در حال بارگذاری
 • 132
  دنبال کننده
 • 10
  دنبال شونده
 • 154هزار
  بازدید

گروه صنعتی گلرنگ

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 132
  دنبال کننده
 • 10
  دنبال شونده
 • 154هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "گروه صنعتی گلرنگ" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • گلبرگی از گلرنگ

  97 بازدید

  امروز قصد داریم وارد یکی از واحدهای مهم و اثرگذار هرسازمانی بشیم و یکی دیگه از اعضای توانمند و صبور خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ رو معرفی کنیم. 2 سال پیش بود که محسن نیک بخت به جمع ما در شرکت گلرنگ سیستم پیوست، تو این مدت تقریبا همه همکارای دفتر مرکزی گروه صنعتی گلرنگ و گلرنگ سیستم حداقل یکبار کارشون به محسن افتاده و اون هم همیشه در سریع ترین زمان ممکن مشکل رو رفع و رجوع کرده . درست حدس زدین محسن از همکارای ما در واحد شبکه و سخت افزار است.

 • گلبرگی از گلرنگ

  54 بازدید

  سهیلا بابایی وقتی 21 سالش بود همکاریشو با گروه صنعتی پاکشو آغاز کرد و 13 سال بعد به جمع همکاران پدیده شیمی پیوست. سهیلا عاشق کار و محیط کارشه و به قول خودش همکاری و پشت هم بودن تو گلرنگ حرف اول رو می زنه.

 • روز جهانی استاندارد

  56 بازدید

  در این فتولوکیپ به پشت صحنه ی تولید می رویم و همکارانمان را در بخش های مختلف می بینیم که چگونه برای تحقق و ارتقای استاندارد کالاها می کوشند.⁣

 • گلبرگی از گلرنگ

  48 بازدید

  اردشیر مصلح، یکی از اعضای با تجربه خانواده گروه صنعتی گلرنگ است که در مدت 12 سال حضور در جمع گلرنگی ها، همیشه با خلاقیت و توانمندی هاش اطرافیانش رو تحت تاثیر قرار داده. اردشیر از جمله مدیران موفقیه که اخلاق سازمانی و حفظ کرامت انسانی رو از اصول اولیه کارش می دونه، روابط دوستانه اردشیر و اعضای تیمش چیزیه که بیشتر از همه توجه ها رو به خودش جلب می کنه . اگه دوست دارین با یه تیم حرفه ای تبلیغات آشنا بشین، تماشای این ویدئو رو از دست ندین

 • گلبرگی از گلرنگ

  133 بازدید

  لنز دوربین گلبرگی از گلرنگ امروز به یکی از اعضای دلسوز و متعهد خانواده گروه صنعتی گلرنگ اختصاص یافته است. 4 سال پیش بود که جابر الوند، با تلاش و اخلاق مثال زدنی به جمع ما در واحد پشتیبانی گروه صنعتی پاکشو پیوست، ورود اون با کلی انرژی برای همکارا همراه بود. جابر همکارای خودش رو مثل اعضای خانواده ش دوست داره و معتقده صمیمت مهم ترین چیزیه که می تونه خستگی رو از ادم ها دور کنه

 • 'گلبرگی از گلرنک

  35 بازدید

  الهام بذرافشان یکی از اعضای توانمند، باتجربه و خوش اخلاق خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ است. یازده سال پیش بود که الهام به عنوان یکی از اعضای خلاق به تیم مارکتینگ گروه صنعتی پاکشو پیوست. اون معتقده «تلاش، تعهد و صداقت» مهم ترین چیزهایی هستن که تو این سال ها از گروه آموخته، اگه دوست دارین بدونین تجربه کار در یه تیم حرفه ای دیجیتال مارکتینگ چه جوریه و تجربه یک دهه همکاری و زندگی در مجموعه بزرگ چه دستاوردهایی داره توصیه می کنیم تماشای این ویدئو رو از دست ندین

 • گلبرگی از گلرنگ

  121 بازدید

  امروز قصد داریم یکی دیگه از اعضای پرتلاش خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ رو معرفی کنیم. محمد رئوف مرادی یکی از همکاران خوب و با تجربه ما در بخش حراست شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش است که 15 ماهه با انرژی فراوان به جمع ما پیوسته. محمد عاشق کارشه و معتقده گلرنگ یه خانواده بزرگه که همه در اون با صمیمت به پیشرفت جمعی فکر می‌کنن. مهم‌ترین ویژگی محمد، نظم و دقته که در این ویدئو در مورد این ویژگی و کارش برامون توضیح می‌ده.

 • گلبرگی از گلرنگ

  137 بازدید

  فرزانه دربانیان یکی از اعضای جوان و خلاق خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ است. فرزانه 3 سال پیش یعنی زمانیکه 25 سال داشت و تازه از دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیل شده بود به جمع ما در واحد برنامه ریزی و استراتژیک پیوست. فرزانه لجستیک و زنجیره تامین خونده و در حال حاضر با دانش و تخصصش در انجام کارهای مربوط به مارکت سایز، بیزینس پلن و ... به گلرنگ کمک می کنه.

 • گلبرگی از گلرنگ

  62 بازدید

  حامد دژبراز یکی از اعضای خونگرم و پرانرژی خانواده گروه صنعتی گلرنگ است که 4 ساله به جمع ما در واحد ICT در شرکت گلرنگ سیستم پیوسته، حامد کارشناسی الکترونیک داره و با حوصله فراوان که یکی از خصوصیات بارز اونه کارهای مربوط به شبکه رو برای همکاران ما در مجموعه گلرنگ انجام می ده...

 • لبخند کرمانشاه

  395 بازدید

  زلزله کرمانشاه با آوار ویرانگرش، غم های بسیاری را بر دل ها نشاند، چیزهای ارزشمند بسیاری را از مردم عزیز این منطقه گرفت اما نتوانست زندگی، عشق و مهربانی را از مردم ما بگیرد...

 • کمک های گروه صنعتی گلرنگ در مناطق زلزله زده کرمانشاه

  93 بازدید

  8 ماه از زلزله ویرانگر کرمانشاه گذشت و گروه صنعتی گلرنگ مانند بسیاری از خیرین جامعه در مدتی که زلزله به جان شهرها و روستاهای این خطه افتاد و زندگی را برای ساکنانش سخت کرد، در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود هرچند با قدم هایی کوچک تلاش کرد به کمک آسیب دیدگان زلزله غرب کشور بشتابد، قدم هایی که متوقف نشد و به امید آبادانی این منطقه همچنان ادامه دارد...

 • گلبرگی از گلرنگ

  144 بازدید

  ما تصمیم گرفتیم هر هفته یکی از اعضای خانواده گروه صنعتی گلرنگ را به همراهان گرامی معرفی کنیم. سمیرا مهدیان یکی از اعضای قدیمی و خوش اخلاق خانواده گروه صنعتی گلرنگ است که بیش از یک دهه است در واحد مالی با مجموعه گلرنگ همکاری می کند، سمیرا زمانیکه وارد خانواده بزرگ گلرنگ شد تنها 19 سال داشت، طی این سال ها ایشون تحصیلاتشون رو کامل کردن، ازدواج کردن و امروز مادر 3 قلوهای زیبایی هستند...

 • روز جهانی بهره وری

  57 بازدید

  امروز 20 ژوئن، روز جهانی بهره وری است و همین بهانه ای شد تا ما همراه با دوربین خود به واحدهای مختلف دفتر مرکزی گروه صنعتی گلرنگ برویم و ببینیم تعریف همکاران عزیز ما از بهره وری چیست و برای افزایش آن چه کارهایی می کنند. با تماشای این ویدئو با ما و همکاران پر انرژیمان همراه باشید.

 • همسفر با اویلا- مسئولیت اجتماعی

  643 بازدید

  در این ویدیو با دو همکار ورزشکار ما آشنا می شوید که با حمایت مجموعه اویلا موفق شدند از خزر تا خلیج فارس را رکاب بزنند.

 • همسفر با اویلا- خط تولید

  189 بازدید

  با تماشای این ویدئو با مراحل تولید و تصفیه روغن آشنا خواهید شد و خواهید دید که هر بطری روغن اویلا که در بازار می بینیم و از آن استفاده می کنیم چه فراز و نشیب هایی را طی می کند تا به این شکل دربیاید.

 • روز ملی بهره وری

  29 بازدید

  امروز اول خرداد، روز ملی بهره وری است و ما این فرصت راداریم تا با هم عوامل موثر بر بهره وری را مرور کنیم. با تماشای این موشن گرافی با راه کارهای کلیدی افزایش بهره وری آشنا شوید.

 • همسفر با اویلا- واحد تحقیق و توسعه

  168 بازدید

  با انرژی فراوان راهی شهرک صنعتی اشتهارد می شویم تا خط تولید و واحد تحقیق و توسعه یکی از محبو ب ترین برندها را از نزدیک ببینیم. برندی که با روغن بدون پالم در ذهن همه ی ما با عنوان «اولین» نقش بست و حالا با روغن دی دار یک بار دیگر نگاه ما را به صنعت روغن تغییر داد. واحد تحقیق و توسعه و بازدید از آزمایش هایی که در این واحد انجام می شود یکی از جذابترین قسمت های سفر ما به اویلاست،

 • روز جهانی خانواده

  54 بازدید

  امروز روز جهانی خانواده است و چه خوب است که این روز را در کنار همکارانمان نیز گرامی بداریم، گروه صنعتی گلرنگ این روز را به خانواده ی بزرگ صنعتی 17679نفری خود تبریک می گوید.

 • همسفر با اویلا

  388 بازدید

  در برنامه همسفر با برندها، همراه ما باشید یک هفته از هر ماه را به پشت صحنه برندهای گروه صنعتی گلرنگ می رویم و از واحد R&D تا خط تولید و... با آن ها همسفر می شویم، قصه هر برند را می شنویم و پای گفت وگو با عوامل تولید آن می نشینیم. از روز شنبه 29 اردیبهشت ماه سفر ما با اویلا آغاز خواهد شد. اویلا برندی سلامت محور و خلاق است که موفق شده است با عنوان «اولین» در ذهن ما نقش ببندد.

 • بازدید دانشجویان دانشگاه تهران از کارخانه ماریناسان

  89 بازدید

  گروهی از دانشجویان نخبه دانشگاه تهران، روز چهارشنبه، 19 اردیبیهشت 97، در قالب طرح همسفر با صنعت ایرانی از کارخانه شرکت صنایع سلولزی #ماریناسان بازدید کردند. پ.ن: گروه صنعتی گلرنگ با اجرای طرح همسفر با صنعت ایرانی در نظر دارد، دانشجویان و دانش آموزان عزیز را از نزدیک با صنایع داخلی آشنا کند.

 • روز جهانی کارگر

  463 بازدید

  امروز اولین روز از ماه «می» است، روز جهانی کارگر؛ روزی مانند تمام روزهای دیگر که کارگران با اندیشه و بازوان توانای خود چرخ های رشد و بالندگی یک جامعه را با سرعت هر چه بیشتر می چرخانند. اول می روز جهانی کارگر گرامی باد.

 • آیری پلاست، حامی مسابقات اتومبیلرانی كشور

  261 بازدید

  پیست مسابقات اتومبیلرانی آزادی، آیری پلاست ٦ و ٧ اردیبهشت ١٣٩٧ همزمان با آغاز مسابقات میزبان شماست

 • لحظه تحویل سال 97 در سرپل ذهاب

  275 بازدید

  همکاران واحد روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ لحظه تحویل سال نو را در کنار هم وطنان آسیب دیده در زلزله کرمانشاه جشن گرفتند.

 • 0:3

  روز جهانی زمین پاک

  104 بازدید

  22 آوریل (2 اردیبهشت) تنها یک نام نیست بلکه این روز به عنوان یک زنگ خطر در تقویم نقش بسته است؛ روزی که به ما یادآوری می کند اگر زندگی سبز را دوست داریم باید بیش از پیش با سیاره خود مهربان باشیم.

 • کمک رسانی گروه صنعتی گلرنگ به زلزله زدگان کرمانشاه

  366 بازدید

  5 ماه از زلزله ویرانگر کرمانشاه گذشت، اما تا روزی که لبخند آرامش بر لبان مردم عزیز این خطه بازگردد، حضور همکاران ما در مناطق زلزله زده ی سرپل ذهاب همچنان ادامه دارد. به امید آبادی کرمانشاه....

 • دیدار با همکاران و بازدید از کارخانه ها و سایت های تولیدی - 01

  506 بازدید

  دکتر مهدی فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و جمعی از مدیران ارشد، با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال، جهت افزایش ارتباط نزدیک تر و قدردانی از تلاش همکاران به بازدید بیش از 10 کارخانه گروه صنعتی گلرنگ در شهرستان های مختلف رفتند و با همکارانمان در خط تولیدهای متعدد دیدار کردند. در این ویدئو لحظاتی از این بازدیدها را خواهید دید.

 • همسفر با بایودنت - بازدید از کارخانه ماسترفوده 6

  533 بازدید

  می‎دانیم بازدید از خط تولید بایودنت یکی از جذاب ترین قسمت های سفر ما به این کارخانه خواهد بود، برای همین هم با انرژی فراوان راهی شهرک صنعتی اشتهارد می شویم تا مجهزترین کارخانه تولید آدامس خاورمیانه را از نزدیک ببینیم. دیدن تجهیزات مدرن و امکانات ویژه این کارخانه که با کسب استاندارهای اروپایی با قدرت در کنار رقیبان جهانی خود ایستاده است، تجربه ای بی نظیر است.

 • همسفر با بایودنت - بازدید از کارخانه ماسترفوده 5

  382 بازدید

  می‎دانیم بازدید از خط تولید بایودنت یکی از جذاب ترین قسمت های سفر ما به این کارخانه خواهد بود، برای همین هم با انرژی فراوان راهی شهرک صنعتی اشتهارد می شویم تا مجهزترین کارخانه تولید آدامس خاورمیانه را از نزدیک ببینیم. دیدن تجهیزات مدرن و امکانات ویژه این کارخانه که با کسب استاندارهای اروپایی با قدرت در کنار رقیبان جهانی خود ایستاده است، تجربه ای بی نظیر است.

 • همسفر با بایودنت - بازدید از کارخانه ماسترفوده 4

  432 بازدید

  می‎دانیم بازدید از خط تولید بایودنت یکی از جذاب ترین قسمت های سفر ما به این کارخانه خواهد بود، برای همین هم با انرژی فراوان راهی شهرک صنعتی اشتهارد می شویم تا مجهزترین کارخانه تولید آدامس خاورمیانه را از نزدیک ببینیم. دیدن تجهیزات مدرن و امکانات ویژه این کارخانه که با کسب استاندارهای اروپایی با قدرت در کنار رقیبان جهانی خود ایستاده است، تجربه ای بی نظیر است.

 • همسفر با بایودنت - بازدید از کارخانه ماسترفوده 3

  191 بازدید

  می‎دانیم بازدید از خط تولید بایودنت یکی از جذاب ترین قسمت های سفر ما به این کارخانه خواهد بود، برای همین هم با انرژی فراوان راهی شهرک صنعتی اشتهارد می شویم تا مجهزترین کارخانه تولید آدامس خاورمیانه را از نزدیک ببینیم. دیدن تجهیزات مدرن و امکانات ویژه این کارخانه که با کسب استاندارهای اروپایی با قدرت در کنار رقیبان جهانی خود ایستاده است، تجربه ای بی نظیر است.

 • همسفر با بایودنت - بازدید از کارخانه ماسترفوده 2

  605 بازدید

  می‎دانیم بازدید از خط تولید بایودنت یکی از جذاب ترین قسمت های سفر ما به این کارخانه خواهد بود، برای همین هم با انرژی فراوان راهی شهرک صنعتی اشتهارد می شویم تا مجهزترین کارخانه تولید آدامس خاورمیانه را از نزدیک ببینیم. دیدن تجهیزات مدرن و امکانات ویژه این کارخانه که با کسب استاندارهای اروپایی با قدرت در کنار رقیبان جهانی خود ایستاده است، تجربه ای بی نظیر است.

 • همسفر با بایودنت - بازدید از کارخانه ماسترفوده 1

  574 بازدید

  می‎دانیم بازدید از خط تولید بایودنت یکی از جذاب ترین قسمت های سفر ما به این کارخانه خواهد بود، برای همین هم با انرژی فراوان راهی شهرک صنعتی اشتهارد می شویم تا مجهزترین کارخانه تولید آدامس خاورمیانه را از نزدیک ببینیم. دیدن تجهیزات مدرن و امکانات ویژه این کارخانه که با کسب استاندارهای اروپایی با قدرت در کنار رقیبان جهانی خود ایستاده است، تجربه ای بی نظیر است.