در حال بارگذاری
 • 92
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 170.8هزار
  بازدید

قلعه گنج

اخبار و رویدادهای شهرستان قلعه گنج. صدای مردم قلعه گنج برای تمام مردم ایران.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

اخبار و رویدادهای شهرستان قلعه گنج. صدای مردم قلعه گنج برای تمام مردم ایران.

 • 92
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 170.8هزار
  بازدید
تا 30 آذر 97
برای رای دهی به این کانال از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید
برای رای دهی وارد شوید اطلاعات بیشتر

همه ویدیو ها

 • اولین گفت وگوی دانش آموزانی که بازی پرسپولیس-کاشیما را با موبایل معلم شان دیدند

  145,775 بازدید

  معلم، تلفن همراهش را گذاشته بود روی تخته سیاه مدرسه و دانش آموزان چشم دوخته بودند به صفحه گوشی تا بازی پرسپولیس- کاشیما را تماشا کنند. چون تلویزیون نداشتند. وقتی بازی تمام شد، وزیر ارتباطات و وزیر آموزش و پرورش، عکس را در صفحه توییترشان گذاشتند. همین کافی بود تا همه از معلم و تلفن همراه و عکسی صحبت کنند که جهانی شده بود... همه عکس را دیده بودند و از آن صحبت می کردند. خبرنگار قلعه گنج نیوز در همان ساعت های اولیه به رمشک رفت تا از این معلم و مدرسه و دانش آموزانش گزارشی مستند تهیه کند. چیزی که در ادامه با هم

 • مسابقه نقاشی کودکان در هتل کپری قلعه گنج

  630 بازدید

  اینجا هتل کپری قلعه گنج است و کودکان قلعه گنجی آمده اند تا شاد باشند و لبخند بزنند و دنیای کوچک شان را روی کاغذ نقاشی کنند. گزارشی که می بینید از مسابقه نقاشی در نخستین هتل کپری جهان است. جایی که کودکان برای چند ساعت دنیایشان را به لبخند و شادی گره زدند و در پایان با جایزه و هدیه به خانه هایشان رفتند تا خاطره این روز در ذهنشان جاودانه شود http://ghalehganjnews.ir/ ...

 • شیرین شدن کام معاون اول رئیس جمهور از افتتاح تعمیرگاهی در شهرستان قلعه گنج

  260 بازدید

  معاون اول رئیس جمهور از شیرینی افتتاح تعمیرگاهی در قلعه گنج روایت می کند و معتقد است افتتاح این تعمیرگاه به افتتاح هزار کارخانه می ارزد.

 • گفت وگوی بخش خبری با موضوع شهرستان قلعه گنج

  149 بازدید

  ۴ درصد طرح هایی که از محل تسهیلات اشتغال زایی یارانه ای در روستا های کشور مصوب شده اجرایی شده است. مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان در بخش خبر ۲۱ گفت: در یکسال و نیم گذشته ۲ هزار و ۴۰۰ طرح با هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار به تصویب رسید که ۲ هزار و ۱۰۰ طرح از مجموعه این طرح ها به مرحله قرارداد رسیده است.

 • خداحافظی با روش های سنتی کشاورزی در قلعه گنج

  132 بازدید

  تا همین چند سال پیش کاشت و داشت و برداشت کشاورزان قلعه گنجی به روش سنتی انجام می شد. برای همین زمین ها و محصول نهایی جانی نداشتند و خشکسالی مردم را اسیر کرده بود. حالا، بنیاد علوی در اقدامی کارشناسی شده، برای کشاورزان قلعه گنجی کلاس آموزشی گذاشته و به آن ها شیوه های آبیاری و گلخانه داری نوین را آموزش می دهد. هدفش هم در بهبود عملکرد و محصول نهایی کشاورزان خلاصه می شود.

 • جوان های قلعه گنجی با کارآفرینی زندگی خودشان را متحول کرده اند

  1,643 بازدید

  از روزی که بنیاد علوی و بنیاد مستضعفان کارشان را در شهرستان قلعه گنج آغاز کردند، زندگی روی خوش به مردم نشان داد. طرح های بسیاری برای برون رفت از مشکلات وجود داشت. یکی از طرح ها، طرح وام های خوداشتغالی بود. طرحی که اوضاع زندگی قلعه گنجی ها را رتق و فتق کرد. در این مستند، با کسانی آشنا می شوید که با وام خوداشتغالی بنیاد علوی زندگیشان را متحول که نه، از این رو به آن رو کرده اند.

 • روایت شنیدنی دخترِ شومهری از طرح توان افزایی در روستایشان

  152 بازدید

  اینجا روستای «شومهری» است؛ جایی در جنوب استان کرمان و شهرستان قلعه گنج. روستایی که مردمانش غم نان داشتند و مشکلات شان سر به آسمان گذاشته بود. این روزها اما حال شان خوب است، حال خودشان و دل شان و حال سفره هایشان. چون طرح«توان افزایی» را باور کردند و زندگی شان را به توانمندشدن گره زدند. حالا دختر شومهری، با هیجانی که صدایش را می لرزاند از طرح توان افزایی می گوید... توان افزایی یعنی... برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای قلعه گنج به http://ghalehganjnews.ir/ مراجعه کنید.

 • زن قلعه گنجی از سوزن دوزی می گوید و مصائب و شیرینی هایش

  3,841 بازدید

  کافی است چند لحظه کنارش بنشینی و خیره شوی به هنر دستانش. صبر نمی کند. نه خودش، نه دستانش. پشت سر هم، بدون وقفه نخ را از تاروپود سیاه و سپید ششتاری خام رد می کند و می شمارد. یک، دو، سه... آن وقت است که طرح دلخواهش را روی پارچه می بیند و نفسی به آسودگی می کشد که درست شد، تمامش کردم... او هنرمند است. بانویی اهل قلعه گنج کرمان. بانویی که دلگرم سوزن دوزی و کسب روزی از این راه است. http://ghalehganjnews

 • عزاداری به سبک مردم تمگران قلعه گنج

  147 بازدید

  اینجا روستای تمگران قلعه گنج است. مردم این روستا عاشورا و تاسوعای امسال در کنار هم و در حسینیه ها و تکیه ها بیرق عزاداری برافراشتند و بر سر و سینه زدند. در ادامه تصاویری از این مراسم را ببینید.

 • عزاداری برای سرور و سالار شهیدان در روستای تمگران قلعه گنج

  135 بازدید

  روستای تمگران یکی از روستاهای شهرستان قلعه گنج است. اهالی بومی تمگران که در انجام مراسم مذهبی، پیشینه ای طولانی دارند، امسال هم در مساجد و حسینیه ها به یاد شهدای دشت کربلا، بر سر وسینه خود زدند. در ادامه تصاویری از مراسم را شاهد خواهد بود. برای آگاهی از اخبار و اطلاعات شهرستان قلعه گنج، http://ghalehganjnews.ir/ را دنبال کنید.

 • مراسم سینه‌زنی مردم محله چیل آباد قلعه‌گنج

  132 بازدید

  «چیل‌آباد» یکی از محله‌های مهم قلعه‌گنج شهرستان الگوی اقتصاد مقاومتی است. مردم این محله در عزای سرو و سالار شهیدان حضوری چشمگیر داشتند و با برگزاری مراسم‌های محلی و آیین‌های سنتی مذهبی خود، به شهدای دشت کربلا، عرض ارادت کردند. در این ویدئو، قسمتی از مراسم عزاداری مردم این محله را شاهد خواهید بود. برای آگاهی از آخرین اخبار و رویدادهای شهرستان قلعه‌گنج از سایت تحلیلی خبری http://ghalehganjnews.ir/ بازدید کنید.

 • برای برطرف نمودن مشکلات در «قلعه گنج» مردم خودشان به میدان آمدند

  230 بازدید

  طرح توان افزایی یکی از اقدامات مهم بنیاد علوی در توانمندسازی مردم روستاهای مختلف در شهرستان «قلعه گنج» است که درحقیقت با آموزش روستائیان طرز اداره درست سرمایه های محلی و هدایت آنها برای مصرف به بهترین شکل ممکن را به آنها آموخته است. در ادامه صحبت های یکی از سرگروه های این طرح در روستای «شمس آباد چهلمنی» را با هم می بینیم.

 • بازدید مهندس سعیدی کیا از طرح توان افزایی

  97 بازدید

  مهندس سعیدی کیا سفر خود به قلعه گنج را با بازدید از طرح توان افزایی روستایی چهلمنی روستای به پایان برد. آخرین اخبار شهرستان قلعه گنج را در http://ghalehganjnews.ir/ دنیال کنید.

 • آغاز به کار خط تولید کارخانه شیر پاک قلعه گنج

  82 بازدید

  خط تولید کارخانه شیر پاک قلعه گنج با حضور مهندس سعیدی کیا راه اندازی شد.

 • بازدید رئیس بنیاد مستضعفان از نیروگاه خورشیدی قلعه گنج

  243 بازدید

  محمدسعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان از نخستین نیروگاه خورشیدی قلعه گنج که ظرفیت تولید یک مگاوات برق را دارد، بازدید کرد. برای آگاهی از آخرین خبرهای شهرستان قلعه گنج http://ghalehganjnews.ir/ را ببینید.

 • روایت دختر ورزشکار قلعه گنجی از مشکلات

  199 بازدید

  رپیس بنیاد مستضعفان در هفته دولت به قلعه گنج رفت تا به وعده دیدار هر ماه خود با مردم قلعه گنج وفادار بماند. در این سفر بسیاری از طرح های این شهرستان به بهره برداری رسیدند. دختر ورزشکار قلعه گنج در این ویدپو از مشکلات و خواسته هایشان برای محمد سعیدی کیا روایت می کند. برای آگاهی از آخرین خبرهای شهرستان قلعه گنج به http://ghalehganjnews.ir/ مراجعه کنید.

 • روایتی از کشیت، بهشتی در دل کویر کرمان

  4,355 بازدید

  چشمه های آب، کوه ها و ارتفاعات بی بدیل و بافت سنتی کویری در روستای کشیت باعث شده که گردشگران زیادی برای تماشای زیبایی ها به این روستا بیایند. کشیت یکی از روستاهای شهرستان قلعه گنج است در جنوبی ترین نقطه کرمان. در دل کویر با مردمانی خونگرم و دوست داشتنی که دارد گام های نخستش را در جذب توریست بر می دارد. برای آگاهی از آخرین اخبار شهرستان قلع گنج به http://ghalehganjnews.ir/ مراجعه کنید.

 • فصل خرماچینی در قلعه گنج

  3,706 بازدید

  باغدار قلعه گنجی از دوست داشتنی هایش روایت می کند، از خرما چینی، از تلخی ها و سختی ها و شیرینی های فصل چیدن خرما. بخشی از مردم قلعه گنج از چیدن و فروش خرما امرار معاش می کنند و از زندگی شان راضی به نظر می رسند. برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات شهرستان قلعه گنج، می توانید به http://ghalehganjnews.ir/ مراجعه کنید.

 • همه چیز درباره سفر و گردشگری - به زودی...

  سفر و گردشگری
  199 بازدید

  آنچه باید در مورد سفر و گردشگری بدانید. کجا برم؟ چطور برم؟ چقدر هزینه کنم؟ و... به زودی از آپارات.

 • گفت وگو با قدیمی ترین خبرنگار قلعه گنج

  1,035 بازدید

  نامش محمد حیدری است. متولد قلعه گنج است و از 14 سال پیش، روزهایش را به نوشتن از قلعه گنج سنجاق کرده. او مرد روزهای سخت قلعه گنج است. از خودش اگر بپرسی می گوید: «با دیدن سختی ها و مشکلات مردم با خودم می گویم خبرنگار شدی تا صدای مردم باشی. پس گلایه ممنوع...» محمدحیدری در این ویدئو از سختی های خبرنگاری در قلعه گنج می گوید. برای آگاهی از آخرین اخبار قلعه گنج به http://ghalehganjnews.ir/ مراجعه کنید.

 • روایت هادی نورالدینی از وام خوداشتغالی بنیاد مستضعفان

  148 بازدید

  هادی نورالدینی جوانی است که پس از چهار سال بیکاری با وام خوداشتغالی بنیاد مستضعفان صاحب شغل شده. او از زندگی این روزهایش تعریف می کند.

 • روایت ابراهیم رئیسی فرد از زندگی این روزهایش

  259 بازدید

  ابراهیم رئیسی فرد از تفاوت روزهای زندگی اش با گذشته روایت می کند. رئیسی فرد پس از دریافت وام از بنیاد مستضعفان، اوستاکار مغازه کوچک شیرآلات و اتصالات در شهرستان قلعه گنج شده است

 • روایت ابراهیم رئیسی فرد از زندگی این روزهایش

  63 بازدید

  ابراهیم رئیسی فرد از بنیاد مستضعفان وام می گیرد تا کسب و کار کوچکی در شهرستان کوچک شان راه بیندازد. او این روزها صاحب مغازه شیر و اتصالات در شهرستان قلعه گنج است.

 • روایت زن جهلدری از مشکلات این روستا

  187 بازدید

  جهلدر یکی از روستاهای دورافتاده شهرستان قلعه گنج است. بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی برای از میان برداشتن و ازبین بردن محرومیت در این روستاها تلاش می کنند تا روزهای خوب جهلدر، قلعه گنج و روستاهای دور افتاده دیگر این شهرستان از راه برسند...