10 دنبال‌ کننده
3.1 هزار بازدید ویدیو
6 بازدید 4 هفته پیش

در این ویدئو ۵ فرش مدرن از کلکسیون پالادیوم و پلاتینیوم معرفی شده است. شما میتوانید اصل این 5 فرش را از سایت قالی خانه با کمترین قیمت تهیه نمایید. فرش ماشینی طرح پالادیوم کد G-2011 زمینه طوسی فرش ماشینی طرح پالادیوم کد G-0022 زمینه طوسی فرش ماشینی طرح پالادیوم کد G-0017 زمینه طوسی فرش ماشینی طرح پلاتینیوم کد 5015 زمینه طوسی فرش ماشینی طرح پلاتینیوم کد 6022 زمینه طوسی برای مشاهده قیمت و خرید این ۵ فرش ماشینی همراه با ضمانت نامه به سایت قالی خانه به نشانی https://ghalikhane.com مراجعه کنید.

شگی فلوکاتی

303 بازدید 10 ماه پیش

فرش شگی فلوکاتی پرزبلند طرح ترک این روزا خیلی مد شده و طرفدارای زیادی دارد. فرش شگی فلوکات میتونه یه کار خاص و لاکچری در اتاق خواب یا سالن پذیرایی شما باشد همین الان پیج اینستاگرام قالی خانه به نشانی https://www.instagram.com/ghalikhane/ را دنبال کنید تا فرصت را از دست ندهید. ما هرروز یک فرش خاص و اقتصادی را در پیج اینستاگرام قالی خانه معرفی میکنیم. برای مشاهده این فرش پرفروش و قیمت روز آن به وبسایت قالی خانه به نشانی www.GhaliKhane.com مراجعه کنید.

کلکسیون ویژن ساوین

33 بازدید 11 ماه پیش

گلیم فرش طرح ۳ بعدی و مدرن کد 4004 ساوین ‌ ‌این کار هم برای اتاق خواب هم آشپزخانه و هم در سالن پذیرایی به عنوان یک فرش کوچک جلو مبلی بسیار زیبا خواهد شد. ‌ ‌این کار تحت برند ساوین و از جنس پلی پروپیلن است که فوق العاده سبک و شستشوی راحتی دارد. همین طور بسیار مناسب قیمت است. همین الان پیج اینستاگرام قالی خانه به نشانی https://www.instagram.com/ghalikhane/ را دنبال کنید تا فرصت را از دست ندهید. ما هرروز یک فرش خاص و اقتصادی را در پیج اینستاگرام قالی خانه معرفی میکنیم. برای مشاهده این فرش پرفروش و قیمت روز

نمایش بیشتر