در حال بارگذاری
 • 2.6هزار
  دنبال کننده
 • 291
  دنبال شونده
 • 18.7میلیون
  بازدید

پایگاه خبری-تحلیلی فردا

اخبار فردانیوز به روایت فیلم

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

اخبار فردانیوز به روایت فیلم

 • 2.6هزار
  دنبال کننده
 • 291
  دنبال شونده
 • 18.7میلیون
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "پایگاه خبری-تحلیلی فردا" ایجاد شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • گشت ارشاد باعث افزایش همجنس بازی شده است!

  28,026 بازدید

  مدرسه معین و اقداماتی که ناظم این مدرسه انجام داده بود از حوادث تلخ امسال بود که باعث ناراحتی افکار عمومی شد. در گفتگوی فردا با دکتر ابراهیم فیاض جامعه شناس و استاد دانشگاه تهران به بررسی این مضوع پرداخته ایم. ویدئوی کامل مصاحبه در روز های آتی منتشر خواهد شد.

 • روحانی باید استعفا دهد!

  2,618 بازدید

  عملکرد نامناسب روحانی به جایی رسیده است که کارشناسان سیاسی و اقتصادی سخن از استعفای روحانی می زنند. در همین زمینه فومنی دبیر کل حزب مردمی اصلاحات در گفتگو با فردا بیان کرد که معتقد هست با این وضع ورحانی باید استفا بدهد و ادامه این روند منجر به فاجعه در کشور خواهد شد.

 • موش های کثیف در حال چاپیدن مردم در شهرداری هستند

  2,024 بازدید

  حجت الاسلام محمد زارع فومنی دبیر کل حزب مردمی اصلاحات در گفتگو با فردا مطالبی پیرامون نحوه تنظیم لیست امید شورای شهر و عملکرد اعضای اصلاح طلب این شورا و همچنین شهرداری تهران بیان کرده است که در ادامه متن و فیلم آن را مشاهده می کنید. ویدئوی کامل این مصاحبه در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

 • ماجرای شنود تلفن روحانی توسط سپاه و وزارت اطلاعات!

  3,556 بازدید

  با نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی قرار مصاحبه گذاشتیم تا پیرامون عملکرد دولت و برخی موضوعات دیگر با او صحبت کنیم. در بخشی از مصاحبه به نقل قولی از کریمی اشاره کردم که او گفته بود روحانی گفته من به دو تا ارتش بودجه نمی توانم بدهم. نقل قولی که با هیاهوی اصلاح طلبان مواجه شد. در ادامه بخشی از مصاحبه که قدوسی در مورد این اظهار نظرش صحبت کرده را می بینید.

 • اصولگرایان با ورزشگاه رفتن بانوان مخالف نیستند

  91 بازدید

  برای بررسی این موضوع که چرا جوانان هر دو جریان احساس می کند باید تغییرات و اصلاحاتی در این دو تا جریان صورت بگیرد با محسن مهدیان از فعالین رسانه ای اصولگرا و داود حشمتی از فعالین و روزنامه نگاران اصلاح طلبان میزگردی را گذاشتیم تا این موضوع را به بحث بگذاریم. تیزر قسمت دوم این گفتگو را تماشا کنید

 • تیزر گفتگوی اختصاصی فردا با وحید جلیلی

  140 بازدید

  وحید جلیلی فعال رسانه ای و فرهنگی و معاون سابق شهرداری مشهد در گفتگویی تفصیلی با فردا به بیان نکات مهمی درباره کارآمدی نظام جمهوری اسلامی پرداخته است. این مصاحبه به زودی منتشر خواهد شد.

 • ماجرای سفر مخفیانه حسن روحانی به انگلیس

  3,908 بازدید

  کامران غضنفری با کتاب «راز قطعنامه» شناخته شد؛ هر چند بیش از آن هم دستی بر آتش نوشتن و پژوهش داشت. غضنفری بعد از این تجربه های موفق دست به انتشار کتاب یا به قول خودش مقاله مفصل در مورد پیشنه، زندگی و عملکرد حسن روحانی در فضای مجازی زده است. تیزر قسمت اول مصاحبه با کامران غضنفری را در این ویدئو مشاهده فرمایید:

 • تبلیغ همجنس بازی توسط مهران مدیری در برنامه دورهمی

  17,943 بازدید

  یکی از بحث های جنجالی دکتر فیاض در سال های اخیر اظهار نظر او در مورد وقوع بحران جنسی در ایران بوده است که حالا او معتقد است تبدیل به انقلاب جنسی شده است. با او در این زمینه مصاحبه مفصلی انجام دادیم که به زودی منتشر می شود. بخشی از این مصاحبه که درباره برنامه دورهمی است را تماشا کنید.

 • خاتمی:بزرگ جریانی هستم که در آن از متدین تا رقاص هست

  192 بازدید

  برای بررسی این موضوع که چرا جوانان هر دو جریان احساس می کند باید تغییرات و اصلاحاتی در این دو تا جریان صورت بگیرد با محسن مهدیان از فعالین رسانه ای اصولگرا و داود حشمتی از فعالین و روزنامه نگاران اصلاح طلبان میزگردی را گذاشتیم تا این موضوع را به بحث بگذاریم. تیزر قسمت اول این گفتگو را تماشا کنید

 • با بی آبرو کردن مردم مشکل فساد حل نمی شود

  2,232 بازدید

  گسترش برخی تبعیض ها و افشای برخی فساد های اقتصادی این پرسش را در ذهن مردم به وجود آورده است که آیا نظام در مسیر عدالت پیش می رود یا خدای ناکرده اقدامات نهاد های مختلف جمهوری اسلامی باعث افزایش تبعیض ها شده است؟ در گفتگو با دکتر فرزاد جهان بین استاد دانشگاه شاهد این پرسش را به بحث گذارده ایم. تیزر این گفتگو را در این ویدئو مشاهده فرمایید:

 • چون بحث اعدام مطرح هست نمی توانیم خاوری را برگردانیم!

  255 بازدید

  دکتر یوسف مولایی استاد حقوق بین الملل دانشگاه تهران است که در رسانه ها و نشریات اصلاح طلب حضور پررنگی دارد. او مدتی هم مشاور عباس آخوندی در وزارت راه و شهر سازی بوده است. با او در مورد تحریم ها ،سازمان های بین المللی و چگونگی تامین منافع ایران در محیط بین الملل صحبت کردیم. در آخر مصاحبه هم گریزی به ماجرای پرونده خاوری زده ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

 • ضرغامی: من تنها مدیری هستم که از هیچ کس شکایت نکردم

  122 بازدید

  مصاحبه اختصاصی فردا با مهندس عزت الله ضرغامی در رابطه با انتقاداتی که در دوران مدیریت ایشان بر سازمان صدا و سیما بود را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • معضلات لایو اینستاگرام از زبان مهندس ضرغامی

  1,290 بازدید

  قسمتی از مصاحبه اختصاصی فردا با مهندس عزت الله ضرغامی درباره موضوع فضای مجازی را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • حاج آقا سرلک: در شب های قدر وصیت نامه هایتان را بنویسید

  926 بازدید

  قسمتی از مصاحبه اختصاصی فردا با حجت الاسلام علی سرلک درباره کیفیت اعمال در شب های قدر را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • حجت الاسلام سرلک: ظرف می شورم اما زن ذلیل نیستم

  628 بازدید

  تیزر مصاحبه اختصاصی فردا با حجت الاسلام علی سرلک پیرامون معضلات وضع فعلی جامعه و آمار های تلخ اجتماعی را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • حجت الاسلام سرلک: گشت ارشاد برای مرد ها لازم تر است

  278 بازدید

  قسمتی از مصاحبه اختصاصی فردا با حجت الاسلام علی سرلک پیرامون برخی معضلات اجتماعی و راهکارهایی که باید اندیشید را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • فیلم: با ۵۰ هزار تومن چی میشه خرید؟!

  365 بازدید

  سرویس عکس و فیلم فردا: با توجه به گرانی هایی که در ماه های اخیر گریبان گیر مردم شده است و قدرت خرید و وضعیت معیشت مردم را با چالش های جدی مواجه کرده، به سراغ طیف های مختلف سنی رفته ایم تا دلایل آنها را در این زمینه بشنویم.

 • نعیمی پور: عده ای شهردار شدن هاشمی را رها نمی کنند

  137 بازدید

  قسمتی از مصاحبه اختصاصی فردا با محمد نعیمی پور فعال سیاسی اصلاح طلب پیرامون مسئله شهردار شدن محسن هاشمی را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • فریم ۱۹: پشت پرده حضور داعشی ها در سینما کوروش

  4,351 بازدید

  بررسی پشت پرده حضور سر زده داعشی های فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا در پردیس کوروش که موجی از انتقادات را به همراه داشت را در این قسمت از فریم مشاهده کنید.

 • عسگرخانی:باید علف می خوردیم اما برجام را امضا نمی کردیم

  898 بازدید

  دکتر عسگرخانی، استاد دانشگاه تهران معتقد است باید همه سختی ها را تحمل می کردیم و هسته ای می شدیم بعد به پای میز مذاکره می رفتیم دقیقا همان کاری که کشوری مثل پاکستان انجام داد.

 • فرفری ۱۲: گزینه جدید تیم ملی؛ فرفری دیپلمات!

  534 بازدید

  در این قسمت کارلوس کی روش فرفری را به لیست تیم ملی اضافه می کند، محمود دولت آبادی در افتتاحیه جام جهانی با آواز جواد یساری قر کمر می دهد و آزاده نامداری فینال جام جهانی را گزارش می کند تا دیگر مشکلی برای توالت رفتن مسافران ایرانی در خارج از کشور نباشد.

 • ضرغامی: انتخابات بلای جان انقلابیون شده

  711 بازدید

  گزیده ای از گفتگوی اختصاصی فردا با مهندس عزت الله ضرغامی پیرامون مسائل سیاسی کشور را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • اگر با داعش کاری نداشتیم چه می شد؟!

  814 بازدید

  دکتر عسگر خانی از اساتید برجسته روابط بین الملل است که در دانشگاه تهران تدریس می کنند او در عرصه بین المللی هم فرد شناخته شده ای است. با دکتر عسگر خانی مصاحبه مفصلی انجام دادیم که بخش هایی از آن قبلا در پایگاه خبری فردا منتشر شده است. در فیلم زیر دکتر عسگر خانی پیرامون چرایی حضور مستشاری ایران در سوریه و برخی کشور های دیگر صحبت کرده است.

 • حمیدرضا ترقی: نظر سنجی ها جمنا را گمراه کرد

  437 بازدید

  در دفتر سایت خبری تحلیلی «فردا» میزبان حمید رضا ترقی سخنگوی موتلفه اسلامی شدیم تا با او به ارزیابی انتخابات سال گذشته و همچنیین عملکرد جریان اصولگرایی بپردازیم. ترقی هم با صراحت در این مصاحبه به طرح نقد های خود نسبت به جریان اصولگرایی پرداخت. تیزر بخش دوم این مصاحبه تفصیلی را در ادامه مشاهده کنید.

 • تظاهرات دی ماه نشان دهنده بیماری بود اما نه بیماری حاد

  112 بازدید

  دکتر موسی نجفی از پژوهشگران مطرح کشورمان در حوزه تاریخ معاصر و علوم سیاسی هستند که در سال های اخیر پژوهش های گسترده ای در حوزه هویت ملی و هویت تاریخی ایرانیان اجام داده اند. با دکتر موسی نجفی پیرامون انقلاب اسلامی و کارآمدی جمهوری اسلامی به گفت: وگو نسشته ایم. در این مصاحبه بحث عدالت خواهی، عملکرد جمهوری اسلامی، رابطه نظام و جوانان، تجمعات دی ماه و برخی مسائل دیگر توسط دکتر موسی نجفی طرح شده است.

 • جمهوری اسلامی بیماری است که از اتاق عمل بیرون آمده

  200 بازدید

  دکتر موسی نجفی از پژوهشگران مطرح کشورمان در حوزه تاریخ معاصر و علوم سیاسی هستند که در سال های اخیر پژوهش های گسترده ای در حوزه هویت ملی و هویت تاریخی ایرانیان انجام داده اند. با دکتر موسی نجفی پیرامون انقلاب اسلامی و کارآمدی جمهوری اسلامی به گفت: وگو نسشته ایم که تیزر آن را در این ویدئو مشاهده کنید.

 • چرا زیباکلام این همه برای حسین شریعتمداری نامه مینویسد؟

  1,044 بازدید

  صادق زیبا کلام از اساتید مطرح علوم سیاسی کشورمان است که نظرات شاذ مخصوص به خودش را دارد. این نظرات شاذ باعث شده است رسانه های اصولگرا دل خوشی از او نداشته باشند و به نقد نظرات او بپردازند. نقد هایی که با نامه های گاه و بی گاه زیبا کلام به حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان پاسخ داده می شود. در کلیپ زیر صادق زیبا کلام در مورد نامه هایش به حسین شریعتمداری صحبت می کند.

 • صدا وسیما دست دولت بیفتد مردم بدبخت می شوند!

  287 بازدید

  عزت الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا وسیما و عضو کنونی شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی در گفتگو با پایگاه خبری فردا : اگر صدا وسیما بیافتد دست دولت، مردم بدبخت می شوند. خدا پدر آن کسانی که در خبرگان نشستند و صدا وسیما را دست دولت ندادند، بیامرزد، دست هر دولتی چه احمدی نژاد بود و چه روحانی مردم هیچ گونه نشانی از آن طراوت، چند صدایی و آزادی بیان را در صدا وسیما نمی دیدند.

 • فیلم: نظر ضرغامی درباره کشور قم!

  238 بازدید

  عزت الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا وسیما و عضو کنونی شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی در گفتگو با پایگاه خبری فردا :چند روز پیش فردی که من نمی شناسم در فضای مجازی اعلام کرده است که بهتر است قم یک کشور مستقل شود. حرفی زده است، آدم آزاد است و ایشان هم یک حرفی زده است. قم کشوری مستقل شود. اما ببینید از دیروز چه فضای سنگینی درست کردند چقدر جوک می سازند البته جوک هایش خوب است.

 • تیزر مصاحبه متفاوت «فردا» با مهندس ضرغامی

  271 بازدید

  ما هم در سایت خبری_تحلیلی «فردا» در روز هایی که بحث فضای مجازی و تلگرام در بین مردم داغ است خدمت مهنس ضرغامی رسیدیم تا با مهندس در مورد فضای مجازی صحبت کنیم. مصاحبه ای که به فضای مجازی محدود نشد و به موضوعات گوناگون هم کشیده شد. ان شاالله در روز های آتی مصاحبه منتشر خواهد شد. در کلیپ زیر تیرز این مصاحبه جذاب ومتفاوت با مهندس ضرغامی را مشاهده می کنید.

 • مشاور دولت اصلاحات: شاه در اوج قدرت به اوج توهم رسید

  110 بازدید

  دکتر عبدالله ناصری از اعضای گروه مشورتی رئیس دولت اصلاحات در پاسخ به پرسش کارآمدی جمهوری اسلامی نظام را در بخش هایی کارآمد و در بخش های دیگر نا کارآمد می داند. دکتر ناصری معتقد است می توانستیم راه را بهتر بپیماییم و امروز در شرایط بهتری کشور را اداره کنیم.دکتر عبدالله ناصری در دفتر خودشان وقتی به پایگاه خبری تحلیلی «فردا» جهت مصاحبه تفصیلی دادند که نتیجه آن مصاحبه مفصلی پیرامون انقلاب بود.

 • مشاور رئیس دولت اصلاحات: امام حکومت اسلامی نمی خواست!

  532 بازدید

  تیزر مصاحبه اختصاصی فردا با دکتر عبدالله ناصری، مشاور رئیس دولت اصلاحات،با موضوع کار آمدی نظام دینی که یکی از بحث های مهم و اساسی در محافل آکادمیک و رسانه ای در کشورمان است را در این ویدئو مشاهده کنید.