در حال بارگذاری
 • 120
  دنبال کننده
 • 11
  دنبال شونده
 • 200.3هزار
  بازدید

فرهنگسرا _ سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

کانال رسمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال رسمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

 • 120
  دنبال کننده
 • 11
  دنبال شونده
 • 200.3هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "فرهنگسرا _ سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • اجتماع بزرگ مردمی بیعت با امام زمان (عج)

  41 بازدید

  همزمان با سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) جشن بزرگ بیعت در میدان آیینی امام حسین(ع) برگزار می شود. این برنامه با اجرای سیدکمال هاشم زاده، مولودی خوانی حاج محمدرضا طاهری و حاج سیدمجید بنی فاطمه، شعر خوانی سید حمیدرضا برقعی، رونمایی از ترانه پویا بیاتی با موضوع امام زمان (عج) و قرائت میثاق نامه با امام زمان(عج) در ۱۲ بند، شنبه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۴ برگزار می شود.

 • قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین

  50 بازدید

  قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین به عنوان پشتیبان ستاد مرکزی اربعین، با تاکید بر استفاده از ظرفیت های مردمی از ۲۷ مهر تا ۸ آبان با مجموعه فعالیت های فرهنگی و هنری در کنار زائران اربعین حسینی بود. این قرارگاه به ابتکار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مشارکت بسیاری از دستگاه ها از جمله سپاه پاسداران، ستاد بازسازی عتبات، ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد و نیروی مقاومت بسیج برپا شده است.

 • گزارش شبکه خبر از ششمین راهپیمایی «جاماندگان اربعین حسینی»

  40 بازدید

  ششمین آیین پیاده روی «جاماندگان اربعین حسینی» صبح امروز از میدان امام حسین(ع) به سمت حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) آغاز شد. گزارش شبکه خبر را از این راه پیمایی باشکوه ببنید.

 • قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین

  47 بازدید

  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سه مرز مهران، چزابه و شلمچه همزمان با ایام سوگواری اربعین حسینی از ۲۷ مهر تا ۸ آبان با مجموعه فعالیت های فرهنگی و هنری در کنار زائران اربعین حسینی خواهد بود.

 • تجربه ای متفاوت از همراهی با رزمندگان دفاع مقدس در نقطه رهایی

  81 بازدید

  تجربه ای متفاوت از همراهی با رزمندگان دفاع مقدس در نقطه رهایی اگر دلتان می خواهد برای یک بار هم که شده به جای دیدن داستان های دفاع مقدس از پشت قاب تلوزیون از نزدیک تماشاگر آن اتفاق ها باشید و با رزمندگان در لحظه لحظه های آن اتفاق ها شریک شوید، نمایش نقطه رهایی را از دست ندهید.

 • نمایش محیطی «نقطه رهایی»

  73 بازدید

  نقطه رهایی از ۲۳ مهر ماه به مدت ۱۰ روز هر روز از ساعت ۱۹ در چهار نوبت متوالی اجرا می شود. هر اجرا ۹۰ دقیقه به طول می انجامد و بازدیدکنندگان در گروه های ۱۵۰ نفره وارد نمایش می شوند. حضور در این #نمایش برای شهروندان آزاد و #رایگان است و علاقه مندان برای ثبت نام و دریافت بلیت می توانند به نزدیک ترین فرهنگ سرای محل سکونت خود یا نشانی noghterahai.ir مراجعه کنند.

 • سفره حضرت رقیه خاتون (س)

  65 بازدید

  یکشنبه ۲۲ مهر بزرگترین «سفره حضرت رقیه خاتون (س)» در میدان آئینی امام حسین (ع) برپا شد.

 • «نقطه رهایی1397»؛ روایتی متفاوت از دفاع مقدس

  72 بازدید

  «نقطه رهایی» از ۲۳ مهر ماه به مدت ۱۰ روز هر روز از ساعت ۱۹ در چهار نوبت متوالی اجرا می شود. هر اجرا ۹۰ دقیقه به طول می انجامد و بازدیدکنندگان در گروه های ۱۵۰ نفره وارد نمایش می شوند. حضور در این نمایش برای شهروندان آزاد و رایگان است و علاقه مندان برای ثبت نام و دریافت بلیت می توانند به نزدیک ترین فرهنگ سرای محل سکونت خود یا نشانی noghterahai.ir مراجعه کنند.

 • «نقطه رهایی»؛ روایتی متفاوت از دفاع مقدس

  70 بازدید

  «نقطه رهایی» از ۲۳ مهر ماه به مدت ۱۰ روز هر روز از ساعت ۱۹ در چهار نوبت متوالی اجرا می شود. هر اجرا ۹۰ دقیقه به طول می انجامد و بازدیدکنندگان در گروه های ۱۵۰ نفره وارد نمایش می شوند. حضور در این نمایش برای شهروندان آزاد و رایگان است و علاقه مندان برای ثبت نام و دریافت بلیت می توانند به نزدیک ترین فرهنگ سرای محل سکونت خود یا نشانی noghterahai.ir مراجعه کنند.

 • بزرگترین سفره حضرت رقیه(س)

  609 بازدید

  با همکاری مجمع جهانی خادمان حضرت رقیه(س) و توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با حضور گسترده مردم شهر تهران و دختران ۳ تا ۱۰ سال، یکشنبه ۲۲ مهرماه در میدان آیینی امام حسین(ع) برپا می شود. کسب اطلاعات بیشتر در سایت fhnews.ir

 • آغاز تورهای دانش آموزی «تهران با تو»

  85 بازدید

  به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تورهای ویژه دانش آموزی «تهران با تو» یکشنبه ۱۵ مهر به مناسبت هفته تهران و با حضور جمعی از دانش آموزان مدارس پسرانه ۱۱ منطقه تهران در فرهنگ سرای اندیشه کار خود را آغاز کرد. کسب اطلاعات بیشتر در سایت fhnews.ir

 • معرفی ویژه برنامه های هفته تهران

  59 بازدید

  معرفی ویژه برنامه های هفته تهران توسط رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تور تهرانگردی، نمایش نقطه رهایی، عضویت رایگان کتابخانه های زیر مجموعه سازمان و .... از برنامه های هفته تهران هستند. کسب اطلاعات بیشتر در سایت fhnews.ir

 • ویژه برنامه های هفته تهران

  50 بازدید

  سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری با حضور در برنامه زنده «حوالی امروز» ویژه برنامه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای هفته تهران را تشریح کرد. اطلاعات بیشتر در سایت fhnews.ir

 • حال دل سالمندان شهرمان خوب است

  38 بازدید

  تمرین و اجرای گروه کُر سالمندان، با همراهی بیش از ۵۰ نفر، در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای امید تهران واقع در خیابان خیام برگزار شد. کلاس های ویژه سالمندان، در همین فرهنگسرا برپا می شود؛ جایی که پیش تر به آن فرهنگسرای سالمند می گفتند. اطلاعات بیشتر در سایت fhnews.ir

 • بلیت نیم بهای پردیس سینمایی باغ کتاب تهران

  109 بازدید

  پردیس سینمایی باغ کتاب تهران علاوه بر روزهای سه شنبه و شنبه؛ تمامی روزها تا ساعت ۱۵ بلیت سینما را به صورت نیم بها عرضه می‌کند.

 • عزاداری عاشورای حسینی در میدان آیینی امام حسین علیه السلام

  213 بازدید

  مراسم عزاداری روز عاشورا با عنوان «مرثیه خورشید» در میدان آیینی امام حسین علیه السلام ویژه برنامه جلوه سوگ پنج شنبه ۲۹ شهریور ماه ۹۷

 • تیزر فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت»

  242 بازدید

  فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت» با موضوع ایدز از تولیدات موسسه تصویر شهر از چهارشنبه ۲۴ مردادماه به اکران عمومی درآمده است. سینماهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران پردیس های سینمایی ملت، باغ کتاب، تماشا، رازی و راگا و سینما چاپلین فرهنگ سرای بهمن، سینما اشراق فرهنگ سرای اشراق و سینما پامچال این فیلم را نمایش می دهند.

 • مروری بر ۵۰ سال آفرینش هنری خسرو سینایی در «مثل یک قصه»

  74 بازدید

  آیین افتتاح ویژه برنامه «مثل یک قصه»، بررسی ۵۰ سال آفرینش هنری خسرو سینایی فیلمنامه نویس و کارگردان مطرح کشورمان، ساعت ۱۷ روز جمعه ۲ شهریور برگزار می شود. این ویژه برنامه به مدت ۱۵ روز در باغ موزه هنر ایرانی برگزار می شود و در طی آن هشت فیلم سینمایی بلند و ۲۴ فیلم مستند از ساخته های خسرو سینایی به نمایش گذاشته می شود اطلاعات بیشتر در سایت fhnews.ir

 • نکوداشت استاد پیشکسوت محمد بهرامی

  171 بازدید

  میهمان ما باشید در افتتاحیه نمایشگاه و آیین نکوداشت استاد پیشکسوت محمد بهرامی پنجشنبه 18مرداد ماه ساعت 18 فرهنگسرای ارسباران به آدرس شریعتی ، بالاتر از پل سیدخندان ، خیابان جلفا ، فرهنگسرای ارسباران (هنر) اطلاعات بیشتر در سایت fhnews.ir

 • رونق در باغ کتاب تهران

  85 بازدید

  باغ کتاب به آدرس بزرگراه حقانی، مسیر غرب به شرق، بعد از تقاطع بزرگراه شهید مدرس، خروجی کتابخانه ملی، باغ کتاب ‏تهران همه روزه میزبان شماست. ساعت کار باغ کتاب: شش ماهه نخست سال: هفت روز هفته ۱۰ صبح الی ۱۰ شب شش ماهه دوم سال: شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۹ شب، پنجشنبه و جمعه ۹ صبح الی ۱۰ شب باغ کتاب در اکثر تعطیلات رسمی باز است و تنها در برخی مناسبت های از پیش اعلام شده تعطیل است.

 • اردو های تابستانی بازدید از خطوط تولید کالاهای ایرانی

  39 بازدید

  اردو های تابستانی بازدید از خطوط تولید کالاهای ایرانی از سری برنامه های باشگاه همیاران فرهنگی ویژه نوجوانان و والدین آن ها است علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به فرهنگ سراهای مستقر در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۵۴۱۵۸۰ تماس بگیرند.

 • نماهنگ «عرش مُطَلّا» به مناسبت سالروز ولادت امام رضا(ع)

  332 بازدید

  همزمان با فرارسیدن ایام ولادت امام رضا(ع)، نماهنگ «عرش مُطَلّا» جدیدترین نماهنگ تولیدی استودیو هنری منجی کلیپ به همت فرهنگ¬سرای اندیشه منتشر شد. موسیقی این نماهنگ به روش آکاپلا و توسط گروه فرهنگی نوای یاس تولید شده است. در این نماهنگ ضمن تولید و استفاده از تصاویر سه بعدی و جان¬بخشی به برخی از تصاویر خاطره¬انگیز صحن و سرای ملکوتی امام هشتم، تصاویری ناب و اختصاصی از حرم آن امام رئوف چشم¬نوازی می¬کند

 • مراسم تجلیل از عوامل ماه عسل 97

  759 بازدید

  آیین تجلیل از عوامل برنامه «ماه عسل97» جمعه ۲۲ تیرماه با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، قائم مقام معاون سیما، رییس سازمان زندان های کشور و چهره ها و مدیران فرهنگی در فرهنگ سرای اندیشه برگزار شد.

 • انیمیشن جذاب اصلاح الگوی مصرف

  290 بازدید

  انیمیشن «سایه های روشن» با موضوع اصلاح الگوی مصرف و تکنیک نمایش عروسک سایه ای تولیدی فرهنگسرای مهر

 • آسیب شناسی بازاریابی و ارتباط

  95 بازدید

  آسیب شناسی بازاریابی و ارتباط بازار در پوشاک کشور .مصاحبه شونده علی غفاری فعال و کارشناس حوزه کسب و کار و بازاریابی کاری از فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی

 • طعم رمضان

  24 بازدید

  گزارش تصویری ویژه برنامه طعم رمضان در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی

 • قند و نمک 74

  79 بازدید

  فیلم گزیده ای از هفتاد و چهارمین محفل شعر طنز "قند و نمک" با اجرای صابر قدیمی و شعرخوانی شاعران طنزپرداز همراه با پخش کلیپ، مسابقه ذوق آزمایی، استندآپ و معرفی آخرین مجموعه های شعر طنز که روز سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 97 در فرهنگسرای فردوس برگزار شد.

 • شما هم دعوتید به نماز عید سعید فطر

  264 بازدید

  وعده ما از ساعت 6 صبح عید سعید فطر مصلی امام خمینی (ره)

 • شما هم دعوتید به نماز عید فطر

  427 بازدید

  وعده ما از ساعت 6 صبح عید سعید فطر مصلی امام خمینی (ره)

 • ضیافت الحسین

  58 بازدید

  ویژه برنامه «ضیافت الحسین» با اجرای کرسی تلاوت قرآن، مسابقه احکام، برنامه صحنه ای، کلیپ های آموزشی و افطاری ساده تا ۲۴ خرداد در میدان آیینی امام حسین(ع) میزبان علاقه مندان و روزه داران است.

 • گذر بندگی

  50 بازدید

  گزارش برنامه گذر بندگی فرهنگ سرای مترو از دوربین برنامه در شهر شبکه تهران

 • با رهروان سحر

  141 بازدید

  ویژه برنامه رهروان سحر با هدف گسترش فرهنگ اسلامی و با دعوت از پاکبانان، کارکنان اورژانس، آتش نشان ها و سایر خدمات رسانان شهر تهران با مشارکت بانیان خیر برگزار می شود. علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این برنامه می توانند به فرهنگ سرای امید به نشانی خیابان ۱۷ شهریور، خیابان خشکبارچی، بوستان خیام مراجعه کنند یا با شماره ۳۳۳۵۵۲۰۴ تماس بگیرند.