث اعدام مطرح هست نمی توانیم خاوری را برگردانیم!

  6 بازدید

  دکتر یوسف مولایی استاد حقوق بین الملل دانشگاه تهران است که در رسانه ها و نشریات اصلاح طلب حضور پررنگی دارد. او مدتی هم مشاور عباس آخوندی در وزارت راه و شهر سازی بوده است. با او در مورد تحریم ها ،سازمان های بین المللی و چگونگی تامین منافع ایران در محیط بین الملل صحبت کردیم. در آخر مصاحبه هم گریزی به ماجرای پرونده خاوری زده ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

 • ضرغامی: من تنها مدیری هستم که از هیچ کس شکایت نکردم

  20 بازدید

  مصاحبه اختصاصی فردا با مهندس عزت الله ضرغامی در رابطه با انتقاداتی که در دوران مدیریت ایشان بر سازمان صدا و سیما بود را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • معضلات لایو اینستاگرام از زبان مهندس ضرغامی

  1,112 بازدید

  قسمتی از مصاحبه اختصاصی فردا با مهندس عزت الله ضرغامی درباره موضوع فضای مجازی را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • حاج آقا سرلک: در شب های قدر وصیت نامه هایتان را بنویسید

  714 بازدید

  قسمتی از مصاحبه اختصاصی فردا با حجت الاسلام علی سرلک درباره کیفیت اعمال در شب های قدر را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • حجت الاسلام سرلک: ظرف می شورم اما زن ذلیل نیستم

  357 بازدید

  تیزر مصاحبه اختصاصی فردا با حجت الاسلام علی سرلک پیرامون معضلات وضع فعلی جامعه و آمار های تلخ اجتماعی را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • حجت الاسلام سرلک: گشت ارشاد برای مرد ها لازم تر است

  104 بازدید

  قسمتی از مصاحبه اختصاصی فردا با حجت الاسلام علی سرلک پیرامون برخی معضلات اجتماعی و راهکارهایی که باید اندیشید را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • فیلم: با ۵۰ هزار تومن چی میشه خرید؟!

  113 بازدید

  سرویس عکس و فیلم فردا: با توجه به گرانی هایی که در ماه های اخیر گریبان گیر مردم شده است و قدرت خرید و وضعیت معیشت مردم را با چالش های جدی مواجه کرده، به سراغ طیف های مختلف سنی رفته ایم تا دلایل آنها را در این زمینه بشنویم.

 • نعیمی پور: عده ای شهردار شدن هاشمی را رها نمی کنند

  46 بازدید

  قسمتی از مصاحبه اختصاصی فردا با محمد نعیمی پور فعال سیاسی اصلاح طلب پیرامون مسئله شهردار شدن محسن هاشمی را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • فریم ۱۹: پشت پرده حضور داعشی ها در سینما کوروش

  892 بازدید

  بررسی پشت پرده حضور سر زده داعشی های فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا در پردیس کوروش که موجی از انتقادات را به همراه داشت را در این قسمت از فریم مشاهده کنید.

 • عسگرخانی:باید علف می خوردیم اما برجام را امضا نمی کردیم

  645 بازدید

  دکتر عسگرخانی، استاد دانشگاه تهران معتقد است باید همه سختی ها را تحمل می کردیم و هسته ای می شدیم بعد به پای میز مذاکره می رفتیم دقیقا همان کاری که کشوری مثل پاکستان انجام داد.

 • فرفری ۱۲: گزینه جدید تیم ملی؛ فرفری دیپلمات!

  187 بازدید

  در این قسمت کارلوس کی روش فرفری را به لیست تیم ملی اضافه می کند، محمود دولت آبادی در افتتاحیه جام جهانی با آواز جواد یساری قر کمر می دهد و آزاده نامداری فینال جام جهانی را گزارش می کند تا دیگر مشکلی برای توالت رفتن مسافران ایرانی در خارج از کشور نباشد.

 • ضرغامی: انتخابات بلای جان انقلابیون شده

  596 بازدید

  گزیده ای از گفتگوی اختصاصی فردا با مهندس عزت الله ضرغامی پیرامون مسائل سیاسی کشور را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • اگر با داعش کاری نداشتیم چه می شد؟!

  329 بازدید

  دکتر عسگر خانی از اساتید برجسته روابط بین الملل است که در دانشگاه تهران تدریس می کنند او در عرصه بین المللی هم فرد شناخته شده ای است. با دکتر عسگر خانی مصاحبه مفصلی انجام دادیم که بخش هایی از آن قبلا در پایگاه خبری فردا منتشر شده است. در فیلم زیر دکتر عسگر خانی پیرامون چرایی حضور مستشاری ایران در سوریه و برخی کشور های دیگر صحبت کرده است.

 • حمیدرضا ترقی: نظر سنجی ها جمنا را گمراه کرد

  377 بازدید

  در دفتر سایت خبری تحلیلی «فردا» میزبان حمید رضا ترقی سخنگوی موتلفه اسلامی شدیم تا با او به ارزیابی انتخابات سال گذشته و همچنیین عملکرد جریان اصولگرایی بپردازیم. ترقی هم با صراحت در این مصاحبه به طرح نقد های خود نسبت به جریان اصولگرایی پرداخت. تیزر بخش دوم این مصاحبه تفصیلی را در ادامه مشاهده کنید.

 • تظاهرات دی ماه نشان دهنده بیماری بود اما نه بیماری حاد

  43 بازدید

  دکتر موسی نجفی از پژوهشگران مطرح کشورمان در حوزه تاریخ معاصر و علوم سیاسی هستند که در سال های اخیر پژوهش های گسترده ای در حوزه هویت ملی و هویت تاریخی ایرانیان اجام داده اند. با دکتر موسی نجفی پیرامون انقلاب اسلامی و کارآمدی جمهوری اسلامی به گفت: وگو نسشته ایم. در این مصاحبه بحث عدالت خواهی، عملکرد جمهوری اسلامی، رابطه نظام و جوانان، تجمعات دی ماه و برخی مسائل دیگر توسط دکتر موسی نجفی طرح شده است.

 • جمهوری اسلامی بیماری است که از اتاق عمل بیرون آمده

  81 بازدید

  دکتر موسی نجفی از پژوهشگران مطرح کشورمان در حوزه تاریخ معاصر و علوم سیاسی هستند که در سال های اخیر پژوهش های گسترده ای در حوزه هویت ملی و هویت تاریخی ایرانیان انجام داده اند. با دکتر موسی نجفی پیرامون انقلاب اسلامی و کارآمدی جمهوری اسلامی به گفت: وگو نسشته ایم که تیزر آن را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • چرا زیباکلام این همه برای حسین شریعتمداری نامه مینویسد؟

  310 بازدید

  صادق زیبا کلام از اساتید مطرح علوم سیاسی کشورمان است که نظرات شاذ مخصوص به خودش را دارد. این نظرات شاذ باعث شده است رسانه های اصولگرا دل خوشی از او نداشته باشند و به نقد نظرات او بپردازند. نقد هایی که با نامه های گاه و بی گاه زیبا کلام به حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان پاسخ داده می شود. در کلیپ زیر صادق زیبا کلام در مورد نامه هایش به حسین شریعتمداری صحبت می کند.

 • صدا وسیما دست دولت بیفتد مردم بدبخت می شوند!

  225 بازدید

  عزت الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا وسیما و عضو کنونی شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی در گفتگو با پایگاه خبری فردا : اگر صدا وسیما بیافتد دست دولت، مردم بدبخت می شوند. خدا پدر آن کسانی که در خبرگان نشستند و صدا وسیما را دست دولت ندادند، بیامرزد، دست هر دولتی چه احمدی نژاد بود و چه روحانی مردم هیچ گونه نشانی از آن طراوت، چند صدایی و آزادی بیان را در صدا وسیما نمی دیدند.

 • فیلم: نظر ضرغامی درباره کشور قم!

  153 بازدید

  عزت الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا وسیما و عضو کنونی شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی در گفتگو با پایگاه خبری فردا :چند روز پیش فردی که من نمی شناسم در فضای مجازی اعلام کرده است که بهتر است قم یک کشور مستقل شود. حرفی زده است، آدم آزاد است و ایشان هم یک حرفی زده است. قم کشوری مستقل شود. اما ببینید از دیروز چه فضای سنگینی درست کردند چقدر جوک می سازند البته جوک هایش خوب است.

 • تیزر مصاحبه متفاوت «فردا» با مهندس ضرغامی

  135 بازدید

  ما هم در سایت خبری_تحلیلی «فردا» در روز هایی که بحث فضای مجازی و تلگرام در بین مردم داغ است خدمت مهنس ضرغامی رسیدیم تا با مهندس در مورد فضای مجازی صحبت کنیم. مصاحبه ای که به فضای مجازی محدود نشد و به موضوعات گوناگون هم کشیده شد. ان شاالله در روز های آتی مصاحبه منتشر خواهد شد. در کلیپ زیر تیرز این مصاحبه جذاب ومتفاوت با مهندس ضرغامی را مشاهده می کنید.

 • مشاور دولت اصلاحات: شاه در اوج قدرت به اوج توهم رسید

  34 بازدید

  دکتر عبدالله ناصری از اعضای گروه مشورتی رئیس دولت اصلاحات در پاسخ به پرسش کارآمدی جمهوری اسلامی نظام را در بخش هایی کارآمد و در بخش های دیگر نا کارآمد می داند. دکتر ناصری معتقد است می توانستیم راه را بهتر بپیماییم و امروز در شرایط بهتری کشور را اداره کنیم.دکتر عبدالله ناصری در دفتر خودشان وقتی به پایگاه خبری تحلیلی «فردا» جهت مصاحبه تفصیلی دادند که نتیجه آن مصاحبه مفصلی پیرامون انقلاب بود.

 • مشاور رئیس دولت اصلاحات: امام حکومت اسلامی نمی خواست!

  392 بازدید

  تیزر مصاحبه اختصاصی فردا با دکتر عبدالله ناصری، مشاور رئیس دولت اصلاحات،با موضوع کار آمدی نظام دینی که یکی از بحث های مهم و اساسی در محافل آکادمیک و رسانه ای در کشورمان است را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • به جای تهیه کننده می گفتند متولی تا خیلی پررو نشوم

  179 بازدید

  میلاد دخانچی مجری و برنامه ساز جوان صدا وسیما است که در سه گانه گره، جیوگی و سختانه توانست شیوه جدیدی از برنامه سازی در صدا وسیما را تجربه کند. او برنامه سختانه را برای شبکه سوم سیما ساخت که مورد توجه قرار گرفت.مصاحبه کامل فردا با میلاد دخانچی را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • دخانچی: من مجری سمجی هستم!

  70 بازدید

  با میلاد دخانچی در دفتر پایگاه خبری تحلیلی «فردا» مصاحبه مفصلی انجام دادیم. مصاحبه ای که بیش از چهار ساعت به طول انجامید و آقای دخانچی با حوصله به پرسش های ما پاسخ دادند.تیزر این مصاحبه را در ادامه مشاهده کنید.

 • تنها در مجازی...!

  324 بازدید

  متاسفانه جامعه امروز ما دچار تغییراتی شده که به دنبال آن فاصله بین خانواده ها با فرزندانشان را بسیار زیاد کرده است. آنطور که به نظر می رسد این شکاف نسلی از دهه ۷۰ اتفاق افتاده و در دهه ۸۰ بیشتر از قبل بروز پیدا کرده است. در این رابطه تصمیم گرفتیم تا با دکتر رزاقی، مشاوره تربیتی و روانشناس بالینی و تعدادی از دانش آموزان صحبت کنیم که در گزارش زیر می توانید مشاهده کنید.

 • در دولت احمدی نژاد به دولت سازی اسلامی نزدیک شدیم

  204 بازدید

  در دفتر سایت خبری_تحلیلی «فردا» میزبان حمید رضا ترقی سخنگوی موتلفه اسلامی شدیم تا با او به ارزیابی انتخابات سال گذشته و همچنیین عملکرد جریان اصولگرایی بپردازیم. ترقی هم با صراحت در این مصاحبه به طرح نقد های خود نسبت به جریان اصولگرایی پرداخت. بخش اول این مصاحبه تفصیلی در ادامه تقدیم مخاطبین فرهیخته «فردا» می شود.

 • ترقی: انتخابات ۹۶ برای اصولگرایان یک پیروزی بود

  88 بازدید

  تیزر مصاحبه با حمید رضا ترقی سخنگوی موتلفه اسلامی در مورد ارزیابی انتخابات سال گذشته و همچنیین عملکرد جریان اصولگرایی را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • آخرین کتابی که رهبری برای مطالعه معرفی کرد

  429 بازدید

  دکتر موسی نجفی از پژوهشگران برجسته تاریخ معاصر کشورمان در بخشی از گفت وگو مفصلی که با «فردا» انجام داده به آخرین دیدار خود با رهبر انقلاب و آخرین کتابی که رهبری به وی برای مطالعه معرفی کرده است پرداخته و توضیحاتی پیرامون کتاب معرفی شده توسط رهبر انقلاب ارائه کرد که در ادامه مشاهده می کنید.

 • فرفری ۱۱: به وقت فرفری...!

  137 بازدید

  درقسمت یازدهم، فرفری بعد از بازدید از نمایشگاه کتاب برجام را پاره خواهد کرد، از آنجا به پردیس کوروش می رود تا ایجاد رعب و وحشت کند.

 • بمب اتم داشته باشیم که چی بشه؟!

  683 بازدید

  سرویس عکس و فیلم فردا: امشب دونالد ترامپ تصمیم خود درباره خروج از برجام و یا ماندن در این توافق نامه را اعلام می کند. به میان مردم رفتیم تا نظرشان درباره مذاکرات موشکی، بمب اتم، برجام و حمله عربستان به ایران را بپرسیم!

 • فریم۱۸:حاشیه های کودکانه؛از محسن افشانی تا ترلان پروانه

  290 بازدید

  حضور کودکان در نقش های اصلی یک فیلم یا سریال، میتواند نقطه عطفی در زندگیشان باشد. اتفاقی که در وهله اول به خاطر چهره و فیزیک این کودکان آن ها رو مشهور می کند اما ممکن است در ادامه مسیر حرفه ای، آن ها را وادار به جنجال سازی های رسانه ای برای بیشتر دیده شدن بکند.

 • مجتهد زاده: مذاکرات موشکی خیانت تمام عیار است

  492 بازدید

  دکتر مجتهد زاده معتقد است اگر وارد مذاکرات موشکی شویم خیانت به کشور است چرا که در صورت از دست دادن توانمندی خودمان در این حوزه هیچ تضمینی برای پایداری امنیت مان وجود نخواهد داشت بنابراین وقتی تضمینی وجود ندارد پس بهتر است وارد این مذاکرات نشویم.