در حال بارگذاری
 • 19
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 57.6هزار
  بازدید

فرنام صنعت (اسکرابر ، کارواش ، جارو برقی ، واترجت)

شرکت فرنام صنعت ارائه سیستمهای نظافت صنعتی اسکرابر کفشور کفشوی باطری دار دستگاه نظافت صنعتی باراننده باسرنشین جاروی صنعتی دائم کار توربینی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شرکت فرنام صنعت ارائه سیستمهای نظافت صنعتی اسکرابر کفشور کفشوی باطری دار دستگاه نظافت صنعتی باراننده باسرنشین جاروی صنعتی دائم کار توربینی

 • 19
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 57.6هزار
  بازدید
Loading...
این کانال از سوی "فرنام صنعت (اسکرابر ، کارواش ، جارو برقی ، واترجت)" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • پولیشر - نظافت موکت ها

  39 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com پولیشر ابزاری مناسب برای شستشو و نظافت سطوح می باشد که با استفاده از برس یا پد عملیات شستشو و نظافت را انجام می دهد. استفاده از پد مناسب همراه با دستگاه پولیشر امکان شستشو و حذف موثر آلاینده ها را از روی سطوح به راحتی برای کاربر مهیا می نماید.

 • اسکرابر دستی- شستشوی سطوح پارکینگ

  33 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر دستی ابزاری کارآمد و تخصصی برای شستشو و نظافت آلاینده ها از روی سطوح کف می باشد. استفاده از سامانه برس زنی مکانیزه در این دستگاه ها، تمامی آلاینده های انباشته در خلل و فرج سطوح را بیرون کشیده و نظافت می نماید.

 • اسکرابر خودرویی - شستشوی موثر

  34 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر صنعتی دستگاهی مکانیزه برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. ابعاد فشرده و کوچک اسکرابر خودرویی آن را به گزینه ای ایده ال برای شستشو و نظافت معابر باریک و متراکم تبدیل نموده است.

 • اسکرابر دستی - شستشو با مواد شوینده

  62 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر ها با استفاده از سیستم برس زنی تمامی آلاینده ها را از روی سطوح شستشو می دهند. استفاده از مواد شوینده تخصصی و قابل استفاده در دستگاه اسکرابر موجب افزایش کیفیت شستشو می گردد.

 • اسکرابر کابلی - سهولت در استفاده

  58 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر برقی یا اسکرابر کابلی گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت محیط هایی می باشد که دسترسی به پریز برق به راحتی امکان پذیر می باشد. استفاده از کابل در این کفشوی ها امکان عملیات شستشو و نظافت را در هر زمان و به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. توان بالای موتور این گونه از اسکرابر ها نظافت با کیفیت تری را در زمان کوتاه تری فراهم می نماید.

 • اسکرابر دستی- سرعت و سهولت در شستشو

  77 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر دستی به واسطه ابعاد کوچک خود به سهولت قابل جا به جایی می باشند. نمونه های باتری دار اسکرابر دستی دامنه حرکتی بالایی داشته و از این رو به راحتی عملیات شستشو و نظافت سطوح را در تمامی بخش ها انجام می دهند.

 • اسکرابر دستی- نظافت سالن های ورزشی

  98 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر دستی دستگاهی تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد که علاوه بر شستشو، به واسطه تجهز به موتور مکنده، تمامی مایعات آلوده ناشی از شستشو را از محیط جمع آوری نموده و سطوحی خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذارد. استفاده از اسکرابر صنعی برای شستشو و نظافت سطوح کف سالن ورزشی موجب ایجاد محیطی سالم و بهداشتی برای ورزشکاران می گردد.

 • جاروی صنعتی -نظافت و جمع آوری با کیفیت آلاینده ها

  31 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com جاروی صنعتی دستگاهی کاربردی برای جمع آوری آلاینده ها می باشد که بر خلاف شیوه های سنتی نظافت به واسطه استفاده از سامانه مکش مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار در فضای پیرامون می گردد.

 • اسکرابر صنعتی - شستشو و نظافت موثر و با کیفیت

  52 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر یا کفشوی صنعتی دستگاهی کاربردر برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. اسکرابر ها به منظور تامین نیاز های نظافتی در محیط های گوناگون در دو نوع اسکرابر دستی و اسکرابر خودرویی تولید می شوند. اسکرابر دستی در مقایسه با اسکرابر خودرویی ابعاد کوچک و فشرده تری داشته و از این رو برای شستشو و نظافت معابر باریک مناسب هستند.

 • اسکرابر خودرویی - شستشوی سطوح کف پارکینگ

  73 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com سطوح کف پارکینگ ها به واسطه تردد خودروها بسیار الوده و کثیف می باشند. باتوجه به حجم بالای آلاینده ها و وسعت مکان استفاده از اسکرابر خودرویی شیوه ای مقرون به صرفه برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد که عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح را در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رساند.

 • جاروی آب و خاک - مکش مایعات

  72 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com جاروی آب و خاک دستگاهی کاربردی برای مکش و جمع آوری آب و مایعات آلوده از روی سطوح می باشد که علاوه بر ممانعت از تجمع آلاینده ها در محیط، زمان لازم برای خشک شدن منسوجاتی چون فرش و موکت را به حداقل می رساند.

 • اسکرابر خودرویی- شستشوی موثر سطوح

  71 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com شستشو و نظافت اولیه سطوح کف در اماکن تازه ساز بسیار دشوار و زمان بر می باشد. استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت مانند اسکرابر خودرویی پاسخ مناسبی برای نیاز های نظافتی محیط است.

 • اسکرابر خودرویی- شستشو و نظافت سطوح کف بیمارستان

  48 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر صنعتی یا کفشوی صنعتی دستگاهی مکانیزه بریا شستشو و نظافت می باشد که با استفاده از سامانه برس زنی تمامی آلاینده ها را از روی سطوح حذف می نماید. اسکرابر ها به واسطه تجهیز به سیسیتم مکش تمامی مایعات آلوده را از روی سطوح جمع آوری می کند.

 • اسکرابر دستی- مناسب برای نظافت فضاهای کوچک

  98 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر دستی به واسطه داشتن ابعاد کوچک و فشرده کارآیی بالایی در شستشو و نظافت محیط های کوچک و متراکم دارد. تجهیز نمونه های دستی اسکرابر بخه کابل برق استفاده از این دستگاه ها رادر هر زمانی به راحتی برای کاربر مهیا می نماید.

 • اسکرابر خودرویی- نظافت صحن حرم

  95 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com شستشو و نظافت امری بدیهی می باشد. استفاده از سیستم های مکانیزه و صنعتی نظافتی می تواند نقش مهمی در تامین آرامش و سلامت افراد حاضر درد محیط داشته باشد. دستگاه اسکرابر صنعتی گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد که در دو نوع اسکرابر دستی و اسکرابر خودرویی تولید می شود.

 • اسکرابر خودرویی- سرعت بالا در شستشو

  215 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر خودرویی با استفاده از سیامانه مکانیزه برس زنی تمامی آلودگی های موجود بر روی سطوح را در کوتاه ترین زمان ممکن نظافت می نماید. اسکرابر های خودرویی به واسطه تجهیز به صندلی مانع از خستگی کاربر در حین عملایت شستشو و نظافت می گردند.

 • اسکرابر دستی - شستشو و نظافت فروشگاه

  231 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com شستشو و حذف موثر آلاینده ها در محیط هایی چون فروشگاه های عرضه کننده محصولات غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه ای چون اسکرابر یا کفشوی صنعتی نه تنها کیفیت نظافت را افزایش می دهد بلکه افزایش بهره وری و سود آوری را نیز در پی دارد.

 • اسکرابر دستی- نظافت اماکن اداری

  174 بازدید

  اسکرابر یا کفشوی صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی در محیط هایی با تراکم بالا در ابعاد متنوع و فشرده ای تولید می شود. استفاده از سیستم برس زنی در اسکرابر کموجب می شود که تمامی آلاینده ها از داخل خلل و فرج کفپوش ها بیرون کشیده شده و د رنهایت سطوحی خشک و عاری از آلودگی بر جای بماند.

 • اسکرابر خودرویی - شستشو و نظافت سطوح کف فرودگاه

  88 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر یا کف شوی خودرویی دستگاهی کارامد برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. اسکرابر ها با استفاده از سامانه برس زنی تمامی الاینده ها را از داخل خلل و فرج و شیار های کفپوش ها بیرون کشیده و سطوحی عاری از آلودگی بر جای می گذارند. استفاده از سامانه مکنده در این دستگاه ها با مکش کامل آب آلوده سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می کند.

 • مصاحبه فرنام صنعت

  253 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com شرکت فرنام صنعت پاکسا ارائه دهنده انواع تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت

 • اسکرابر صنعتی - سهولت در تخلیه مخزن آب کثیف

  83 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر صنعتی دستگاهی تخصصی برای شستشو و خشک نمودن همزمان سطوح کف می باشد. اسکرابر ها به گونه ای طراحی شده اند که دسترسی به مخازن آب کثیف به منظور تخلیه و همچنین شستشو و حذف آلاینده ها به راحتی برای کاربر امکان پذیر می باشد.

 • اسکرابر دستی - شستشو و نظافت آلاینده های انباشته

  59 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر ها با استفاده از پاشش اب و سیستم برس زنی تمامی آلاینده های نفوذ کرده به داخل خلل و فرج سطوح را بیرون کشیده و نظافت می نماید. توان بالای اسکرابر ها در حذف آلودگی ها موجب محبوبیت این دستگاه ها در بین کاربران گردیده است.

 • بخار شوی صنعتی- شستشو و ضدعفونی همزمان

  245 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com بخار شوی صنعتی دستگاهی مکانیزه و تخصصی برای شستشو و نظافت می باشد که با استفاده از پاشش بخار با حرارت های بالا نه تنها موجب نظافت می شود بلکه با حذف عوامل بیماری زا، سطوح را ضد عفونی نیز می نماید. تجهیز بخار شوی صنعتی به سامانه مکش با مکش و حذف آلاینده ها مانع از تجمع آنها در محیط می گردد.

 • اسکرابر دستی - شستشو و نظافت موثر و آسان

  26 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر یا کف شوی صنعتی دستگاهی کاربردی برای شستشو و نظافت می باشد که با استفاده از سامانه برس زنی تمامی آلاینده ها را از داخل خلل و فرج کفپوش ها بیرون کشیده و نظافت می نماید. استفاده از مواد شوینده مناسب همراه با دستگاه اسکرابر صنعتی موجب حذف اسان و سریع تمامی لایه های اهکی می گردد.

 • اسکرابر دستی - شستشوی پارکینگ

  44 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر دستی با داشتن ابعاد فشرده و پهنای کاری مناسب دستگاهی کاربردی برای شستشوی سطوح کف می باشد. اسکرابر دستی با استفاده از سامانه برس زنی تمامی آلاینده ها را به خوبی شستشو می دهد.

 • اسکرابر خودرویی- نظافت سطوح کف ساختمان

  48 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر خودرویی به واسطه داشتن پهنای کاری بالا گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت می باشد که با استفاده از سامانه برس زنی تمامی آلودگی ها را شستشو داده و نظافت می نماید.

 • پولیشر - شستشوی موکت ها

  247 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com پولیشر ها دستگاه های کارآمد و تخصصی هستند که برای شستشو و پرداخت سطوح سخت استفاده می شوند. علاوه بر این استفاده از برس ها و پد های مناسب امکان شستشو و نظافت موکت را نیز فراهم می نماید.

 • اسکرابر دستی- سهولت کاربری

  100 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر دستی یا کفشور دستی ابعاد کوچک و فشرده ای داشته و از این رو قدرت مانور بالایی دارد. سهولت در استفاده از دستگاه اسکرابر ان را به گزینه ای ایده آل برای نظافت و شستشوی سطوح تبدیل نموده است

 • اسکرابر خودرویی- نظافت موثر پارکینگ

  155 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر خودرویی در مقایسه با اسکرابر دستی پهنای کاری بالاتری داشته و از این رو برای شستشو و نظافت فضاهای متوسط تا بالا گزینه مناسبی می باشد. توان بالای اسکرابر در مکش مایعات مانع از تجمع آلاینده ها در محیط می شود.

 • اسکرابر دستی - شستشوی آلاینده های تثبیت شده

  111 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر یا کف شوی صنعتی دستگاهی مکانیزه و تخصصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن یکی از بزرگ ترین ویژگی های دستگاه های اسکرابر می باشد.

 • اسکرابر دستی- شستشوی سطوح پارکینگ

  29 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر یا کف شوی صنعتی به واسطه تجهیز به مخازن مجزا، همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نماید. همین امر مانع از انتشار آلودگی ها به دیگر نقاط شده و سطوحی تمیز و عاری از آلودگی ایجاد می نماید.

 • اسکرابر خودرویی - شستشوی موثر سطوح

  31 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر ها به منظور شستشوی موثر و با کیفیت سطوح طراحی و تولید شده اند. استفاده از عملیات پیش شستشو در حذف آلاینده ها از روی سطوح بسیار آلوده کمک شایانی به نظافت سریع و موثر این سطوح دارد. ماندگاری مایعات شستشو بر روی سطوح فرصت بیشتری برای انحلال ذرات آلاینده فراهم نموده و موجب افزایش توان دستگاه در نظافت سطوح بسیار آلوده می گردد.