در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 126
  دنبال کننده
 • 64
  دنبال شونده
 • 344.9هزار
  بازدید

germany1974

کلیپ های از مناطق دیدنی جهان

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کلیپ های از مناطق دیدنی جهان

 • 126
  دنبال کننده
 • 64
  دنبال شونده
 • 344.9هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • شهر زالتسبورگ - کشور اترش

  9 بازدید

  شهر زالتسبورگ با 65.67 کیلومترمربع مساحت در غرب کشور اتریش در ایالت زالتسبورگ در دامنه رشته کوهای آلپ و کنار رودخانه زالتساخ و در فاصله 300 کیلومتری شهر وین (پایتخت اتریش) قرار دارد. این شهر به عنوان چهارمین شهر بزرگ اتریش زادگاه ولفگانگ آمایوس موتسارت می باشد. از دیدنی های این شهر می توان به رودخانه زالتساخ، میدان رزیدنز پلاتز، تندیس موزارت، تالار شهر و ... اشاره کرد.

 • شهر دن هاخ - کشور هلند

  26 بازدید

  شهر دن هاخ با 98.12 کیلومترمربع مساحت در غرب کشور هلند در ایالت هلند جنوبی در کنار دریای شمال قرار گرفته است. این شهر که پس از شهرهای آمستردام و روتردام سومین شهر بزرگ هلند می باشد پایتخت حقوقی جهان نیز لقب دارد. از دیدنی های شهر دن هاخ عبارتند از : 1-کاخ صلح، 2-ساختمان دیوان کیفری بین المللی، 3-تالار شهر و ... .

 • شهر پیون اوو لویین - کشور میانمار

  16 بازدید

  شهر پیون اوو لویین در مرکز کشور میانمار در ایالت ماندالی در فاصله 67 کیلومتری شهر ماندالی قرار دارد. این شهر که در سال 1896 میلادی ساخته شد در ارتفاع 1970 متری از سطح دریا می باشد. از دیدنی های شهر ماندالی می توان ساعت شهرداری، پارک ملی کنداوگی و ... را نام برد.

 • ایالت نوا اسکوشیا - کشور کانادا

  30 بازدید

  ایالت نوا اسکوشیا با 55000 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور کانادا در منطقه هالیفکس در کنار اقیانوس آتلانتیک شمالی قرار گرفته است. این ایالت به همراه ایالت های نیوبرانسویک، کبک و انتاریو جز چهار ایالت ابتدایی بودند که به کنفدراسیون کانادا پیوستند. ایالت نوا اسکوشیا به همرا ایالت های پرنس ادوارد و نیوبرانسویک از ایالت های ساحلی کانادا می باشند. مفهوم نام این ایالت اسکاتلند نو است.

 • شهر اولو - کشور فنلاند

  40 بازدید

  شهر اولو با 3031.64 کیلومترمربع مساحت در غرب کشور فنلاند در ایالت استرا بوسنیایی شمالی در کنار دریای بالتیک قرار گرفته است. این شهر که در 8 آپریل 1605 میلادی ساخته شد یکی از بزرگترین شهرهای جهان می باشد. از دیدنی های شهر اولو می توان کلیسای شهر، تالار شهر، مدرسه لیسون و ... را نام برد.

 • شهر نیغده - کشور ترکیه

  24 بازدید

  شهر نیغده با 2303 کیلومترمربع مساحت در جنوب کشور ترکیه در ایالت نیغده قرار دارد. این شهر در کشور ترکیه به صورت نیده نیز تلفظ می شود. از دیدنی های شهر نیغده می توان به برج ساعت سات کولسی، قلعه نیید، موزه باستان شناسی نجد و ... اشاره کرد.

 • شهر مانسفلدرلاند - کشور آلمان

  72 بازدید

  شهر مانسفلدرلاند با 758.71 کیلومترمربع مساحت در جنوب غربی کشور آلمان در ایالت زاکسن-آنهالت در کنار کوه های هارز قرار گرفته است. این شهر از به هم پیوستن دو منطقه HETTSTEDT و EISLEBEN ایجاد شد.

 • شهر ویتبسک - کشور بلاروس

  21 بازدید

  شهر ویتبسک با 124.54 کیلومترمربع مساحت در شمال شرقی کشور بلاروس در ایالت ویتبسک در کنار رودخانه ویتبا قرار دارد. این شهر که در سال 947 میلادی ساخته شد در ارتفاع 172 متری سطح دریا قرار دارد. از دیدنی های شهر ویتبسک می توان به بازار اسلاویانسکی، تالار شهر، کلیسای مریم مقدس، کلیسای سنت بربرا و ... اشاره کرد.

 • جزیره مانگایا - جزایر کوک

  27 بازدید

  جزیره مانگایا با 51.8 کیلومترمربع مساحت یکی از جزیره های جزایر کوک در قاره اقیانوسیه در اقیانوس آرام جنوبی می باشد. این جزیره که بر اثر تخمین محققان دارای 18 میلیون سال قدمت می باشد قدیمی ترین جزیره اقیانوس آرام لقب گرفته است. مرکز جزیره مانگایا روستای ONEROA نام دارد. اولین اروپایی که توانست به این جزیره راه پیدا کند کاپیتان جیمز بود که در 29 مارس 1777 میلادی به این جزیره ورود کرد.

 • شهر پنوم پن - کشور کامبوج

  22 بازدید

  شهر پنوم پن با 678.46 کیلومترمربع مساحت در جنوب کشور کامبوج در ایالت پنوم پن در کنار رودخانه مکونگ قرار دارد. این شهر که در سال 1372 میلادی ساخته شد از سال 1434 میلادی به عنوان پایتخت کامبوج انتخاب شده است. از دیدنی های شهر پنوم پن می توان میدان استقلال، تندیس بانوی پن (بنیان گذار شهر)، تندیس چون نات، عمارت نقره خانه زرتشت بودا و ... را نام برد.

 • رشته کوه فرانلپ استوک - کشور سوئیس

  45 بازدید

  رشته کوه فرانلپ استوک با 1921 متر بلندی در منطقه اشوایزر در شرق میانه کشور سوئیس در کنار رود راین قرار دارد. این رشته کوه که بخشی از کوه های آلپ است با مراتع سرسبزش همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران می باشد.

 • ایالت قره باغ - کشورهای ارمنستان و جمهوری آذربایجان

  71 بازدید

  ایالت قره باغ که مفهوم نامش باغ بزرگ می باشد دارای 4400 کیلومترمربع مساحت است. این ایالت در مرز بین ارمنستان و آذربیجان قرار دارد به گونه ای که بخش زنگه زور این ایالت زیر نظر ارمنستان و بخش کوهستانی که بیشتر ساکنانش ارمنی هستند زیر نظر آذربایجان می باشد. از دیدنی های این ایالت عبارتند از : 1-صومعه دادیوانک، 2-مسجد جامع گوهریه، 3-کلیسای جامع شوشی، 4-کوهای مروداغ و ... .

 • شهر بول - کشور کرواسی

  29 بازدید

  شهر بول با 23 کیلومترمربع مساحت در جنوب کشور کرواسی در ایالت اسپلیت-دالماتیا در کنار دریای آدریاتیک قرار دارد. این شهر به علت سواحل زیبایی که دارد مورد علاقه بسیاری از گردشگران جهان می باشد.

 • شهر ویساک - کشور هندوستان

  48 بازدید

  شهر ویساک با 540 کیلومترمربع مساحت در شمال شرقی کشور هندوستان در ایالت آندراپرادش در کنار خلیج بنگال قرار گرفته است. نام کامل این شهر که در سال 1979 میلادی شهر شد ویساکاپاتنام می باشد. از دیدنی های شهر ویساک می توان به ساحل خلیج بنگال، بنای یادبود دریایی راماکیشنا، زیر دریای INS KURSURA، مجسمه شیوا پاراتی در KAILASAGIRI و ... اشاره کرد.

 • جزیره رودس - کشور یونان

  35 بازدید

  جزیره رودس با 1401 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور یونان در ایالت رودس در دریای اژه واقع شده است. این جزیره که به دور از خاک یونان ولی تحت سلطه این کشور است در یونان به جزیره سنت جان اورشلیم نیز معروف است. از دیدنی های جزیره رودس می توان به اسکله جزیره، صومعه فیلیریموس و ... را نام برد.

 • شهر پونتاکانا - کشور جمهوری دومینیکن

  40 بازدید

  شهر پونتاکانا با 475.3 کیلومترمربع مساحت در شرق کشور جمهوری دومینیکن در ایالت لا آلتا گراسیا قرار دارد. این شهر که شرقی ترین شهر جمهوری دومینیکن می باشد در کنار دریای کارائیب و اقیانوس آتلانتیک شمالی قرار گرفته است. سواحل شنی شهر پونتاکانا یکی از معروفترین سواحل شنی جهان می باشد.

 • دهکده بالتیمور - کشور ایرلندجنوبی

  55 بازدید

  دهکده بالتیمور با 3.04 کیلومترمربع مساحت در جنوب کشور ایرلندجنوبی در ایالت مونستر واقع شده است. این دهکده که در کنار دریای ایریش قرار دارد مفهوم نامش شهر خانه بزرگ می باشد. از دیدنی های دهکده بالتیمور می توان به چمنزارها، برج استوانه ای بالتیمور بیکن، کلیسای دهکده و ... اشاره کرد. هم نام این دهکده، شهر بالتیمور در کشور ایالات متحده امریکا می باشد.

 • شهر دراج - کشور آلبانی

  38 بازدید

  شهر دراج با 45.1 کیلومترمربع مساحت در غرب کشور آلبانی در ایالت دراج و در فاصله 33 کیلومتری شهر تیرانا (پایتخت آلبانی) قرار دارد. این شهر که در سال 627 پیش از میلاد بنا گردید در آن زمان با نام اپیدامنوس شناخته می شد. از دیدنی های شهر دراج می توان آمفی تئاتر دورس، برج ونیزی، ساحل دریای آدریاتیک، مسجد جامع، پل کابلی، موج شکن و ... را نام برد.

 • شهر یایست - کشور آلمان

  55 بازدید

  شهر یایست با 16.43 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور آلمان در ایالت زاکسن در منطقه آوریش در کنار دریای شمال قرار گرفته است. از دیدنی های این شهر عبارتند از : 1 فانوس دریایی، 2-ساحل دریایی شمال، 3-تالار شهر و ... .

 • شهر دونتسک - کشور اکراین

  29 بازدید

  شهر دونتسک با 358 کیلومترمربع مساحت در شرق کشور اکراین در ایالت دونتسک واقع شده است. این شهر درسال 1869 میلادی توسط یک یابنده فلزات صنعتی به نام جان هیوز بنا گردید. از دیدنی های شهر دونتسک می توان به ساختمان تئاتر موزیکال، میدان لنین، کلیسای جامع عیسی مسیح و ... اشاره کرد.

 • شهر بولونیا - کشور ایتالیا

  47 بازدید

  شهر بولونیا با 140.68 کیلومترمربع مساحت در شمال کشور ایتالیا در ایالت بولونیا در ناحیه امیلیا-رومانیا واقع شده است. این شهر که مرکز ایالت بولونیا و ناحیه امیلیا-رومانیا می باشد محل استقرار کمپانی های خودروسازی لامبورگینی، مازراتی، پاگانی و فراری می باشد. از دیدنی های شهر بولونیا می توان میدان پیاتزا ماجوره، برج TORRI، مرکز خرید لباس و ... را نام برد.

 • شهر شیکاگو - کشور ایالات متحده امریکا

  101 بازدید

  شهر شیکاگو با 606.1 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور امریکا در ایالت ایلینوی در کنار دریاچه میشیگان واقع شده است. این شهر که در 4 مارس 1837 میلادی یک شهر شد سومین شهر پرجمعیت امریکا محسوب می شود. نام شیکاگو از واژه شیکاکوا که از زبان بومیان امریکا می باشد و مفهوم پیاز وحشی می دهد گرفته شده است. از دیدنی های این شهر می توان به شهر بازی دریایی، دریاچه میشیگان، استادیوم بیس بال و ... اشاره کرد.

 • شهر سان خوان خیرون - کشور کلمبیا

  24 بازدید

  شهر سان خوان خیرون با 475.14 کیلومترمربع مساحت در شمال کشور کلمبیا در ایالت سوتو در منطقه سانتاندر قرار دارد.

 • شهر هریدن - کشور آلمان

  71 بازدید

  شهر هریدن با 81.71 کیلومترمربع مساحت در جنوب کشور آلمان در ایالت باواریا واقع شده است. این شهر که فاصله 144 کیلومتری شمال غربی شهر مونیخ قرار گرفته است در کنار رودخانه آلتموهل می باشد.

 • ساحل کایابی - کشور پاناما

  65 بازدید

  ساحل کایابی به سواحل دریای کارائیب با کشور پاناما گفته می شود. این ساحل که در شمال کشور پاناما قرار دارد شامل مناطق بوکاس دل تورو، نگوبه-بولگه، کولون، کونا یالا، مادوگاندی، وارگاندی و بخشی از امبرا-وونان می شود.

 • آبشار سلیالاندفوس - کشور ایسلند

  52 بازدید

  آبشار سلیالاندفوس با 60 متر بلندی در جنوب کشور ایسلند در نزدیکی شهر سلفوس قرار دارد. این آبشار که از رود سلیالاند سرچشمه می گیرد یکی از زیباترین نقاط کشور ایسلند بوده که همیشه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند.

 • شهر سینچو - کشور تایوان

  39 بازدید

  شهر سینچو با 104.1 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور تایوان در ایالت تایپه در کنار دریای چین جنوبی قرار دارد. از دیدنی های این شهر عبارتند از : 1-بندر هسینچو، 2-دروازه ین ژی، 3-دروازه زنگ و ... .

 • شهر کان تو - کشور ویتنام

  46 بازدید

  شهر کان تو با 1389.6 کیلومترمربع مساحت در جنوب کشور ویتنام در ایالت مکونگ دلتا قرار دارد. از دیدنی های این شهر می توان به پل کان تو، موزه شهر، بازار شناور و ... اشاره کرد.

 • شهر اورومچی - کشور چین

  45 بازدید

  شهر اورومچی با 14577 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور چین در ایالت سین کیانگ واقع شده است. این شهر که مرکز ایالت سین کیانگ می باشد بزرگترین شهر نیمه غربی چین نیز محسوب می شود. نام اورومچی یک واژه ترکی به مفهوم ییلاق زیبا می باشد و از آنجا که با ساحل دریا 2500 کیلومتر فاصله دارد دورترین شهر جهان به ساحل است. از دیدنی های این شهر عبارتند از :1-بازار بزرگ، 2-دانشگاه علوم و فنون، 3-کوه های سرخ.

 • شهر هالبر اشتات - کشور آلمان

  75 بازدید

  شهر هالبر اشتات با 142.97 کیلومترمربع مساحت در شمال کشور آلمان در ایالت زاکسن-آنهالت قرار دارد. از دیدنی های این شهر می توان میدان کلیسای جامع، ساختمان فرانکشتاین، کلیسای سنکت بارچاردی و ... اشاره کرد.

 • جزیره کارامو - کشور فیلیپین

  53 بازدید

  جزیره کارامو با 276 کیلومترمربع مساحت در شرق کشور فیلیپین در ایالت کارامونز در کنار دریای فیلیپین قرار دارد. این جزیره با سواحل بکر و مناطق زیبایش یکی از مناطق مورد توجه گردشگران سراسر جهان می باشد.

 • پارک ملی لا گرن ساوانا - کشور ونزوئلا

  45 بازدید

  پارک ملی لا گرن ساوانا با 10820 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور ونزوئلا قرار دارد. این پارک ملی که دومین پارک ملی ونزوئلا لقب گرفته است تا مرز با کشورهای برزیل و گویان گسترش دارد. از دیدنی های پارک ملی لا گرن ساوانا می توان به کوه رورایما، رودخانه جاسپر، آبشار کاما و ... اشاره کرد.