در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 202
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 1.5میلیون
  بازدید

احسان آزادبخت

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 202
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 1.5میلیون
  بازدید

همه ویدیو ها

 • 0:3

  پاورپوینت دوپینگ در 56 اسلاید

  599 بازدید

  http://l1l.ir/5ms2 کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه کامل پاورپوینت دوپینگ می باشد که در قالب

 • 0:3

  دانلود نمونه سوالات استخدامی کارشناس روابط کار با پاسخنامه

  95 بازدید

  http://l1l.ir/5mra شما داوطلبین گرامی ،می توانید با دانلود بسته کامل نمونه سوالات استخدامی کارشناس روابط کار آمادگی کامل و لازم جهت شرکت در آزمون استخدامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی را بدست آورید.برای دریافت فایل لطفا لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید

 • 0:4

  دانلود کتاب اقتصاد سنجی دکتر مسعود درخشان جلد اول و دوم

  2,184 بازدید

  http://yon.ir/2UUNt برای دریافت فایل لطفا لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید

 • 0:5

  دانلود جزوه حسابداری صنعتی استاد حمید حسینی نژاد

  255 بازدید

  http://yon.ir/irIH2 کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه حسابداری صنعتی استاد حمید حسینی نژاد موسسه نگاره ویژه ارشد می باشد که با فرمت pdf در 114 صفحه تهیه و تدوین گردیده است. حسابداری صنعتی از مهمترین حوزه های آزمون کارشناسی ارشد رشته حسابداری محسوب شده و نقش بسزایی در موفقیت داوطلبان ورود به دوره کارشناسی ارشد ایفا می کند. برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:6

  نمونه سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات

  356 بازدید

  http://yon.ir/wFGB1 در این بخش، برای شما داوطلبان آزمون فراگیر لینک دانلود کاملترین سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات را آماده کرده ایم که محتویات آن بر اساس منابعی که جهاد دانشگاهی که وظیفه برگزاری آزمون دستگاه های اجرایی را برعهده دارد برنامه ریزی شده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:3

  دانلود جزوه آسیب شناسی ورزشی دکتر هومن مینونژاد

  115 بازدید

  http://yon.ir/vQ3ML دانشجویان و کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه جزوه آسیب شناسی ورزشی دکتر هومن مینونژاد مجموعه کارشناسی ارشد تربیت بدنی می باشد که با فرمت pdf با کیفیت عالی در 430 صفحه تهیه و تنظیم گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک ملت سال 97

  263 بازدید

  http://yon.ir/aP2Tc کاربران عزیز در این بخش لینک دانلود کامل ترین نمونه سوالات استخدامی بانک ملت با کیفیت عالی با فرمت pdf آماده گردیده است.این مجموعه، کامل‌ترین و جامع‌ترین بسته جهت استفاده داوطلبان استخدامی بانک ملت ( ویژه ردیف شغلی بانکدار ) می باشد.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  دانلود جزوه کتاب درک و بیان معماری دکتر مرتضی صدیق

  119 بازدید

  http://yon.ir/gA3LD دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه درک و بیان معماری دانشگاه علم و صنعت ایران بر اساس تدریس دکتر مرتضی صدیق با فرمت pdf در ۶۴ صفحه بهمراه پاورپوینت بیان معماری ۱ استاد مرتضی صدیق درحجم ۲۰ اسلاید می باشد که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  دانلود کتاب شیمی کاربردی وحید وطن پور

  96 بازدید

  http://yon.ir/AjMJX کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه کتاب شیمی کاربردی تالیف وحید وطن پور - علیرضا ختایی- محمدحسین رسولی فرد از منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته شیمی کاربردی می باشد که با فرمت pdf در ۲۶۰ صفحه تهیه و تدوین گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:7

  دانلود نمونه سوالات پرستاری ویژه آزمون استخدامی و ارشد

  372 بازدید

  http://yon.ir/zlMh2 شما کاربران گرامی می توانید در این بخش ،کاملترین و جامعترین گنجینه طلایی سوالات پرستاری ویژه آزمون استخامی و ارشد را با بهترین کیفیت از سایت سن فایل دریافت نمایید.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:6

  دانلود نمونه سوالات آزمون EPT با پاسخ تشریحی و تحلیل سوالات

  1,202 بازدید

  http://yon.ir/DkuHw کاربران گرامی ،در این بخش نمونه سوالات آزمون EPT با پاسخ تشریحی و تحلیل سوالات شامل سوالات آزمون EPT شهریور ماه 97 ،سوالات آزمون EPT مهر ماه 97 ،سوالات آزمون EPT آبان ماه 97 ،سوالات آزمون EPT آذر ماه 97 ،سوالات آزمون EPT دی ماه 97  با فرمت PDF با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  دانلود کتاب آیین شهرسازی پایدار دکتر بهزادفر

  128 بازدید

  http://yon.ir/Vm4vt دانشجویان و کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه خلاصه کتاب آیین شهرسازی پایدار دکتر بهزادفر شامل پنج فصل و در 16 صفحه می باشد که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:3

  دانلود جزوه زبان تخصصی ارشد معماری دانشگاه تهران

  122 بازدید

  http://yon.ir/pFKAf دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل جزوه ی زبان تخصصی کنکور ارشد معماری دانشگاه تهران می باشد که با فرمت pdf در 28 صفحه با کیفیت متوسط آماده دانلود شده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  دانلود نقشه اتوکد مسجد صاحب الامر تبریز بصورت کامل

  147 بازدید

  http://yon.ir/ToNtN مهندسین گرامی ،در این بخش فایل اتوکد نقشه‌های اتوکد مسجد تاریخی صاحب الامر تبریز شامل شیت های مربوط به پلان‌ها، نماها، برش و... برای دانلود قرار داده شده است.تصویر پیشنمایش ذیل مربوط به همین نقشه می‌باشد.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  کتاب قانون یار مجازات اسلامی pdf

  114 بازدید

  http://yon.ir/NwrrC کاربران گرامی،در این بخش کتاب قانون یار مجازات اسلامی(بخش تعزیرات) مولف:موسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش با فرمت pdf در 177 صفحه آماده دانلود شده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  پاورپوینت ارگونومی و طراحی محصول

  72 بازدید

  http://yon.ir/7jD9a کاربران گرامی ، این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت جامع و کامل ارگونومی و طراحی محصول در ۱۴۲ اسلاید قابل ویرایش بهمراه فایل ورد در ۴۰ صفحه می باشد که با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  دانلود کتاب آموزش مهارت های زندگی ویژه دانشجویان

  184 بازدید

  http://yon.ir/pbacs دانش پژوهان گرامی ، محتوای این فایل پاورپوینت و خلاصه کتاب آموزش مهارت های زندگی ویژه دانشجویان می باشد که در ۲۳۴ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  دانلود کتاب ۷ عادت مردمان موثر استفان کاوی

  60 بازدید

  http://yon.ir/7SEp3 خلاصه کتاب ۷ عادت مردمان موثر، چکیده‌ای از مهم ترین نکاتی است که باعث بهبود افراد در زندگی و شغلشان می‌شود. با خواندن خلاصه این کتاب، در سریع‌ترین راه و در کوتاه‌ترین مدت، ۷ اصل برای موفقیت را یاد گرفت و برای انجام آنها برنامه‌ریزی کرد.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  دانلود نمونه سوالات درس حقوق دریایی پیام نور

  211 بازدید

  http://yon.ir/mXIgm دانشجویان و کاربران گرامی،در این بخش مجموعه سوالات حقوق دریایی با پاسخ های کاملا تشریحی رشته حقوق پیام نور مطابق با آخرین تغییرات برگرفته از کتاب حقوق دریایی نوشته دکتر مرتضی نجفی اسفاد( سوالات ۵ فصل اول کتاب به صورت طبقه بندی شده و فصل بندی شده) و همچنین نمونه سوالات درس حقوق دریایی با پاسخنامه با کد درس ۱۲۲۳۱۵۳ - ۱۲۲۳۱۰۲ ادوار گذشته دانشگاه پیام نور مقطع کارشناسی ارشد برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:7

  دانلود گام به گام دوم دبستان pdf

  374 بازدید

  http://yon.ir/jzKH6 این پی دی اف آموزشی , با ۲۸۳ اسلاید جذاب و قابل ویرایش و تهیه و تنظیم شده است.با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و با کیفیتی بالا و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای معلمان عزیز ،دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:3

  دانلود آزمون هوش آندره ری

  146 بازدید

  http://yon.ir/nNxW9 شما کاربران گرامی می توانید در این بخش ،راهنمای آزمون هوش آندره ری(مجموعه کامل) را از سایت سن فایل دریافت نمایید.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  کتاب شیوه اداره و تدریس در کلاسهای چند پایه صمدیان

  98 بازدید

  http://yon.ir/mTymS در این پست ،لینک دانلود کتاب شیوه اداره و تدریس در کلاسهای چندپایه در نظام آموزشی ۳-۳-۶ صمد صمدیان با فرمت pdf در 154 صفحه آماده دانلود گردیده است.در صورت نیاز می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  کتاب هشت درس برای افزایش رضایتمندی در زندگی زناشویی گلاسر

  197 بازدید

  http://yon.ir/MrTbl دانش پژوهان گرامی ، این فایل حاوی مطالعه کتاب هشت درس برای افزایش رضایتمندی در زندگی زناشویی( هشت درس برای غنی سازی زندگی زناشویی) بر اساس تئوری انتخاب ویلیام گلاسر ترجمه ی علي صاحبي و عاطفه سلطانی فر می باشد که با فرمت ورد در 114 صفحه تهیه و تنظیم گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:6

  کتاب اصول فقه دکتر شهبازی pdf

  184 بازدید

  http://yon.ir/g2nnK کاربران گرامی ، در این بخش لینک دانلود کتاب درس هایی از اصول فقه دکتر شهبازی با فرمت pdf در 224 صفحه اماده دانلود گردیده است.در صورت نیاز می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  دانلود مبانی نظری رفتارهای خود آسیب رسانی و خودزنی

  225 بازدید

  http://yon.ir/TImpu دانش پژوهان گرامی ، این فایل حاوی مطالعه ادبیات پژوهش (مبانی نظری) رفتارهای خود آسیب رسانی ،خودتخریبی و خودزنی می باشد که با کیفیت عالی با فرمت ورد با قابلیت ویرایش در 93 صفحه نگارش شده است.

 • 0:5

  دانلود آزمون هوش کتل مقیاس 3 بهمراه کلید و تفسیر

  353 بازدید

  http://yon.ir/IVpOC این آزمون برای اندازه گیری هوش افراد بالاتر از دیپلم، دانشگاهیان و کلیۀ کسانی که به خاطر با هوش بودنشان برای تصدی بعضی مشاغل انتخاب شده اند اختصاص دارد. در تهیۀ آن تلاش بر این بوده است که تفاوتهای عمیق و ظریف  آزمودنیها آشکارشود.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  دانلود پاورپوینت آزمون ادراک دیداری

  79 بازدید

  http://yon.ir/ZYAnF کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه فایل آزمون های ادراک دیداری می باشد که با فرمت پاورپوینت-ppt در 28 اسلاید قابل ویرایش تهیه و تنظیم گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  آزمون هوش کتل با فرمت ورد

  80 بازدید

  http://yon.ir/ue8DG کاربران گرامی،این فایل حاوی مطالعه کامل راهنمای آزمون هوشی آر.بی.کتل (مقیاس دو) با تفسیر و نمره گذاری ازمون می باشد که با فرمت ورد تهیه و تنظیم گردیده است.

 • 0:5

  دانلود جزوه روانشناسی رشد 1 منیژه کرباسی همراه با نمونه سوال

  821 بازدید

  http://yon.ir/4wazb دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل جزوه و خلاصه درس روانشناسی رشد 1 بر اساس کتاب منیژه کرباسی منبع رشته روانشناسی پیام نور در 187 اسلاید شامل دوازده فصل می باشد که با فرمت pdf تهیه و تدوین گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:6

  دانلود کتاب جزء از کل با فرمت pdf

  309 بازدید

  http://yon.ir/XMMvw شما کاربران گرامی می توانید در این بخش ،نسخه کامل کتاب جزء از کل را با فرمت pdf از سایت سن فایل دریافت نمایید.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  جزوه و نکات مهم درس فلسفه علم روانشناسی بهمراه نمونه سوالات

  193 بازدید

  http://yon.ir/icCx6 دانشجویان و کاربران گرامی،محتوای این فایل شامل فلش کارت و نکات مهم و کلیدی درس فلسفه علم روانشناسی تا فصل چهارم بهمراه نمونه سوالات پرتکرار و احتمالی پایان ترم و همچنین چند دوره نمونه سوالات پایان ترم دانشگاه پیام نور می باشد که با فرمت pdf تهیه و تدوین گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  دانلود پاورپوینت نوروپسیکولوژی

  78 بازدید

  http://yon.ir/V6BkE دانش پژوهان گرامی ،محتوای این فایل پاورپوینت نوروپسیکولوژی می باشد که با فرمت ppt در427 اسلاید تهیه و تنظیم گردیده است.در صورت نیاز می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.