در حال بارگذاری
 • 21
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 62.9هزار
  بازدید

فرنام صنعت (اسکرابر ، کارواش ، جارو برقی ، واترجت)

شرکت فرنام صنعت ارائه سیستمهای نظافت صنعتی اسکرابر کفشور کفشوی باطری دار دستگاه نظافت صنعتی باراننده باسرنشین جاروی صنعتی دائم کار توربینی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شرکت فرنام صنعت ارائه سیستمهای نظافت صنعتی اسکرابر کفشور کفشوی باطری دار دستگاه نظافت صنعتی باراننده باسرنشین جاروی صنعتی دائم کار توربینی

 • 21
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 62.9هزار
  بازدید
این کانال از سوی "فرنام صنعت (اسکرابر ، کارواش ، جارو برقی ، واترجت)" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • اسکرابر دستی- صفحه کنترل ساده و کاربردی

  11 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر دستی یا کفشور دستی دستگاهی کابردی و تخصصی برای شستشو و نظافت می باشد که با استفاده از سیستم برس زنی تمایم آلاینده ها را شستشو داده و نظافت می نمایدو. صفحه کنترلی ساده و آسان دستگاه کار با آن را برای کاربر تسهیل می نماید.

 • اسکرابر دستگاه- شستشو و تظافی با کیفیت

  8 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر دستی به واسطه داشتن ابعاد مناسب و فشرده از قدرت مانور بالایی برخوردار بوده و به راحتی قادر به شستشو و نظافت معابر باریک، متراکم و محیط های پر تردد می باشد. سهولت کار با دستگاه های اسکرابر دستی موجب افزایش محبوبیت این دستگاه ها در بین کاربران گردیده است.

 • اسکرابر خودرویی- خشک نمودن کامل سطوح

  19 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر خودرویی به واسطه تجهیز به موتور مکنده قدرتمند و تی نصب شده در بخش انتهایی دستگاه از توان بالایی در جمع اوری و مکش ککامل مایعات آلوده ناشی از شستشو برخوردار می باشد. شستشو و خشک نمودن همزمان سطوح کف یکی از بزرگ ترین ویژگی های دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد که به واسطه تجهیز این دستگاه به موتور مکنده محقق می شود.

 • اسکرابر دستی- شستشوی با کیفیت

  11 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com شستشو و نظافت سطوح کف با استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی همانند دستگاه های اسکرابر صنعتی بسیار اسان، سریع، با کیفیت و مقرون به صرفه می باشد.

 • اسکرابر صنعتی- شستشو و نظافت پایانه ها

  29 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com شستشو و نظافت پایانه ها با استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی چون دستگاه های اسکرابر بسیار سریع و مقرون به صرفه می باشد. استفاده از سامانه های کاملا مکانیزه در اسکرابر ها موجب تسریع و ارتقا کیفیت شستشو و نظافت می گردد.

 • بخارشوی صنعتی- شستشو و نظافت آسان و با کیفیت

  55 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com بخارشوی صنعتی ابزاری کارآمد و تخصصی برای شستشو و نظافت اواع سطوح تفقی و عمودی می باشد که با استفاده از پاشش پر فشار بخار آب تمامی آلاینده ها را از روی سطوح جدا نموده و شستشو می دهد. مکش مایعات آلوده ماشی از شستشو مانع از تجمع آلاینده ها در محیط شده و از این رو نظافتی با کیفیت را در زمانی کوتاه و با کمترین هزینه فراهم می نماید.

 • اسکرابر دستی- قدرت مانور بالا

  70 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com قدرت مانور بالای اسکرابر دستی امکان شستشو و نظافت سریع، آسان و مقرون به صرفه کفپوش ها را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. اسکرابر های دستی ابعاد کوچک و فشرده ای داشته و از این رو به راحتی در فضا های کم عرض و متراکم قابل استفاده می باشند.

 • اسکرابر دستی-شستشو و نظافت پارکینگ

  77 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com شستشو و نظافت پارکینگ ها با استفاده از شیوه های سنتی بسیار زمان بر می باشد. اسکرابر صنعتی گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت سطوح کف پارکینگ می باشد. اسکرابر ها به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط هایی با مساحت های گوناگون در دو نوع اسکرابر دستی واسکرابر خودرویی تولید می شوند.

 • اسکرابر دستی- سهولت در استفاده

  65 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com شستشو و نظافت سطوح کف با استفاده از اسکرابر دستی بسیار آسانتر و سریعت از شستشو با شیوه های سنتی می باشد. تجهیز دستگاه اسکرابر دستی به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف موجب ارتقا کیفیت شستشو و نظافت شده و از انتشار آلاینده ها به دیر بخش ها ممانعت می نماید.

 • اسکرابر خودرویی- دستگاهی توانمند در نظافت اولیه

  28 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com بهره برداری ساختمان های نوساز به منظور حذف کامل و موثر آلاینده ها نیازمند نظافتی دقیق و با کیفیت می باشد. اسکرابر خودرویی گزینه ای مناسب برای شستشو و حذف لایه های گرد و غبار انباشته بر روی سطوح کف می باشد. این دستگاه ها با استفاده از سیستم پاشش آب، برس زنی و در نههایت سیستم مکنده سطوحی تمیز، خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذارد.

 • اسکرابر دستی- قدرت مانور بالا

  164 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر دستی به واسطه داشتن ابعاد کوچک و فشرده دستگاهی کاربردی و کارآمد برای شستشو و نظافت فضاهای متراکم می باشند. علاوه بر این طراحی منحصر به فرد اسکرابر دستی، امکان شستشو و نظافت گوشه ها و کنار ها را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید.

 • اسکرابر خودرویی - شستشو و نظافت اماکن مذهبی

  60 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر خودرویی دستگاهی کاربردی برای شستشو و نظافت می باشد که با استفاده از سیستم برس زنی تمامی آلاینده ها را حذف نموده و از بین می برد. قابلیت تجهیز اسکرابر خودرویی به سایبان اماکن استفاده از دستگاه را در شرایط نامناسب جوی و تابش مستقیم خورشید فراهم نموده و خستگی کاربر را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

 • اسکرابر کابلی- توان بالای نظافتی

  45 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر کابلی به واسطه اتصال به برق شهری در هز رمان و مکان قابل استفاده می اشند. ابعاد مناسب و فشرده اسکرابر کابلی ان را به گزینه ای ایده آل برای شستشو و نظافت سطوح معابر باریک و متراکم تبدیل نموده است.

 • پولیشر - نظافت موکت ها

  176 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com پولیشر ابزاری مناسب برای شستشو و نظافت سطوح می باشد که با استفاده از برس یا پد عملیات شستشو و نظافت را انجام می دهد. استفاده از پد مناسب همراه با دستگاه پولیشر امکان شستشو و حذف موثر آلاینده ها را از روی سطوح به راحتی برای کاربر مهیا می نماید.

 • اسکرابر دستی- شستشوی سطوح پارکینگ

  170 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر دستی ابزاری کارآمد و تخصصی برای شستشو و نظافت آلاینده ها از روی سطوح کف می باشد. استفاده از سامانه برس زنی مکانیزه در این دستگاه ها، تمامی آلاینده های انباشته در خلل و فرج سطوح را بیرون کشیده و نظافت می نماید.

 • اسکرابر خودرویی - شستشوی موثر

  42 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر صنعتی دستگاهی مکانیزه برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. ابعاد فشرده و کوچک اسکرابر خودرویی آن را به گزینه ای ایده ال برای شستشو و نظافت معابر باریک و متراکم تبدیل نموده است.

 • اسکرابر دستی - شستشو با مواد شوینده

  76 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر ها با استفاده از سیستم برس زنی تمامی آلاینده ها را از روی سطوح شستشو می دهند. استفاده از مواد شوینده تخصصی و قابل استفاده در دستگاه اسکرابر موجب افزایش کیفیت شستشو می گردد.

 • اسکرابر کابلی - سهولت در استفاده

  70 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر برقی یا اسکرابر کابلی گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت محیط هایی می باشد که دسترسی به پریز برق به راحتی امکان پذیر می باشد. استفاده از کابل در این کفشوی ها امکان عملیات شستشو و نظافت را در هر زمان و به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. توان بالای موتور این گونه از اسکرابر ها نظافت با کیفیت تری را در زمان کوتاه تری فراهم می نماید.

 • اسکرابر دستی- سرعت و سهولت در شستشو

  104 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر دستی به واسطه ابعاد کوچک خود به سهولت قابل جا به جایی می باشند. نمونه های باتری دار اسکرابر دستی دامنه حرکتی بالایی داشته و از این رو به راحتی عملیات شستشو و نظافت سطوح را در تمامی بخش ها انجام می دهند.

 • اسکرابر دستی- نظافت سالن های ورزشی

  113 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر دستی دستگاهی تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد که علاوه بر شستشو، به واسطه تجهز به موتور مکنده، تمامی مایعات آلوده ناشی از شستشو را از محیط جمع آوری نموده و سطوحی خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذارد. استفاده از اسکرابر صنعی برای شستشو و نظافت سطوح کف سالن ورزشی موجب ایجاد محیطی سالم و بهداشتی برای ورزشکاران می گردد.

 • جاروی صنعتی -نظافت و جمع آوری با کیفیت آلاینده ها

  51 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com جاروی صنعتی دستگاهی کاربردی برای جمع آوری آلاینده ها می باشد که بر خلاف شیوه های سنتی نظافت به واسطه استفاده از سامانه مکش مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار در فضای پیرامون می گردد.

 • اسکرابر صنعتی - شستشو و نظافت موثر و با کیفیت

  59 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر یا کفشوی صنعتی دستگاهی کاربردر برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. اسکرابر ها به منظور تامین نیاز های نظافتی در محیط های گوناگون در دو نوع اسکرابر دستی و اسکرابر خودرویی تولید می شوند. اسکرابر دستی در مقایسه با اسکرابر خودرویی ابعاد کوچک و فشرده تری داشته و از این رو برای شستشو و نظافت معابر باریک مناسب هستند.

 • اسکرابر خودرویی - شستشوی سطوح کف پارکینگ

  83 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com سطوح کف پارکینگ ها به واسطه تردد خودروها بسیار الوده و کثیف می باشند. باتوجه به حجم بالای آلاینده ها و وسعت مکان استفاده از اسکرابر خودرویی شیوه ای مقرون به صرفه برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد که عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح را در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رساند.

 • جاروی آب و خاک - مکش مایعات

  134 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com جاروی آب و خاک دستگاهی کاربردی برای مکش و جمع آوری آب و مایعات آلوده از روی سطوح می باشد که علاوه بر ممانعت از تجمع آلاینده ها در محیط، زمان لازم برای خشک شدن منسوجاتی چون فرش و موکت را به حداقل می رساند.

 • اسکرابر خودرویی- شستشوی موثر سطوح

  81 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com شستشو و نظافت اولیه سطوح کف در اماکن تازه ساز بسیار دشوار و زمان بر می باشد. استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت مانند اسکرابر خودرویی پاسخ مناسبی برای نیاز های نظافتی محیط است.

 • اسکرابر خودرویی- شستشو و نظافت سطوح کف بیمارستان

  54 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر صنعتی یا کفشوی صنعتی دستگاهی مکانیزه بریا شستشو و نظافت می باشد که با استفاده از سامانه برس زنی تمامی آلاینده ها را از روی سطوح حذف می نماید. اسکرابر ها به واسطه تجهیز به سیسیتم مکش تمامی مایعات آلوده را از روی سطوح جمع آوری می کند.

 • اسکرابر دستی- مناسب برای نظافت فضاهای کوچک

  106 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر دستی به واسطه داشتن ابعاد کوچک و فشرده کارآیی بالایی در شستشو و نظافت محیط های کوچک و متراکم دارد. تجهیز نمونه های دستی اسکرابر بخه کابل برق استفاده از این دستگاه ها رادر هر زمانی به راحتی برای کاربر مهیا می نماید.

 • اسکرابر خودرویی- نظافت صحن حرم

  104 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com شستشو و نظافت امری بدیهی می باشد. استفاده از سیستم های مکانیزه و صنعتی نظافتی می تواند نقش مهمی در تامین آرامش و سلامت افراد حاضر درد محیط داشته باشد. دستگاه اسکرابر صنعتی گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد که در دو نوع اسکرابر دستی و اسکرابر خودرویی تولید می شود.

 • اسکرابر خودرویی- سرعت بالا در شستشو

  218 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر خودرویی با استفاده از سیامانه مکانیزه برس زنی تمامی آلودگی های موجود بر روی سطوح را در کوتاه ترین زمان ممکن نظافت می نماید. اسکرابر های خودرویی به واسطه تجهیز به صندلی مانع از خستگی کاربر در حین عملایت شستشو و نظافت می گردند.

 • اسکرابر دستی - شستشو و نظافت فروشگاه

  242 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com شستشو و حذف موثر آلاینده ها در محیط هایی چون فروشگاه های عرضه کننده محصولات غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه ای چون اسکرابر یا کفشوی صنعتی نه تنها کیفیت نظافت را افزایش می دهد بلکه افزایش بهره وری و سود آوری را نیز در پی دارد.

 • اسکرابر دستی- نظافت اماکن اداری

  187 بازدید

  اسکرابر یا کفشوی صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی در محیط هایی با تراکم بالا در ابعاد متنوع و فشرده ای تولید می شود. استفاده از سیستم برس زنی در اسکرابر کموجب می شود که تمامی آلاینده ها از داخل خلل و فرج کفپوش ها بیرون کشیده شده و د رنهایت سطوحی خشک و عاری از آلودگی بر جای بماند.

 • اسکرابر خودرویی - شستشو و نظافت سطوح کف فرودگاه

  88 بازدید

  فرنام صنعت پاکسا تلفن : ۸۸۸۹۱۹۱۳ www.farnamsanat.com اسکرابر یا کف شوی خودرویی دستگاهی کارامد برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. اسکرابر ها با استفاده از سامانه برس زنی تمامی الاینده ها را از داخل خلل و فرج و شیار های کفپوش ها بیرون کشیده و سطوحی عاری از آلودگی بر جای می گذارند. استفاده از سامانه مکنده در این دستگاه ها با مکش کامل آب آلوده سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می کند.